autoua
×
Autoua.netФорумАвтотури за кордон

Віза в Латвію, допоможіть будь ласка!

читатель *****
Ужгород
Сообщения: 21
С нами с 03.06.2008

Віза в Латвію, допоможіть будь ласка!
      3 июня 2008 в 22:40 Гілками

Добрий вечір!

Зіткнулася з такою проблемою як оформлення візи у Латвію. Вже 4 рази їздила у Латвію по туристичній візі (щоліта) - подобається мені у Ризі. І от цього літа хотіла знову поїхати, так у турфірмі мені сказали, що п"яту туристичну візу мені точно не дадуть, бо є сумніви, що я їду не з туристичною метою, бо з туристичною метою щороку в Ригу не їздять. А що робити, як мені там ДІЙСНО ПОДОБАЄТЬСЯ?! Я ж не сиджу тільки в Ризі - мені просто подобається в Латвії - море, замки. Порадили оформляти приватну візу по запрошенню. І от тут почалися проблеми - я ніколи раніше не оформляла приватну візу. Запрошення мені друзі прислати можуть, в принципі. А от що з ним далі? Як там є шанси на те, щоб візу таки отримати? І наскількт складно тепер з подачею докуменів у консульство? Прочитала тут минулорічну інформацію про величезні черги - і стало страшно (сама я з Ужгороду і з роботи мене на тиждень до Києва стояти у чергах під консульством ніхто не відпустить). Допоможіть, будь ласка - буду вдячна за будь-яку надану інформацію!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
46 лет (27 лет за рулем), Краків
Сообщения: 3292
С нами с 18.04.2005

Re: Віза в Латвію, допоможіть будь ласка! [Re: IceWoman]
      3 июня 2008 в 22:58 Гілками

Зверніться в інакшу турфірму.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14654
С нами с 24.07.2005

Re: Віза в Латвію, допоможіть будь ласка! [Re: IceWoman]
      3 июня 2008 в 23:13 Гілками

Раніше була можливість відправити їм документи (анкету та ксерокопії) звичайною поштою. Потім просто без черги віддати ранком паспорт, а ввечері отримати в нього визу, але зараз про це на сайті не бачу.
http://www.am.gov.lv/ua/ukraine/konsinfo/documents-for-Schengen-visa/
Взагалі, на мій погляд, отримати візу за запрошенням простіше, ніж турістичну.

P.S. В англійській версії сайту знайшов посилання про можливість електроного заповнення анкети.
http://www.mfa.gov.lv/en/service/visas/visa/
Не хочу далі ятрити собі душу, бо сам цього року мабуть не поїду.

Змінено Daugava (23:18 03/06/2008)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель *****
Ужгород
Сообщения: 21
С нами с 03.06.2008

Re: Віза в Латвію, допоможіть будь ласка! [Re: panda]
      3 июня 2008 в 23:14 Гілками

Була така думка. Але, по-перше, а якщо дійсно на підставі чотирьох видани раніше віз вдарять відмову в паспорт? (Він у мене новий, щойно отриманий, всі попередні візи залишилися в старому, але копію тих сторінок я собі зробила). І по-друге, не так-то просто в Ужгороді знайти турфірму, котра візьметься - вони всі через київських партнерів працюють, бо самі в консульство не вхожі...

Я вже почала думати про приватну візу, але дійсно лякають черги у консульстві. Як там воно насправді зараз виглядає?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель *****
Ужгород
Сообщения: 21
С нами с 03.06.2008

Re: Віза в Латвію, допоможіть будь ласка! [Re: Daugava]
      3 июня 2008 в 23:26 Гілками

В ответ на:

Раніше була можливість відправити їм документи (анкету та ксерокопії) звичайною поштою. Потім просто без черги віддати ранком паспорт, а ввечері отримати в нього визу, але зараз про це на сайті не бачу.
http://www.am.gov.lv/ua/ukraine/konsinfo/documents-for-Schengen-visa/
Взагалі, на мій погляд, отримати візу за запрошенням простіше, ніж турістичну.

P.S. В англійській версії сайту знайшов посилання про можливість електроного заповнення анкети.
http://www.mfa.gov.lv/en/service/visas/visa/
Не хочу далі ятрити собі душу, бо сам цього року мабуть не поїду.




Я теж знайшла про електронну версію, але чи вона зараз працює? Хоча, спробувати можна. ЛИш би час не втратити. А як там з чергами, не знаєте? Такі ж великі, чи є шанси якось прорватися? І наскільки великий ризик отримати відмову? жодного разу у мене проблем за кордоном не було, візовий режим не порушувала, поверталася вчасно...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14654
С нами с 24.07.2005

Re: Віза в Латвію, допоможіть будь ласка! [Re: IceWoman]
      3 июня 2008 в 23:30 Гілками

Півроку тому такої версії не було. Рік тому київський консулят приймав документи через e-mail, але думаю, що в них просто пошта від цих е-мейлів дуба врізала і вони припинили це.
Спробуйте завтра дотелефонуватися до консуляту, декому це вдавалося. Думаю, що краший час для цього поміж 14 до 16 (тобто документи вже не приймають, і ще не видають). Ну й обідня перерва скінчилася.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель *****
Ужгород
Сообщения: 21
С нами с 03.06.2008

Re: Віза в Латвію, допоможіть будь ласка! [Re: Daugava]
      3 июня 2008 в 23:34 Гілками

Дуже дякую, так і спробую - подзвонити. Але ж чи скажуть вони по телефону реальний стан справ по чергах? Хоча, все одно починати треба з дзвінка.

А що, справді можно відправити копії документів по пошті, і вони будуть опрацьовані? бо я, в принципі, могла б їх навіть передати туди через когось, але тоді людині, напевне, прийдеться стояти чергу...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Сообщения: 6630
С нами с 24.08.2006

Re: Віза в Латвію, допоможіть будь ласка! [Re: IceWoman]
      4 июня 2008 в 08:28 Гілками

Подолью масла в огонь.

А вы не думали переехать жить в Ригу? Тем более говорите друзья там есть

Вы же видите к чему идет, дальше еще сложнее будет с визами и тем более с перездом на пмж
В телевизоре только "упрощается" что-то (соглашения подписывают какие-то, что-то там еще пудрят мозги), а в жизни только усложняется...

ps Я не подстрикатель, просто интересно

Змінено Anyman (08:28 04/06/2008)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
Киев
Сообщения: 841
С нами с 27.02.2008

Re: Віза в Латвію, допоможіть будь ласка! [Re: IceWoman]
      4 июня 2008 в 10:10 Гілками

В ответ на:

Добрий вечір!

Зіткнулася з такою проблемою як оформлення візи у Латвію. Вже 4 рази їздила у Латвію по туристичній візі (щоліта) - подобається мені у Ризі. І от цього літа хотіла знову поїхати, так у турфірмі мені сказали, що п"яту туристичну візу мені точно не дадуть, бо є сумніви, що я їду не з туристичною метою, бо з туристичною метою щороку в Ригу не їздять. А що робити, як мені там ДІЙСНО ПОДОБАЄТЬСЯ?! Я ж не сиджу тільки в Ризі - мені просто подобається в Латвії - море, замки. Порадили оформляти приватну візу по запрошенню. І от тут почалися проблеми - я ніколи раніше не оформляла приватну візу. Запрошення мені друзі прислати можуть, в принципі. А от що з ним далі? Як там є шанси на те, щоб візу таки отримати? І наскількт складно тепер з подачею докуменів у консульство? Прочитала тут минулорічну інформацію про величезні черги - і стало страшно (сама я з Ужгороду і з роботи мене на тиждень до Києва стояти у чергах під консульством ніхто не відпустить). Допоможіть, будь ласка - буду вдячна за будь-яку надану інформацію!




Выскажу свои мысли, так как недавеча проходил там продцедуру. ТО что отказать могут- Факт, знакомой отказали после 3-х поездок в Латвию по Туризму. Друзья делают приглашение и регистрируют его МИД Латви ( или как там оно называется)+ заполненная анкета + копия билетов впирёд и взад, + страховка + номер приглашения. + Если Друзья финансово прогарантируют всё равно советую взять справку с работы о зарплате ( не помешает) консульский сбор 35 Евро, срочно 70 ( но срочное могут не сделать так как большой поток туристов). Далее, людей действительно там дофига и больше в день записываются по 70 человек. но могу спалить маленькую хитрость которую я придумал и опробовал уже раза так 4. Если Вы из Ужгорода, то лучше спланировать подачу на 2 дня. Под посольство приходите к 11 утра записываетесь в так называемый альтернативный список- его составляют сами подающиеся и терпеливо ждёте 12:00, в 12:00 из консульства выёдет охранник( Латыш) Скажет фразу что всё капец всех принять не успеем и невзначай предложит поставить печати на анкеты- что даст вам право вариант первый- таки подать в этот же день, вариант второй - подать на следующий день без очереди, то етсь приедете к 9:30, показываете охраннику!! а не толпе народа, анкету с печатью, и вас без проблем пропускают. У меня работал и первый вариант и второй, - первый чаще!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель *****
Ужгород
Сообщения: 21
С нами с 03.06.2008

Re: Віза в Латвію, допоможіть будь ласка! [Re: Anyman]
      4 июня 2008 в 12:48 Гілками

В ответ на:

Подолью масла в огонь.

А вы не думали переехать жить в Ригу? Тем более говорите друзья там есть
ps Я не подстрикатель, просто интересно




Думала... Но для начала туда надо поехать... Обязательно надо... Вот в чем вся заковыка... да и переезжать не хочется, потому что тут - родители, друзья, ВСЕ... я тут дома... Я просто очень люблю Латвию, мне хочется туда приезжать - тем более, что столько мест есть, которые посмотреть хочется... На это лето были в планах Рундальский, Елгавский дворцы и Турайдский замок... Боюсь, что так и останется мечтой... Больно до слез...

Змінено IceWoman (12:53 04/06/2008)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель *****
Ужгород
Сообщения: 21
С нами с 03.06.2008

Re: Віза в Латвію, допоможіть будь ласка! [Re: klow]
      4 июня 2008 в 12:51 Гілками

В ответ на:



Выскажу свои мысли, так как недавеча проходил там продцедуру...




Спасибо огромное! Звучит обнадеживающее. ТОлько не совсем поняла - а для чего альтернативный список-то? и что означает печать в анкете? За нее что-то полагается отблагодарить?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
Киев
Сообщения: 841
С нами с 27.02.2008

Re: Віза в Латвію, допоможіть будь ласка! [Re: IceWoman]
      4 июня 2008 в 13:18 Гілками

В ответ на:

В ответ на:



Выскажу свои мысли, так как недавеча проходил там продцедуру...




Спасибо огромное! Звучит обнадеживающее. ТОлько не совсем поняла - а для чего альтернативный список-то? и что означает печать в анкете? За нее что-то полагается отблагодарить?




Да нет, не надо никого благодарить, этот список составляют наши ответственные сограждани из очереди, дабы ни дай боххх кто-то без очереди не влез:))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14654
С нами с 24.07.2005

Re: Віза в Латвію, допоможіть будь ласка! [Re: klow]
      4 июня 2008 в 21:48 Гілками

Я в своем прошлогоднем отчете о получении визы упоминал, про наличии в очереди, одного ген.директора серьезной ИТ фирмы. Его "очередский" номер был абсолютно непроходным. Что он сказал охраннику, не знаю, но попал он в консульство в первых рядах и очередь его не съела, несмотря на серьезную упитанность .

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель *****
Ужгород
Сообщения: 21
С нами с 03.06.2008

Re: Віза в Латвію, допоможіть будь ласка! [Re: Daugava]
      4 июня 2008 в 22:29 Гілками

В ответ на:

Я в своем прошлогоднем отчете о получении визы упоминал, про наличии в очереди, одного ген.директора серьезной ИТ фирмы. Его "очередский" номер был абсолютно непроходным. Что он сказал охраннику, не знаю, но попал он в консульство в первых рядах и очередь его не съела, несмотря на серьезную упитанность .




Да, но только вот я - не директор фирмы... к сожалению или к счастью. Как же ж это сложно, блиииин...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14654
С нами с 24.07.2005

Re: Віза в Латвію, допоможіть будь ласка! [Re: IceWoman]
      4 июня 2008 в 23:22 Гілками

А що пані заважає попрохати турфирму зробити візу до Литви, або до Естонії, а відпочивати як і раніше в Латвії?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
53 года, Киев
Сообщения: 218
С нами с 18.06.2006

Re: Віза в Латвію, допоможіть будь ласка! [Re: Daugava]
      5 июня 2008 в 14:02 Гілками

В ответ на:

Я в своем прошлогоднем отчете о получении визы упоминал, про наличии в очереди, одного ген.директора серьезной ИТ фирмы. Его "очередский" номер был абсолютно непроходным. Что он сказал охраннику, не знаю, но попал он в консульство в первых рядах и очередь его не съела, несмотря на серьезную упитанность .




В этом году наблюдал ту же картину, с разницей в то, что к латышу подошел наш охранник.Может один и тот же мужик?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель *****
Ужгород
Сообщения: 21
С нами с 03.06.2008

Re: Віза в Латвію, допоможіть будь ласка! [Re: Daugava]
      5 июня 2008 в 20:34 Гілками

В ответ на:

А що пані заважає попрохати турфирму зробити візу до Литви, або до Естонії, а відпочивати як і раніше в Латвії?



Заважає лише те, що для того, щоб отримати турвізу в Литву чи Естонію, треба забронювати готель на весь час перебування у Литві чи Естонії. А оплатити подвійне проживання я не можу собі дозволити, на жаль... Все-таки ціни у Прибалтиці (принаймні у Латвії) значно вищі, ніж у нас. А зарплату-то виплачують по наших цінах, а не по латвійських...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель *****
Ужгород
Сообщения: 21
С нами с 03.06.2008

Re: Віза в Латвію, допоможіть будь ласка! [Re: Daugava]
      5 июня 2008 в 20:44 Гілками

Одним словом, потихеньку морально готуюся до епопеї під назвою "подай документи". Сьогодні в Добеле (Латвія) моя подруга подала заявку на оформлення виклика. Треба почекати до понеділка, щоб отлимати підтвердження, видали виклик чи ні. Попутно запитання перше: хто знає, наскільки ймовірно отримати все ж таки виклик? Турбує один момент - с подругою і її чоловіком ми знайомі вже 4 роки, за той час я 4 рази з ними зустрічалася у Ризі, коли їздила в турпоїздку. Спілкуємося ми з ними постійно і дуже близько. Але познайомилися ми через інтернет колись давно. І от це моя подруга і ляпнула там від щирого серця, коли її запитали, як же ж вона зі мною познайомилася. Якось воно мене трохи хвилює...

Сьогодні додзвонилася до консульства - до речі, досить легко, з 4 спроби набрати номер. Мені ввічливо відповіли на всі запитання. Як вияснилося, в електронному варіанті теперь документи відсилати не можна. Поштою також - тільки особисто. От тут і є друга проблема - ЧЕРГИ. Мене з роботи відпустят максимум на 3 дні, з них два у мене забере дорога. ТОму таке запитаннячко: чи хтось не знає, там можна якось наперед записати чергу під посольством? Ну, скажімо, щоб хтось знайомий зайняв чергу чи як там... З матеріальним відшкодуванням моральних витрат. Лиш би за один день встигнути подати документи... Ніколи ще особисто не відносила документів у консульство... Тільки одного разу, в угорське, але ще до шенгену, і тоді мене особисто приймав са консул (я їхала з благодійними концертами, тож була "білою людиною")...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14654
С нами с 24.07.2005

Re: Віза в Латвію, допоможіть будь ласка! [Re: IceWoman]
      5 июня 2008 в 22:16 Гілками

Минулого року черга була абсолютно радянською, керувалася своїми власними принципами з передачею папірця та традицій вниз по черзі. Якщо є своя людина в Києві, то нема проблем, щоб вона записалася в чергу замість вас. В залежності від того як будуть складатися "традиції" черги на поточний момент, її подальша присутність буде обов'язкова або ні.
Коли я подавав документ як "інтернетчик", то за порадою "головної" черги склав власний перелік тих хто без черги. Для того, щоб не робити галасу з цього я під'їхав до консуляту до шостої ранку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель *****
Ужгород
Сообщения: 21
С нами с 03.06.2008

Re: Віза в Латвію, допоможіть будь ласка! [Re: Daugava]
      6 июня 2008 в 15:15 Гілками

Ой, дякую дуже! Тепер то вже веселіше і оптимістичніше виглядає! Справа в тому, що я можу приїхати до Києва найраніше о дев"ятій ранку на вокзал, раніше нічого не ходить. А їхати на день раніше у мене навряд чи вийде. От тут ще декілька супутніх питань: Коли найкраще займати чергу - за день до подачі документів, за два? І якщо я приїду в понеділок, коли потрібно займати чергу - в неділю чи в п"ятницю? Я так зрозуміла, що в день подачі документів чергу займати марна справа?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАвтотури за кордон
Додаткова інформація
0 користувачів і 34 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 7110

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія