autoua
×
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

Вирішення питань по цивілці при ДТП

старый писатель **
42 года (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 745
С нами с 31.01.2014

Вирішення питань по цивілці при ДТП
      28 декабря 2023 в 10:30 Гілками

Привіт
Були у мене ситуації, але виручала моя КАСКО. Зараз розумію що КАСКО скоріш за все не зможу оплачувати, тож питання щодо кейсів, якщо у мене нема КАСКО:
1. в моє авто в'їхало авто без цивілки. Що робити в такому пипадку?
2. в моє авто в'їхало авто, але водій відмовляється давати свої дані, страхову і все таке інше, каже я винна, хоча поліція виписала протокол саме йому. Протокол не дає мені сфотографувати.

Де шукати тих людей та як збивати з них збитки?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
waz
энтузиаст ***
53 года (27 лет за рулем), Полтава
Сообщения: 320
С нами с 05.09.2006

Re: Вирішення питань по цивілці при ДТП [Re: yana_stealthy]
      28 декабря 2023 в 11:27 Гілками

1. Взагалі без проблем - подається заява у МТСБУ, яке і повинно відшкодовувати збитки у разі відсутності автоцивілки у опонента.
2. Всі дані опонента повинні бути у протоколі, в т.ч. дані його автоцивілки - номер поліса і страхова компанія. туди і звертатися. А ще краще мати свою автоцивілку з прямим відшкодуванням, тоді звертатися до своєї страхової, а вже вони будуть вибивати кошти зі страхової опонента

Змінено waz (11:27 28/12/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
50 лет (33 года за рулем), Кропивницкий/Киев
Сообщения: 4532
С нами с 22.04.2009

Re: Вирішення питань по цивілці при ДТП [Re: waz]
      28 декабря 2023 в 17:21 Гілками

waz 28.12.2023 11:27 пишет:

А ще краще мати свою автоцивілку з прямим відшкодуванням, тоді звертатися до своєї страхової, а вже вони будуть вибивати кошти зі страхової опонента



таке працює лише якщо у опонента страхова також в цій програмі...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 1421
С нами с 14.06.2004

Re: Вирішення питань по цивілці при ДТП [Re: yana_stealthy]
      28 декабря 2023 в 18:03 Гілками

yana_stealthy 28.12.2023 10:30 пишет:

Привіт
Були у мене ситуації, але виручала моя КАСКО. Зараз розумію що КАСКО скоріш за все не зможу оплачувати, тож питання щодо кейсів, якщо у мене нема КАСКО:
1. в моє авто в'їхало авто без цивілки. Що робити в такому пипадку?
2. в моє авто в'їхало авто, але водій відмовляється давати свої дані, страхову і все таке інше, каже я винна, хоча поліція виписала протокол саме йому. Протокол не дає мені сфотографувати.

Де шукати тих людей та як збивати з них збитки?




По питанню № 2 винуватого в ДТП вибирає суд, а не водій опонент. А вирахувати його страхову можна хоча б за номером його авто і самому туди завітати і написати заяву.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26178
С нами с 14.07.2003

Re: Вирішення питань по цивілці при ДТП [Re: yana_stealthy]
      29 декабря 2023 в 07:07 Гілками

1. Заява у МТСБУ, вже відповіли.
2. Навіть якщо опонент пішов у відмову - завжди можна запитати у копів.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
43 года (24 года за рулем), Белая Церковь
Сообщения: 1355
С нами с 09.02.2013

Re: Вирішення питань по цивілці при ДТП [Re: Ревизор]
      30 декабря 2023 в 14:46 Гілками

Ревизор 28.12.2023 17:21 пишет:

waz 28.12.2023 11:27 пишет:

А ще краще мати свою автоцивілку з прямим відшкодуванням, тоді звертатися до своєї страхової, а вже вони будуть вибивати кошти зі страхової опонента



таке працює лише якщо у опонента страхова також в цій програмі...



Ні. Власний досвід нещодавно)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
54 года (35 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5404
С нами с 16.12.2003

Re: Вирішення питань по цивілці при ДТП [Re: yana_stealthy]
      31 декабря 2023 в 13:53 Гілками

yana_stealthy 28.12.2023 10:30 пишет:


1. в моє авто в'їхало авто без цивілки. Що робити в такому пипадку?
2. в моє авто в'їхало авто, але водій відмовляється давати свої дані, страхову




1. Можна радіти, тому що з МТСБУ простіше мати справу, ніж зі страхової.
2. Сфотографувати держ. номер та знайти поліс:
https://policy-web.mtsbu.ua/?SearchType=Contract


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
41 год (24 года за рулем),
Сообщения: 12936
С нами с 17.02.2009

Re: Вирішення питань по цивілці при ДТП [Re: yana_stealthy]
      31 декабря 2023 в 14:31 Гілками

По поводу МТСБУ, недавно у тестя было ДТП, ему в прилетел гонсалез без страховки. На СТО насчитали ~30к ремонта, там замена бампера, усилителя, рихтовка пола и т.п., МТСБУ итогу выплатил чуть меньше 15к, машина 2012 года. Из положительного - все довольно быстро и четко, нажухать нигде не пытались, с калькуляцией от СТО не спорили.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
11 лет за рулем,
Сообщения: 2241
С нами с 22.11.2012

Re: Вирішення питань по цивілці при ДТП [Re: GreenMile]
      31 декабря 2023 в 22:22 Гілками

GreenMile 31.12.2023 14:31 пишет:

По поводу МТСБУ, недавно у тестя было ДТП, ему в прилетел гонсалез без страховки. На СТО насчитали ~30к ремонта, там замена бампера, усилителя, рихтовка пола и т.п., МТСБУ итогу выплатил чуть меньше 15к, машина 2012 года. Из положительного - все довольно быстро и четко, нажухать нигде не пытались, с калькуляцией от СТО не спорили.



Так там износ на детали. Оставшуюся часть с виновника через суд (правда если виновник ничего не имеет сам, ьо через исполнительную долго...)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
41 год (24 года за рулем),
Сообщения: 12936
С нами с 17.02.2009

Re: Вирішення питань по цивілці при ДТП [Re: windowz]
      1 января 2024 в 11:15 Гілками

windowz 31.12.2023 22:22 пишет:

GreenMile 31.12.2023 14:31 пишет:

По поводу МТСБУ, недавно у тестя было ДТП, ему в прилетел гонсалез без страховки. На СТО насчитали ~30к ремонта, там замена бампера, усилителя, рихтовка пола и т.п., МТСБУ итогу выплатил чуть меньше 15к, машина 2012 года. Из положительного - все довольно быстро и четко, нажухать нигде не пытались, с калькуляцией от СТО не спорили.



Так там износ на детали. Оставшуюся часть с виновника через суд (правда если виновник ничего не имеет сам, ьо через исполнительную долго...)


Я в курсе, потому специально и написал год машины, чтоб был понятен порядок выплат.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Сообщения: 2079
С нами с 06.05.2009

Re: Вирішення питань по цивілці при ДТП [Re: GreenMile]
      4 января 2024 в 11:09 Гілками

Как вариант - оформить "Мини-каско". В той же ВУСО. Цена вопроса 2К грн, а от гонсалесов от страховой "Рога и копыта" спасет

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Киев
Сообщения: 1445
С нами с 12.01.2008

Re: Вирішення питань по цивілці при ДТП [Re: yana_stealthy]
      2 апреля 2024 в 14:15 Гілками

А хто з свого досвіду скаже наскільки варто наймати та платити адвокату по ДТП для суда, у випадку ДТП якщо ти потенційно потерпіла сторона, поліція виписала протокол тільки на опонента. У обох є цивілка. Чи може на суді щось піти не так що опонент буде пробувати переконати що це обоюдка чи шось таке(опонент свою вину не визнає).

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
46 лет, Киев
Сообщения: 1110
С нами с 20.10.2008

Re: Вирішення питань по цивілці при ДТП [Re: Shmeisser]
      2 апреля 2024 в 17:36 Гілками

Shmeisser 02.04.2024 14:15 пишет:

А хто з свого досвіду скаже наскільки варто наймати та платити адвокату по ДТП для суда, у випадку ДТП якщо ти потенційно потерпіла сторона, поліція виписала протокол тільки на опонента. У обох є цивілка. Чи може на суді щось піти не так що опонент буде пробувати переконати що це обоюдка чи шось таке(опонент свою вину не визнає).


А вас при такому розкладі хіба запрошуть в суд? Гадаю, якщо опонент не зовсім ідіот, то визнає вину, заплатит скілька там гривень штрафа й в той же день поверне собі права. А адвоката ще встигнете найняти, якщо щось буде не так, гадаю.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Киев
Сообщения: 1445
С нами с 12.01.2008

Re: Вирішення питань по цивілці при ДТП [Re: Nicholas]
      2 апреля 2024 в 18:18 Гілками

Nicholas 02.04.2024 17:36 пишет:

А вас при такому розкладі хіба запрошуть в суд? Гадаю, якщо опонент не зовсім ідіот, то визнає вину, заплатит скілька там гривень штрафа й в той же день поверне собі права. А адвоката ще встигнете найняти, якщо щось буде не так, гадаю.


не визнав провину, хоча протокол на опонента склада. Тобто на суді може намагатись доказати що обоюдка чи вина іншого. Тим паче мають же вілучати права і повертають тільки після суда. Як і страхова по цивілці тільки після суда буде розглядати

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
46 лет, Киев
Сообщения: 1110
С нами с 20.10.2008

Re: Вирішення питань по цивілці при ДТП [Re: Shmeisser]
      2 апреля 2024 в 19:42 Гілками

Shmeisser 02.04.2024 18:18 пишет:

Тим паче мають же вілучати права і повертають тільки після суда. Як і страхова по цивілці тільки після суда буде розглядати


Так я ж про теж. Признав вину = суд відбувся. Для страхової треба було офіційно роздуковане рішення з печатками - то ще калька днів може бути. Для полійції, щоб права забрати - маленька бумажка від помічника судді в той же день. Принаймні так було багато років тому. Але якщо є ціль бодатися - то можно й на півроку а то й два роки затягнути діло, так. І адвокати будуть щасливі

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
41 год (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 9944
С нами с 08.08.2008

Re: Вирішення питань по цивілці при ДТП [Re: Nicholas]
      5 апреля 2024 в 11:32 Гілками

права забрали після оформлення ДТП. повернули після суду та сплати всіх платежів. на суд не викликали, так як признав вину (хоча можна було бодатися. але у мене майже без ушкоджень, та і сваритися з сусідкою не мав бажання).
в страхову ходив ще до суду. виплатили все і вчасно. я думав там роботи на сотню, а сто нарахувало $500. страхуйтеся)

PS. схоже апонент з автоюа - своє бачення ситуації.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Киев
Сообщения: 1445
С нами с 12.01.2008

Re: Вирішення питань по цивілці при ДТП [Re: DimonDSV]
      6 апреля 2024 в 16:13 Гілками

DimonDSV 05.04.2024 11:32 пишет:

права забрали після оформлення ДТП. повернули після суду та сплати всіх платежів. на суд не викликали, так як признав вину (хоча можна було бодатися. але у мене майже без ушкоджень, та і сваритися з сусідкою не мав бажання).
в страхову ходив ще до суду. виплатили все і вчасно. я думав там роботи на сотню, а сто нарахувало $500. страхуйтеся)

PS. схоже апонент з автоюа - своє бачення ситуації.



На дефектовці (СТО) сказали що калькуляцію пережають в страхову, і там вже залежно від суми страхова приймає рішення чи сплачувати по цивілці. І це може відбудитись і до суду якщо опонент (який не признав свою вину) підтвердить до суда. Так розумію якщо ні - то вже тільки після решення суда буде вирішуватись.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Киев
Сообщения: 1445
С нами с 12.01.2008

Re: Вирішення питань по цивілці при ДТП [Re: Shmeisser]
      7 апреля 2024 в 18:43 Гілками

А хто був на суді? Як проходить? Суддя дає слово і на кого протокол і потерпілій стороні? Чи розглядається на основі складеного акту ДТП поліцейськими?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ****
Киев
Сообщения: 336
С нами с 28.09.2007

Re: Вирішення питань по цивілці при ДТП [Re: Shmeisser]
      8 апреля 2024 в 15:32 Гілками

Shmeisser 07.04.2024 18:43 пишет:

А хто був на суді? Як проходить? Суддя дає слово і на кого протокол і потерпілій стороні? Чи розглядається на основі складеного акту ДТП поліцейськими?



У мене давно було дтп, де я їхав прямо в смузі руху, а мене колесом (або дуже везучий оппонент, або підстава) коцнув дядя, і почав розповідати, що я йому бампер пошкодив. Дядя вину не визнавав, приїхавших поліцейських впевнив в своїй точці зору, тому поліція оформила два протоколи, на мене та на нього. Відео я ніде не знайшов, роздрукував фото пошкоджень.
Мій суд відбувся першим, суддя попросив своїми словами розповісти про дтп, глянув на фотографії, сказав що їх потрібно було долучити до матеріалів справи. В кінці з сумом повідомив, що поліція не хоче працювати, скасував адмін стягнення, через відсутність у моїх діях порушень пдр.
Був я і на суді другої сторони, суддя дала мені слово, вирішила, що оппонент пдр порушував.
Мені досі цікаво, що б відбулося, якби ніхто не порушував, а правила порушились самі
По суті, моє слово проти слова оппонента, суддя приймає рішення з наявних у справі матеріалах (зокрема, схеми дтп від поліції) та пояснень учасників.

Змінено SiViG (15:32 08/04/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити
Додаткова інформація
0 користувачів і 6 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2963

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія