autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Гольф-клас в кредит. Орієнтовано $28000. (6/15)

Достоевский **
Сообщения: 6630
С нами с 24.08.2006

Re: Гольф-клас в кредит. Орієнтовано $28000. [Re: es2]
      1 января 2008 в 12:19 Гілками

В ответ на:

У якого саме? Мове йде про сєдан, а не хетч. А у сєдана з оглядовістю все в порядку.



Ну с оглядовістю космической торпеды.. да очень хорошо
Именно у седана...

В ответ на:


Точно. Але Ви чомусь вважаєте нормальним порівнювати агресивний стиль на дизелі з спокійним на бензині.



Не согласен... У меня на дизеле 2500 мотор не орёт что дурной
А вот 4000 на бензине... ох..
Да и достигаются 2500 на дизеле гораздо быстрее чем 4000 на бензине..


В ответ на:


Так Ви просто знайдіть відповідні дані і порівняйте.



Думаю надо топикстартеру искать
Мне уже не нужно.. я уже выбрал машинку...
и к выбору подошел основительно, чего и топик стартеру желаю, чтобы потом не было мучительно больно (с)
поездил куче машин.. (благо в Польше с тестдрайвами нету никаких проблем) презде чем покупать


В ответ на:


В ответ на:

А зачем меня выбачать....
Это проверено практикой... дизель на высоких скоростях... может на 1л больше кушать
а бензин на 3-4 легко..




Тобто таки він їсть більше. Про що мовай і йшла.






Так, але все познается в сравнении...
больше на литр или на 4ре... имхо разница существенная...
Да и дизель сам по себе меньше топлива хавает. ТО кстати через 15 тыс
А в Германии говорят (официальный представитель в Польше( вообще через 30... потому что там солярка еще лучше


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
es2
V.I.P **
54 года, Киев
Сообщения: 19634
С нами с 25.03.2002

Re: Гольф-клас в кредит. Орієнтовано $28000. [Re: Anyman]
      1 января 2008 в 12:25 Гілками

В ответ на:

В ответ на:

У якого саме? Мове йде про сєдан, а не хетч. А у сєдана з оглядовістю все в порядку.



Ну с оглядовістю космической торпеды.. да очень хорошо
Именно у седана...




До чого тут оглядовість до торпеди?

В ответ на:

В ответ на:

Точно. Але Ви чомусь вважаєте нормальним порівнювати агресивний стиль на дизелі з спокійним на бензині.



Не согласен... У меня на дизеле 2500 мотор не орёт что дурной
А вот 4000 на бензине... ох..




З якого це часу агресивність вимірюється гучністю мотору?

В ответ на:

Да и достигаются 2500 на дизеле гораздо быстрее чем 4000 на бензине..




Навіть не смішно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Сообщения: 6630
С нами с 24.08.2006

Re: Гольф-клас в кредит. Орієнтовано $28000. [Re: es2]
      1 января 2008 в 15:25 Гілками

В ответ на:


До чого тут оглядовість до торпеди?




Смотря чего обзорность...
Например обзорность капота.. передних габаритов.. там никакая
Из этого следует обзорность вцелом неважная Как ни крути...

В ответ на:


З якого це часу агресивність вимірюється гучністю мотору?



Ну мне лично на бензиновом двиге больше 3500 уже было некомфортно ездить было, начинал себя чувствовать шумахером А уже 4700 постоянно держать это вообще как-то у меня в голове не укладывается
А вот 2500-3000 на TDI легко и непринужденно идёт.
В общем я никому свою думку не навязую ...
Но как я поездил на 2х литрового ТДИ после бензина 2 литрового... я почувствовал разницу... очень хорошо

Вы простите как долго не дизелях ездели современных ? Чтобы знать о чем мы тут говорим ....

В ответ на:


В ответ на:

Да и достигаются 2500 на дизеле гораздо быстрее чем 4000 на бензине..



Навіть не смішно.



Всё субъективно. Но при одинаковом усилии на педальку таки быстрее
А если тапок в пол.. то может и одинаково

В общем дизель или бензин это религия... как б/у или новая. Можно об этом долго спорить...
Только можно сказать, что в Украине мало кто ездил вообще на современных дизелях.... их часто вообще дилеры не продают...
Поэтому не всегда можно говорить с теми кто не пробывал устриц.. о их вкусе...


Вот взять ваш авто и мой....
У вас Honda Accord 2.4 AT Type S
http://market.autoua.net/catalog/cars/honda/accord/38/
и мой
http://market.autoua.net/catalog/cars/volkswagen/passat/868/

У вас СРАВНИТЕЛЬНО мелкая и легкая машина (по всем параметрам) с двигателем 2,4 типа спортиная и аж 190 л.с.
А меня побольше и потяжелей...обычный седан без каких либо спортов... и всего то 2,0 ТДИ .. и всего-то 140 лошадок.
И что... 0,8 сек разница до сотни... а до 80 ка пить дать обойдет ... так как момент почти одинаковой независимо от оборотов... (раньше когда ездил на бензине... я не понимал до конца этой фразы....)
А если бы был такой же массы и габаритов... чтобы тогда было (одной массы на 230 кг больше.... ни говоря уже про габариты...)
Я уже молчу о гораздо меньшем расходе. То через 15тык

В общем имхо вывод очевиден чем удобней пользоваться.. бензином или дизелем.. Ни зря в Европе 70% новых машин продаются дизельных..

Другое дело что любителям японцев... неповезло, они не очень блещут в дизелестроении...
Другое дело французы и немцы...

Змінено Anyman (15:33 01/01/2008)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member **
38 лет, Львов
Сообщения: 157
С нами с 12.10.2007

Re: Гольф-клас в кредит. Орієнтовано $28000. [Re: Anyman]
      1 января 2008 в 15:36 Гілками

В ответ на:

В ответ на:


До чого тут оглядовість до торпеди?




Смотря чего обзорность...
Например обзорность капота.. передних габаритов.. там никакая
Из этого следует обзорность вцелом неважная Как ни крути...




+1. Справді, капот і Civic 4D дуже короткий. Двигун просто втоплений у середину. Таким чином розробники досягли потрібної компіктності автомобіля, але я коли вперше сів за кермо, - я не побачив капота. Бо він коротший і загнутий до низу. Можливо в цьому є якась фішка Сівки?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
es2
V.I.P **
54 года, Киев
Сообщения: 19634
С нами с 25.03.2002

Re: Гольф-клас в кредит. Орієнтовано $28000. [Re: Anyman]
      1 января 2008 в 15:39 Гілками

В ответ на:

В ответ на:


До чого тут оглядовість до торпеди?




Смотря чего обзорность...




Оглядовість буває лише одна.

В ответ на:

Например обзорность капота.. передних габаритов.. там никакая




От тільки до оглядовості це не має жодного відношення.

В ответ на:

Из этого следует обзорность вцелом неважная Как ни крути...




Ну спробуйте, покрутіть ще

В ответ на:

В ответ на:

З якого це часу агресивність вимірюється гучністю мотору?


Ну мне лично на бензиновом двиге больше 3500 уже было некомфортно ездить было, начинал себя чувствовать шумахером А уже 4700 постоянно держать это вообще как-то у меня в голове не укладывается
А вот 2500-3000 на TDI легко и непринужденно идёт.




Угу. От тільки і бензиновий двигун цілком дозволяє їздити у цьому ж диапазоні )ну може на 500 об/хв більше). Ви чомусь забуваєте, що у бензинового і коробка теж інша.

В ответ на:

В общем я никому свою думку не навязую ...
Но как я поездил на 2х литрового ТДИ после бензина 2 литрового... я почувствовал разницу... очень хорошо




Охоче вірю. Але Ви намагаєтесь перенести свій досвід на порівняння сучасного 1.8 бензинового і досить старого 1.9 дизеля, а вони суттєво відрізняються.

Ваше порівняння я коментувати не збираюсь, оскільки там немає достатніх даних, а Ваші уявлення їх не замінять.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member **
38 лет, Львов
Сообщения: 157
С нами с 12.10.2007

Re: Гольф-клас в кредит. Орієнтовано $28000. [Re: es2]
      1 января 2008 в 15:51 Гілками





...Охоче вірю. Але Ви намагаєтесь перенести свій досвід на порівняння сучасного 1.8 бензинового і досить старого 1.9 дизеля, а вони суттєво відрізняються...



А давайте краще порівняємо ті два дизелі, що пропонує VW: 1,9 TDI (77 кВт/105 л.с.) та 2,0 TDI (103 кВт/140 л.с.). Просто різниця в ціні таких автомобілів з DSG немала - більше $6000. Невже такі різні двигуни і чи варто переплачувати? Невже 1.9 TDI такий старіший в розробці ніж 2.0 TDI?
Доречі, вичитав на сайті http://www.intercar.com.ua/model.php?m=Golf&id=2 про двигун 1.9 TDI таке: "Оснащен уникальной системой быстрого запуска: нагрев свечей накаливания до 1000 градусов осуществляется за 2 с. Система позволяет мгновенно заводить двигатель в любых климатических условиях без предпускового разогрева." Що думаєте?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Сообщения: 6630
С нами с 24.08.2006

Re: Гольф-клас в кредит. Орієнтовано $28000. [Re: es2]
      1 января 2008 в 15:58 Гілками

В ответ на:


Оглядовість буває лише одна.



и она зависит от многих факторов..

В ответ на:


В ответ на:

Например обзорность капота.. передних габаритов.. там никакая




От тільки до оглядовості це не має жодного відношення.




Ну да конечно... очень хорошая обзорность, если перед машиной вы пространстов не видите...
К тому и возращаемся... что обзорность облаков там очень хорошая ...

В ответ на:


Ну спробуйте, покрутіть ще



Делать мне больше нечего... все щас прямо тут перед вами крутиться будут и доказывать очевидное ... это не один я такое заметил
Вы слыхали в школе правило, что аксиомы не требуют доказательства ?
так вот достаточно сесть в Цивик и сразу ясно всё про "хорошую" "обзорность" ...
А Вы мне рассказуете басни, вроде как я там не сидел ?

В ответ на:


Угу. От тільки і бензиновий двигун цілком дозволяє їздити у цьому ж диапазоні )ну може на 500 об/хв більше). Ви чомусь забуваєте, що у бензинового і коробка теж інша.




Тобто Вы на дизелях современных и не ездели или седели пару раз на месте водителя? Раз скромного не ответили на этот вопрос...
О чем мы тогда тут разговариваем...


В ответ на:


Охоче вірю. Але Ви намагаєтесь перенести свій досвід на порівняння сучасного 1.8 бензинового і досить старого 1.9 дизеля, а вони суттєво відрізняються.




Ну может и так. Но момент у дизеля старого тоже будет почти одинаковый... независимо от оборотов...

В ответ на:


Ваше порівняння я коментувати не збираюсь, оскільки там немає достатніх даних, а Ваші уявлення їх не замінять.



Есть там все данные по ссылкам... то вы их просто не захотели увидеть
То не мои уявлення, то сухие факты....
Но вобщем очень хорошо и закончим на этом наш разговор. Смысл разговаривать с человеком на тему дизелей... если он судя по всему (раз ушли от ответа) никогда его не имел ....


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Сообщения: 6630
С нами с 24.08.2006

Re: Гольф-клас в кредит. Орієнтовано $28000. [Re: gitaralover]
      1 января 2008 в 15:59 Гілками

gitaralover , думаю с 2 ТДИ комплектация просто получше будет...
там не только разница в цене из-за двигателя.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member **
38 лет, Львов
Сообщения: 157
С нами с 12.10.2007

Re: Гольф-клас в кредит. Орієнтовано $28000. [Re: Anyman]
      1 января 2008 в 16:20 Гілками

В ответ на:

gitaralover , думаю с 2 ТДИ комплектация просто получше будет...
там не только разница в цене из-за двигателя.



Так, справді. От тільки наші дилери продають так звані "пакетні" автомобілі, які вже укомплектовані до певної міри. Я уточню в салоні про комплектації. Хотілося би просто порівняти ті два двигуни. Чи різниця лише у кількості кінських сил? Тобто чи це по суті однакові двигуни конструктивно (за вийнятком потужності)?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
es2
V.I.P **
54 года, Киев
Сообщения: 19634
С нами с 25.03.2002

Re: Гольф-клас в кредит. Орієнтовано $28000. [Re: gitaralover]
      1 января 2008 в 16:52 Гілками

В ответ на:

Таким чином розробники досягли потрібної компіктності автомобіля, але я коли вперше сів за кермо, - я не побачив капота. Бо він коротший і загнутий до низу. Можливо в цьому є якась фішка Сівки?




Угу. Капот не закриває дорогу. Єдиний мінус - треба певний час для того, щоб навчитися відчувати габарити.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
es2
V.I.P **
54 года, Киев
Сообщения: 19634
С нами с 25.03.2002

Re: Гольф-клас в кредит. Орієнтовано $28000. [Re: Anyman]
      1 января 2008 в 17:04 Гілками

В ответ на:

В ответ на:


Оглядовість буває лише одна.



и она зависит от многих факторов..




Угу. Від ширини стійок, наприклад. Від дзеркал. Від висоти підголовників ззаду. Але не від того, видно капот чи ні.

В ответ на:

Например обзорность капота.. передних габаритов.. там никакая




До оглядовості це не має жодного відношення. Капот це не оглядовість, а відчуття габаритів. Але його треба виробляти незалежно від видимості капоту.

В ответ на:

Ну да конечно... очень хорошая обзорность, если перед машиной вы пространстов не видите...




Якщо не видно капот, то це означає, що він не закриває огляд і простір перед машиною видно, а не навпаки.

В ответ на:

К тому и возращаемся... что обзорность облаков там очень хорошая ...




Від того, що Ви повторите дурницю, вона не стане чимось розумним.

В ответ на:

В ответ на:

Ну спробуйте, покрутіть ще



Делать мне больше нечего... все щас прямо тут перед вами крутиться будут и доказывать очевидное




Те, що Вам щось видається очевидним зовсім не означає, що воно таким є насправді.

В ответ на:

... это не один я такое заметил
Вы слыхали в школе правило, что аксиомы не требуют доказательства ?




Схоже Ви чули дзвін, але не знаєте де він. Аксіоми приймаються без доказів, але це не означає, що вони їх не вимагають. Геометрія Лобачевського яскравий приклад того, що може статися якщо вибрати інші аксіоми.

В ответ на:

так вот достаточно сесть в Цивик и сразу ясно всё про "хорошую" "обзорность" ...
А Вы мне рассказуете басни, вроде как я там не сидел ?




Та ні, байки розповідаєте Ви.

В ответ на:

В ответ на:

Ваше порівняння я коментувати не збираюсь, оскільки там немає достатніх даних, а Ваші уявлення їх не замінять.



Есть там все данные по ссылкам... то вы их просто не захотели увидеть
То не мои уявлення, то сухие факты....




"а до 80 ка пить дать обойдет ... так как момент почти одинаковой независимо от оборотов..."

Ці два речення не містять "сухих фактів", однак вони є суттєвими для Ваших висновків:

"В общем имхо вывод очевиден чем удобней пользоваться.. бензином или дизелем.. Ни зря в Европе 70% новых машин продаются дизельных.."

Ви, чомусь, забуваєте, що це лише специфіка ринку, яка сама по собі не доводить жодних переваг дизелів перед бензиновими двигунами. У США і Японії такої тяги до дизелів немає, невже Ви вважаєте, що там живуть люди дурніші за європейців?

"Другое дело что любителям японцев... неповезло, они не очень блещут в дизелестроении..."

Та невже? А може Ви просто про них нічого не знаєте?

"Другое дело французы и немцы... "

А чого не корейці?

В ответ на:

Но вобщем очень хорошо и закончим на этом наш разговор. Смысл разговаривать с человеком на тему дизелей... если он судя по всему (раз ушли от ответа) никогда его не имел ....




А який сенс розмовляти з Вами, людиною яка власний сильно обмежений досвід використовує для побудови глобальних узагальнень?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
es2
V.I.P **
54 года, Киев
Сообщения: 19634
С нами с 25.03.2002

Re: Гольф-клас в кредит. Орієнтовано $28000. [Re: gitaralover]
      1 января 2008 в 17:08 Гілками

В ответ на:

В ответ на:

gitaralover , думаю с 2 ТДИ комплектация просто получше будет...
там не только разница в цене из-за двигателя.



Так, справді. От тільки наші дилери продають так звані "пакетні" автомобілі, які вже укомплектовані до певної міри. Я уточню в салоні про комплектації. Хотілося би просто порівняти ті два двигуни. Чи різниця лише у кількості кінських сил? Тобто чи це по суті однакові двигуни конструктивно (за вийнятком потужності)?




Навряд чи. 2.0 це явно представник нової генерації common-rail дизелів високої питомої потужності але й з високою чутливістю до якості палива. Думаю, те, що нормально "переварить" 1.9 може вилитись у вельми не дешевий ремонт на 2.0. Напоротися на сечу на заправці у нас значно простіше, ніж у Європі і це теж треба мати на увазі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member **
38 лет, Львов
Сообщения: 157
С нами с 12.10.2007

Re: Гольф-клас в кредит. Орієнтовано $28000. [Re: es2]
      1 января 2008 в 17:48 Гілками

Народ, ну скільки можна сперичатися через оглядовість? Якщо для Anyman'a оглядовість вважається поганою, бо він не бачить капота авто з водійського місця, - то це нормально. Тим більше, ви ж самі визнали, що це мінус, бо приходиться привикати до цього. Давайте не будемо давати визначення терміну "оглядовість". Бо так виходить, що кожен розуміє її по своєму...
Пліз, давайте більше по темі!
Швидше за все я прийшов до висновку і таки буду брати Гольф 1,9 TDI з DSG. Може завтра поїду в салон... Ще раз сяду в машинку, спробую відчути її габарити, прокататися (шкода, що не на DSG) і треба оприділятися...
В ответ на:

Напоротися на сечу на заправці у нас значно простіше, ніж у Європі і це теж треба мати на увазі.



Напевно однакова кількість сечі як дизельної, - так і бензинової... То вже як пощастить...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
es2
V.I.P **
54 года, Киев
Сообщения: 19634
С нами с 25.03.2002

Re: Гольф-клас в кредит. Орієнтовано $28000. [Re: gitaralover]
      1 января 2008 в 18:12 Гілками

В ответ на:

Народ, ну скільки можна сперичатися через оглядовість? Якщо для Anyman'a оглядовість вважається поганою, бо він не бачить капота авто з водійського місця, - то це нормально. Тим більше, ви ж самі визнали, що це мінус, бо приходиться привикати до цього.




До габаритів доводиться звикати у будь-якому разі. І до свого старого сівіка (у якому капот видно не було) я звикав не сильно довше ніж до акорду. Та й то невідомо що грало більше роль - менший (точніше нульовий) досвід чи відсутність капоту.

В ответ на:

Давайте не будемо давати визначення терміну "оглядовість". Бо так виходить, що кожен розуміє її по своєму...




Визначеня давно відомі, досить глянути будь-який тест машин, наприклад, у авторевю.

В ответ на:

Пліз, давайте більше по темі!
Швидше за все я прийшов до висновку і таки буду брати Гольф 1,9 TDI з DSG. Може завтра поїду в салон... Ще раз сяду в машинку, спробую відчути її габарити, прокататися (шкода, що не на DSG) і треба оприділятися...




Визначатися дійсно колись доведеться

В ответ на:

В ответ на:

Напоротися на сечу на заправці у нас значно простіше, ніж у Європі і це теж треба мати на увазі.



Напевно однакова кількість сечі як дизельної, - так і бензинової... То вже як пощастить...




Безумовно. От тільки наслідки різні і вартість їх усунення - теж. Це особливо треба мати на увазі, оскільки подібні проблеми не підпадають під гарантію, а довести продавцям палива, що саме вони винні у тому що трапилось, вимагає чимало часу і здоров'я, а якщо втрачено чек з заправки - просто безперспективно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель *
Сообщения: 22
С нами с 16.12.2007

Re: Гольф-клас в кредит. Орієнтовано $28000. [Re: Anyman]
      1 января 2008 в 18:53 Гілками

Чего вы вообще общаетесь с форумным Хондаботом. Он будет гнуть одну линию всегда - Хонда лучше всех, потому что...капота не видно, а дизель гамно...потому Хонда лучше...

Ни одного аргумента, только словоблудие....


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Сообщения: 6630
С нами с 24.08.2006

Re: Гольф-клас в кредит. Орієнтовано $28000. [Re: gitaralover]
      1 января 2008 в 19:10 Гілками

Таки найди графики мощности и момента для обоих машин.....
И за сколько Цивик до 80 км разгоняется. 1,9 ТДИ гольф за 7,5 сек

А лучше конечно проехаться на боих машинах.
Имхо это всё и решит.
Смысл тут на форуме ....

Змінено Anyman (19:23 01/01/2008)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
46 лет (29 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1560
С нами с 28.10.2003

Re: Гольф-клас в кредит. Орієнтовано $28000. [Re: es2]
      1 января 2008 в 19:23 Гілками

А ви експлуатували хоча б одне авто з дизельним двигуном?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
es2
V.I.P **
54 года, Киев
Сообщения: 19634
С нами с 25.03.2002

Re: Гольф-клас в кредит. Орієнтовано $28000. [Re: Viasat]
      1 января 2008 в 19:23 Гілками

В ответ на:

Чего вы вообще общаетесь с форумным Хондаботом.




Так Ви "viasat" чи "форумний Хондабот"? Ви б визначились.

В ответ на:

Он будет гнуть одну линию всегда - Хонда лучше всех, потому что...капота не видно, а дизель гамно...потому Хонда лучше...




Уважно перечитайте дискусію і знайдіть хоч щось з того, що Ви тут написали.

В ответ на:

Ни одного аргумента, только словоблудие....




Ви виключно точно описали свою поведінку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
es2
V.I.P **
54 года, Киев
Сообщения: 19634
С нами с 25.03.2002

Re: Гольф-клас в кредит. Орієнтовано $28000. [Re: Stas P]
      1 января 2008 в 19:24 Гілками

В ответ на:

А ви експлуатували хоча б одне авто з дизельним двигуном?




Регулярно - ні.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель *
Сообщения: 22
С нами с 16.12.2007

Re: Гольф-клас в кредит. Орієнтовано $28000. [Re: es2]
      1 января 2008 в 19:31 Гілками

В ответ на:

В ответ на:

Чего вы вообще общаетесь с форумным Хондаботом.




Так Ви "viasat" чи "форумний Хондабот"? Ви б визначились.

В ответ на:

Он будет гнуть одну линию всегда - Хонда лучше всех, потому что...капота не видно, а дизель гамно...потому Хонда лучше...




Уважно перечитайте дискусію і знайдіть хоч щось з того, що Ви тут написали.

В ответ на:

Ни одного аргумента, только словоблудие....




Ви виключно точно описали свою поведінку.




Я, в отличии от Вас, только читаю тему и не агитирую ни за один автомобиль, только потому что мне нравятся оба. Но Ваша манера общения(много слов, мало смысла), и жалкая попытка внушить всем, что Хонда впереди планеты всей честно говоря заставляет подташнивать...

Змінено Viasat (19:33 01/01/2008)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
1 користувачів і 38 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 12675

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія