autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

чи є сенс пересісти на електричку? (259/277)

Михалыч **
Киев
Сообщения: 9256
С нами с 29.01.2004

Re: чи є сенс пересісти на електричку? [Re: -Виталя-]
      13 марта 2024 в 11:03 Гілками

ось і ID4 за 20ку підійшов
да, з одним мотором
да, з "маленькою" батареєю
але ж менше 20 тис дол!!!

Volkswagen долучився до цінової війни, розв'язаної BYD. Компанія вивела на ринок нову комплектацію електричного кросовера Volkswagen ID. 4 Crozz, і вона виявилася на 7800 доларів дешевшою за базову версію торішнього ID.4 Crozz.
За Volkswagen ID. 4 Crozz Third Anniversary Edition просять 19,5 тис. доларів.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Днепро...довск
Сообщения: 3997
С нами с 11.11.2005

Re: чи є сенс пересісти на електричку? [Re: axon]
      13 марта 2024 в 11:07 Гілками

Це айді3 (батарея та мотор) в корпусі айді4.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Михалыч **
Киев
Сообщения: 9256
С нами с 29.01.2004

Re: чи є сенс пересісти на електричку? [Re: мелкий-2]
      13 марта 2024 в 11:41 Гілками

мелкий-2 13.03.2024 11:07 пишет:

Це айді3 (батарея та мотор) в корпусі айді4.




ніби 55-та батарея буде
по місту на 200 км вистачить
якщо до нас привезуть за 21-22 - то порве ІМХО всіх


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Днепро...довск
Сообщения: 3997
С нами с 11.11.2005

Re: чи є сенс пересісти на електричку? [Re: axon]
      13 марта 2024 в 13:26 Гілками

Я ж пишу що начинка з айді3. Акум 50. Літом я приїзжав при заряді 80% 250 км, і ще щось в районі 10 % залишалось.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: чи є сенс пересісти на електричку? [Re: keen]
      13 марта 2024 в 13:49 Гілками

keen 13.03.2024 10:41 пишет:

-Виталя- 13.03.2024 10:31 пишет:

Ingenieur 13.03.2024 10:03 пишет:

А что там еще обзревать в электричке? Характеристики и строение электромотора?




не скаджи
які мотори, які батареї, яка система термоменеждменту...



більшості це не цікаво і не зрозуміло, не зробиш мільйон переглядів а от залошити UI кожен зможе




Так це очікувано ж наче, хіба ні? Ідеологічно електричку рекламували як максимально просте рішення, ніяких тобі складних ДВЗ і коробок, все просто, 1 педалька, зарядний порт і великий екранчик. Це тут на форумі задротять, а більшість, впевнений, тупо по ціні і зовнішньому виду обирали.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Днепро...довск
Сообщения: 3997
С нами с 11.11.2005

Re: чи є сенс пересісти на електричку? [Re: Paulskit]
      13 марта 2024 в 14:00 Гілками

В ответ на:

Це тут на форумі задротять, а більшість, впевнений, тупо по ціні і зовнішньому виду обирали.


:GRIN: А ДВЗ не так обирають?
Всі знайомі власники Тойоти обирали по принципу "Це ж Тойота, вона не ламається".
Я, наприклад б/у вольво брав по принципу: все воно ламається, а ось хто буде крутити гайки моїй вольво я розумію.

І взагалі поки ви тут міряєтесь ДВЗ/електро майбутнє вже крокує нам на зустріч . Он в новинах про ауді А3
В ответ на:

тепер за такі функції, як допомога під час увімкнення дальнього світла, двозонний клімат-контроль, адаптивний круїз-контроль та інтеграція смартфона, доведеться заплатити абонентську плату.




Змінено мелкий-2 (14:07 13/03/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Харьков
Сообщения: 4634
С нами с 12.01.2004

Re: чи є сенс пересісти на електричку? [Re: Paulskit]
      13 марта 2024 в 14:03 Гілками

Paulskit 13.03.2024 13:49 пишет:

keen 13.03.2024 10:41 пишет:

-Виталя- 13.03.2024 10:31 пишет:


В ответ на:

...





не скаджи
які мотори, які батареї, яка система термоменеждменту...



більшості це не цікаво і не зрозуміло, не зробиш мільйон переглядів а от залошити UI кожен зможе




Так це очікувано ж наче, хіба ні? Ідеологічно електричку рекламували як максимально просте рішення, ніяких тобі складних ДВЗ і коробок, все просто, 1 педалька, зарядний порт і великий екранчик. Це тут на форумі задротять, а більшість, впевнений, тупо по ціні і зовнішньому виду обирали.


сейчас если зайти на сайт любого дилера и попытаться найти детальные ТТХ того или иного авто в системном табличном виде - то выяснится, что характеристики запрятаны где-то очень глубоко и запросто могут быть поданы совсем не исчерпывающе. В то время, как (условно) подсветке дверных ручек будет уделено куча текста и фото на самой заглавной странице.
Так что, дело тут не в электричке. Массовый покупатель и ДВС давно уже выбирает по соврешенно третьестепенным примочкам.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: чи є сенс пересісти на електричку? [Re: мелкий-2]
      13 марта 2024 в 14:08 Гілками

мелкий-2 13.03.2024 14:00 пишет:

В ответ на:

Це тут на форумі задротять, а більшість, впевнений, тупо по ціні і зовнішньому виду обирали.


:GRIN: А ДВЗ не так обирають?
Всі знайомі власники Тойоти обирали по принципу "Це ж Тойота, вона не ламається".
Я, наприклад б/у вольво брав по принципу: все воно ламається, а ось хто буде крутити гайки моїй вольво я розумію.




Можливо і так, я хз, я все ж дивлюсь на характеристики в ДВЗ. З електричками мені складніше, я за пару днів детально так і не розібрався у всіх варіантах і забив. Також обирав би по зовнішньому вигляду і запасу ходу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет (26 лет за рулем), UA
Сообщения: 4132
С нами с 20.11.2003

Re: чи є сенс пересісти на електричку? [Re: Paulskit]
      13 марта 2024 в 14:22 Гілками

Paulskit 13.03.2024 13:49 пишет:

keen 13.03.2024 10:41 пишет:

-Виталя- 13.03.2024 10:31 пишет:


В ответ на:

...





не скаджи
які мотори, які батареї, яка система термоменеждменту...



більшості це не цікаво і не зрозуміло, не зробиш мільйон переглядів а от залошити UI кожен зможе




Так це очікувано ж наче, хіба ні? Ідеологічно електричку рекламували як максимально просте рішення, ніяких тобі складних ДВЗ і коробок, все просто, 1 педалька, зарядний порт і великий екранчик. Це тут на форумі задротять, а більшість, впевнений, тупо по ціні і зовнішньому виду обирали.




очікувано, але, імхо, причина в іншому. Розумові та когнитивні зусилля також мають бути оптимізовані, енергії не вистачить вивчати все детально та досконально, тому концентруєшся на тому, що легше для сприйняття
Особливо якщо тільки приглядаєшся.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Харьков
Сообщения: 4634
С нами с 12.01.2004

Re: чи є сенс пересісти на електричку? [Re: keen]
      13 марта 2024 в 14:34 Гілками

keen 13.03.2024 14:22 пишет:

Розумові та когнитивні зусилля також мають бути оптимізовані, енергії не вистачить вивчати все детально та досконально, тому концентруєшся на тому, що легше для сприйняття



короче, искать потеряные ключи надо не там, где потерял, а там, где светлее :-))))))))))))

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет (26 лет за рулем), UA
Сообщения: 4132
С нами с 20.11.2003

Re: чи є сенс пересісти на електричку? [Re: juristkostya]
      13 марта 2024 в 14:48 Гілками

juristkostya 13.03.2024 14:34 пишет:

keen 13.03.2024 14:22 пишет:

Розумові та когнитивні зусилля також мають бути оптимізовані, енергії не вистачить вивчати все детально та досконально, тому концентруєшся на тому, що легше для сприйняття



короче, искать потеряные ключи надо не там, где потерял, а там, где светлее :-))))))))))))



імхо, це ще той етап, коли глядачі ще не загубили ключі і навіть не впевнені, що загублять, а розважаються і тренуються їх шукати, тому і роблять це там де легше та веселіше Є досить задротські канали, де детально розбирають особливості двигунів, хімію батарей, фактори витривалості і т.п., але ж вони здебільшого нудні та для розуміння потрібні хоча б якісь знання фізики та хімії.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Сообщения: 2054
С нами с 06.05.2009

Re: чи є сенс пересісти на електричку? [Re: Сергёга]
      13 марта 2024 в 14:51 Гілками

Сергёга 13.03.2024 10:39 пишет:

HD_Zed 13.03.2024 10:15 пишет:

Абрвалг 13.03.2024 09:33 пишет:

Дакакаяразница:) какой мотор, даже если и 0.8 там...главное же андроид авто и эпл кар плей



Так а чого дивуватись, якщо тут до тесли у олдскулов претензії що нема ні андроіда ні карплея, а своє рішення




бо це зальот, особливо у нас з навігашкою
людина звикає до чогось і не хоче міняти.
з керплеєм сідаєш в будь-яке авто, і в тебе все рідненьке (та навіть в орендоване ) зі своїми закладенними завчасно точками та маршрутами. Нафіг мені ці танці з бубном в теслі. Плюс телефонний зв'язок - все відразу на твоєму екрані авто, навіть налаштовувати не треба. Я он навіть пультом від воріт перестав користуватись, та відкриваю через телефон. "ОК гугл, подзвони "ворота"...все. При тому що телефон лежить хер зна де, а тебе слухає мікрофон авто.

Для мене це не дуже вагомий аргумент проти, тим паче бачив опційні діслпеї, які кльово інтегруються в стайл салону 3-шки, але вже з підтримкою карплею




1. Навігація/маршрути з додатку теслу переноситься в 1 клік на екран. На жаль, у нас це працює через дупу. Казали, чому

2. Можна поставити ворота з підтрмимкою Тесла хоумлінк. Навіть казати ніого не потрібно. Під'їзжаєш додому - ворота відчиняються. За\хав = зачинилися. Й навпаки.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
40 лет (22 года за рулем), Украина,транзит
Сообщения: 13725
С нами с 02.11.2005

Re: чи є сенс пересісти на електричку? [Re: мелкий-2]
      13 марта 2024 в 14:59 Гілками

мелкий-2 13.03.2024 14:00 пишет:

В ответ на:

Це тут на форумі задротять, а більшість, впевнений, тупо по ціні і зовнішньому виду обирали.


:GRIN: А ДВЗ не так обирають?
Всі знайомі власники Тойоти обирали по принципу "Це ж Тойота, вона не ламається".
Я, наприклад б/у вольво брав по принципу: все воно ламається, а ось хто буде крутити гайки моїй вольво я розумію.

І взагалі поки ви тут міряєтесь ДВЗ/електро майбутнє вже крокує нам на зустріч . Он в новинах про ауді А3
В ответ на:

тепер за такі функції, як допомога під час увімкнення дальнього світла, двозонний клімат-контроль, адаптивний круїз-контроль та інтеграція смартфона, доведеться заплатити абонентську плату.







конвеєрне виробництво воно таке.
значно дешевше лупашити одне й те саме, ніж ворох різноманітних комплектацій. Фішка в тому, що навіть за умови того, що їх софт все одно ломануть і у нас народ буде користуватися всіми плюхами в базі...відразу після гарантії (у випадку біточків окрема історія), то виробник все одно буде в плюсі. Бо покупець нового преміма не буде заморочуватисьі оплатить підписку
у мерса EQC, якщо не помиляюсь, навіть попгрей по підписці


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
40 лет (22 года за рулем), Украина,транзит
Сообщения: 13725
С нами с 02.11.2005

Re: чи є сенс пересісти на електричку? [Re: juristkostya]
      13 марта 2024 в 15:01 Гілками

juristkostya 13.03.2024 14:03 пишет:

В то время, как (условно) подсветке дверных ручек будет уделено куча текста и фото на самой заглавной странице.




ггггг
доречі, нещодавно виявив, що в мене підсвітка є ну там ручки, ноги, по периметру. просто виключена була в меню. Так і не зрозумів нафіг воно треба і знов вирубив


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
40 лет (22 года за рулем), Украина,транзит
Сообщения: 13725
С нами с 02.11.2005

Re: чи є сенс пересісти на електричку? [Re: deniszed]
      13 марта 2024 в 15:04 Гілками

deniszed 13.03.2024 14:51 пишет:

Сергёга 13.03.2024 10:39 пишет:

HD_Zed 13.03.2024 10:15 пишет:


В ответ на:

...




Так а чого дивуватись, якщо тут до тесли у олдскулов претензії що нема ні андроіда ні карплея, а своє рішення




бо це зальот, особливо у нас з навігашкою
людина звикає до чогось і не хоче міняти.
з керплеєм сідаєш в будь-яке авто, і в тебе все рідненьке (та навіть в орендоване ) зі своїми закладенними завчасно точками та маршрутами. Нафіг мені ці танці з бубном в теслі. Плюс телефонний зв'язок - все відразу на твоєму екрані авто, навіть налаштовувати не треба. Я он навіть пультом від воріт перестав користуватись, та відкриваю через телефон. "ОК гугл, подзвони "ворота"...все. При тому що телефон лежить хер зна де, а тебе слухає мікрофон авто.

Для мене це не дуже вагомий аргумент проти, тим паче бачив опційні діслпеї, які кльово інтегруються в стайл салону 3-шки, але вже з підтримкою карплею




1. Навігація/маршрути з додатку теслу переноситься в 1 клік на екран. На жаль, у нас це працює через дупу. Казали, чому

2. Можна поставити ворота з підтрмимкою Тесла хоумлінк. Навіть казати ніого не потрібно. Під'їзжаєш додому - ворота відчиняються. За\хав = зачинилися. Й навпаки.




1) ну ми ж не вштатах або Європі. так що мінус у залік
2) то мені крім відриття по блютузу з прив'язкрою до mac, телефоного виклику і брелоку ще й окремо для тесли лінк ставити? додати до вже існуючої автоматики? ...а не забагато то честі для тесли я взагалі то пибічник фрази "економія повинна бути економною"

Змінено Сергёга (15:07 13/03/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: чи є сенс пересісти на електричку? [Re: мелкий-2]
      13 марта 2024 в 15:07 Гілками

мелкий-2 13.03.2024 14:00 пишет:



І взагалі поки ви тут міряєтесь ДВЗ/електро майбутнє вже крокує нам на зустріч . Он в новинах про ауді А3
В ответ на:

тепер за такі функції, як допомога під час увімкнення дальнього світла, двозонний клімат-контроль, адаптивний круїз-контроль та інтеграція смартфона, доведеться заплатити абонентську плату.







БМВ це вже проходила, підігрів сидінь по підписці і т.д. Закінчилось судовими позивами і відміною. В магазині досі можна докупити фічі, але тільки one-off payment і все, фіча назавжди з тачкою. Не думаю, що в Ауді буде інша історія.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17544
С нами с 17.02.2005

Re: чи є сенс пересісти на електричку? [Re: Сергёга]
      13 марта 2024 в 16:10 Гілками

Сергёга 13.03.2024 14:59 пишет:

Бо покупець нового преміма не буде заморочуватисьі оплатить підписку



У нас офіціали активно використовують підписки для всього, що пов'язане із сервісом та гарантією - умовно можна проходити ТО раз на рік за Х грошей, або підписатися і платити раз на місяць У грошей, при цьому Ух12= сильно менше, ніж Х. Підігріви тут за підпискою не пропонують, але всілякі софтові фішки - аж бігом. Чому не оформити підписку, якщо вона дає відчутну економію в порівнянні із одномоментною оплатою, а проходити сервіс все-одно будеш у офіціалів?..
Сергёга 13.03.2024 14:59 пишет:

у мерса EQC, якщо не помиляюсь, навіть попгрей по підписці



У нас ні, платиться одноразово.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
5 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3057
С нами с 01.07.2018

Re: чи є сенс пересісти на електричку? [Re: -Виталя-]
      13 марта 2024 в 16:10 Гілками

Тесли не мав, навіть пасажиром не їхав, але ось новина вийшла цікава:

"Tesla отримали потужну анти-рекламу, і здається, що продажі компанії різко впадуть.

Електромобіль Tesla Model X мільярдерки Анджели Чао став причиною її загибелі.

Дівчина випадково переключила передачу на сенсорному екрані, як наслідок Tesla поїхала назад і впала в ставок."

А там що дійсно передачі переключаються сенсорною кнопкою?

Змінено HDC1 (16:11 13/03/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
48 лет (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 40441
С нами с 14.01.2008

Re: чи є сенс пересісти на електричку? [Re: HDC1]
      13 марта 2024 в 16:14 Гілками

Дожились, миллиардерша купила не пойми шо . А могла же ездить на каком то примитивном Бентли и жила бы себе дальше. Ее смерть на руках ушлых маркетологов...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
29 лет за рулем, Ровно
Сообщения: 26696
С нами с 09.08.2002

Re: чи є сенс пересісти на електричку? [Re: мелкий-2]
      13 марта 2024 в 16:14 Гілками

мелкий-2 13.03.2024 14:00 пишет:


І взагалі поки ви тут міряєтесь ДВЗ/електро майбутнє вже крокує нам на зустріч . Он в новинах про ауді А3
В ответ на:

тепер за такі функції, як допомога під час увімкнення дальнього світла, двозонний клімат-контроль, адаптивний круїз-контроль та інтеграція смартфона, доведеться заплатити абонентську плату.







Власне ще до війни українські ґакери були відомі по всьому світу, коли допомагали фермерам обходити дорогу підписку на тракторах і різній іншій техніці. Сильно здивуюся, якщо ще немає ринку покращень для Ауді


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
0 користувачів і 139 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 172289

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія