autoua
×
Autoua.netФорумДача

Культіватор на двчу. Яи лоцільно? (2/7)

igg 1
V.I.P **
1 год (38 лет за рулем), Kyiv
Сообщения: 13201
С нами с 29.03.2005

Re: Культіватор на двчу. Яи лоцільно? [Re: Mutant]
      3 апреля 2024 в 12:08 Гілками

Mutant 02.04.2024 15:39 пишет:


А скільки вам обійшовся бензиновий?
Але по факту це різні інструменти, не зрозуміло чого їх порівнюють.
Електричний це РУЧНИЙ інструмент, який не потребує якоїсь підготовки і завди готовий до роботи. Просто механізація лопати.
Бензиновий/дизельний то вже мікро-трактор, порівнювати його з ручним інструментом не варто.
Я теж навіть не задумувався розглядати щось бензинове, бо в дачному варіанті воно мені не потрібне.




Обійшовся у 20к +-
Звісно, що це різні інструменти, але важко погодитися, що електричний - є ручний струмент ...за тою(хибною, імхо) логікою, мотоблок - так само "механізована лопата" та він також завжди готовий до роботи(завів-поїхав)...
от тільки, коли світла немає(а таке ж наразі доволі часто), ота "електро-лопата" вже стає гарбузом безпорадною, на відміну від "мото-лопати", що значно швидше, а головне ефективніше виконає необхідну роботу...тому таки згоден, що пряме порівняння - недоречне


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
29 лет за рулем, Киев
Сообщения: 9098
С нами с 14.12.2005

Re: Культіватор на двчу. Яи лоцільно? [Re: igg]
      3 апреля 2024 в 12:21 Гілками

igg 03.04.2024 12:08 пишет:

Mutant 02.04.2024 15:39 пишет:


А скільки вам обійшовся бензиновий?
Але по факту це різні інструменти, не зрозуміло чого їх порівнюють.
Електричний це РУЧНИЙ інструмент, який не потребує якоїсь підготовки і завди готовий до роботи. Просто механізація лопати.
Бензиновий/дизельний то вже мікро-трактор, порівнювати його з ручним інструментом не варто.
Я теж навіть не задумувався розглядати щось бензинове, бо в дачному варіанті воно мені не потрібне.




Обійшовся у 20к +-
Звісно, що це різні інструменти, але важко погодитися, що електричний - є ручний струмент ...за тою(хибною, імхо) логікою, мотоблок - так само "механізована лопата" та він також завжди готовий до роботи(завів-поїхав)...
от тільки, коли світла немає(а таке ж наразі доволі часто), ота "електро-лопата" вже стає гарбузом безпорадною, на відміну від "мото-лопати", що значно швидше, а головне ефективніше виконає необхідну роботу...тому таки згоден, що пряме порівняння - недоречне



Ну коли світла немає то і холодильник стає непотрібним, але це ж не значить що треба бігти купувати бензиновий.
Цей інструмент потрібен 3-4 рази на рік, думаю для цього знайти ту хвилинку коли буде електрика то не важко.
Ви вже якісь зовсім дивні тут аргументи приводите... Не знаю навіщо вам це. Але най буде, я свій вибір зробив, аргументи навів, можливо комусь буде корисно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
1 год (38 лет за рулем), Kyiv
Сообщения: 13201
С нами с 29.03.2005

Re: Культіватор на двчу. Яи лоцільно? [Re: Mutant]
      3 апреля 2024 в 12:36 Гілками

Я жодних аргументів тут не наводив, бо дійсно не бачу сенсу, щось доводити дорослим дядькам).
Я лише дав, для ТС(не для вас), свої(суб'єктивні, але із свого власного досвіду) думки, що до "вашого рішення" аж ніяк не стосуються...не знаю, для чого вам цей тролінг, просто пройдіть повз та тихо радійте своєму єдино вірному рішенню


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
29 лет за рулем, Киев
Сообщения: 9098
С нами с 14.12.2005

Re: Культіватор на двчу. Яи лоцільно? [Re: igg]
      3 апреля 2024 в 13:00 Гілками

igg 03.04.2024 12:36 пишет:

Я жодних аргументів тут не наводив, бо дійсно не бачу сенсу, щось доводити дорослим дядькам).
Я лише дав, для ТС(не для вас), свої(суб'єктивні, але із свого власного досвіду) думки, що до "вашого рішення" аж ніяк не стосуються...не знаю, для чого вам цей тролінг, просто пройдіть повз та тихо радійте своєму єдино вірному рішенню



Чому я маю проходити повз якщо я також роблю такий вибір?
Тролінг це коли радять не купувати інструмент за 6тис грн а купити за 20 тис грн бо інколи вимикається електрика.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
1 год (38 лет за рулем), Kyiv
Сообщения: 13201
С нами с 29.03.2005

Re: Культіватор на двчу. Яи лоцільно? [Re: Mutant]
      3 апреля 2024 в 15:55 Гілками

Mutant 03.04.2024 13:00 пишет:

igg 03.04.2024 12:36 пишет:

Я жодних аргументів тут не наводив, бо дійсно не бачу сенсу, щось доводити дорослим дядькам).
Я лише дав, для ТС(не для вас), свої(суб'єктивні, але із свого власного досвіду) думки, що до "вашого рішення" аж ніяк не стосуються...не знаю, для чого вам цей тролінг, просто пройдіть повз та тихо радійте своєму єдино вірному рішенню



Чому я маю проходити повз якщо я також роблю такий вибір?
Тролінг це коли радять не купувати інструмент за 6тис грн а купити за 20 тис грн бо інколи вимикається електрика.



Тому (мав на увазі, саме мої коментарі, що саме вас ніяк не стосуються) оминати, щоби не послали вас дуже далі ніж повз ...Бо, дивлюся, хоч ви й спец з приняття єдино вірних рішень ...явні маєте проблеми із причинно-наслідковим з'вязком...іноді краще мовчати

Змінено igg (15:57 03/04/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
29 лет за рулем, Киев
Сообщения: 9098
С нами с 14.12.2005

Re: Культіватор на двчу. Яи лоцільно? [Re: igg]
      3 апреля 2024 в 16:34 Гілками

igg 03.04.2024 15:55 пишет:


Тому (мав на увазі, саме мої коментарі, що саме вас ніяк не стосуються) оминати, щоби не послали вас дуже далі ніж повз ...Бо, дивлюся, хоч ви й спец з приняття єдино вірних рішень ...явні маєте проблеми із причинно-наслідковим з'вязком...іноді краще мовчати



Не посилайте і самі не будете послані, бо це може і в другу сторону працювати.

По темі, зараз більше схиляють до Дніпро-Мівського електрокультиватора, підкупають трьохрічною гарантією. Поспілкувався ще з одним власником з іншого форуму, каже що задоволений ним. І ціна приємна.
Але з іншої сторони бачив що є багато хейтерів Дніпро-М, тож якщо хтось може до цього щось додати пишіть поки не замовив.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
36 лет (16 лет за рулем), Рівне
Сообщения: 1046
С нами с 23.05.2018

Re: Культіватор на двчу. Яи лоцільно? [Re: Mutant]
      3 апреля 2024 в 16:48 Гілками

Mutant 03.04.2024 16:34 пишет:

igg 03.04.2024 15:55 пишет:


Тому (мав на увазі, саме мої коментарі, що саме вас ніяк не стосуються) оминати, щоби не послали вас дуже далі ніж повз ...Бо, дивлюся, хоч ви й спец з приняття єдино вірних рішень ...явні маєте проблеми із причинно-наслідковим з'вязком...іноді краще мовчати



Не посилайте і самі не будете послані, бо це може і в другу сторону працювати.

По темі, зараз більше схиляють до Дніпро-Мівського електрокультиватора, підкупають трьохрічною гарантією. Поспілкувався ще з одним власником з іншого форуму, каже що задоволений ним. І ціна приємна.
Але з іншої сторони бачив що є багато хейтерів Дніпро-М, тож якщо хтось може до цього щось додати пишіть поки не замовив.




в мене одне питання до вас, незалежно дніпро-м чи удь-що інше візьмете електро - а якщо треба далі як за 5 метрів від хати робити щось? В мене перед хатою квітник, туди ніхто не впустив би мене з електро чи бензо-дизель девайсом, бо все гарне, ніжне і вручну обробляється. А от вже метрів 80 від найближчої розетки перший клаптик городику який треба б обробити. Так, я маю 50м шнур, припустимо докуплю. Але в нас тяжкий грунт, в який влітку і гостру сапку не заженеш - то як можна говорити про використання тоді електродиркалки, яка зразу ж почне грітися дико від перенагрузки, але в той же час і не зробить бажаного. Варіант 10 разів одне місце проходити не цікавить зовсім


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
29 лет за рулем, Киев
Сообщения: 9098
С нами с 14.12.2005

Re: Культіватор на двчу. Яи лоцільно? [Re: Sergio225]
      3 апреля 2024 в 17:05 Гілками

Sergio225 03.04.2024 16:48 пишет:


в мене одне питання до вас, незалежно дніпро-м чи удь-що інше візьмете електро - а якщо треба далі як за 5 метрів від хати робити щось? В мене перед хатою квітник, туди ніхто не впустив би мене з електро чи бензо-дизель девайсом, бо все гарне, ніжне і вручну обробляється. А от вже метрів 80 від найближчої розетки перший клаптик городику який треба б обробити. Так, я маю 50м шнур, припустимо докуплю. Але в нас тяжкий грунт, в який влітку і гостру сапку не заженеш - то як можна говорити про використання тоді електродиркалки, яка зразу ж почне грітися дико від перенагрузки, але в той же час і не зробить бажаного. Варіант 10 разів одне місце проходити не цікавить зовсім



Ну ви самі дали відповідь на своє питання. Якщо грунт настільки важкий що електро не потягне, якщо котушку з проводом ліньки розмотувати то ваш вибір бензиновий культиватор чи мотоблок взагалі.
Електричний то механізована лопата для дачного використання, а не для віддалених городів. Раз на рік достав перекопав і поклав до наступного року і коштує це все меньше 200 баксів і ти знаєш що воно після зими буде працювати як звичайно.
Якщо ж ви серйозний фермер що регулярно перекопує по 10 соток, пахає цілину, не ліньки зберігати бензин, масло, обслуговувати двигун то тільки бензинові агрегати, тут без варіантів.

Змінено Mutant (18:16 03/04/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
36 лет (16 лет за рулем), Рівне
Сообщения: 1046
С нами с 23.05.2018

Re: Культіватор на двчу. Яи лоцільно? [Re: Mutant]
      3 апреля 2024 в 20:32 Гілками

Mutant 03.04.2024 17:05 пишет:

Sergio225 03.04.2024 16:48 пишет:


в мене одне питання до вас, незалежно дніпро-м чи удь-що інше візьмете електро - а якщо треба далі як за 5 метрів від хати робити щось? В мене перед хатою квітник, туди ніхто не впустив би мене з електро чи бензо-дизель девайсом, бо все гарне, ніжне і вручну обробляється. А от вже метрів 80 від найближчої розетки перший клаптик городику який треба б обробити. Так, я маю 50м шнур, припустимо докуплю. Але в нас тяжкий грунт, в який влітку і гостру сапку не заженеш - то як можна говорити про використання тоді електродиркалки, яка зразу ж почне грітися дико від перенагрузки, але в той же час і не зробить бажаного. Варіант 10 разів одне місце проходити не цікавить зовсім



Ну ви самі дали відповідь на своє питання. Якщо грунт настільки важкий що електро не потягне, якщо котушку з проводом ліньки розмотувати то ваш вибір бензиновий культиватор чи мотоблок взагалі.
Електричний то механізована лопата для дачного використання, а не для віддалених городів. Раз на рік достав перекопав і поклав до наступного року і коштує це все меньше 200 баксів і ти знаєш що воно після зими буде працювати як звичайно.
Якщо ж ви серйозний фермер що регулярно перекопує по 10 соток, пахає цілину, не ліньки зберігати бензин, масло, обслуговувати двигун то тільки бензинові агрегати, тут без варіантів.




сподіваюсь що про фермера то був прикол, особливо про 10 соток))) бо початківці фермери стартують з сотень гектарів.

В моєму випадку, є кілька міні-ділянок в садку де переіодично щось садиться, і 16 соток городу, який обробляється і так і буде найманими тракторами. Але наймати трактор щоб освіжити півсотки під посадку якоїсь культури ніхто не буде, тому я і подумую взяти бензодирчика, який виконає таку почесну місію.

Ну а про бенз та інші мастильні матеріали - так їх і так каністрами в гаражі стоїть, на загальний показник то не вплине зовсім


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
29 лет за рулем, Киев
Сообщения: 9098
С нами с 14.12.2005

Re: Культіватор на двчу. Яи лоцільно? [Re: Sergio225]
      3 апреля 2024 в 20:56 Гілками

Sergio225 03.04.2024 20:32 пишет:


сподіваюсь що про фермера то був прикол, особливо про 10 соток))) бо початківці фермери стартують з сотень гектарів.
В моєму випадку, є кілька міні-ділянок в садку де переіодично щось садиться, і 16 соток городу, який обробляється і так і буде найманими тракторами. Але наймати трактор щоб освіжити півсотки під посадку якоїсь культури ніхто не буде, тому я і подумую взяти бензодирчика, який виконає таку почесну місію.
Ну а про бенз та інші мастильні матеріали - так їх і так каністрами в гаражі стоїть, на загальний показник то не вплине зовсім



Так у вас тоді і питання не стоїть.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
36 лет (16 лет за рулем), Рівне
Сообщения: 1046
С нами с 23.05.2018

Re: Культіватор на двчу. Яи лоцільно? [Re: Mutant]
      3 апреля 2024 в 21:33 Гілками

Mutant 03.04.2024 20:56 пишет:

Sergio225 03.04.2024 20:32 пишет:


сподіваюсь що про фермера то був прикол, особливо про 10 соток))) бо початківці фермери стартують з сотень гектарів.
В моєму випадку, є кілька міні-ділянок в садку де переіодично щось садиться, і 16 соток городу, який обробляється і так і буде найманими тракторами. Але наймати трактор щоб освіжити півсотки під посадку якоїсь культури ніхто не буде, тому я і подумую взяти бензодирчика, який виконає таку почесну місію.
Ну а про бенз та інші мастильні матеріали - так їх і так каністрами в гаражі стоїть, на загальний показник то не вплине зовсім



Так у вас тоді і питання не стоїть.




та власне питання є - бо за останні років 15-20 дійшли від 2.5га городу(з паєм) до оцих пару соток, але я хз чи і їх треба буде скоро. Під городину і цього забагато...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
29 лет за рулем, Киев
Сообщения: 9098
С нами с 14.12.2005

Re: Культіватор на двчу. Яи лоцільно? [Re: Sergio225]
      3 апреля 2024 в 22:25 Гілками

Sergio225 03.04.2024 21:33 пишет:

Mutant 03.04.2024 20:56 пишет:

Sergio225 03.04.2024 20:32 пишет:


сподіваюсь що про фермера то був прикол, особливо про 10 соток))) бо початківці фермери стартують з сотень гектарів.
В моєму випадку, є кілька міні-ділянок в садку де переіодично щось садиться, і 16 соток городу, який обробляється і так і буде найманими тракторами. Але наймати трактор щоб освіжити півсотки під посадку якоїсь культури ніхто не буде, тому я і подумую взяти бензодирчика, який виконає таку почесну місію.
Ну а про бенз та інші мастильні матеріали - так їх і так каністрами в гаражі стоїть, на загальний показник то не вплине зовсім



Так у вас тоді і питання не стоїть.




та власне питання є - бо за останні років 15-20 дійшли від 2.5га городу(з паєм) до оцих пару соток, але я хз чи і їх треба буде скоро. Під городину і цього забагато...



У мене город постійно зменшувався з моменту покупки дачі. Зараз залишилось рівно під городину плюс полуниця. І то клас. Зараз ще докуплю цей культиватор і без махання лопатою то буде та сама дача про яку мріялось.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
59 лет (40 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10781
С нами с 30.01.2006

Re: Культіватор на двчу. Яи лоцільно? [Re: Sergio225]
      4 апреля 2024 в 08:56 Гілками

Sergio225 03.04.2024 16:48 пишет:


А от вже метрів 80 від найближчої розетки перший клаптик городику який треба б обробити. Так, я маю 50м шнур, припустимо докуплю.



при таком расстоянии уже не шнур на 1.5-2.5 квадрата нужен, а кабель потолще.
и помимо тягания самого дивайса добавится еще и вес кабеля


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
50 лет (33 года за рулем), Чернігів
Сообщения: 5747
С нами с 28.05.2008

Re: Культіватор на двчу. Яи лоцільно? [Re: Mutant]
      4 апреля 2024 в 09:54 Гілками

Mutant 01.04.2024 17:32 пишет:

...
Буду брати щось таке...



В ответ на:

Вага: 13.8 кг



Дуже легкий, ІМХО. Поверхневе рихлення. Щоб на хорошу глибину орати треба вага девайса 50+/- кг.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
29 лет за рулем, Киев
Сообщения: 9098
С нами с 14.12.2005

Re: Культіватор на двчу. Яи лоцільно? [Re: lopez]
      4 апреля 2024 в 11:40 Гілками

lopez 04.04.2024 09:54 пишет:

Mutant 01.04.2024 17:32 пишет:

...
Буду брати щось таке...



В ответ на:

Вага: 13.8 кг



Дуже легкий, ІМХО. Поверхневе рихлення. Щоб на хорошу глибину орати треба вага девайса 50+/- кг.



Культиватор тож не для орання, тож і є поверхневе рихлення. При оранці треба перевернути пласт землі, культиватор тут не підходить.
Ну і всі електричні потребують роботу руками щоб його заглиблювати.

Мені просто треба перемішати з землею добрива і попіл що розсипані по городу, тож електричного вистачить за очі.

Змінено Mutant (11:50 04/04/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
29 лет за рулем, Киев
Сообщения: 9098
С нами с 14.12.2005

Re: Культіватор на двчу. Яи лоцільно? [Re: Alex2064]
      4 апреля 2024 в 11:42 Гілками

Alex2064 04.04.2024 08:56 пишет:

Sergio225 03.04.2024 16:48 пишет:


А от вже метрів 80 від найближчої розетки перший клаптик городику який треба б обробити. Так, я маю 50м шнур, припустимо докуплю.



при таком расстоянии уже не шнур на 1.5-2.5 квадрата нужен, а кабель потолще.
и помимо тягания самого дивайса добавится еще и вес кабеля



Не обов'язково ж кабель до самого девайсу підключати, переносу якусь ввімкнути.
Але в цілому якщо треба віддалена від електрики обробка городу, то бензиновий він більш підходящий через свою мобільність, але ціна.

Змінено Mutant (11:48 04/04/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
59 лет (40 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10781
С нами с 30.01.2006

Re: Культіватор на двчу. Яи лоцільно? [Re: Mutant]
      4 апреля 2024 в 12:07 Гілками

так я про переноску и говорю. просадка по напряжению, ток будет немаленький

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 7244
С нами с 05.05.2009

Re: Культіватор на двчу. Яи лоцільно? [Re: lopez]
      4 апреля 2024 в 12:31 Гілками

lopez 04.04.2024 09:54 пишет:

Mutant 01.04.2024 17:32 пишет:

...
Буду брати щось таке...



В ответ на:

Вага: 13.8 кг



Дуже легкий, ІМХО. Поверхневе рихлення. Щоб на хорошу глибину орати треба вага девайса 50+/- кг.



при потребі навісити додаткову вагу?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
29 лет за рулем, Киев
Сообщения: 9098
С нами с 14.12.2005

Re: Культіватор на двчу. Яи лоцільно? [Re: Alex2064]
      4 апреля 2024 в 12:34 Гілками

Alex2064 04.04.2024 12:07 пишет:

так я про переноску и говорю. просадка по напряжению, ток будет немаленький



Я про те що до городу тягнеш подовжувач з грубого дроту. І там в нього втикаєш звичайний. То якщо треба електричним обійтись. Я так електрокосою кошу бур"яни на полі на компост.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Сообщения: 17282
С нами с 10.11.2009

Re: Культіватор на двчу. Яи лоцільно? [Re: ale_xey]
      4 апреля 2024 в 18:08 Гілками

Дякую всім відписавшимся.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумДача
Додаткова інформація
0 користувачів і 1 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 6109

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія