autoua
×
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Допоможіть з сигназізацією.

читатель
Сообщения: 1
С нами с 26.02.2024

Допоможіть з сигназізацією.
      26 февраля 2024 в 22:17 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Доброго всім!

Виручайте. Така біда: хотів поставити авто на сигналізацію, але брелок чогось забурчав і сама сигналізація почала тихо свистіти.

Трохи подумав і вирішив що сів акум.

Зняв, зарядив, поставив. Все працює (центральний замок зі штатного ключа, заводиться), але авто досі під сигналізацією. Коли відкриваю капот, двері вона спрацьовує.

Відключити її з брелка не можу, бо його тупо не бачить сигналізація. Тобто на ньому відображається все що відбувається з машиною (відкриваю капот, двері), він пищить коли працює сигналка, але сама сигналізація не реагує на натискання кнопок брелка. Показує що він сигнал посилає, але він нікуди не доходить.

Сигналізація convoy. Модель визначив про брелку - наче mp-100. Поліз в мануал. Знайшов кнопку Валет (ніколи нею не користувався). Зробив все, як пише книжка щоб вимкнути сигналізацію. Ніфіга. Немає реакції і на валет.

Допоможіть що це за фігня

Що я вже пробував:

-замінив батарейку в брелку

-знімав клеми з акамулятора

-намагався вимкнути все по мануалу

-намагався підвязати брелок по мануалу

Доброго всім.Виручайте


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
Киев
Сообщения: 1161
С нами с 24.10.2003

Re: Допоможіть з сигназізацією. [Re: Antonyyy]
      27 февраля 2024 в 16:32 Гілками

Може залило(колись було зі схожими симптомами натекло по джгуту проводів прямо у такий блок води) і частково здох центральний блок сигналізації.
Витягнути запобіжник його живлення\чи весь блок зняти(краще, відкрити хоча би візуально подивитись як він там себе почуває).
Може бути проблема з запуском роботою двигуна, якщо там якесь "хитре" блокування зроблене.
Але спробувати варто.
Ще брелок може здох(взяти №2)
Або з блоком антен(чи його підключенням) можуть бути якісь проблеми

Змінено Vladimir_Y (16:36 27/02/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
26 лет за рулем,
Сообщения: 2164
С нами с 26.06.2010

Re: Допоможіть з сигназізацією. [Re: Antonyyy]
      27 февраля 2024 в 19:32 Гілками

Если сигнализация постоянно тихо работает, то отвалилась масса на основном блоке сигнализации.
И по поводу брелка и потери связи. С сигнализациями от фирмы PIT с 90% такое случается. Это только в мусор.

Змінено Sillent (19:34 27/02/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет, Киев
Сообщения: 4859
С нами с 13.08.2013

Re: Допоможіть з сигназізацією. [Re: Antonyyy]
      27 февраля 2024 в 21:19 Гілками

Якщо брелок бачить все що відбувається з машиною і сигналить при спрацюванні то він явно не відвязався від сигналки.
В мене колись батько на парковці магазину вирішив батарейку в брелку замінити. Після заміни теж брелок перестив реагувати на кнопки. Перелякався не на жарт, телефонував мені, я спецу, який ставив. І вже він мені підсказав, що якщо випадково натиснути і потримати секунд пять кнопку F, то брелок блокується. І дійсно батько натискув, потримав і брелок розблокувався. Але в мене Пандора. Хоча може щось схоже і на вашому брелку є.

Змінено R.Karp (21:20 27/02/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
26 лет за рулем,
Сообщения: 2164
С нами с 26.06.2010

Re: Допоможіть з сигназізацією. [Re: R.Karp]
      27 февраля 2024 в 22:04 Гілками

R.Karp 27.02.2024 21:19 пишет:

Якщо брелок бачить все що відбувається з машиною і сигналить при спрацюванні то він явно не відвязався від сигналки...



Повторяю ещё раз. Это уже труп. И именно такие симптомы.
Всё, что происходит с машиной - брелок видит. Но на брелок машина не реагирует. Это нюансы смерти брелков Конвой, ДаВинчи и Шериф. У меня десятки таких валялись. Возьмите брелок такой от такой же сигнализации, пропишите - он будет работать. А в этом уже умер кварц.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗапитати Autoua
Додаткова інформація
0 користувачів і 26 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 491

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія