autoua
×
Autoua.netФорумАвтотури за кордон

моя подорож - Україна-Литва-Латвія

member ****
46 лет, Хмельницкий
Сообщения: 121
С нами с 07.02.2008

моя подорож - Україна-Литва-Латвія
      24 марта 2008 в 16:34 Гілками

Частина перша:
Візи отримали 10 березня в Латвійському посольстві - трохи понервувались, але відкрили шенген як і просили на 10 днів
маршрут - Хмельницький - Нетішин - Рівне - Сарни -Столін - Пінськ - Івацевічи - Слонім - Ліда -Шальчинінкай -Вільнюс -Бауска - Рига.
З Хмельницького до Вільнюсу доїхали за 13 годин.
13 березня о 3ночі вирушаємо на Білорусь - кордон перетинали Городище (Україна) - Верхній Теребєжев (Бєларусь).
На нашому кордоні витратили 10 хв. на перегляд паспортів і запитання куди і чого їдемо, бєлоруси - десь годину - поки заповнили міграційні картки, оформили транзит, заглянули в багажнік (речі не виймали, лише запитали скільки алкоголю, чого і куди їдемо), ніякого тимчасового ввозу на машину не оформляли ( машина 1998 року випуску)
Дороги в батькостані нас порадували в будь-якому глухому селі значно кращі, ніж у нас у місті.
Багато місць для зупинок, а ось заправки значно рідше ( але можливо в нас був такий маршрут). До Ліди зустрілось лише 3 - при чому одна не працювала, а на двох інших не було 95 бензину. Але ми в Україні заправились під зав"язку тому й не сильно хвилювались.
В Ліді поповнили запаси пального - 95 бензин можна придбати і за долари і за зайчики і за євро - за валюту - вигідніше в євро. Ми заправлялись по 1,13$ за 1 літр.
Кордон Бєларусь-Литва - бульбаши знову витратили десь приблизно годину - двічі собака машину обійшла
, але основна затримка чомусь виникла, коли вони заносили дані з мого паспорта, а вньому ще записаний мій син - все по раціїї кудись дзвонили, в блокнотіках шукали якісь нотатки і на це хвилин 20 витратилось.
Литовці в ЄвроСоюз запустили без проблем - спитали куди і чого, паспорти відмітили і все - привіт Європа!
За годину були у Вільнюсі де і прогостювали до 15 березня. Гарне місто, але погода на жаль не сприяла оглядинам - нас поливало то дощем, то снігом. Тому враження неоднозначні.
15 березня вирушили у Ригу - там 15-16 березня ми були запрошені на весілля.
ps Далі буде


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ****
46 лет, Хмельницкий
Сообщения: 121
С нами с 07.02.2008

Re: моя подорож - Україна-Литва-Латвія [Re: Leanka]
      25 марта 2008 в 12:16 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Дороги в Бєларусі

Дороги в Бєларусі


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ****
46 лет, Хмельницкий
Сообщения: 121
С нами с 07.02.2008

Re: моя подорож - Україна-Литва-Латвія [Re: Leanka]
      25 марта 2008 в 12:27 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Дорога в Ригу дуже гарна їхали приблизно 3,5 години з середньою швидкістю 100-110км\год. Зупинялись на литовській заправці попити каву. На кордоні Литва-Латвія стояла машина - міграційна служба - нас зупинили подивились паспорти, техпаспорт на машину і в перший і єдиний раз права чоловіка на керування авто. А от у литовців - наших родичів були проблеми - не було одного паспорта, в результаті їх після 30 хв. затримки пропустили, але зараз вони очікують штраф.
Весілля святкують в Прибалтиці не так як у нас - вони орендують десь за містом готельний комплекс і 2 дні гуляють, причому на другий день обов"язково баня.

Дорога в Ригу дуже гарна їхали приблизно 3,5 години з середньою швидкістю 100-110км\год. Зупинялись на литовській заправці попити каву


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ****
46 лет, Хмельницкий
Сообщения: 121
С нами с 07.02.2008

Re: моя подорож - Україна-Литва-Латвія [Re: Leanka]
      25 марта 2008 в 12:38 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

В Латвії були 6 днів, з них два святкували весілля. Гуляли старою Ригою - город чудовий, красивий, впевнена що поїду туди обов"язково ще і не раз.
Пам"ятник Свободи - Мілда

В Латвії були 6 днів, з них два святкували весілля. Гуляли старою Ригою - город чудовий, красивий, впевнена що поїду туди обов"язково ще і не раз


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ****
46 лет, Хмельницкий
Сообщения: 121
С нами с 07.02.2008

Re: моя подорож - Україна-Литва-Латвія [Re: Leanka]
      25 марта 2008 в 12:41 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

В Ризі все дихає старіною і куди не поглянь туди і хочеться йти.
Містки через Даугаву - це щось. Вже дуже багато туристів, хоча ще не початок туристичного сезону.
вулиці старої Риги

В Ризі все дихає старіною і куди не поглянь туди і хочеться йти. Містки через Даугаву - це щось


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ****
46 лет, Хмельницкий
Сообщения: 121
С нами с 07.02.2008

Re: моя подорож - Україна-Литва-Латвія [Re: Leanka]
      25 марта 2008 в 12:47 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Рига з висоти 26 поверха Reval Hotel Latvia

Рига з висоти 26 поверха Reval Hotel Latvia


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ****
46 лет, Хмельницкий
Сообщения: 121
С нами с 07.02.2008

Re: моя подорож - Україна-Литва-Латвія [Re: Leanka]
      25 марта 2008 в 12:55 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Ходили в Лідо - чудове місце для відпочинку і можливість гарно попоїсти в Ризі. Щей до того ж можно покататись на ковзанах, що потім і зробили всією дружною компанією.

Ходили в Лідо - чудове місце для відпочинку і можливість гарно попоїсти в Ризі. Щей до того ж можно покататись на ковзанах, що потім і зробили всією дружною компанією


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ****
46 лет, Хмельницкий
Сообщения: 121
С нами с 07.02.2008

Re: моя подорож - Україна-Литва-Латвія [Re: Leanka]
      25 марта 2008 в 12:59 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Ось такий прикольний інтер"єр в нижньому залі Лідо - тут можна і пивка попити

Ось такий прикольний інтер"єр в нижньому залі Лідо - тут можна і пивка попити


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ****
46 лет, Хмельницкий
Сообщения: 121
С нами с 07.02.2008

Re: моя подорож - Україна-Литва-Латвія [Re: Leanka]
      25 марта 2008 в 14:13 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

18 березня їздили в Юрмалу - вона зараз зовсім порожня, зустрічаються лише поодинокі туристи. Погода була геть кепська - вітер з мокрим снігом і дощем, тому й прогулянка по березі Балтійського моря була зовсім не тривалою і ми швидко побігли грітися в місцеву піцерію (на центральній вулиці Юрмали - назву не пом"ятаю, але піца була дуже смачна).
Ось таке зараз Балтійське море

18 березня їздили в Юрмалу - вона зараз зовсім порожня, зустрічаються лише поодинокі туристи. Погода була геть кепська - вітер з мокрим снігом і дощем, тому й прогулянка по березі Балтійського моря була зовсім не тривалою і ми швидко побігли грітися в місцеву піцерію (на центральній вулиці Юрмали - назву не пом"ятаю, але піца була дуже смачна)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ****
46 лет, Хмельницкий
Сообщения: 121
С нами с 07.02.2008

Re: моя подорож - Україна-Литва-Латвія [Re: Leanka]
      25 марта 2008 в 14:16 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Ось вона яка Юрмала у березні

Ось вона яка Юрмала у березні


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ****
46 лет, Хмельницкий
Сообщения: 121
С нами с 07.02.2008

Re: моя подорож - Україна-Литва-Латвія [Re: Leanka]
      25 марта 2008 в 14:23 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Прогулянка Юрмалою закінчилась в Ліву Аквапарк. Прикольне місце для відпочинку - за двох дорослих і дитину за 4 години ми заплатили 30,80 лат - це приблизно 300 грн. Катались на горках - я на самих простих, а чоловік і на швидкісних, погрілися в сауні та турецькій бані, джакузі і т.д. і т.п.Не шкодую, що витратили час і гроші.
p.s.В середині не фоткали - вода, однако

Прогулянка Юрмалою закінчилась в Ліву Аквапарк. Прикольне місце для відпочинку - за двох дорослих і дитину за 4 години ми заплатили 30,80 лат - це приблизно 300 грн


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ****
46 лет, Хмельницкий
Сообщения: 121
С нами с 07.02.2008

Re: моя подорож - Україна-Литва-Латвія [Re: Leanka]
      25 марта 2008 в 14:33 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

На наступний день в нас по плану була поїздка в Сігулду - погуляти національним парком Гауя та відвідати замок Турайда. Що ми і зробили.
Парк дуже гарний, але на жаль наша прогулянка була не по сезону, тому ми лише побували біля печери Гутманя - на стінах бачили написи, датовані 1800 роками.

На наступний день в нас по плану була поїздка в Сігулду - погуляти національним парком Гауя та відвідати замок Турайда. Що ми і зробили


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ****
46 лет, Хмельницкий
Сообщения: 121
С нами с 07.02.2008

Re: моя подорож - Україна-Литва-Латвія [Re: Leanka]
      25 марта 2008 в 14:43 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

парк Гауя

парк Гауя


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ****
46 лет, Хмельницкий
Сообщения: 121
С нами с 07.02.2008

Re: моя подорож - Україна-Литва-Латвія [Re: Leanka]
      25 марта 2008 в 14:49 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

замок Турайда - гарно відреставроаний, в середені працює музей. Там представлено багато історичних знахідок, цікаво написана історія замка - варто відвідати

замок Турайда - гарно відреставроаний, в середені працює музей. Там представлено багато історичних знахідок, цікаво написана історія замка - варто відвідати


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ****
46 лет, Хмельницкий
Сообщения: 121
С нами с 07.02.2008

Re: моя подорож - Україна-Литва-Латвія [Re: Leanka]
      25 марта 2008 в 14:56 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Крім оглядин історичних місцевостей були в латвійських супермаркетах - ціни трохи кусаються. Бачили український сік Садочок і Сандора, багато нашої горілки, але занадто дорога. Заради малого, а потім оказалось ще й чоловіка їздоли в розважальний центр GO Planet. Чоловік з друзями катався на картигах - залишився дуже задоволений, малому дуже сподобалося 4d кіно ( мені до речі теж) - ще й фільм досить цікавий був "Зарождение жизни на Земле". Там куча ігрових автоматів, симуляторів ( авто, вєло, мото, скутери, скейт, лижі....) Витратили там купу грошей і часу.
При вході там стоїть болід фомули 1

Крім оглядин історичних місцевостей були в латвійських супермаркетах - ціни трохи кусаються. Бачили український сік Садочок і Сандора, багато нашої горілки, але занадто дорога


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ****
46 лет, Хмельницкий
Сообщения: 121
С нами с 07.02.2008

Re: моя подорож - Україна-Литва-Латвія [Re: Leanka]
      25 марта 2008 в 15:07 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

21 березня - їдемо назад на Україну з ночівкою у Вільнюсі ( добре що є родичі і там).Вечером їздили в Тракай - гарне містечко, але в самок замок не попали - вже було зачинено. Фотки на жаль вийшли не дуже якісні, але враження найвищого гатунку - дуже гарна місцевість, друзі розповідали , що літом можна навкруги замку кататись на яхті.
Грітись і повечеряти ходили в місцевий татарський ресторанчик.

21 березня - їдемо назад на Україну з ночівкою у Вільнюсі ( добре що є родичі і там).Вечером їздили в Тракай - гарне містечко, але в самок замок не попали - вже було зачинено


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
52 года (31 год за рулем), Київ, Україна
Сообщения: 14972
С нами с 04.06.2004

Re: моя подорож - Україна-Литва-Латвія [Re: Leanka]
      25 марта 2008 в 15:17 Гілками

В ответ на:


Грітись і повечеряти ходили в місцевий татарський ресторанчик.




скорее всего не татарский, а караимский?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ****
46 лет, Хмельницкий
Сообщения: 121
С нами с 07.02.2008

Re: моя подорож - Україна-Литва-Латвія [Re: Leanka]
      25 марта 2008 в 15:24 Гілками

Додому на Україну вїхали з Вільнюса десь об 11-30. На кордоні Литва- Біларусь витратили десь 1.5 години, причому литовці відпустили за 15 хвилин, а ось бульбаші тримали чергу десь в 20 машин, фур було значно більше. Багажнік відкрили - подивились, запитали чи не веземо м"ясо і все. Ми знову їдемо дорогами батькостану - хвала йому за дороги!
В одному населеному пункті нарешті зустріли бєларуських даїшників, але зустрічні авто ще за 1 км попередили про засаду, ще й показали через вікно що їх там 3 попереду.
Трошки поблукали у Пінську - чомусь пропустили знак на Столін і о 20-00 вже були у Верхньому Теребежеві - пропускному пункті з Україною. Знову десь година втраченого часу . Була черга з 10 машин, перед нами 3. Але затримка знову виникла через те, що дитина була записана у мій паспорт. Українці пропустили нас за 10 хвилин, запитавши чи не веземо зброю, наркотики, електрошоки.
Рідні дороги зустріли ямами, люками без кришок і дощем. Це звичайно трохи підпортило настрій від нашої радості, що благополучно добрались додому.Зі сторони України в Бєларусь нарахувала чергу в 60 машин, причому назістріч в сторону кордону все їхали і їхали. Здогадуюсь, що все це білоруськи торговці,які постійно приїзжають до нас у Хмельницький на речовий ринок.
Ітог, прокатали близько 3000 км., витратили десь 250л 95 бензину, не витратили жодної копійочки на штрафи місцевим поліцаям, хоча трохи і порушували швидкість руху і отримали масу позитивних вражень, чого і вам бажаю


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ****
46 лет, Хмельницкий
Сообщения: 121
С нами с 07.02.2008

Re: моя подорож - Україна-Литва-Латвія [Re: Леший]
      25 марта 2008 в 15:32 Гілками

В ответ на:

В ответ на:


Грітись і повечеряти ходили в місцевий татарський ресторанчик.




скорее всего не татарский, а караимский?



можливо і так, але нам так сказали наші родичі, з якими ми їздили в Тракай
Ресторан називався Кибинар і їли ми там смачні пиріжки - кібінаї, здається.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
52 года (32 года за рулем), Днепр
Сообщения: 2028
С нами с 13.04.2006

Re: моя подорож - Україна-Литва-Латвія [Re: Leanka]
      26 марта 2008 в 11:02 Гілками

Скромненько , но со вкусом... спасибочки
А один вопросик - то что белорусы - к нам относятся не очень, это слышал. А как прибалты?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАвтотури за кордон
Додаткова інформація
0 користувачів і 114 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 6352

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія