autoua
×
Autoua.netФорумІнші подорожі

По доверенности за рубеж?

DV 4
энтузиаст ***
55 лет (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 296
С нами с 06.01.2007

По доверенности за рубеж?
      23 октября 2007 в 23:01 Гілками

Кто ездил через границу на машине по доверенности?
Есть с этим проблемы?
Мне предстоит поездка в Россию...
Спасибо!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ****
UA
Сообщения: 9899
С нами с 08.09.2005

Re: По доверенности за рубеж? [Re: DV]
      24 октября 2007 в 09:14 Гілками

По доверенности не выпустят, надо предварительно оформить временный техпаспорт по месту жительства, но больше деталей не знаю. Меня тоже интересует ответ на этот вопрос, т.к тоже собираюсь в Рашу.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Київ, Baden-Württemberg
Сообщения: 1769
С нами с 12.10.2006

Re: По доверенности за рубеж? [Re: Alex_I]
      24 октября 2007 в 18:15 Гілками

В ответ на:

По доверенности не выпустят, надо предварительно оформить временный техпаспорт по месту жительства, но больше деталей не знаю. Меня тоже интересует ответ на этот вопрос, т.к тоже собираюсь в Рашу.



А якщо вписаний в "має право керування"?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DV 4
энтузиаст ***
55 лет (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 296
С нами с 06.01.2007

Re: По доверенности за рубеж? [Re: Alex_I]
      24 октября 2007 в 21:18 Гілками

В ответ на:

По доверенности не выпустят, надо предварительно оформить временный техпаспорт по месту жительства, но больше деталей не знаю.



А какая процедура оформления этого техпаспорта?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ****
UA
Сообщения: 9899
С нами с 08.09.2005

Re: По доверенности за рубеж? [Re: DV]
      24 октября 2007 в 21:41 Гілками

Понятия не имею, самому интересно.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DV 4
энтузиаст ***
55 лет (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 296
С нами с 06.01.2007

Re: По доверенности за рубеж? [Re: Alex_I]
      25 октября 2007 в 08:18 Гілками

Вот нарыл:

У зв'язку з тим, що останнім часом у засобах масової інформації з'явилися повідомлення про виникнення на кордонах проблемних ситуацій у власників транспортних засобів, які виїжджають за кордон на автомобілях, нагадуємо особливості виїзду.
Порядок допуску транспортних засобів для виїзду за кордон визначений Постановою Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 року №1388 "Про затвердження Правил державної реєстрації та обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів та мотоколясок".

Згідно вимог п.54-58 зазначеної Постанови, для виїзду за кордон власник транспортного засобу повинен отримати у реєстраційному підрозділі Державтоінспекції за місцем проживання свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу установленого зразку, що відповідає вимогам Конвенції про дорожній рух, та номерні знаки, серіям яких присвоєно літери латинського алфавіту.

Якщо ж особа планує виїздити за кордон на транспортному засобі, що їй не належить, то у такому випадку їй необхідно оформити відповідне свідоцтво про реєстрацію на своє ім'я. Для цього потрібно звернутися із заявою до реєстраційного підрозділу Державтоінспекції за місцем проживання, а також надати документи, що підтверджують право керування транспортним засобом (довіреність, посвідчену в установленому порядку, або тимчасовий талон на право керування).

На період поїздки за кордон реєстраційним підрозділом ДАІ видається свідоцтво про реєстрацію на ім'я особи, яка виїжджає, із зазначенням в особливих відмітках терміну його дії. Свідоцтво ж про реєстрацію, виписане на ім'я власника транспортного засобу і довіреність або тимчасовий реєстраційний талон залишаються на зберігання у зазначеному підрозділі.

Після повернення з-за кордону особа зобов'язана у десятиденний термін звернутися до Державтоінспекції, для обміну виданого їй на період поїздки свідоцтво про реєстрацію на залишені документи.

Умовами отримання дозволу виїзду транспортного засобу за кордон є також наявність розпізнавального знаку України та договору обов'язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів.

Якщо ж на транспортний засіб з певних причин встановлено тимчасову заборону на зняття з обліку, то до поїздок за кордон він не допускається.

Сподіваємося, що ця корисна інформація допоможе водіям уникнути проблемних ситуацій на кордоні.

Взято с http://www.autoonline.com.ua/news/index.php?id=3473


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ****
UA
Сообщения: 9899
С нами с 08.09.2005

Re: По доверенности за рубеж? [Re: DV]
      25 октября 2007 в 14:01 Гілками

Связывался со знакомым ГАИшников, как раз на МРЕО работает - указанная выше процедура для дальнего зарубежья, для россии все проще. Для поездки в россию нужен только временный техпаспорт и ничего не надо оставлять на сохранение в подразделении ГАИ. Я себе буду делать этот техпаспорт в ближайшие неделю-две и отпишусь что и как.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ****
Москва РФ
Сообщения: 220
С нами с 27.04.2006

Re: По доверенности за рубеж? [Re: Alex_I]
      25 октября 2007 в 18:21 Гілками

Если вас на границе не выпустят с временным талоном, вы сможете предъявить претензии "знакомому ГАИшнику"???

вам же выше дали официальные требования
вот ссылка на сайт ГАИ

http://www.sai.gov.ua/news.shtml?id=61

вот Постанова 1388
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1388-98-%EF

в ней такой пункт

Порядок допуску транспортних засобів до поїздки за кордон
54. До поїздки за кордон допускаються транспортні засоби, на які видано реєстраційні документи відповідно до Конвенції про дорожній рух та номерні знаки ( 995_041 ), серіям яких присвоєно літери латинського алфавіту.
55. Документи на транспортні засоби для поїздки за кордон можуть оформлятися на підставі довіреності, посвідченої в установленому порядку. При цьому особі, яка здійснює поїздку за кордон на загальних підставах і має таку довіреність, на період поїздки видається свідоцтво про реєстрацію на її ім'я, а свідоцтво про реєстрацію, виписане на ім'я власника транспортного засобу, і довіреність зберігаються у відповідному підрозділі ДАІ.
Видане на період поїздки за кордон свідоцтво про реєстрацію повертається відповідному підрозділу ДАІ не пізніше ніж через 10 днів після повернення з-за кордону.
56. Транспортний засіб, на якому власник виїжджає за кордон, повинен мати розпізнавальний знак України. Власник такого транспортного засобу перед виїздом зобов'язаний укласти договір обов'язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів.
57. Транспортний засіб, на який встановлено тимчасову заборону на зняття з обліку, до поїздок за кордон не допускається.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Київ, Baden-Württemberg
Сообщения: 1769
С нами с 12.10.2006

Re: По доверенности за рубеж? [Re: Max Sintra]
      28 октября 2007 в 17:29 Гілками

З "правом керування" теж потрібно цей талон оформлювати?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
51 год (25 лет за рулем), Симферополь
Сообщения: 1120
С нами с 13.05.2005

Re: По доверенности за рубеж? [Re: DV]
      28 октября 2007 в 20:23 Гілками

Этот баян рвется регулярно, только я отвечал несколько раз.
ПКМУ N 1388 від 7 вересня 1998 р. регламентирует это, почитать его можно ТУТА
а ТУТА правила временногог ввоза ТС на територию РФ.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумІнші подорожі
Додаткова інформація
0 користувачів і 36 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 3357

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія