autoua
×
Autoua.netФорумДача

Культіватор на двчу. Яи лоцільно? (7/7)

патриарх **
36 лет (16 лет за рулем), Рівне
Сообщения: 1046
С нами с 23.05.2018

Re: Культіватор на двчу. Яи лоцільно? [Re: igg]
      4 июня 2024 в 10:43 Гілками

igg 28.05.2024 10:07 пишет:

Sergio225 27.05.2024 00:37 пишет:

думав вийде ще втретє підгорнути - але ні. на початку тижня пройшли дощі, і через день я вліз і підправив трохи ситуацію мотоблоком. після того ще пару разів пройшли невеликі зливи. зараз починається спека, але картопля пішла вгору і починає зливатися - лізти в неї не буде можливості за пару днів вже. наступна частина - вже виорювання урожаю)



А чому саме, не вийшло втретє підгорнути?

Тим часом, замовив та вже отримав, той плужок, як в тебе...лишилося зрозуміти, як то всьо прикрутити до моєї вейми, поки не придумав...вчора нарешті посадив трохи картоплі, нагортав сапкою. Сусід каже, що в нього не прижився такий самий плужок, бо коли поставив його та спробував обгортати то нашим суглинком позлизувало ніпеля на колесах, на тому все й скінчилося...




ще раз не вийшло б підгорнути бо стебла пішли сильно вгору, і порозкладалися вбік - ну якби я міг пройти, але це би зробило мамці emotional damage, та і картоплі більше би шкоди пішло, ніж користі, бо ж поламав би достобіса її.

Щодо того як чіпляти, то не напряму плужок, а через зчепку береться. а зчепка вже до самого мотоблоку.

жаль, що не вийшло поюзати. в мене то вже амбітні плани на наступний рік краще поле з весни самому пройти, щоб землю розбити на дрібнішу і м'якшу фракцію. ну то таке, плани


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киевские мы
Сообщения: 9915
С нами с 13.02.2011

Re: Культіватор на дачу. Який доцільно? [Re: igg]
      4 июня 2024 в 14:27 Гілками

igg 04.06.2024 09:38 пишет:


в мене, сухим суглинком, навіть мотоблок не дуже "може"...імхо, той маленький форте, щось зможе на легкому(пісчаному) грунті, треба щось серьозне й бажано із понижайкою.




Може я трохи незрозуміло висловлююся, вибачте, важке ну як важке-середне в мене є Єксперт з епіку тий що на 7лс пишуть) нейтраль 1-2-задня передачі, він може підняти сухий суглинок і деь на пятому проході влазить вже майже по самі крила, ну як дуже сухо то получаеться суміш пороху і фракціі 30-50 (шматочків землі), як земля волога то два проходи за очі, ну мова не про те...

Після нього як все посадили, грядки, перець, помідори, в мене ще клубніка є, потрібна прополка від бурьянів міжрядя от для цього і дивлюсь на малюка, бо ручним культіватором чи сапою плоскорізом довго і сил не вистачає... Тобто використати як мотосапку

Змінено Vaschek (14:29 04/06/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
1 год (38 лет за рулем), Kyiv
Сообщения: 13201
С нами с 29.03.2005

Re: Культіватор на дачу. Який доцільно? [Re: Vaschek]
      4 июня 2024 в 15:17 Гілками

Vaschek 04.06.2024 14:27 пишет:

igg 04.06.2024 09:38 пишет:


в мене, сухим суглинком, навіть мотоблок не дуже "може"...імхо, той маленький форте, щось зможе на легкому(пісчаному) грунті, треба щось серьозне й бажано із понижайкою.




Може я трохи незрозуміло висловлююся, вибачте, важке ну як важке-середне в мене є Єксперт з епіку тий що на 7лс пишуть) нейтраль 1-2-задня передачі, він може підняти сухий суглинок і деь на пятому проході влазить вже майже по самі крила, ну як дуже сухо то получаеться суміш пороху і фракціі 30-50 (шматочків землі), як земля волога то два проходи за очі, ну мова не про те...

Після нього як все посадили, грядки, перець, помідори, в мене ще клубніка є, потрібна прополка від бурьянів міжрядя от для цього і дивлюсь на малюка, бо ручним культіватором чи сапою плоскорізом довго і сил не вистачає... Тобто використати як мотосапку



якщо вже посаджено, то значить вже розпушений грунт, можливо й вариант...я би взяв в оренду щось подібне, щоби спробувати та зрозуміти чи варто його купити.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
36 лет (16 лет за рулем), Рівне
Сообщения: 1046
С нами с 23.05.2018

Re: Культіватор на двчу. Яи лоцільно? [Re: Vaschek]
      4 июня 2024 в 15:20 Гілками

Vaschek 03.06.2024 16:29 пишет:

А в когось є маленький культиватор 2х-4тактний шось на зразок Forte MKB-25, цікавить виключно як прополювальник, ну де не де для поверхневого рихлення, він щось може по сухому суглинку чи не варто і дивитись і витрачати гроші, а продовжувати махати сапкою чи ручним культом.




в тіктоці бачив таку штуку як мотосапа - по суті мотор від мотокоси, і до нього знизу маленька частина ножів мотокультиватора. то чоловік заявляв шо і чоронозем, але обробка на ура іде. правда він його туди тиснув добряче.

зі свого досвіду - мотоблок вейма, десь 100кг. пробував до редуктора лише лишити крайній ряд ножів, з обох боків(теж бачив що так огортають). так от, огорнути картоплю не вийшло, зате він чудово рижхив грунт - бо маса+потужність, і тиск припадає не на 8 рядів, а на 4 ряди ножів. одним словом, як не крути, доки сам не спробуєш, не будеш знати чи то працює чи ні


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумДача
Додаткова інформація
0 користувачів і 0 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 6110

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія