autoua
×
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

Образцы заяв в суд - права, блокиратор, эвакуатор

V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37354
С нами с 21.07.2001

Образцы заяв в суд - права, блокиратор, эвакуатор
      12 марта 2008 в 11:41 Гілками

http://pk.kiev.ua/city/2008/03/04/183729.html/print/

Забери свои деньги!
Как вернуть в суде штраф за неправильную парковку…

За последний год киевские автомобилисты испытали на себе суровый контроль властей. У некоторых водителей уже начали появляться фобии. Неправильно припарковался - эвакуатор увез авто на штрафплощадку, не купил парковочный талончик - одели крабы на колеса, за разблокировку которого нужно выложить более 100 гривен. Кроме того, водители зачастую не согласны со многими случаями изъятия у них прав за нарушения правил дорожного движения. Как показывает практика, поспорить с властями и работниками ГАИ можно в суде и вполне реально вернуть назад деньги, потраченные на уплату штрафов. Заодно и получить несколько тысяч компенсации за моральный ущерб.

Юрист Сергей Власенко рассказал «Газете…», что все случаи эвакуации припаркованного автомобиля, блокировка колес, и изъятие водительских прав являются незаконным. Поэтому в судебном порядке можно возместить свои растраты и вернуть себе водительские права.

И так, если вы попали в подобную ситуацию, нужно обязательно документировать каждое действие, дабы потом представить их в суде как доказательство. В частности, сохранить все чеки об уплате штрафов, сделать копии актов, протоколов и прочих документов, которые были составлены гаишниками или службой «Киевпастранса», записать все возможные данные сотрудников ГАИ, сотрудников «Киевпастранса» (Ф.И.О, номер жетона, номерные знаки) или номер эвакуатора.
После чего, сразу обратиться в райотдел ГАИ и написать заявление о правонарушении с просьбой вернуть документы или возместить убытки, дабы потом в суде подтвердить, что вы не бездействовали.

В ответ на заявление ГАИ и без суда может принять позитивное решение для заявителя, но это бывает не чаще, чем один раз на десять случаев. После отказа ГАИ автолюбитель может обратиться с иском в суд. В силу большой занятости судов, дата слушания может быть назначена через 1,5-2 месяца.

Свои интересы автомобилист-нарушитель может отстаивать сам, без адвоката. За подачу иска придется заплатить 8,50 гривен (если это не материальное разбирательство, то бишь, без возмещения убытков). Но если автомобиль все же повредили, в казну нужно будет уплатить 5% от стоимости убытка.

«Вероятность успешности судебного дела очень большая, изо всех известных мне случаях выигрывали все», - пояснил юрист Власенко.
Кроме того, можно также попытаться возместить моральный ущерб в несколько тысяч гривен. Хотя в отечественной судебной практике редко кому удается получить подобную дополнительную компенсацию.

Юрист также уверен, что если каждый гражданин будет действовать через суд, столичному руководству все же придется пересмотреть свои распоряжения. Так как суды будут переполнены подобными однотипными исками.

Образцы исков приводим ниже. В них достаточно вписать свои данные и можно обращаться в суд.



Шевченківський районний суд м. Києвавул. Смирнова – Ласточкіна, 10-б, м. Київ, 04053
Скаржник: Іванов Іван Іванович вул. ________, м. Київ, ____тел.: _________ e-mail: ________
Зацікавлена особа: Петренко Петро Петрович
Вул._______ м.Київ, ____Тел. невідомийe-mail -невідомий
Сидоренко Сидір СидоровичВул._______ м.Київ, ____Тел. невідомийe-mail -невідомий
Скарга
на незаконні дії працівників ДАІ

1. Фактичні обставини справи.
Я, громадянин України Іванов Іван Іванович є власником транспортного засобу (автомобілю) державний №________ .

00.00.08 року о 00-00 годин під час керування вищевказаним транспортним засобом мене було зупинено в районі____________ працівниками ДАІ:____________________, номера посвідчен:________________.

Вищевказаними працівниками ДАІ мені було роз’яснено, що мною було порушено правила дорожнього руху, а саме _____________________, що призвело до створення аварійної ситуації. Працівниками ДАІ було складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. _______ Кодексу України про адміністративні правопорушення (надалі КУпАП).

В той же час, зазначеним працівниками ДАІ було вилучено моє посвідчення на право керування автотранспортним засобом №_______ від_________ до моменту вирішення даної справи у суді, як вони пояснили за скоєння грубого порушення правил дорожнього руху.

Вважаю, що вищевказані дії працівників ДАІ є незаконним, порушують мої конституційні права, а вилучене посвідчення на право керування автотранспортним засобом підлягає поверненню з огляду на наступне :

2. Мотиви та обґрунтування позовних вимог.
Відповідно до Правил дорожнього руху України, затверджених Постановою Кабінету міністрів України від 10 жовтня 2001 року №1306 (надалі Правила дорожнього руху), зокрема пунктами 15.1 – 15.14. Згідно з п. 1.9 Правил дорожнього руху, особи, які порушують Правила дорожнього руху, несуть відповідальність згідно із законодавством.

Єдиним актом законодавства, що встановлює відповідальність за порушення правил дорожнього руху, зокрема і порядку зупинки і стоянки транспортних засобів, є КУпАП.

Жодною із норм КУпАП, Закону України "Про міліцію", іншими актами законодавства України вилучення посвідчення на право керування автотранспортним засобом працівниками ДАІ ні як превентивний захід, ні як санкція за порушення правил дорожнього руху - не передбачено.

Частиною 2 ст. 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Таким чином, з викладеного вище вбачається, що вилучення мого посвідчення на право керування автотранспортними засобами було вчинено працівниками ДАІ незаконно, а посвідчення підлягає поверненню.

Отже, враховуючи вищевикладене та керуючись ст.19 Конституції України, ст. 267 Кодексу про адміністративні правопорушення України,

ПРОШУ:

1. Прийняти дану скаргу до розгляду;
2. Визнати дії працівників ДАІ щодо вилучення посвідчення на право керування автотранспортними засобами №________ від __:____________________________________ незаконними.
3. Зобов’язати управління ДАІ у _________________ повернути мені посвідчення на право керування автотранспортними засобами №________ від __ .

Додатки:
1. Докази сплати державного мита.

00.00.2008р. Іванов І.І.




Шевченківський районний суд м. Києвавул. Смирнова – Ласточкіна, 10-б, м. Київ, 04053
Позивач: Іванов Іван Іванович вул. _______________, м. Київ тел.: ___________ e-mail: ___________
Відповідач: КП «Київтранспарксервіс» вул. Леонтовича, 6, м. Київ, тел.: невідомий e-mail: невідомий


ПОЗОВНА ЗАЯВА
про визнання відшкодування шкоди завданої незаконними діями

1. Фактичні обставини справи.
Я, громадянин України Іванов Іван Іванович є власником транспортного засобу (автомобілю) державний №________ .

00.00.08 року о 00-00 годин я, залишив свій вищевказаний транспортний засіб біля____________________, що знаходиться за адресою: вул. __________________________, м. Київ.

Вийшовши через ___ хвилин, я віднайшов, що колеса мого автомобілю заблоковано спеціальним блокувальним пристроєм.

Через декілька хвилин, до мене підійшов працівник КП «Київтранспарксервіс» і пояснив, що мій автомобіль було заблоковано у відповідності до п. 1 додатку № 5 «Концепція вдосконалення системи платного паркування транспортних засобів на території міста Києва шляхом її автоматизації» до рішення Київської міської ради № 47/207 від 26.09.2002, оскільки мною не було попередньо у встановленому порядку сплачено послуги паркування.

Також, працівник КП «Київтранспарксервіс»також вказав, що для розблокування коліс автомобіля а маю оплатити послуги паркування в розмірі ____________ а також послуги щодо розблокування коліс в розмірі__________.

Маючи на меті як найшвидше отримати свій автомобіль користування, мною було сплачено вищевказані суми, що підтверджується відповідними квитанціями.

Вважаю, що вищевказані дії працівників КП «Київтранспарксервіс» щодо заблокування коліс мого автотранспортного засобу та стягнення з мене оплати щодо розблокування коліс є незаконними, а завданні цими діями матеріальні збитки підлягають відшкодуванню з огляду на наступне:

2. Мотиви та обґрунтування позовних вимог.

Відповідно до ст. 41 Конституції України кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю. Ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Право приватної власності є непорушним.

Згідно із ч. 1 ст. 319 Цивільного кодексу України власник володіє, користується, розпоряджається своїм майном на власний розсуд.

Таким чином, обмежуючи мене здійсненні мого права власності на автотранспортний засіб, а саме позбавляючи мене правомочності користування, працівники КП «Київтранспарксервіс» діяли незаконно.

Окрім того, як випливає із змісту ч. 7 ст. 319 Цивільного кодексу України, обмеження щодо здіснення права власності можуть бути встановлені лише законом, а не рішенням органу місцевого самоврядування.

Слід також зазначити, що як випливає із змісту п. 1 додатку №5 «Концепція вдосконалення системи платного паркування транспортних засобів на території міста Києва шляхом її автоматизації» до рішення Київської міської ради № 47/207 від 26.09.2002 блокування коліс автотранспортного засобу є санкцію за порушення умов паркування.

Проте, єдиним актом законодавства, що встановлює відповідальність за порушення правил дорожнього руху, зокрема і порядку зупинки і стоянки транспортних засобів, є Кодекс про адміністративні правопорушення України.
Відповідно до ч. 2 ст. 122 КУпАП порушення правил зупинки і стоянки тягнуть за собою попередження або штраф.

Жодним актом законодавства прав органів місцевого самоврядування щодо встановлення додаткової адміністративної відповідальності за порушення правил зупинки та стоянки не передбачено.

Окрім того, жодним актом законодавства не передбачена можливість самовільного прийняття рішення про обмеження права власності з метою отримання коштів.

З викладеного вище вбачається, що заблокування коліс мого автомобілю працівникам КП «Київтранспарксервіс» було проведено незаконно , що призвело до порушення моїх конституційних прав та причинило мені матеріальні збитки на суму:_________

Отже, враховуючи вищевикладене та керуючись ст.ст. 41, 61, Конституції України, ст.ст. 16, 316, 319 Цивільного кодексу України, ст.ст. 3, 109, 118, 119, 120, Цивільного процесуального кодексу України,

ПРОШУ:

1. Прийняти дану позовну заяву до розгляду;
2. Стягнути із КП «Київтранспарксервіс» на користь Іванова І.І. _______________грн. в якості відшкодування матеріальної шкоди завданої незаконними діями щодо заблокування коліс автотранспортного засобу та надання послуг щодо їх розблокування.

Додатки:
1. Докази сплати судового збору.
2.Копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу № ___________від _______
3. Квитанція про слати послуг паркування №_____ від _________
4. Квитанція про сплату послуг розблокування коліс №_________ від_________.
5. Копія позовної заяви відповідачу із усіма доданими документами

00.00.2008р. Іванов І.І.




Шевченківський районний суд м. Києвавул. Смирнова – Ласточкіна, 10-б, м. Київ, 04053
Позивач: Іванов Іван Іванович вул. Хрещатик, 25, м. Київ тел.: _________ e-mail: _____________
Відповідач: КП «Київтранспарксервіс» вул. Леонтовича, 6, м. Київ, тел.: невідомий e-mail: невідомий


ПОЗОВНА ЗАЯВА
про визнання відшкодування шкоди завданої незаконними діями

1. Фактичні обставини справи.
Я, громадянин України Іванов Іван Іванович є власником транспортного засобу (автомобілю) державний №________ .

00.00.08 року о 00-00 годин я, залишив свій вищевказаний транспортний засіб біля ________________________, що знаходиться за адресою: вул. _________________________, м. Київ.

На моє здивування, повернувшись на місце де було залишено мій автомобіль через __ хвилин, я його на даному місці не знайшов.

Звернувшись до найближчого наряду ДАІ для повідомлення про зникнення мого автотранспортного засобу та його можливе викрадення, мені працівниками ДАІ було повідомлено, що мій автомобіль за порушення правил зупинки та стоянки було переміщено у примусовому порядку (евакуйовано) на штрафний майданчик КП «Київтранспарксервіс», що знаходиться за адресою:________, працівниками даного підприємства.

Прибувши на вищевказаний штраф майданчик, я дійсно віднайшов там свій автотранспортний засіб, в той же час працівниками КП «Київтранспарксервіс» мені було повідомлено, що для того щоб отримати свій автомобіль, я маю сплати штраф у розмірі: ______, а також оплатити послуги їхнього підприємства щодо евакуації в сумі _____________.
(Варіант. Вийшовши через ____ хвилин, я побачив, що біля мого автомобілю знаходяться працівники ДАІ та працівники КП «Київтранспарксервіс.

Працівниками ДАІ мені було повідомлено, що мною було порушено правила зупинки та стоянки, про що було складено протокол про адміністративне правопорушення відповідальність за яке передбачена ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення (надалі КУпАП).)

На моє зауваження, що такого виду адміністративної відповідальності за порушення правил зупинки та стоянки, як примусове переміщення транспортного засобу чинним законодавством не передбачено, працівниками КП «Київтранспарксервіс» мені було повідомлено, що вони керуються пунктами 8.2 – 8.13 додатку 2 «Правила паркування транспортних засобів у м. Києві» до рішення Київської міської ради № 47/207 від 26.09.2002.

Маючи на меті як найшвидше отримати свій автомобіль, мною було сплачено вищевказані суми, що підтверджується відповідними квитанціями.

Вважаю, що вищевказані дії працівників КП «Київтранспарксервіс» щодо примусового переміщення мого автомобіля та стягнення з мене оплати за здіснення даних послуг є незаконним, а мої витрати щодо повернення мого автотранспортного засобу підлягають відшкодуванню з огляду на наступне :

2. Мотиви та обґрунтування позовних вимог.
Порядок зупинки і стоянки транспортних засобів встановлено Правилами дорожнього руху України, затвердженими Постановою Кабінету міністрів України від 10 жовтня 2001 року №1306 (надалі Правила дорожнього руху), зокрема пунктами 15.1 – 15.14. Згідно з п. 1.9 Правил дорожнього руху, особи, які порушують Правила дорожнього руху, несуть відповідальність згідно із законодавством.

Єдиним актом законодавства, що встановлює відповідальність за порушення правил дорожнього руху, зокрема порядку зупинки і стоянки транспортних засобів, є Кодекс України про Адміністративні Правопорушення (надалі КУпАП).

Жодним актом законодавства не передбачено прав органів місцевого самоврядування щодо встановлення додаткової адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху в цілому та зупинки і стоянки зокрема.

Відповідно до ч. 2 ст. 122 КУпАП порушення правил зупинки і стоянки тягнуть за собою попередження або штраф.

Таким чином, відповідальності за порушення правил зупинки та стоянки у вигляді примусового переміщення транспортного засобу чинним законодавством України не передбачено.

В той же час, посилання працівників КП «Київтранспарксервіс» на пункти 8.2 – 8.13 додатку 2 «Правила паркування транспортних засобів у м. Києві» до рішення Київської міської ради № 47/207 від 26.09.2002 є нікчемним оскільки, відповідальність за порушення правил зупинки та стоянки встановлюється лише законом, а саме КУпАП.

Згідно з ч. 1 ст. 61 Конституції України ніхто не може бути двічі притягнений до юридичної відповідальності одного виду за одне й те саме правопорушення.

Таким чином, здійснюючи примусову евакуацію мого автомобілю та зобов’язуючи оплатити послуги щодо евакуації, мене по суті було повторно притягнуто до адміністративно відповідальності на рівні із сплатою штрафу у порядку встановленому КУпАП.

Окрім того, надання послуг здійснюється виключно на добровільних засадах, якщо інше не встановлено законом. Жодним актом законодавства обов’язковість отримання та оплати послуг евакуації автотранспортних засобів не передбачена.

Жодних договірних відносин між мною та КП «Київтранспарксервіс» про надання послуг евакуації мого автомобілю ніколи не існувало. Я ніколи не потребував та не замовляв в КП «Київтранспарксервіс» послуги з евакуації мого транспортного засобу .

Таким чином, надання послуг щодо евакуації мого автотранспортного засобу було вчинено проти моєї волі та є незаконним.

Слід також зазначити, що примусове переміщення мого транспортного засобу, спричинило тимчасове обмеження у здійсненні мною права власності на автомобіль.

Відповідно до ст. 41 Конституції України кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю. Ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Право приватної власності є непорушним.

З викладеного вище вбачається, що примусове переміщення мого транспортного засобу працівниками КП «Київтранспарксервіс» було здійснено незаконно, призвело до порушення моїх конституційних прав та причинило мені матеріальні збитки на суму:_________

Отже, враховуючи вищевикладене та керуючись ст.ст. 41, 61, Конституції України, ст.ст. 16, 316, 319 Цивільного кодексу України, ст.ст. 3, 109, 118, 119, 120, Цивільного процесуального кодексу України,

ПРОШУ:

1. Прийняти дану позовну заяву до розгляду;
2. Стягнути із КП «Київтранспарксервіс» на користь Іванова І.І. _______________грн. в якості відшкодування матеріальної шкоди завданої незаконними діями щодо примусового переміщення транспортного засобу.

Додатки:
1. Докази сплати судового збору.
2. Копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу № ___________від _______
3. Квитанція про слати послуг евакуації №_____ від _________
4. Копія позовної заяви відповідачу із усіма доданими документами

00.00.2008р. Іванов І.І.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
понаехавший
Сообщения: 7839
С нами с 02.09.2006

Re: Образцы заяв в суд - права, блокиратор, эвакуатор [Re: AlexAudiCoupe]
      12 марта 2008 в 14:22 Гілками

Коньяк за полезную инфу!

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
46 лет (28 лет за рулем), Чернигов
Сообщения: 508
С нами с 14.01.2008

Re: Образцы заяв в суд - права, блокиратор, эвакуатор [Re: AlexAudiCoupe]
      12 марта 2008 в 14:59 Гілками

Прибить бы ветку вверху

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
41 год, Киев
Сообщения: 1
С нами с 14.03.2008

Re: Образцы заяв в суд - права, блокиратор, эвакуатор [Re: AlexAudiCoupe]
      14 марта 2008 в 13:34 Гілками

А вот интерестно, если права изъяты по решению суда, с которым к примеру ты не согласен.... есть вообще хоть какаянибудь возможность забрать-то свои права обратно? и не ждать целых пол года.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
60 лет, Berdiansk
Сообщения: 1083
С нами с 11.07.2003

Re: Образцы заяв в суд - права, блокиратор, эвакуатор [Re: kievradost]
      17 марта 2008 в 14:06 Гілками

слегка офф. Радость моя, смените аватару

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Харьков
Сообщения: 931
С нами с 23.07.2003

Re: Образцы заяв в суд - права, блокиратор, эвакуатор [Re: AlexAudiCoupe]
      28 апреля 2008 в 13:46 Гілками

Жалко тут нету кнопки в моморис

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель *
Сообщения: 11
С нами с 15.08.2008

Re: Образцы заяв в суд - права, блокиратор, эвакуатор [Re: glavred]
      15 августа 2008 в 12:04 Гілками

А когда подаеться скарга на незаконость изымания прав.
У меня права забрали в пятницу, в понедельник сказали в 10.00 явиться в суд деснянского района.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Киев
Сообщения: 12
С нами с 24.05.2006

Re: Образцы заяв в суд - права, блокиратор, эвакуатор [Re: kievradost]
      17 августа 2008 в 09:52 Гілками

Тока если протест в прокуратуру района накатать, но это большой головняк

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
43 года, Киев
Сообщения: 1
С нами с 26.11.2008

Re: Образцы заяв в суд - права, блокиратор, эвакуатор [Re: AlexAudiCoupe]
      2 декабря 2008 в 10:39 Гілками

Интересно, еще действительно это все (номера статей и что они единственные) в свете новых изменений/поправок/штрафов?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
42 года, Киев
Сообщения: 2471
С нами с 21.07.2008

Re: Образцы заяв в суд - права, блокиратор, эвакуатор [Re: VladP]
      3 декабря 2008 в 13:20 Гілками

В ответ на:

Интересно, еще действительно это все (номера статей и что они единственные) в свете новых изменений/поправок/штрафов?



+1. Эвакуаторов боюсь.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст **
Киев
Сообщения: 281
С нами с 22.06.2007

Re: Образцы заяв в суд - права, блокиратор, эвакуатор [Re: saygak]
      19 декабря 2008 в 09:45 Гілками

До _______________________________
(найменування суду)
Заявник: __________________________,
(П. І. Б.)
що проживає за адресою:
__________________________________.
Номер засобу зв’язку________________

Заінтересована особа:
__________________________________,
місцезнаходження:
__________________________________

СКАРГА
НА ПОСТАНОВУ У СПРАВІ ПРО АДМІНІСТРАТИВНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ

Постановою _______________________________________________________
(вказати найменування органу чи посадової особи, що винесли
______________________________________________________________________________________
оскаржувану постанову і наклали стягнення)
від "___" _______________ 200__ р. на мене було накладено адміністративне стягнення у вигляді ________________ за адміністративне правопорушення, передбачене ч. ___ ст. ___ Кодексу України про адміністративні правопорушення. Так, вбачається, що я ____________________________________________________.
На підставі ________________________ вважаю, що дії __________________ _______________________ щодо розгляду справи про адміністративне правопорушення і винесення постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді ______________ є незаконними, оскільки _________________
______________________________________________________________________.
(вказати на одну із обставин, передбачених ст. 247 КпАП)
Відповідно, зважаючи на згадані вище фактичні обставини справи та юридичні міркування, вважаю довести до уваги Суду наступне ______________. Моя позиція, зокрема, підтверджується _____________________________________ _______________________________________________________________________
(вказати інші обставини, які, на думку заявника, свідчать про необґрунтованість адміністративного
_______________________________________________________________________.
стягнення та навести докази на їх підтвердження)
На підставі вищевикладеного та керуючись ст. ст. 287, 288 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ПРОШУ:
1. Скасувати постанову _____________________________ від "___" _____________ 200_ р. про накладення на мене ______________________ _______________________________________________________________________
(вказати вид адміністративного стягнення)
та закрити справу про адміністративне правопорушення
2. Викликати у судове засідання свідків ________________________________.
(П.І.Б., адреса)
Додатки:

1. Копія постанови про накладення адміністративного стягнення.
2. Докази, що підтверджують необґрунтованість накладення стягнення.
3. _______________________________.
4. _______________________________.

Дата
____________________________________ _______________ Підпис


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст **
Киев
Сообщения: 281
С нами с 22.06.2007

Re: Образцы заяв в суд - права, блокиратор, эвакуатор [Re: Vital66]
      19 декабря 2008 в 09:47 Гілками

Начальнику _______________________
в _________________________________
__________________________________,
(вказати П. І. Б)
який проживає за адресою: __________,
__________________________________
(вказати місце проживання)
СКАРГА
НА ПОСТАНОВУ ПО СПРАВІ ПРО АДМІНІСТРАТИВНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ

"___" ______________ 200_ року я разом з ____________________ ___________________________ рухався на своєму автомобілі _______________________ номерний знак ______________ по вул. ____________________ в м. _________________. За кермом знаходився ___________________________. Ми були зупинені інспектором ДАІ _______________________________________________________________, який склав відносно мене протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення, пояснивши це тим, що я порушив __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________. На підставі _______________________________
"___" _____________ 200_ р. _________________________ було винесено постанову про накладення на мене адміністративного стягнення, передбаченого ч. 1 ст. 126 КУпАП, у вигляді _______________________.
Вважаю, що дії ________________________ щодо розгляду справи про адміністративне правопорушення і винесення постанови про накладення на мене адміністративного стягнення, передбаченого ч. 1 ст. 126 КУпАП, у вигляді __________ є незаконними, оскільки ____________
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________. Це підтверджується ____________________.
На підставі вищевикладеного та керуючись ст. ст. 287, 288, 289, 293 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
ПРОШУ:
1. Скасувати постанову _____________ від "___" ____________ 200_ р. про накладення на мене адміністративного стягнення за порушення ч. 1 ст. 128 КУпАП у вигляді ___________________________, і закрити справу.

Додатки:
1. ___________________________________.
2. ___________________________________.
3. ___________________________________.
4. ___________________________________.
5. ___________________________________.

_____________
Дата
____________________________________ ________________
Підпис


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
46 лет, Киев
Сообщения: 19
С нами с 30.09.2008

Re: Образцы заяв в суд - права, блокиратор, эвакуатор [Re: AlexAudiCoupe]
      25 декабря 2008 в 03:11 Гілками

А если, например: я согласен с нарушением (в момент нарушения управлял чужим авто), согласен с вынесенным на месте постановлением, но в связи с тяжелым мат. положением ( кризис; уволили с работы; единственный кормилец; квартиры, машины. имущества нет), отсутствием денег , хочу получить отсрочку по уплате штрафа, т.к. за 15 дн. деньги собрать не успею .
В таком случае к кому и с каким заявлением обращаться?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Хамло **
Animal Farm
Сообщения: 12285
С нами с 21.04.2008

Re: Образцы заяв в суд - права, блокиратор, эвакуатор [Re: vikond]
      8 января 2009 в 12:33 Гілками

че-то в голову ничего кроме старого анекдота не приходит:
- Слушай, мне нужен твой совет как юриста. Я ушел от своей бывшей, она мну терь вещи ниатдает, что можно сделать с юридической точки зрения?
- Прокляни ее.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
44 года, Киев
Сообщения: 483
С нами с 19.03.2007

Re: Образцы заяв в суд - права, блокиратор, эвакуатор [Re: AlexAudiCoupe]
      15 января 2009 в 14:22 Гілками

Если выписали максимальный размер штрафа для этого должны быть какие-то основания
(с)by Y\@n
Те, що Вам виписали максиміальний штраф - Вам на руку.
Позов складається десь так:

До такого-то суду _________________ (підставити назву суду)


____________________________,(підставити свої прізвище, ім’я, по батькові)
_____________________________________ (підставити свою адресу)


На постанову такого-то органу ______________________________________ _______________________ (підставити назву та адресу органу або посадової особи )

Від „____”_____________200__р. (підставити дату)

У справі про адміністративне правопорушення, передбачене такою-то статтею КпАП України

__________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________________
(підставити свої прізвище, ім’я, по батькові, адресу)

Адміністративний позов
(у порядку ст.18ч.2 КАС України).


Зазначеною постановою мене визнано винним у тому, що нібито „___”____________200__р., (підставити дату) керуючи автомобілем _____________ держ.№ _______________ (підставити дані транспортного засобу) на _________________________________ (підставити місце), ______________________________________________, (підставити суть порушення, яке нібито мало місце, і за яке складено адмінпротокол, (наприклад, „проїхав перехрестя на заборонний сигнал світлофора”, або „виїхав на смугу зустрічного руху”, або „не надав перевагу пішоходам, що рухалися нерегульованим пішохідним переходом”), _____________________________(якщо не згодні з фактичними обставинами справи, вказати у чому це полягає) .
Крім того, зазначена постанова не відповідає вимогам закону, а саме, у порушення вимог ст.33 КУпАП, згідно якої при накладенні стягнення враховуються характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують відповідальність і обтяжують відповідальність, а також вимог ст.278 КУпАП, згідно п.4 якої орган (посадова особа) при підготовці до розгляду справи про адміністративне правопорушення вирішує чи витребувано необхідні додаткові матеріали, суб’єкт оскарження не з’ясував ступінь вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують відповідальність, не витребував, при цьому, необхідних документів, і як результат безпідставно призначив мені максимальне покарання за цією статтею.
На підстав викладеного, вважаю оскаржувану постанову безпідставною, та такою, що винесена з порушенням процесуального права, а тому вона підлягає скасуванню.
Від сплати мита звільнений на підстав ст.288ч.5 КАС України.
На підставі викладеного, керуючись ст.287-288 КпАП України,

ПРОШУ:
Таку-то постанову такого-то органу скасувати.

„_______”__________ 200__р.

Підпис

Додатки:
1). Копія постанови органу ДАІ

Примітка: позов та додатки робляться у 2-х екземплярах, а якщо Вам невідомо посада чи ім’я та по-батькові суб’єкта оскарження а також його адресу, вкажіть відповідачем УДАІ відповідного УМВС.



Примітка: якщо Ви знаходитесь за межамі місця слухання справи, маєте право доручити комусь представляти Ваші інтереси в суді, або надати суду письмову заяву з проханням розглянути справу у Вашої відсутності на підстві доказів, що є у справі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Y@n
старожил ***
50 лет, Одесса
Сообщения: 595
С нами с 16.12.2008

Re: Образцы заяв в суд - права, блокиратор, эвакуатор [Re: AlexAudiCoupe]
      17 января 2009 в 19:02 Гілками

Ну выложу тогда еще и такое.

До Н-ського районного суду
м.Києва

позивач: ____________________________________
місце проживання
засоби зв’язку

вівідповідач: Інспектор адмінпрактики Н-ського району УДАІ
ГУМВС в м.Києві
Іванов Іван Іванович
03179 м.Київ вул.Львівська,80
(засоби зв’язку невідомі)


А Д М І Н І С Т Р И Т И В Н И Й П О З О В
про скасування постанови по справі про
адміністративне правопорушення від __.__.2009р.

(Дата коли отримав документи поштою) за моєю адресою по пошті були надіслані наступні документи: (перелічуєш).
Так згідно копії оскаржуємої постанови від __.__.2009р. мене визнано винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ст.122ч.1 КУпАП, а саме, що (переписуєш мотивувальну частину постанови).
Оскаржуєма постанова була винесена з порушенням діючого законодавства та порушення моїх прав, а тому підлягає скасуванню з наступних підстав.
Відповідно до ст.254 КУпАП про вчинення адміністративного правопорушення складається протокол уповноваженими на те посадовою особою або представником громадської організації чи органу громадської самодіяльності. Протокол про адміністративне правопорушення, у разі його оформлення, складається у двох екземплярах, один з яких під розписку вручається особі, яка притягається до адміністративної відповідальності.
Незважаючи на вимоги вказаної норми Закону, інспектор не вручив мені копії протоколу (якщо такий взагалі існує). Якщо протокол взагалі не було складено, то це є грубим порушенням, оскільки не складати його можливо лише у випадках, перелічених ст.258 КУпАП, а ст.122 КУпАП у цьому переліку немає.
Звідти інспектором було порушено і мої права, які передбачені у ст.256 КУпАП, а саме він лишив мене можливості надати пояснення, та не роз’яснив мені мої права, передбачені ст.268 КУпАП, у зв’язку з чим лишив мене права користуватися правовою допомогою, заявляти клопотання та надати документи, які передбачені ст.33 КУпАП, що в свою чергу спричинило неправильне та необґрунтоване рішення по справі.
Так, будучи усвідомленим про місце мого мешкання, інспектор в порушення вимог ст.258 КУпАП, не сповістив мене про час та місце слухання справи, лишив мене можливості висказати свої зауваження щодо правильності протоколу (якщо такий взагалі було складено), не витребував додаткових необхідних матеріалів, а саме, як то передбачає ст.33ч.2 КУпАП, не врахував мій майновий стан, та обставини, що пом’якшують відповідальність, а у зв’язку з тим, що я був позбавлений користуватися правами, закріпленими у ст.268 КУпАП, ще порушив і пункт 5 цієї статті.
Крім того, відповідач накладаючи на мене стягнення у 280 грн. у постанові взагалі не виклав мотивування цьому, оскільки мінімальним штрафом за ст.122ч.1 КУпАП є 225 грн.
Також з тексту постанови вбачається, що крім ст.283 КУпАП, відповідач взагалі не керувався ніякими іншими нормами КУпАП, які регламентують його діяльність від складання протоколу до винесення рішення по справі, що в свою чергу і призвело до порушення статті 1 КУпАП, згідно якої одним з завдань є охорона прав і свобод громадян.
Крім того, ст.289 КУпАП передбачено 10-ти денний строк оскарження постанови і поновлення цього строку, у разі пропуску його з поважних причин. Враховуючи, що вказані у цьому позові документи від відповідача по пошті я отримав лише __.__.2009р. (дата на штемпелі на конверті), а тому вважаю, що строк було пропущено з поважних причин, і тому прошу суд мені його поновити.
На підстав викладеного, враховуючи що при розгляді адміністративної справи відповідачем були грубо порушені мої охоронювані Законом права, що є першим завданням згідно ст.1 КУпАП, реалізувати які мене позбавив відповідач (від не вручення мені копії протоколу, з роз’ясненням мені прав, до необґрунтованого накладення штрафу більшого від максимального розміру), неправильне застосування вимог ст.278 та 33 КУпАП, керуючись ст.288-289 КУпАП, ст.18ч.1п.2, 105-106, 162 КАС України, -

П Р О Ш У:

Поновити строк на подачу цього адміністративного позову у порядку ст.289 КУпАП.
Постанову по справі про адміністративне правопорушення від __.__.2009р. винесену відповідачем стосовно мене - скасувати.
Від сплати судового збору (державного мита) на підставі ст.288ч.5 КУпАП звільнений.

Додаток:
По 2 екземпляри всіх документів


Підпис, дата


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Пенсионер ***
Киев
Сообщения: 17497
С нами с 29.10.2006

Re: Образцы заяв в суд - права, блокиратор, эвакуатор [Re: Y@n]
      19 января 2009 в 23:24 Гілками

На эвакуатор заявление тут:
http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=2681061


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье ****
41 год, гандурас,Миргород
Сообщения: 69
С нами с 27.02.2009

ПАМЯТКИ ВОДИТЕЛЮ и др
      18 апреля 2009 в 14:40 Гілками

ТУТ

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 3
С нами с 10.05.2009

Re: Образцы заяв в суд - права, блокиратор, эвакуатор [Re: AlexAudiCoupe]
      10 мая 2009 в 12:32 Гілками

А можно еще увидеть здесь образец заявления в страховую на компенсацию материального ущерба? Хочу отправить заказным письмом со всеми документами, что бы иметь хоть 30-дневные временные рамки, а то вторую неделю жду директора страховой с командировки, без него не разберуться что-то...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
19 лет за рулем, Киев-Legnica-Киев
Сообщения: 996
С нами с 03.05.2005

Re: Образцы заяв в суд - права, блокиратор, эвакуатор [Re: AlexAudiCoupe]
      13 июля 2009 в 23:05 Гілками

Методическая помощь водителю в общении с ГАИ Украины (Данный документ представляет из себя сокращенный вариант одноименной книги. Отсюда убран ряд статей, которые были включены в книгу в целях "общего развития" водителя и вряд ли понадобится в среднестатистической встрече с сотрудником службы с "голодным названием":"ДАЙ!")
Содержание:



Скачать:
http://qos.com.ua/pdf/GAI.pdf


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити
Додаткова інформація
0 користувачів і 23 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 153682

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія