autoua
×
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Забрали авто на штрафстоянку бо не сподобався номер кузо

читатель
Сообщения: 5
С нами с 28.03.2024

Забрали авто на штрафстоянку бо не сподобався номер кузо
      28 марта 2024 в 09:52 Гілками

Всім доброго дня.
Постараюсь пояснити ситуацію. А ситуація така. Мені потрібне було дешеве авто. Для цього я купив в Умані Пежо 405 і з моїм братом ми вирушили на двох машинах в сторону Києва(він був на Пежо). В Білій церкві,його зупинили поліцаї типу для перевірки документів. Потім вони попросили відкрити капот щоб перевірити номер кузова. Номер кузова був зверху покритий фарбою. Дублююча табличка була на авто. Коли один з поліцаїв сказав мені здирати фарбу я відмовився,бо це типу їм треба,вони ж типу "експерти",а я боюсь пошкодити номер кузова при цьому,бо не маю для цього навиків. Далі вони викликали дізнавача,та нічого не дивилася,а зразу сказала везти на штрафстоянку. Після цього я все таки на свій стан зняв фарбу над табличкою номера кузова де він виявився абсолютно читабельним. Проте що поліцаї,що дізнавач, не захотіли навіть нічого дивитися. Далі ми завезли своїм ходом авто на штрафстоянку,і нам сказали чекати дзвінка. Також на водія склали постанову за написане гбо. Ніяких документів що вони забирають авто нам не дали,лише дали сфотографувати акт прийому -передачі.
Хто що скаже,що можна зробити? На 102 скаргу на дії поліцаїв я кинув,але хотілось би більше. Тут уже не так жаль машини,яка коштувала 500$(і куплена по ТП),а просто хочеться хоч якоїсь справедливості.
ПС. Я не бот,якщо що,просто колись давно заходив через Google


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 2010
С нами с 31.12.2004

Re: Забрали авто на штрафстоянку бо не сподобався номер кузо [Re: D1kutsak]
      28 марта 2024 в 20:48 Гілками

D1kutsak 28.03.2024 09:52 пишет:

Всім доброго дня.
Постараюсь пояснити ситуацію. А ситуація така. Мені потрібне було дешеве авто. Для цього я купив в Умані Пежо 405 і з моїм братом ми вирушили на двох машинах в сторону Києва(він був на Пежо). В Білій церкві,його зупинили поліцаї типу для перевірки документів. Потім вони попросили відкрити капот щоб перевірити номер кузова. Номер кузова був зверху покритий фарбою. Дублююча табличка була на авто. Коли один з поліцаїв сказав мені здирати фарбу я відмовився,бо це типу їм треба,вони ж типу "експерти",а я боюсь пошкодити номер кузова при цьому,бо не маю для цього навиків. Далі вони викликали дізнавача,та нічого не дивилася,а зразу сказала везти на штрафстоянку. Після цього я все таки на свій стан зняв фарбу над табличкою номера кузова де він виявився абсолютно читабельним. Проте що поліцаї,що дізнавач, не захотіли навіть нічого дивитися. Далі ми завезли своїм ходом авто на штрафстоянку,і нам сказали чекати дзвінка. Також на водія склали постанову за написане гбо. Ніяких документів що вони забирають авто нам не дали,лише дали сфотографувати акт прийому -передачі.
Хто що скаже,що можна зробити? На 102 скаргу на дії поліцаїв я кинув,але хотілось би більше. Тут уже не так жаль машини,яка коштувала 500$(і куплена по ТП),а просто хочеться хоч якоїсь справедливості.
ПС. Я не бот,якщо що,просто колись давно заходив через Google



Ви не купували автомобіль, просто подарували його власнику 500 доларів.
Нечитабельний номер кузова - це як раз проблема власника автомобіля, а не поліцейського на дорозі. А якщо ви ще й почали перед ним вимахуватись, типу тобі треба - ти і стирай - маємо цілком логічне завершення.
Якої саме справедливості ви шукаєте?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
57 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6419
С нами с 18.12.2008

Re: Забрали авто на штрафстоянку бо не сподобався номер кузо [Re: D1kutsak]
      29 марта 2024 в 07:46 Гілками

Не перестаю дивуватись людській тупості І це , ще дуже м'яко сказано

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 5
С нами с 28.03.2024

Re: Забрали авто на штрафстоянку бо не сподобався номер кузо [Re: Gavik]
      29 марта 2024 в 09:48 Гілками

З чого ви вирішили що номер кузова не читається? Він нормально читається,просто поліцаї не експерти щоб знати всі тонкощі. По вашому це не читабельним номер кузова?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
сталкер закарпатья ***
41 год (111 лет за рулем), Киев
Сообщения: 13895
С нами с 15.11.2006

Re: Забрали авто на штрафстоянку бо не сподобався номер кузо [Re: Gavik]
      29 марта 2024 в 10:53 Гілками

Gavik 29.03.2024 07:46 пишет:

Не перестаю дивуватись людській тупості І це , ще дуже м'яко сказано



Вони ще й права качають


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
33 года за рулем, Киев
Сообщения: 1399
С нами с 14.06.2004

Re: Забрали авто на штрафстоянку бо не сподобався номер кузо [Re: D1kutsak]
      29 марта 2024 в 11:38 Гілками

D1kutsak 28.03.2024 09:52 пишет:

Всім доброго дня.
Постараюсь пояснити ситуацію. А ситуація така. Мені потрібне було дешеве авто. Для цього я купив в Умані Пежо 405 і з моїм братом ми вирушили на двох машинах в сторону Києва(він був на Пежо). В Білій церкві,його зупинили поліцаї типу для перевірки документів. Потім вони попросили відкрити капот щоб перевірити номер кузова. Номер кузова був зверху покритий фарбою. Дублююча табличка була на авто. Коли один з поліцаїв сказав мені здирати фарбу я відмовився,бо це типу їм треба,вони ж типу "експерти",а я боюсь пошкодити номер кузова при цьому,бо не маю для цього навиків. Далі вони викликали дізнавача,та нічого не дивилася,а зразу сказала везти на штрафстоянку. Після цього я все таки на свій стан зняв фарбу над табличкою номера кузова де він виявився абсолютно читабельним. Проте що поліцаї,що дізнавач, не захотіли навіть нічого дивитися. Далі ми завезли своїм ходом авто на штрафстоянку,і нам сказали чекати дзвінка. Також на водія склали постанову за написане гбо. Ніяких документів що вони забирають авто нам не дали,лише дали сфотографувати акт прийому -передачі.
Хто що скаже,що можна зробити? На 102 скаргу на дії поліцаїв я кинув,але хотілось би більше. Тут уже не так жаль машини,яка коштувала 500$(і куплена по ТП),а просто хочеться хоч якоїсь справедливості.
ПС. Я не бот,якщо що,просто колись давно заходив через Google




Так за що машина попала на ШМ? За закрашений номер?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 5
С нами с 28.03.2024

Re: Забрали авто на штрафстоянку бо не сподобався номер кузо [Re: D1kutsak]
      29 марта 2024 в 11:39 Гілками

Так

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
22 года за рулем, Киев
Сообщения: 11798
С нами с 18.08.2008

Re: Забрали авто на штрафстоянку бо не сподобався номер кузо [Re: Colonel]
      29 марта 2024 в 12:11 Гілками

Интересная ситуация
90% продаван катается опять)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 5
С нами с 28.03.2024

Re: Забрали авто на штрафстоянку бо не сподобався номер кузо [Re: D1kutsak]
      4 мая 2024 в 16:23 Гілками

UPD:
Подзвонили з поліції в четвер,попросили приїхати. Там,на місці,розписався і мені віддали документи на авто та папери щоб забрати зі стоянки. Як виявилося,слідча відправляла ТП авто на експертизу. Хоча там і дитині було би зрозуміло що він справжній. Одним словом,зробили видимість роботи. Але за стоянку(по факту смітник в полі) довелось заплати 2000 грн. Та й таке


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗапитати Autoua
Додаткова інформація
0 користувачів і 8 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 958

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія