autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

BMW Z4 VS Honda S 2000 (2/6)

энтузиаст ****
Запорожье
Сообщения: 305
С нами с 25.10.2006

Re: BMW Z4 VS Honda S 2000 [Re: es2]
      21 декабря 2007 в 22:13 Гілками

В ответ на:

У кого більше породи, у європейського лицаря чи японського самурая? Відповідь проста: не треба порівнювати апельсини з яблуками. І там і там є порода, але вона різна, тому порівняння її кількості безглузде.



Та не тягне Хонда на справжнього самурая. Хіба що на підсамурайчика якого-небудь, на зразок наших джур, або тих малих, що на флоті юнгами звуть. Якщо порода у Хонди і є, то її там недостатньо. Якби вистачало, то не робила б Хонда собі люксового бренда Акура. І я з Вами згоден. Хонду S 2000 з БМВ порівнювати, ну, не те, щоб безглуздо, м’якше кажучи некоректно. Машини, знову вимушений з Вами погодитися, дійсно різні. І зовсім непогані. Що та, що інша. Але ж я зараз не про технічні характеристики говорю. Я про те, які враження у людей викликають S та Z. Не у мене. У тих, хто може собі дозволити купити будь яку. Для платоспроможних людей вибір з цих двох марок один. БМВ.
Звісно, якщо людині байдуже, що про нього подумають ті, хто в цьому житті вже досяг певного успіху, то звісно, можна й Хонду купувати.

В ответ на:

Отже треба перестати вигадувати всю цю маячню про породу і просто брати те, що більше сподобається (будь-чим, хоч виглядом, хоч драйвом). В решті-решт, такі машини більше обирають серцем, ніж холодним розумом.



А чого це одразу "маячня"? У мене аж ніяк нема потреби переконувати автора теми в перевагах БМВ. Просто кажу, що знаю, що бачив, що під час розмов з деякими заможними іноземцями чув. Дійсно, хай бере те, що саме йому сподобається. Молоде серце може і обере Хонду. Моє немолоде обере Мерседес. Хотілося б обрати Бентлі, але на нього коштів не вистачить, навіть на уживаний.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
es2
V.I.P **
54 года, Киев
Сообщения: 19634
С нами с 25.03.2002

Re: BMW Z4 VS Honda S 2000 [Re: Invalid]
      21 декабря 2007 в 22:33 Гілками

В ответ на:

Та не тягне Хонда на справжнього самурая.




Схоже, що про самураїв Ви нічого не знаєте.

В ответ на:

Якби вистачало, то не робила б Хонда собі люксового бренда Акура.




Це суто маркетинговий хід, до того ж однакові машини Хонда продає під різними брендами на різних ринках. Що, від цього "кількість породи" змінюється?

В ответ на:

Для платоспроможних людей вибір з цих двох марок один. БМВ.




Я цілком можу купити собі, наприклад, БМВ-трійку замість акорда. Мій вибір Ви можете подивитись у профілі.

В ответ на:

Звісно, якщо людині байдуже, що про нього подумають ті, хто в цьому житті вже досяг певного успіху, то звісно, можна й Хонду купувати.




Ви намагаєтесь натягти власні уявлення про те, "як правильно", на всіх. Уявлення про те, що платоспроможність і необхідність "калатіть панти" чи оглядатися на чиюсь оцінку "пантовасті" безпосередньо пов'язані - це типова ознака нуворішів.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
38 лет, Киев
Сообщения: 5067
С нами с 20.02.2006

Re: BMW Z4 VS Honda S 2000 [Re: Invalid]
      21 декабря 2007 в 23:17 Гілками

Ребята, да мне не важно как мое авто будет выглядеть для людей...конечно она будет своеборазна, не такая как у всех (ну там брызговики Спарко, писялки и тп ) Мне хочеться двухместный заднеприводный кабриолет...который не сильно бьет по карману.... Хонда вроде как подходит. БМВ изначально дороже так что буду голосовать деньгами

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ****
Запорожье
Сообщения: 305
С нами с 25.10.2006

Re: BMW Z4 VS Honda S 2000 [Re: es2]
      21 декабря 2007 в 23:56 Гілками

В ответ на:

Це суто маркетинговий хід,



А от та ж БМВ у таких маркетингових ходах не має потреби.

В ответ на:

до того ж однакові машини Хонда продає під різними брендами на різних ринках. Що, від цього "кількість породи" змінюється?



У Сполучених Штатах продають і Хонду і Акуру. І від цього ні "кількість", ні "якість", ні "наявність" породи не змінилися. Як було тієї "породи" обмаль, так і залишилося.

В ответ на:

Я цілком можу купити собі, наприклад, БМВ-трійку замість акорда. Мій вибір Ви можете подивитись у профілі.



Я Вас розумію. Мабуть Вам це "понтоколотіння" непотрібно. Або у вашому колі до престижу (тобто понтів) усі байдужі. Мені "понти" теж мало потрібні. Тому я на Таврії їжджу, хоча міг би купити того ж Мерседеса. Але мені зараз нема куди далеко їздити. Та й хизуватися Мерседесом нема перед ким.
Але ж я не про те.

В ответ на:

Ви намагаєтесь натягти власні уявлення про те, "як правильно", на всіх. Уявлення про те, що платоспроможність і необхідність "калатіть панти" чи оглядатися на чиюсь оцінку "пантовасті" безпосередньо пов'язані - це типова ознака нуворішів.



Ні. Я не "намагаюся натягти". Я пропоную подивитися на вибір між S vs Z з другого боку. Ось наприклад, Ви б хотіли мати у своїй родині багаторічні традиції (і такі ж багаторічні статки) на кшталт родин англійських аристократів? Я б хотів. Але мені як раз "породи" і не вистачає. Родовід простежується лише з 1895 року. Та й то не особливо визначний. Але ж традиції колись започатковувати треба. Ось я й пропоную перенести, скажімо, "платоспроможне" розуміння того, що таке "порода" в автомобільному світі на наші реалії. Проте, якщо не хочете, то це Ваша справа.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ***
49 лет, Харьков
Сообщения: 121
С нами с 29.06.2007

Re: BMW Z4 VS Honda S 2000 [Re: Invalid]
      22 декабря 2007 в 00:06 Гілками

В ответ на:

...Я про те, які враження у людей викликають S та Z. Не у мене. У тих, хто може собі дозволити купити будь яку. Для платоспроможних людей вибір з цих двох марок один. БМВ.




Можливо я й не правий, але ті, кого Ви називаєте платоспроможними людьми, по форумах не питають поради про вибір авто . У таких панів все просто - купують те, на що націлене власне сприйняття статусу і на що грошей вистачає .

P.S. Не кидайте в мене камінцями, але ІМХО серед японців в модельному ряду Хонди таки є самураї


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель *
Сообщения: 22
С нами с 16.12.2007

Re: BMW Z4 VS Honda S 2000 [Re: Lecter]
      22 декабря 2007 в 00:08 Гілками

В ответ на:

В ответ на:

...Я про те, які враження у людей викликають S та Z. Не у мене. У тих, хто може собі дозволити купити будь яку. Для платоспроможних людей вибір з цих двох марок один. БМВ.




Можливо я й не правий, але ті, кого Ви називаєте платоспроможними людьми, по форумах не питають поради про вибір авто . У таких панів все просто - купують те, на що націлене власне сприйняття статусу і на що грошей вистачає .

P.S. Не кидайте в мене камінцями, але ІМХО серед японців в модельному ряду Хонди таки є самураї




У Сузуки точно


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ****
Запорожье
Сообщения: 305
С нами с 25.10.2006

Re: BMW Z4 VS Honda S 2000 [Re: ***VAKA***]
      22 декабря 2007 в 00:22 Гілками

В ответ на:

Мне хочеться двухместный заднеприводный кабриолет...который не сильно бьет по карману.... Хонда вроде как подходит. БМВ изначально дороже так что буду голосовать деньгами



Так посмотри на Mazda MX-5.

Вроде не очень и дорогая. Управляется как карт. Сейчас их делают с жесткой складывающейся крышей.

Как для небольшого родстера очень неплохой вариант. Там даже место в багажнике есть.

Хорошая машинка. Не зря же ее во всем мире любят.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
es2
V.I.P **
54 года, Киев
Сообщения: 19634
С нами с 25.03.2002

Re: BMW Z4 VS Honda S 2000 [Re: Invalid]
      22 декабря 2007 в 00:38 Гілками

В ответ на:

В ответ на:

Це суто маркетинговий хід,



А от та ж БМВ у таких маркетингових ходах не має потреби.




Угу. Бо вони "живуть" у США в одному ціновому сегменті. До "породи" це не має жодного відношення.

В ответ на:

В ответ на:

до того ж однакові машини Хонда продає під різними брендами на різних ринках. Що, від цього "кількість породи" змінюється?



У Сполучених Штатах продають і Хонду і Акуру.




У різних цінових сегментах. Власне, саме для ринку США цей хід і був придуманий. Але це лише специфіка конкретного ринку.

В ответ на:

І від цього ні "кількість", ні "якість", ні "наявність" породи не змінилися. Як було тієї "породи" обмаль, так і залишилося.




Точніше, Вам хочеться вірити, що її немає, інакше розсипається вся система уявлень, яку Ви на цьому побудували.

В ответ на:

В ответ на:

Ви намагаєтесь натягти власні уявлення про те, "як правильно", на всіх. Уявлення про те, що платоспроможність і необхідність "калатіть панти" чи оглядатися на чиюсь оцінку "пантовасті" безпосередньо пов'язані - це типова ознака нуворішів.



Ні. Я не "намагаюся натягти".




Ні, Ви саме намагаєтесь натягти. Бо Ви не знаєте і не можете знати, якими критеріями керуються ВСІ, хто робить подібний вибір. Це, однак, не заважає Вам безапеляційно стверджувати, що "вибір один. БМВ".

В ответ на:

Ось я й пропоную перенести, скажімо, "платоспроможне" розуміння того, що таке "порода" в автомобільному світі на наші реалії. Проте, якщо не хочете, то це Ваша справа.




"Порода" це міф, який вигідно підтримувати, щоб косити бабло. Але мене, чесно кажучи, більше за все смішить те, що Ви відстоюєте "породистий" міф маючи Таврію. Щиро бажаю Вам пересісти на БМВ чи Мерс.

Змінено es2 (00:39 22/12/2007)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ****
Запорожье
Сообщения: 305
С нами с 25.10.2006

Re: BMW Z4 VS Honda S 2000 [Re: Lecter]
      22 декабря 2007 в 00:58 Гілками

В ответ на:

Можливо я й не правий, але ті, кого Ви називаєте платоспроможними людьми, по форумах не питають поради про вибір авто . У таких панів все просто - купують те, на що націлене власне сприйняття статусу і на що грошей вистачає .



Не завжди. Бувають виключення. Та й я тільки пропоную варіанти. Вирішати буде той, хто тему почав. А є в нього гроші, чи нема, то не моя справа.

В ответ на:

P.S. Не кидайте в мене камінцями, але ІМХО серед японців в модельному ряду Хонди таки є самураї



Звісно є. Тільки Honda S 2000 буде, скажімо, "бусі", а от "самураєм" можна вважати хіба що Аcura nsx.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
тиаретег **
39 лет (16 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4800
С нами с 19.03.2007

Re: BMW Z4 VS Honda S 2000 [Re: Invalid]
      22 декабря 2007 в 01:34 Гілками

a Honda NSX - самурай?

по сабжу - я бы об этих двух вообще не думал. в 2000 убивает салон и очень уж "болидность". в бимере убивает некая попсовость, дизайн не сильно. почему не 350Z? потому что нет официальных кабрио? crossfire? rx-8? все-таки непонятно до конца целевое предназначение авто


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ****
Запорожье
Сообщения: 305
С нами с 25.10.2006

Re: BMW Z4 VS Honda S 2000 [Re: es2]
      22 декабря 2007 в 02:01 Гілками

В ответ на:

Ви не знаєте і не можете знати, якими критеріями керуються ВСІ, хто робить подібний вибір.



Дійсно. Про те "якими критеріями керуються ВСІ" не знаю. Мені досить знати про більшість.

В ответ на:

Це, однак, не заважає Вам безапеляційно стверджувати, що "вибір один. БМВ".



Між Хондою і БМВ один. Якщо не брати до уваги ціну. Якщо додати ще якісь марки, то вибір може бути іншим. Ті, хто купує Хонду, БМВ як варіант, зазвичай, не розглядають. БМВ дорожча за Хонду. Але Хонда їздить не гірше. Багатьом платити більше за майже те ж саме просто не хочеться.

В ответ на:

Але мене, чесно кажучи, більше за все смішить те, що Ви відстоюєте "породистий" міф маючи Таврію. Щиро бажаю Вам пересісти на БМВ чи Мерс.



От і даремно це Вас смішить. Не все одразу. Я ж дійсно інвалід. Ходити пішки мені важко. Тому жити на "надцятому" поверсі не хочу. Мені треба побудувати собі хатинку на землі.
Приблизно схожу на таку.

А таке будівництво потребує деяких коштів. От мені зараз тільки Мерседеса і не вистачає.
Гарні машини були. І свої і службові. Хонда в користуванні теж була одного часу. Простенька. Concerto. А щось путнє я обов’язково придбаю.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ****
Запорожье
Сообщения: 305
С нами с 25.10.2006

Re: BMW Z4 VS Honda S 2000 [Re: drlamer]
      22 декабря 2007 в 02:16 Гілками

В ответ на:

a Honda NSX - самурай?



Ясен перец, что самурай. Акура, она как бы более люксовая версия Хонды.
Ну, а ежели углублятся в самурайские аналогии, то Акура - хатамото, т.е. более привелигированный, или более знатный самурай. Хонда - даймё, можно сказать "самурай обыкновенный", которых было много и ничего особого (как для самураев) они из себя не представляли. Принимается?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
es2
V.I.P **
54 года, Киев
Сообщения: 19634
С нами с 25.03.2002

Re: BMW Z4 VS Honda S 2000 [Re: Invalid]
      22 декабря 2007 в 10:31 Гілками

В ответ на:

В ответ на:

Ви не знаєте і не можете знати, якими критеріями керуються ВСІ, хто робить подібний вибір.



Дійсно. Про те "якими критеріями керуються ВСІ" не знаю. Мені досить знати про більшість.




Дивимось:

В ответ на:

Для платоспроможних людей вибір з цих двох марок один. БМВ.




Ду тут про більшість?

В ответ на:

В ответ на:

Це, однак, не заважає Вам безапеляційно стверджувати, що "вибір один. БМВ".



Між Хондою і БМВ один.




Я Вам навів реальний приклад (себе) коли вибір був відмінний від того, який Ви вважаєте єдино можливим.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
es2
V.I.P **
54 года, Киев
Сообщения: 19634
С нами с 25.03.2002

Re: BMW Z4 VS Honda S 2000 [Re: Invalid]
      22 декабря 2007 в 10:48 Гілками

В ответ на:

В ответ на:

a Honda NSX - самурай?



Ясен перец, что самурай. Акура, она как бы более люксовая версия Хонды.
Ну, а ежели углублятся в самурайские аналогии, то Акура - хатамото, т.е. более привелигированный, или более знатный самурай. Хонда - даймё, можно сказать "самурай обыкновенный", которых было много и ничего особого (как для самураев) они из себя не представляли. Принимается?




Хех. Таки я казав, що Ви нічого про самураїв не знаєте. Хатамото, це самурай, якого сюзерен "просунув" у клановій ієрархії з певних міркувань або за певні досягнення. Це міг бути і цілком пересічний самурай, навіть без власної землі (точніше, йому сюзерен міг виділяти такий наділ разом з наданням титулу "хатамото"). А даймьо це великий землевласник. Він, звичайно, теж самурай, але аж ніяк не пересічний. Часто у даймьо не було свого сюзерена, він сам був сюзереном для інших самураїв і сам обирав собі хатамото.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ****
Запорожье
Сообщения: 305
С нами с 25.10.2006

Re: BMW Z4 VS Honda S 2000 [Re: es2]
      22 декабря 2007 в 11:27 Гілками

В ответ на:

А даймьо це великий землевласник.



Соромно. Помилився. Я мав на увазі ронінів. Звісно, порівняння не зовсім вдале, але ж ми і не претендуємо на академічну точність.
Доречі, можете поміняти місцями даймьо і хатамото. До пари Хонда - Акура підійде.

Змінено Invalid (11:50 22/12/2007)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
38 лет, Киев
Сообщения: 5067
С нами с 20.02.2006

Re: BMW Z4 VS Honda S 2000 [Re: drlamer]
      22 декабря 2007 в 13:24 Гілками

В ответ на:

a Honda NSX - самурай?

по сабжу - я бы об этих двух вообще не думал. в 2000 убивает салон и очень уж "болидность". в бимере убивает некая попсовость, дизайн не сильно. почему не 350Z? потому что нет официальных кабрио? crossfire? rx-8? все-таки непонятно до конца целевое предназначение авто



Целевое предназначение авто - езда каждый день, и получение кайфа от каждого метра проеханного на этом авто, меня не пугает жесткость подвески. В случае если нужно будет другое авто, смогу взять у папы его седан.
Машинку буду брать БУ но максимум 4-х летню, не старше. Просмотрев рынок, Хонд увидел больше, больше интерестных предложений и тп.
Ребята у Хонды противобуксовочная система отключаеться кнопкой из салона?
Машина должна быть 2-х местная, заднеприводная.
ЗЫ прохавал тему с задним приводом....просто кайф)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
38 лет, Киев
Сообщения: 5067
С нами с 20.02.2006

Re: BMW Z4 VS Honda S 2000 [Re: Invalid]
      22 декабря 2007 в 13:28 Гілками

Пипл, а скажите мне плиз, что с обслугой примеру у S2000? Что там приблизительно по деньгам. Вот еще думаю прикупить сразу хардТоп!Что он стоит у нас по деньгам?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
jia
Мальчик-одуванчик **
Киев
Сообщения: 22811
С нами с 08.12.2006

Re: BMW Z4 VS Honda S 2000 [Re: ***VAKA***]
      22 декабря 2007 в 14:12 Гілками

В ответ на:

ЗЫ прохавал тему с задним приводом....просто кайф)





А по снегу розсекал?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ****
Запорожье
Сообщения: 305
С нами с 25.10.2006

Re: BMW Z4 VS Honda S 2000 [Re: ***VAKA***]
      22 декабря 2007 в 14:14 Гілками

В ответ на:

Пипл, а скажите мне плиз, что с обслугой примеру у S2000? Что там приблизительно по деньгам. Вот еще думаю прикупить сразу хардТоп!Что он стоит у нас по деньгам?



А хрен его знает. У меня такой Хонды нету.
Может на сайте продавца можно что-нибудь раскопать. http://www.dmi.com.ua/auto/s2000/price


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Киев
Сообщения: 14306
С нами с 21.03.2002

Re: BMW Z4 VS Honda S 2000 [Re: ***VAKA***]
      22 декабря 2007 в 14:22 Гілками

В ответ на:

Целевое предназначение авто - езда каждый день, и получение кайфа от каждого метра проеханного на этом авто, меня не пугает жесткость подвески. В случае если нужно будет другое авто, смогу взять у папы его седан.


Жесткость подвески сама по себе не страшна. Не страшно даже то, как жесткая подвеска будет рассыпаться на наших дорогах. А на самом деле страшно то, что будет с кузовом. Я точно знаю, что наездом на неровность, на которой Авео максиум оставит диск, можно нанести очень ощутимый урон кузову БМВ Z4. А БМВ свои автомобили до сих пор из стали делает, заметь. Что будет с мыльницей, склеенной из фольги... Короче, я бы на твоем месте этот вопрос изучил. Поищи отзывы на ГТ-клубе.

А, еще о моторе. В рассматриваемых тобой автомобилях несколько разные настройки моторов. Хонда, например, будет чувствовать себя в пробках куда напряжнее БМВ - мотор очень верховой. А на верхах оно звенит, как швейная машинка Зингер. Но при этом оно едет, и едет куда лучше БМВ. У БМВ очень выдающийся, но таки куда более медленный и городской мотор. Тоже есть над чем задуматься

А, и не бери хардтоп - у современных кабриков термоизоляция ткани крыши не хуже железных крыш, это я тебе точно говорю. Но ты ж сравни качество передвижения не кабрике и на хардтопе. Попроси весной эту же Z4 и попробуй. Если не будет Z4 - обращайся, я тебя покатаю


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
2 користувачів і 62 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 6666

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія