autoua
×
Autoua.netФорумВело

Вибір велосипеда (9/10)

Достоевский **
46 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 7141
С нами с 30.11.2001

Re: Вибір велосипеда [Re: harald67]
      19 марта 2024 в 17:49 Гілками

harald67 19.03.2024 16:48 пишет:

hollywood 15.03.2024 14:22 пишет:

zumnuj 14.03.2024 20:24 пишет:

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/alyumnviy-bulls-26-135-155rst-IDSHgrT.html

А ну спеціалісти скажіть свою думку.



кілограм 15 буде важити




А зараз є вели такого формату легші за 15 кг. То 20 років тому можна було знайти мтб з вагою 12,5. Зараз такими легкими хіба що дуже дорогі моделі будуть, а середньобюджетні - усі в районі 15.



pride glider 6.2 та 6.3. - середньобюджетні
6.2 - 11,5кг
6.3 - хз, але думаю не більше 12,5кг


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24638
С нами с 31.10.2014

Re: Вибір велосипеда [Re: hollywood]
      19 марта 2024 в 20:28 Гілками

hollywood 19.03.2024 17:49 пишет:

harald67 19.03.2024 16:48 пишет:

hollywood 15.03.2024 14:22 пишет:


В ответ на:

...




кілограм 15 буде важити




А зараз є вели такого формату легші за 15 кг. То 20 років тому можна було знайти мтб з вагою 12,5. Зараз такими легкими хіба що дуже дорогі моделі будуть, а середньобюджетні - усі в районі 15.



pride glider 6.2 та 6.3. - середньобюджетні
6.2 - 11,5кг
6.3 - хз, але думаю не більше 12,5кг




Тут усі питання у темі переплуталися. Ти навів дві моделі велосипедів для підлітків, хтось питав для 100 кілограмового дядька, б/в навели вже незрозуміло для кого. Я мав на увазі що велосипед для дорослого з амортизаційною вилкою, передньою та задньою перекидками , крилами і у розумному бюджеті зараз знайти з вагою істотно меншою за 15 кг важко.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
35 лет (16 лет за рулем), Тернопіль
Сообщения: 816
С нами с 08.07.2018

Re: Вибір велосипеда [Re: zumnuj]
      19 марта 2024 в 22:14 Гілками

zumnuj 17.02.2024 14:05 пишет:

Скоро весна отже можна піднімати тему.
Що маємо: хлопець 135 см, 28 кг, скоро 8 років. Попередні два літа відкатав на Корсо 20". По зросту ще міг би мабуть бути, але не влаштовує те, що на одній передачі не встигає за друзями, які мають більшу кількість передач, та і сам велосипед важкуватий.
Оптимально мабуть буде брати 24" колеса і 13" раму? На які велосипеди краще звернути увагу? Бюджет по автоюашним міркам невеликий - 10-12 т. грн. Б.у. не розглядаю. Що колективний розум підкаже?



Куплено Kinetic Profi 26" 13" рама. Від самої їзди в сина тільки позитивні враження. Як буде в експлуатації - час покаже, але ніби добротний вел. Важить доречі 14,5 кг.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member
42 года,
Сообщения: 106
С нами с 03.06.2011

Re: Вибір велосипеда [Re: -Виталя-]
      25 марта 2024 в 08:45 Гілками

Хто купував велосипеди "оптіма" як вони по якості, треба підлітковий та один дорослий.
Дякую


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 7244
С нами с 05.05.2009

Re: Вибір велосипеда [Re: Dimiyar]
      27 марта 2024 в 09:08 Гілками

Dimiyar 25.03.2024 08:45 пишет:

Хто купував велосипеди "оптіма" як вони по якості, треба підлітковий та один дорослий.
Дякую



не купував. але судячи з ціни і комплектуючих самий дешевий велосипед з самими дешевими низькоякісними комплектуючими і відповідно низькоякісною рамою. іншими словами - це дно велосипедної індустрії. їздити буде. підійде як перший велосипед для зовсім легких недовгих покатушек по асфальту і легкому грунту. не розраховуйте на якісне, надійне перемикання передач, гальм і роботу амортизаційної вилки. амортизаційна вилка там для вигляду.


якщо хочете щось покраще зе непоганими комплектуючими, которі будуть нормально і довго працювати то для прикладу
https://rozetka.com.ua/ua/ardis-02618-18...dRoCe6cQAvD_BwE
https://rozetka.com.ua/ua/ardis_0261_160...ghoCw2oQAvD_BwE

я брав сину такий. оптимально по співвідношенню ціна якість, комплектуючі
до цього у сина був самий дешевий велосипед. типа оптими. так я на на ньому купу усього переміняв для більш менш нормальної ізди. замінив задній і передній перемикач, покришки. гальма постійно приходилося налаштовувати, але вони так нормально і не запрацювали, бо вони дешеві криві, люфтять. вилку син вбив наіхавши на бровку. в середині вилки пластикові детальки зламалися, вилка тупо просіла.

на ардіс нічого не міняв. раз налаштував. син іздить і отримує задоволення.


Змінено alexa11 (10:11 27/03/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
45 лет (29 лет за рулем), Вышгород
Сообщения: 2917
С нами с 11.12.2005

Re: Вибір велосипеда [Re: Dimiyar]
      31 марта 2024 в 16:45 Гілками

Не купуйте це китайське Г – реально, не варто витрачених грошей та їздить криво-косо. Я продаю всі свої сімейні велосипеді в кількості 3х штук - Giant GSR FS, Author Triumph Алюминий і Comanche Niagara Disc Алюминий , усі у чудовому стані і в рази дешевше тих, що ви скинули - тут не купи продайка -не буду викладати, але можу в личку скинути ціни і фото, повірте, вони в рази кращі за всякі Оптім і ардіси, легкі, надійні - ремонтопридатні і легкі в обслуговуванні. А головне - продати їх потім можна швидко і за нормальні гроші, а цих лише позбутися. Повірте, сам через це все проходив, змінив 7 велов, розумію що кажу.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Киев
Сообщения: 885
С нами с 24.03.2013

Re: Вибір велосипеда [Re: alexa11]
      31 марта 2024 в 16:53 Гілками

alexa11 27.03.2024 09:08 пишет:

Dimiyar 25.03.2024 08:45 пишет:

Хто купував велосипеди "оптіма" як вони по якості, треба підлітковий та один дорослий.
Дякую



не купував. але судячи з ціни і комплектуючих самий дешевий велосипед з самими дешевими низькоякісними комплектуючими і відповідно низькоякісною рамою. іншими словами - це дно велосипедної індустрії. їздити буде. підійде як перший велосипед для зовсім легких недовгих покатушек по асфальту і легкому грунту. не розраховуйте на якісне, надійне перемикання передач, гальм і роботу амортизаційної вилки. амортизаційна вилка там для вигляду.


якщо хочете щось покраще зе непоганими комплектуючими, которі будуть нормально і довго працювати то для прикладу
https://rozetka.com.ua/ua/ardis-02618-18...dRoCe6cQAvD_BwE
https://rozetka.com.ua/ua/ardis_0261_160...ghoCw2oQAvD_BwE

я брав сину такий. оптимально по співвідношенню ціна якість, комплектуючі
до цього у сина був самий дешевий велосипед. типа оптими. так я на на ньому купу усього переміняв для більш менш нормальної ізди. замінив задній і передній перемикач, покришки. гальма постійно приходилося налаштовувати, але вони так нормально і не запрацювали, бо вони дешеві криві, люфтять. вилку син вбив наіхавши на бровку. в середині вилки пластикові детальки зламалися, вилка тупо просіла.

на ардіс нічого не міняв. раз налаштував. син іздить і отримує задоволення.




Вже років 7 катаємо на 2х Ardis Nevada 26 - https://ardis-shop.com.ua/nevada_26-a240 . Хороші велосипеди для вихідного дня.
Купували в шоурум / заводі Ардіс на Академі

Змінено SerjioMr (17:42 31/03/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Киев
Сообщения: 4394
С нами с 14.01.2012

Re: Вибір велосипеда [Re: Rack]
      31 марта 2024 в 16:55 Гілками

Пришлите мне в личке Команч.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 7244
С нами с 05.05.2009

Re: Вибір велосипеда [Re: Парад]
      1 апреля 2024 в 08:59 Гілками

гарна реклама власного бу товару...
про ардіс ви неправі. модель що я скинув лінк по обвісу і рамі буде не гірше запронованих бу. в чомусь навіть краще.
з плюсів Ардіс - сучасна алюмінієва якісна рама , зварні шиви заполіровані, троси гідролінії всередині рами. увесь обвіс шимано. перемикачі навіть не самого низького рівня. манетки, колісні втулки, кассета, дискові гідрогальма шимано.
а в запровонованих бу великах гальма вібрейк (це вазагалі позавчорашній день) або дискові механічні. той хто попробував дискові гідравлічні інші вже не захоче.
я сам ардіси не продаю, если шо :-)
якщо покупцю дуже важлива ціна і влаштовують характеристики бу техніки і вона дійсно в гарному стані то непоганий варіант.
собі і дружині теж колись купував бу. але тоді не дуже розбирався в велосипедній техніці і велики були в стані поганенькому, хоча при купівлі усе працювало як треба. може мені не щастить. але потім вже прийшлося вникати в техніку велосипедів і переміняти купу усього на них, касети, гальма, вилки і по грошам і мало чого зекономив. так що з бу треба бути обережним. і чим дешевше бу велик і чим більше йому років тим більше там буде зношених деталей.
після такого досвіду купив сину новий ардіс і не жалкую.
до цього дивився йому бу велосипеди брендові. так що цікаво, у гарному стані більш менш сучасні моделі коштували не так вже і дешево. але це все одно бу...

Змінено alexa11 (09:19 01/04/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
45 лет (29 лет за рулем), Вышгород
Сообщения: 2917
С нами с 11.12.2005

Re: Вибір велосипеда [Re: alexa11]
      1 апреля 2024 в 09:24 Гілками

Парад 31.03.2024 16:55 пишет:

Пришлите мне в личке Команч.



Скинув
alexa11 01.04.2024 08:59 пишет:


про ардіс ви неправі. модель що я скинув лінк по обвісу і рамі буде не гірше запронованих бу. в чомусь навіть краще.




Можливо щось змінилося на краще, мій Ардіс, який я купував ще років 10 тому був дико напакований ( двопідвіс, дискові гальма й таке інше) купував саме тому, що той же Каманч у базовій комплектації коштував дороще -а я був ще початківцем і не бачив сенсу платити більше. Так ось, його ні я , ні в майстерні, так і не змогли змусити працювати як треба - гальма відрегулувати було нереально, накат ніякий, важкий та незграбний...Здихався тільки в ковід, коли на веліки почався бум. В мене після нього огида до всіх ціх подєлок. Але ж повторюю, це мій власний досвід, припускаю, що в когось він інший, або взагалі інші вимогі.

Змінено Rack (09:30 01/04/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
42 года, Станіславів
Сообщения: 1545
С нами с 04.05.2016

Re: Вибір велосипеда [Re: alexa11]
      1 апреля 2024 в 10:31 Гілками

В ответ на:

гальма вібрейк (це вазагалі позавчорашній день) або дискові механічні. той хто попробував дискові гідравлічні інші вже не захоче



от мені цікаво - як часто та з якою інтенсивністю ви використовуєте гальма на велосипеді? Ну якщо це не якийсь даунхіл а звичайне міське використання. Особисто я, вклавши свої зусилля в крутіння отих педаль, маю дуже мінімальне бажання користуватися гальмами і надарма витрачати енергію. Тому гальма - це або екстренна ситуація або спуск з гори. Я вірю, що ефективність та відчуття від гідравліки - чудові, але щоб це було вагомим параметром у виборі велосипеда... ну незнаю.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Киев
Сообщения: 885
С нами с 24.03.2013

Re: Вибір велосипеда [Re: shcherb]
      1 апреля 2024 в 10:44 Гілками

shcherb 01.04.2024 10:31 пишет:

В ответ на:

гальма вібрейк (це вазагалі позавчорашній день) або дискові механічні. той хто попробував дискові гідравлічні інші вже не захоче



от мені цікаво - як часто та з якою інтенсивністю ви використовуєте гальма на велосипеді? Ну якщо це не якийсь даунхіл а звичайне міське використання. Особисто я, вклавши свої зусилля в крутіння отих педаль, маю дуже мінімальне бажання користуватися гальмами і надарма витрачати енергію. Тому гальма - це або екстренна ситуація або спуск з гори. Я вірю, що ефективність та відчуття від гідравліки - чудові, але щоб це було вагомим параметром у виборі велосипеда... ну незнаю.



Достатньо того, що v-brake гірше працюють в дощ чи простого потрапляння вологи (після, наприклад, калюж)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
45 лет (29 лет за рулем), Вышгород
Сообщения: 2917
С нами с 11.12.2005

Re: Вибір велосипеда [Re: SerjioMr]
      1 апреля 2024 в 11:02 Гілками

Тут все залежить від цілі - для чого отой велосипед вам взагалі ? Якщо це родинні недільні прогулянки навколо району\ дому\ парку и т.і, то пофіг на ті гальма.В дощь ніхто не катає з родиною Навіть вібрейк краще, бо безпроблемні. Якщо ви зібрались у "кругосветку",вже треба подумати.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
46 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 7141
С нами с 30.11.2001

Re: Вибір велосипеда [Re: Rack]
      1 апреля 2024 в 11:48 Гілками

Гідравлічні гальма просто легше в користуванні, при мінімальному зусиллі вже відчутне гальмування. Дитина може користуватись двома, а дорослий одним пальцем. Це дає можливість більшого контролю над велосипедом, отже більш приємно в користуванні.

Таке просто недосяжне для тросикових гальм.

У мене зараз інша проблема з гідравлікою: діти та дружина користуються виключно заднім гальмом, на спусках це непогано, більше контролю. Але переднє взагалі не натискають. Тросикові гальма вони затискали обома руками, бо ефективність одного була недостатня. Отже з гідравлікою у них задня покришка стирається за сезон.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 7244
С нами с 05.05.2009

Re: Вибір велосипеда [Re: hollywood]
      1 апреля 2024 в 12:36 Гілками

у мене вібрейк, велосипед древній. вібрейкі фірмові шимано з колодками author. у сина гідравліка шимано. вібрейк треба суттєво частіше налаштовувати і складніше на порядок. там конструкція така. тросики, зазори, люфти. то колодки перекосило, то грязью забилося і десь тре. на нормальній гідравліці типа самих бюджетних шимано просто іздиш, з часом міняеш колодки.
хоча при нормальних вібрейках, колодках і правильному налаштуванні я наприклад гальмую одним пальцем практично так же само як і на гідравліці.
але якби зараз купував то гідравілку по причині простішого безгеморного налаштування.
по вібрейкам ще мінус, особливо на бу велосипедах. сточуються обода і з часом потребують заміни. при незначних нерівностях ободів важче налаштувати гальма, щоб і не терло і щоб хід гальма був невеликий.


Змінено alexa11 (12:45 01/04/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 7244
С нами с 05.05.2009

Re: Вибір велосипеда [Re: Rack]
      1 апреля 2024 в 13:05 Гілками

Rack 01.04.2024 09:24 пишет:

Парад 31.03.2024 16:55 пишет:

Пришлите мне в личке Команч.



Скинув
alexa11 01.04.2024 08:59 пишет:


про ардіс ви неправі. модель що я скинув лінк по обвісу і рамі буде не гірше запронованих бу. в чомусь навіть краще.




Можливо щось змінилося на краще, мій Ардіс, який я купував ще років 10 тому був дико напакований ( двопідвіс, дискові гальма й таке інше) купував саме тому, що той же Каманч у базовій комплектації коштував дороще -а я був ще початківцем і не бачив сенсу платити більше. Так ось, його ні я , ні в майстерні, так і не змогли змусити працювати як треба - гальма відрегулувати було нереально, накат ніякий, важкий та незграбний...Здихався тільки в ковід, коли на веліки почався бум. В мене після нього огида до всіх ціх подєлок. Але ж повторюю, це мій власний досвід, припускаю, що в когось він інший, або взагалі інші вимогі.



у ардіс є різні моделі. бюджетні і дорожче.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
45 лет (29 лет за рулем), Вышгород
Сообщения: 2917
С нами с 11.12.2005

Re: Вибір велосипеда [Re: alexa11]
      2 апреля 2024 в 23:29 Гілками

alexa11 01.04.2024 08:59 пишет:

гарна реклама власного бу товару...



Гарний товар реклами не потребує - Команч вже під завдатком,Giant попросили притримати до вихідних, але я без завдатка не став обіцяти. Це те ж саме що продавати geely і toyota. І те і те машина, здавалось би...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 7244
С нами с 05.05.2009

Re: Вибір велосипеда [Re: -Виталя-]
      3 апреля 2024 в 10:20 Гілками

продав минулий велосипед сина ноунейм дешевий китай за пару днів... навіть не очікував. покупець навіть приїхав додому до мене за товаром. головне продавати на початку сезону і правильан ціна. так що бренд не бренд, продати можна усе.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
45 лет (29 лет за рулем), Вышгород
Сообщения: 2917
С нами с 11.12.2005

Re: Вибір велосипеда [Re: alexa11]
      3 апреля 2024 в 11:59 Гілками

alexa11 03.04.2024 10:20 пишет:

продав минулий велосипед сина ноунейм дешевий китай за пару днів... навіть не очікував. покупець навіть приїхав додому до мене за товаром. головне продавати на початку сезону і правильан ціна. так що бренд не бренд, продати можна усе.



і правильан ціна. - Це ключове у даному випадку, я свого першого кітайця теж швидко продав, за 15$


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 7244
С нами с 05.05.2009

Re: Вибір велосипеда [Re: Rack]
      3 апреля 2024 в 12:14 Гілками

Rack 03.04.2024 11:59 пишет:

alexa11 03.04.2024 10:20 пишет:

продав минулий велосипед сина ноунейм дешевий китай за пару днів... навіть не очікував. покупець навіть приїхав додому до мене за товаром. головне продавати на початку сезону і правильан ціна. так що бренд не бренд, продати можна усе.



і правильан ціна. - Це ключове у даному випадку, я свого першого кітайця теж швидко продав, за 15$



продав за нормальну ціну. в рази дорожче 15 доларів. сам не очікував. просто глянув на олх ціни на аналогічні велиспеди. брендовий продався би за пару дисяч грн дорожче, але він і коштує новий в рази дорожче. виявляеться є багато людей котрі не розбираються в велосипедах і брендах. вибирають по стану і ціні.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВело
Додаткова інформація
0 користувачів і 1 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 13188

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія