autoua
×
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Гібрид чи газ

читатель
Сообщения: 1
С нами с 18.03.2024

Гібрид чи газ
      18 марта 2024 в 14:33 Гілками

Допоможіть виспатися. бо вже більше місяця шукаю авто і не знаю що.
Мої критерії -
1. Бюджет до 12000 дол
2. Автомат
3. Заправка економна (їзжу переважно по місту.але передбачаються виїзди на трассу, більше 130 не їду)
4. Ну і направи не за мільйон
Дивилася в сторону Пріусів, Аурісів. Не дуже подобається всередині (але ж розумію що маю обмежений бюджет)
Придивлялася в сторону сітроена DS5 гибрид, в середині ніби ок, але боюся вляпатися в варіант частих ремонтів коштовних

Чи треба йти в сторону гібридів (і яких саме) чи шукати бензин з можливістю встановлення газу
Дайте будь ласочка мені напрямок, втомилася від траснпорту і безсонних ночей


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
23 года за рулем, Рівне>Swarzedz(PL)
Сообщения: 3179
С нами с 17.12.2007

Re: Гібрид чи газ [Re: Annetka2004]
      23 марта 2024 в 16:29 Гілками

Пріус. І газ туди прекрасно стає.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
49 лет, Боярка
Сообщения: 2665
С нами с 13.03.2009

Re: Гібрид чи газ [Re: Annetka2004]
      23 марта 2024 в 20:46 Гілками

Який планується річний пробіг?
Може той гібрид, газ вам і не потрібен.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 2002
С нами с 31.12.2004

Re: Гібрид чи газ [Re: Annetka2004]
      23 марта 2024 в 22:34 Гілками

Annetka2004 18.03.2024 14:33 пишет:

Допоможіть виспатися. бо вже більше місяця шукаю авто і не знаю що.
Мої критерії -
1. Бюджет до 12000 дол
2. Автомат
3. Заправка економна (їзжу переважно по місту.але передбачаються виїзди на трассу, більше 130 не їду)
4. Ну і направи не за мільйон
Дивилася в сторону Пріусів, Аурісів. Не дуже подобається всередині (але ж розумію що маю обмежений бюджет)
Придивлялася в сторону сітроена DS5 гибрид, в середині ніби ок, але боюся вляпатися в варіант частих ремонтів коштовних

Чи треба йти в сторону гібридів (і яких саме) чи шукати бензин з можливістю встановлення газу
Дайте будь ласочка мені напрямок, втомилася від траснпорту і безсонних ночей



Якщо хочеться недорогого обслуговування, то гібрид - це два автомобілі в одному, і двз, і електричка, а отже технічна складність максимальна. Тому краще просто двз.
Газ ставити є смисл у випадку більших пробігів і/чи великого об'єму двигуна. Якщо машина буде малолітражка, а пробіги в основному по місту, невеликі - може ну його, той газ? Правда, можна купити машину з уже встановленим газом.
Ну і "життя коротке, нема часу на повільні танці" - машина має бути такою, щоб ідучи від неї до будинку, ти обов'язково мусів пару раз оглянутись, помилуватись. І щоб коли їдеш - оця усмішка дурнувата від вуха до вуха, від щастя


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27673
С нами с 24.10.2008

Re: Гібрид чи газ [Re: Annetka2004]
      24 марта 2024 в 11:47 Гілками

Також потрібно враховувати, що нормальне ГБО з прямими руками коштує не мало.
Батарея 12 року скаже привіт, заміна 2тис долларів.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
49 лет, Боярка
Сообщения: 2665
С нами с 13.03.2009

Re: Гібрид чи газ [Re: juiT]
      24 марта 2024 в 12:36 Гілками

juiT 24.03.2024 11:47 пишет:

Також потрібно враховувати, що нормальне ГБО з прямими руками коштує не мало.
Батарея 12 року скаже привіт, заміна 2тис долларів.



Залежить куди гбо , в якийсь простий 1,4-2,0 атмосферник 400-500у.е і там все доволі просто. На прямий вприск да, там купа ньюансів.
Ну і про батарею на гібриді це також пальцем в небо, дуже все відносно, в мене був гібрид 14р з пробігом під 200ткм.- батарея ідеал.
Зараз електричка 13р.деградація батареї 5%
Так що не все так погано.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27673
С нами с 24.10.2008

Re: Гібрид чи газ [Re: Yura-8]
      24 марта 2024 в 12:55 Гілками

Yura-8 24.03.2024 12:36 пишет:

juiT 24.03.2024 11:47 пишет:

Також потрібно враховувати, що нормальне ГБО з прямими руками коштує не мало.
Батарея 12 року скаже привіт, заміна 2тис долларів.



Залежить куди гбо , в якийсь простий 1,4-2,0 атмосферник 400-500у.е і там все доволі просто. На прямий вприск да, там купа ньюансів.
Ну і про батарею на гібриді це також пальцем в небо, дуже все відносно, в мене був гібрид 14р з пробігом під 200ткм.- батарея ідеал.
Зараз електричка 13р.деградація батареї 5%
Так що не все так погано.



Проблема в тому, що гібрид в такому бюджеті і пробігом в 200тис км, це більше фантастика. Сам хотів гібрид, щоб гбо не ставити. Ауріс універсал знайти з реальним пробігом не вдалося.
BRC на моє авто 950 евро. За 400-500 доларів, то геморой в не ГБО. Де замість точної настройки, використовують кнопку "авто".
Я не претендую на істину, але грати в рулетку повезе/не повезе бажання не маю.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
49 лет, Боярка
Сообщения: 2665
С нами с 13.03.2009

Re: Гібрид чи газ [Re: Annetka2004]
      24 марта 2024 в 15:01 Гілками

В ответ на:

Проблема в тому, що гібрид в такому бюджеті і пробігом в 200тис км, це більше фантастика. Сам хотів гібрид, щоб гбо не ставити. Ауріс універсал знайти з реальним пробігом не вдалося.
BRC на моє авто 950 евро. За 400-500 доларів, то геморой в не ГБО. Де замість точної настройки, використовують кнопку "авто".
Я не претендую на істину, але грати в рулетку повезе/не повезе бажання не маю.



Ну дивись, тут же діло таке один поставить гбо за 1000 другий за 500 - результат однаковий. Це ж як і в решті речей є айфон є сяомі і з одного і з другого ти зможеш замовити піцу і на її смак це аж ніяк не повпливає.
Я на всі свої авто сам ставив гбо, це все були більш/менш бюджетні Стаги/Томасети/ ханни, і саме дороге це було на 6 циліндровий лексус і коштувало аж 550у.е (правда з б/у балоном) і ні одне (а в мене було 4авто на гбо) мені не парило мозок , взагалі.
Так, можна було ставити і Принц за 1,5 куе але нахаха ?
По гібриду, я свій продав за 12,9 близько до даної суми а фьюжа гібридного впевнений що за 12 можна знайти. Але знов таки якщо ходити кругом машини і фукати/бекати на кожну цяточку,царапку то ні про які гібриди даже і за 15 тоді і мови не буде.
У кожного свій "путь"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ****
39 лет (19 лет за рулем), Харьков
Сообщения: 319
С нами с 05.10.2012

Re: Гібрид чи газ [Re: Annetka2004]
      25 марта 2024 в 14:09 Гілками

Дизель. Рено меган, гольф, інші чехи-німці. Нема колхозу з газом на пріусі, нема проблеми зарядки, тільки плюси.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
YSK
V.I.P **
45 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10608
С нами с 14.05.2007

Re: Гібрид чи газ [Re: Yura-8]
      25 марта 2024 в 15:28 Гілками

Yura-8 24.03.2024 15:01 пишет:


Ну дивись, тут же діло таке один поставить гбо за 1000 другий за 500 - результат однаковий. Це ж як і в решті речей є айфон є сяомі і з одного і з другого ти зможеш замовити піцу і на її смак це аж ніяк не повпливає.
Я на всі свої авто сам ставив гбо, це все були більш/менш бюджетні Стаги/Томасети/ ханни, і саме дороге це було на 6 циліндровий лексус і коштувало аж 550у.е (правда з б/у балоном) і ні одне (а в мене було 4авто на гбо) мені не парило мозок , взагалі.
Так, можна було ставити і Принц за 1,5 куе але нахаха ?
По гібриду, я свій продав за 12,9 близько до даної суми а фьюжа гібридного впевнений що за 12 можна знайти. Але знов таки якщо ходити кругом машини і фукати/бекати на кожну цяточку,царапку то ні про які гібриди даже і за 15 тоді і мови не буде.
У кожного свій "путь"



Не однаковий, не треба розповідати чого не знаєш. Є приклад авто з ГБО BRC і от там за 130ткм крім фільтрів нічого взагалі. Авто їде як має їхати, має нормальний вранішній перехід на газ, тобто взагалі без головняка. І, для прикладу, ставили в один час, але Стаг. За трохи більший пробіг мінус редуктор, мінус двічі форсунки, датчик температури редуктора двічі, мап сенсор 1 раз. Про постійні налаштування щоб воно їхало як має їхати я вже просто мовчу. Прийшли холоди, попливла корекція, з настанням тепла те саме. Але для мене важливо щоб ГБО працювало як повинно працювати, а не просто якось там. У випадку солянки цього добитись практично не реально. Кого влаштовує щоб якось їхало, ок, в решті варіантів тільки нормальне ГБО.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
YSK
V.I.P **
45 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10608
С нами с 14.05.2007

Re: Гібрид чи газ [Re: Mstra]
      25 марта 2024 в 15:30 Гілками

Mstra 25.03.2024 14:09 пишет:

Дизель. Рено меган, гольф, інші чехи-німці. Нема колхозу з газом на пріусі, нема проблеми зарядки, тільки плюси.



Як поживає в тих дизелях екологія при коротких пробігах по місту? Різати сажу відразу після пригону чи трохи поїздить?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27673
С нами с 24.10.2008

Re: Гібрид чи газ [Re: YSK]
      25 марта 2024 в 17:19 Гілками

YSK 25.03.2024 15:30 пишет:

Різати сажу відразу після пригону чи трохи поїздить?



Спочатку 2-3 рази помити сажовий, потім різати.
Ще Адблу, як бонус.
Коли авто нове, або свіже, то норм, а б/у з пробігом 200+ і по місту, то крім геморою і кінської витрати пального, на інше можна не розраховувати.
Як на дизелі виїжджав за місто, то з сажею було нормально, як тільки в місті поїздив пару-трійку тижнів, то одразу масова частка золи поперла вверх. Ну і постійні недогріви, якщо до 10км.
Літом трохи краще.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Киев
Сообщения: 1287
С нами с 04.04.2011

Re: Гібрид чи газ [Re: Yura-8]
      1 апреля 2024 в 08:05 Гілками

Yura-8 24.03.2024 12:36 пишет:

juiT 24.03.2024 11:47 пишет:

Також потрібно враховувати, що нормальне ГБО з прямими руками коштує не мало.
Батарея 12 року скаже привіт, заміна 2тис долларів.



Залежить куди гбо , в якийсь простий 1,4-2,0 атмосферник 400-500у.е і там все доволі просто. На прямий вприск да, там купа ньюансів.
Ну і про батарею на гібриді це також пальцем в небо, дуже все відносно, в мене був гібрид 14р з пробігом під 200ткм.- батарея ідеал.
Зараз електричка 13р.деградація батареї 5%
Так що не все так погано.




от теж маю гібрид і сспілкуюсь з одноклубниками,
батарея в ідеалі(цце теж пальцем в небо, конкретніше,- який залишок емкості) для 14 року, це таки фантастика 1 авто на тисячу якщо не більше ну а бо вартість такого авто як наступне покоління моделі

YSK 25.03.2024 15:30 пишет:

Mstra 25.03.2024 14:09 пишет:

Дизель. Рено меган, гольф, інші чехи-німці. Нема колхозу з газом на пріусі, нема проблеми зарядки, тільки плюси.



Як поживає в тих дизелях екологія при коротких пробігах по місту? Різати сажу відразу після пригону чи трохи поїздить?




Брс не панацея,

ставили газ 4пок(збірну солянку) на двигун без гідриків, проїхали вже 50 тисяч, нічого не робили крім заміни фільтрів та регулювання клапанів. різниця в їзді між газом і безином не відчувається, так само як і перехід.

все залежить від контори що буде ставити,

і да, всі установщики кажуть шо брс скудне на детальне регуулювання, накшталт системи macOS.


у пріуса є дороговартісні болячки які вас будуть чекати на авто з пробігом за 200тис.

Змінено Mr_kaktyC (08:13 01/04/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Киев
Сообщения: 3208
С нами с 03.02.2008

Re: Гібрид чи газ [Re: Annetka2004]
      6 апреля 2024 в 19:33 Гілками

За 12 норрм гібриду не буде. Газ.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
49 лет, Боярка
Сообщения: 2665
С нами с 13.03.2009

Re: Гібрид чи газ [Re: crashman]
      8 апреля 2024 в 16:26 Гілками

crashman 06.04.2024 19:33 пишет:

За 12 норрм гібриду не буде. Газ.



На ріа гібридних фьюжів 80+ штук, думаю щось та й можна вибрати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗапитати Autoua
Додаткова інформація
0 користувачів і 25 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 1066

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія