autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Хочется SantaFe 2007. Кто чего расскажет?

читатель
58 лет,
Сообщения: 24
С нами с 29.08.2007

Хочется SantaFe 2007. Кто чего расскажет?
      3 сентября 2007 в 11:29 Гілками

Жду отзывов по Santa Fe. Стоит ли платить больше по сравнению с Tucson?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
46 лет (29 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1560
С нами с 28.10.2003

Re: Хочется SantaFe 2007. Кто чего расскажет? [Re: Boing222]
      3 сентября 2007 в 12:45 Гілками

Поиск таки рулит.
Тема почти рядом.
http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=1636336&an=0&page=0#Post1636336


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок
42 года,
Сообщения: 27
С нами с 29.08.2007

Re: Хочется SantaFe 2007. Кто чего расскажет? [Re: Stas P]
      3 сентября 2007 в 13:09 Гілками

Санта нормальный автомобиль но с покупкой у тебя возникнут проблемы. Поскольку нашы хирожопые диллеры паставят тебя на очередь, а когда твой авто прийдет неизвестно. А если даже и прийдет нет гарантии что он достанеться именно тебе.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
58 лет,
Сообщения: 24
С нами с 29.08.2007

Re: Хочется SantaFe 2007. Кто чего расскажет? [Re: Fox5]
      3 сентября 2007 в 17:36 Гілками

ну это проблема не по авто. сегодня смотрел Рекстон, тоже ничего. Что скажете?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
es2
V.I.P **
54 года, Киев
Сообщения: 19634
С нами с 25.03.2002

Re: Хочется SantaFe 2007. Кто чего расскажет? [Re: Boing222]
      3 сентября 2007 в 18:07 Гілками

В ответ на:

ну это проблема не по авто. сегодня смотрел Рекстон, тоже ничего. Что скажете?




Насправді схожих машин у цій ціновій категорії повно: рекстон, санта фе, кіа соренто, новий ніссан х-трейл, шевролє каптіва, сузукі гранд вітара, "сірі" цр-в і рав4, аутлендер хл. Рекстон і соренто - рамні і мають ззаду міст. Про рав4 не знаю, а з решти лише у двох (каптіва і х-трейл) регулюється "виліт" керма, що дає змогу дуже зручно влаштуватись, принаймні мені. Санта фе мені видався тісним, так само як і аутлендер, у решті я можу влаштуватись більш-менш, але не ідеально, як на мій смак. Найбільше "машини за гроші" дає каптіва, у неї ж самий потужний двигун, найменший розгін до сотні. Дуже звабливо виглядає новий х-трейл, але на реальній дорозі я його не тестдрайвив і не відчув, як поводить себе підвіска.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок
42 года,
Сообщения: 27
С нами с 29.08.2007

Re: Хочется SantaFe 2007. Кто чего расскажет? [Re: es2]
      4 сентября 2007 в 10:20 Гілками

В ответ на:

В ответ на:

ну это проблема не по авто. сегодня смотрел Рекстон, тоже ничего. Что скажете?




Насправді схожих машин у цій ціновій категорії повно: рекстон, санта фе, кіа соренто, новий ніссан х-трейл, шевролє каптіва, сузукі гранд вітара, "сірі" цр-в і рав4, аутлендер хл. Рекстон і соренто - рамні і мають ззаду міст. Про рав4 не знаю, а з решти лише у двох (каптіва і х-трейл) регулюється "виліт" керма, що дає змогу дуже зручно влаштуватись, принаймні мені. Санта фе мені видався тісним, так само як і аутлендер, у решті я можу влаштуватись більш-менш, але не ідеально, як на мій смак. Найбільше "машини за гроші" дає каптіва, у неї ж самий потужний двигун, найменший розгін до сотні. Дуже звабливо виглядає новий х-трейл, але на реальній дорозі я його не тестдрайвив і не відчув, як поводить себе підвіска.




Ну да новый x-trail гараздо меньше Санты и вообще , знакомый взял у диллера 2.5 коламбия говорили что японец чистый, меньше чем за 5 месяцев корозия на 5 дверке, пришлося перекрашивать. Так что качество ниссан стало хромать.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
es2
V.I.P **
54 года, Киев
Сообщения: 19634
С нами с 25.03.2002

Re: Хочется SantaFe 2007. Кто чего расскажет? [Re: Fox5]
      4 сентября 2007 в 10:33 Гілками

В ответ на:

Ну да новый x-trail гараздо меньше Санты и вообще , знакомый взял у диллера 2.5 коламбия говорили что японец чистый, меньше чем за 5 месяцев корозия на 5 дверке, пришлося перекрашивать. Так что качество ниссан стало хромать.




Наскільки я розумію, коламбія це попередня модель.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
58 лет,
Сообщения: 24
С нами с 29.08.2007

Re: Хочется SantaFe 2007. Кто чего расскажет? [Re: es2]
      4 сентября 2007 в 11:30 Гілками

А по Рекстону есть какое-то мнение?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
es2
V.I.P **
54 года, Киев
Сообщения: 19634
С нами с 25.03.2002

Re: Хочется SantaFe 2007. Кто чего расскажет? [Re: Boing222]
      4 сентября 2007 в 11:56 Гілками

В ответ на:

А по Рекстону есть какое-то мнение?




Ну, в принципі, непоганий варіант. Він досить м'який і комфортний, трамвайні рейки проходить не помічаючи. Не сподобався досить помітний "кивок" при різкому гальмуванні (наслідки м'якої підвіски), який доведеться враховувати при їзді по місту. Загалом гальм вистачає, суб'єктивно машина гальмує несподівано потужно і ефективно, краще ніж можна було очікувати зважаючи на масу. Двигуна теж вистачає, машина розганяється легко. Салон досить просторий і, в принципі, цілком прийнятної якості, хоч декому пластик "під дерево" і не подобається. Теоретично у рекстон можна поставити третій ряд крісел (буде 7 місць). З плюсів ще треба додати, що дизель з заявленою витратою палива по місту близько 12л і 80л бак для пального дають неабиякий запас ходу від заправки до заправки. З мінусів мені не сподобались дві речі: ззаду міст (у європейському варіанті рекстона ІІ вже незалежна підвіска) і задній привід з автоматичним підключенням передка (я віддаю перевагу передньому приводу). Міст ззаду для мене недолік, бо мені менш важливі позашляхові якості, а на трасі краще незалежна підвіска, а також за відгуками на російських форумах, задню підвіску у рекстоні інколи "пробиває" на ямах. Ну і відсутність регулювання керма вперед-назад призводить до того, що є єдине комфортне положення крісла/керма та й то на межі регулювань.

P.S. Ще на рекстонівський 2.7 Xdi можна зробити чіп-тюнінг і отримати приблизно +35 коняк і +110Нм моменту (тобто всього ~200кс і ~455Нм)...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
0 користувачів і 92 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2194

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія