autoua
×
Autoua.netФорумКлуб автотуристів

Первичная информация о подготовке поездки в Германию (3/3)

Супер писатель! **
46 лет (27 лет за рулем), Краків
Сообщения: 3292
С нами с 18.04.2005

Re: Первичная информация о подготовке поездки в Германию [Re: Wind]
      7 августа 2007 в 14:39 Гілками

У мене і в моєї дружини сьогодні відмова з штампом "С", ми хотіли одноразову візу в Німеччину на 17 днів.

Причини відмови офіційно:
  • пункт№3 повідомлено суперечливі, неповні або неправдиві дані в анкеті або під час інтерв'ю;
    ( звичайно, що я незгодний з цим пунктом)
  • пункт№8 Ви не в достатній мірі поставилися до свого обов'язку посприяти офіційним установам про перебування на території ФРН, оскільки Ви не повідомили негайно про обставини, важливі про надання візи, або не подали (ні своєчасно, ні згодом) відповідних підтверджень щодо існування таких обставин;

    Неофіційно на мою думку - необхідно показувати фотографії, емейли, розказувати в деталях та емоційно, коли востаннє бачились і при яких обставинах з стороною, яка запрошує - щоб в співробітника посольства не виникло і тіні підозри щодо Ваших тісних зв'язків.


    Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
  • V.I.P ***
    Киев
    Сообщения: 11690
    С нами с 20.06.2007

    Re: Первичная информация о подготовке поездки в Германию [Re: panda]
          7 августа 2007 в 15:11 Гілками

    В ответ на:

    У мене і в моєї дружини сьогодні відмова з штампом "С", ми хотіли одноразову візу в Німеччину на 17 днів.

    Причини відмови офіційно:
  • пункт№3 повідомлено суперечливі, неповні або неправдиві дані в анкеті або під час інтерв'ю;
    ( звичайно, що я незгодний з цим пунктом)
  • пункт№8 Ви не в достатній мірі поставилися до свого обов'язку посприяти офіційним установам про перебування на території ФРН, оскільки Ви не повідомили негайно про обставини, важливі про надання візи, або не подали (ні своєчасно, ні згодом) відповідних підтверджень щодо існування таких обставин;

    Неофіційно на мою думку - необхідно було показувати фотографії, емейли, розказувати в деталях та емоційно, коли востаннє бачились і при яких обставинах з стороною, яка запрошує - щоб в співробітника посольства не виникло і тіні підозри щодо Ваших тісних зв'язків.




  • БЛин! Сочувствую...
    Вы же к сестер собирались? Может, есть смысл подать аппеляцию + приложить все фотки, вкл. детские, переписку и т.д. и пусть сестра напишет письмо персонально на имя консула и отправит факсом и почтой.

    Меня Бог миловал... Не сталкивалась. Хоть сильно потрусили перед ЧМ. А у нас уже и билеты на матч были, купленные с огромным трудом...
    Но повезло. Я "документальные подтверждения" тащила все...


    Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
    V.I.P **
    Сообщения: 10301
    С нами с 04.03.2004

    Re: Первичная информация о подготовке поездки в Германию [Re: panda]
          7 августа 2007 в 15:22 Гілками

    Так. Ще нічого не сталося.
    Подавай терміново апеляцію. Якщо є фоти, листи... збирайте. Дзвінок запрошуючої сторони в консульство на предмет - "ви шо тут хами собі дозволяєте?" повинен зняти всі питання.
    Все нормально буде.


    Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
    Супер писатель! **
    46 лет (27 лет за рулем), Краків
    Сообщения: 3292
    С нами с 18.04.2005

    Re: Первичная информация о подготовке поездки в Германию [Re: N-TP]
          7 августа 2007 в 15:58 Гілками

    В ответ на:

    Так. Ще нічого не сталося.




    Дякую всім за підтримку, фотографії, емейли в мене звичайно що є, запрошуюча сторона може вислати факсом листа на імя консула, я можу подати апеляцію на німецькій мові як описано тут http://www.germany.kiev.ua/apellation.htm в письмовій формі... але потяг уже пішов, в серпні 2007 ми в Німеччину не потрапимо.

    Крім того, в мене є сумніви, що можна подавати апеляції на відмову в туристичній одноразовій візи згідно нового закону про міграцію в Німеччину (де б його можна було почитати?).

    http://www.kiew.diplo.de/Vertretung/kiew/uk/05/Visa/FAQ/Mutter__Abgelehnt.html
    Звичайно ж, у своїх діях Посольство керується законом. Положення щодо цього Ви знайдете у § 83 Закону про перебування в країні (Aufenthaltsgesetz). Закон проголошує: „Відхилення заяви на отримання візи з метою туристичної поїздки ... оскарженню не підлягає.”

    Апелляция и прилагаемые к ней документы отсылаются по почте на адрес визового отдела (01901, г. Киев, ул. Златоустовская, 37/39) или же вкладываются в специальный почтовый ящик на входе в визовый отдел.

    Змінено panda (16:05 07/08/2007)


    Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
    V.I.P **
    Сообщения: 10301
    С нами с 04.03.2004

    Re: Первичная информация о подготовке поездки в Германию [Re: panda]
          7 августа 2007 в 16:06 Гілками

    А до чого тут той закон?
    Подавайте. Може встигнете. Якщо ще запрошуюча сторона подзвонить і пояснить, що відпустка запланована і т.п.
    Навіть якщо і не встигните, то хоч "чорної мітки" не буде.


    Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
    Супер писатель! **
    46 лет (27 лет за рулем), Краків
    Сообщения: 3292
    С нами с 18.04.2005

    Re: Первичная информация о подготовке поездки в Германию [Re: N-TP]
          7 августа 2007 в 16:13 Гілками

    В ответ на:


    Навіть якщо і не встигните, то хоч "чорної мітки" не буде.



    Я такий правильний, що навіть вірю німецькому посольству:
    http://www.kiew.diplo.de/Vertretung/kiew/uk/05/Visa/FAQ/Auswirkung__Ablehnung.html

    Які наслідки можливі у випадку відмови? Я чув, що після відмови у видачі візи або після розгляду апеляції діє заборона на отримання візи протягом 2 років. Чи це так?

    Ні, це не відповідає дійсності, як і багато інших чуток щодо видачі віз.

    Але Ви, звісно, маєте залишити за нами право відмовити особі, яка декілька тижнів тому розповідала нам одне, а декілька тижнів потому зовсім інше. Якщо у Вас серйозна мета поїздки і Ви розповідаєте нам правду, Вам не слід хвилюватися, навіть, якщо нещодавно одна із Ваших візових заяв була відхиленою.


    Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
    Супер писатель! **
    46 лет (27 лет за рулем), Краків
    Сообщения: 3292
    С нами с 18.04.2005

    Re: Первичная информация о подготовке поездки в Германию [Re: N-TP]
          7 августа 2007 в 16:15 Гілками

    В ответ на:

    А до чого тут той закон?




    Ми в Німеччину прямували з метою: родинний візит, туризм. Ця ситуація подібна на ситуацію, яка описана на сайті німецького посольства http://www.kiew.diplo.de/Vertretung/kiew/uk/05/Visa/FAQ/Mutter__Abgelehnt.html чи я не правий?


    Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
    V.I.P **
    Сообщения: 10301
    С нами с 04.03.2004

    Re: Первичная информация о подготовке поездки в Германию [Re: panda]
          7 августа 2007 в 16:15 Гілками

    В ответ на:

    „Відхилення заяви на отримання візи з метою туристичної поїздки ... оскарженню не підлягає.”




    Зрозумів. Це про туристичні мова. А ви отримуєте ГОСТЬОВІ візи. А це, як кажуть в Одесі, двє большіє разници.
    Подавайте апеляцію.


    Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
    Супер писатель! **
    46 лет (27 лет за рулем), Краків
    Сообщения: 3292
    С нами с 18.04.2005

    Re: Первичная информация о подготовке поездки в Германию [Re: N-TP]
          7 августа 2007 в 16:17 Гілками

    В ответ на:


    Зрозумів. Це про туристичні мова. А ви отримуєте ГОСТЬОВІ візи. А це, як кажуть в Одесі, двє большіє разници.
    Подавайте апеляцію.




    Гаразд, від подання на апеляцію гірше нам не стане.
    Обдумаємо все добре ввечері і вирішимо чи подавати на апеляцію в німецьке посольство чи ні.


    Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
    СуперСтар **
    54 года, Вишневое
    Сообщения: 4322
    С нами с 20.07.2007

    Re: Первичная информация о подготовке поездки в Германию [Re: panda]
          14 августа 2007 в 13:25 Гілками

    Подавали документы сегодня.

    В ответ на:

    У нас є заява-запрошення від родича, що суттєво зменшує кількість документів, які були необхідні для пред'явлення і полегшує процес отримання гостьової візи, але все ж.




    Чистая правда. Але всеж потребовали другие документы которых в списке не было - например финансовое обеспечение поездки (ранее писалось что для гостевой визы не требуется).

    В ответ на:


    Результати мого подання на візу будуть відомі в вівторок, а поки що відмічу такі моменти:





    Отмечу как и у Панды вероятность получения визы на следующий день не предлагалась априори (на сайте написано что отримання визы на следующий день).

    В ответ на:


  • Анкету хочуть бачити скріплену степлером, якщо анкета роздрукована на окремих листах ;





  • Две скрепки по корешку - как книжка.

    В ответ на:


  • Вимагали фотографії з родичами в Німеччині, копії емейлів з запрошуючою стороною, в мене таких документів при собі не було, вважав, що форми-запрошення від родини в Німеччині буде достатньо ;





  • Не вымагали,но когда показал - забрали все и посмотрели как на странного мужика - типа давать же нужно обязательно....

    В ответ на:


  • Коли почули, шо я змінив паспорт, почали вимагати ксерокопії попередніх віз. Цієї вимоги про копії попереднього паспорту немає на сайті німецького посольства і я вважаю її абсурдною .




  • Ксерокопии попередних виз нужны. Я подготовил благодаря Панде.

    В ответ на:

    документи перевіряють дуже ретельно.



    Собственно немецкий педантизм.
    Впрочем, отношение вполне дружелюбное.


    Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
    СуперСтар **
    54 года, Вишневое
    Сообщения: 4322
    С нами с 20.07.2007

    Re: Первичная информация о подготовке поездки в Германию [Re: Эдуард 123]
          16 августа 2007 в 10:52 Гілками

    Спасибо за инфу. Все срослось.

    Мелочи: в посольство с мобильниками и тамагочи не пускают - оставляйте в машине чтоб не бегать.

    Копия приглашения обязательна. В дорогу отдается оригинал.

    Личную переписку и фотографии после выдачи визы отдают.


    Модератору имеет наверно смысл отмодерировать ветку убрав мусор и эмоции. Пусть следующие дополняют.


    Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
    V.I.P ***
    Киев
    Сообщения: 11690
    С нами с 20.06.2007

    Re: Первичная информация о подготовке поездки в Германию [Re: Эдуард 123]
          16 августа 2007 в 11:21 Гілками

    Поздравляю с получением визы!

    Теперь ждем отчет о поездке. С полезной инфой, ес-но


    Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
    Autoua.netФорумКлуб автотуристів
    Додаткова інформація
    0 користувачів і 0 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

    Модератор:  AVB, LordAmid, moderator 

    Роздрукувати всю тему

    Права
          Ви не можете створювати нові теми
          Ви не можете відповідати на повідомлення
          HTML дозволений
          UBBCode дозволений

    Рейтинг:
    Переглядів теми: 121019

    Оціните цю тему

    Перейти в

    Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія