autoua
×
Autoua.netФорумАвтотури по Україні

Ужгород - Львів - Ковель і далі. Може кому згодиться.

энтузиаст ***
Днепр
Сообщения: 355
С нами с 21.06.2004

Ужгород - Львів - Ковель і далі. Може кому згодиться.
      16 июля 2007 в 23:04 Гілками

На початку липня їздив по цьому маршруту. Напишу, може комусь згодиться. Отже:
1. Ужгород - Стрий. Нормальна "македонська дорога". Цікаві краєвиди, важко обганяти каміони.
2. Стрий - Львів. В районі Миколаєва роблять дорогу, інколи приходилося чекати. Дорога, де вже зроблено, хороша. Місцями ще роблять, тому треба бути уважним.
3. Обїздна Львова. Вся в ремонті. Півгодинні пробки, тянучки, тряски.
4. Львів - Червоноград. Виїзджаючи з обїзднної повернув вліво, на Львів. Судячи по схемам, для того, щоб їхати н аКовель, треба проїхати під мостом і повернути вліво, щоб виїхати на задану дорогу. Чесно кажучи, я виїзд бачив, але як з тої полоси, де я був туди повернути, так і не зрозумів. прийшлось вїзджати до Львова, до першого перехрестя, щоб розвернутися. При цьому помітив, що перед тим містком, під яким я проїзжав, розміщена заправка ВОГ. З неї, можна виїхати прямо на дорогу Львів - Ковель. До Червонограда дорога середньостатистична, єдине, що у Жовків на обїздній не одразу повірив показникам напрямку (сестра-штурман щось перемудриала). Але загалом по показникам можна їхати. У Червонограді здивував протилежний напрямок на Ковель (бачу переїзд через який треба їхати, а напрямок протилежнийю. Виявилося, що так задумано, щоб не створювалися пробки, коли переїзд закритий.).
5. Червоноград - В.Волинський. На Волині дороги трохи кращі. У Володимирі є 2 варіанти. иожна по обїздній (по показникам), а можна через місто. Я знав дорогу через місто. Але там є знак, що поворот заборонено у святкові дні (їхав у неділю). І стояли "продавці полосатих палочок". Трохи розгубився, і вирішив їхати прямо. Поки їхав, побачив, що народ все одно їде туди. розвернувся і теж поїхав через місто. На зворотьому шляху їхав по обїздній. На 5 км довше, але думаю, що краще.
6. В.Волинський - Ковель. Дорога зрозуміла, не заблукаєте. Вирішив їхати через Ковель. Штурман-сестра, на відповідальному перехресті проговорила: "прямо, ні вліво, ні прямо, ні вліво." В кінці кінців поїхали вліво, виявилося, що вірно Smile Виїхали на трасу на Брест.

Їхати в неділю було легше, менше машин. Місцями стояли "продавці фенів", але не густо. Єдина проблема, яка була, це виїзд на трасу Львів - Ковель.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАвтотури по Україні
Додаткова інформація
0 користувачів і 2 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 6424

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія