autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Нужен совет по выбору бинокля (4/4)

читатель
Черновцы
Сообщения: 5
С нами с 30.07.2008

Re: Нужен совет по выбору бинокля [Re: El Erizo]
      5 августа 2008 в 19:47 Гілками

Якщо "небезинтересно" (яке розбавлене слово!- як рідкий кисіль)))), то будьласка:

http://www.bhphotovideo.com/c/product/489623-USA/Nikon_7261_8x40_Action_Binocular_.html

До речі, там на сайті америкоси пишуть, що тіпа, ви ж дивіться, не купуйте сірий імпорт з контробасом, а купуйте якісне... а на коробці наліплено, що бінокль виготовлений для США. НА самому біноклі- таке до сліз рідне "мейд ін чайна", дбайливо заліплене спеціальним шматочком тонованого скотчу, через який воно вже не так ріже очі, але юні шукачі географічної правди, трошки напружившись, можуть ще раз переконатись, куди ведуть всі дороги))

Щодо відповіді представництва Нікон.
Проблемами користувачів продукції цієї поважної фірми, а також їх "підтримкою" на теренах України, опікується її московська філія. Ось зворушлива відповідь від "північних братів":

В ответ на:

Nikon Europe Support

04/08/2008 12:56 PM

Уважаемый (ая) Евгений,

никакой специальной регулировки для бинокля нетю
Попробуйте обратиться сюда за консультацией:

http://yugcontract.ua/company/


С уважением, служба технической поддержки компании Nikon.

Natalja Sahova.
www.europe-nikon.com/support




Нікуди я не звертатимусь, спробую якось звикнути.

Кияни!
Я маю прохання. Підіть до магазину і протестуйте бінокль Nikon 8x40 Action VII.
Щоб відчути дисторсію- зфокусуйте і поводіть вліво-вправо по панорамі. У Чернівцях такі біноклі не продають. Поділіться враженням. При нагоді- порівняйте цей Нікон з Olympus 8x42 EXPS I . Цікава модель. Дякую.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
49 лет (20 лет за рулем), Херсон
Сообщения: 13738
С нами с 23.10.2003

Re: Нужен совет по выбору бинокля [Re: Brie]
      5 августа 2008 в 21:05 Гілками

В ответ на:

"мейд ін чайна"



90% товару, який я купував через інет-магазини в США, мають походження з Піднебесної.
Останній приклад, надувний човен Американської фірми Sevylor, на якому надпис: Made in China...
З біноклем Barska таж сама історія, надпис Made in China і нижче La Verona, CA 91750, USA.
Зараз команія Micron переносить свої потужності до Китаю зі звільненням співробітників у Америці.

В ответ на:

yugcontract.ua/company/



У Вашому місті є представник цього Югконтракту:
Черновцы +38 (0372) 58-35-89
+38 (0372)58-35-85 ул. Русская, 129А


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Hombre Rayo **
Киев
Сообщения: 25170
С нами с 08.05.2005

Re: Нужен совет по выбору бинокля [Re: Brie]
      6 августа 2008 в 00:50 Гілками

В ответ на:

Якщо "небезинтересно" (яке розбавлене слово!- як рідкий кисіль)))), то будьласка:

http://www.bhphotovideo.com/c/product/489623-USA/Nikon_7261_8x40_Action_Binocular_.htm



Я особисто нічого там не купував, але чув схвальні відгуки.

В ответ на:

НА самому біноклі- таке до сліз рідне "мейд ін чайна", дбайливо заліплене спеціальним шматочком тонованого скотчу



То наліпка. За для спокою раджу її віддерти - ніякого напису на корпусі нема (перевірено на Action Extreme).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
41 год (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 8859
С нами с 06.04.2007

Re: Нужен совет по выбору бинокля [Re: El Erizo]
      19 сентября 2008 в 11:42 Гілками

осилив всю тему - але нічого не зрозумів

потрібен бінокль для "охоронних" цілей
щоб з 2-5 км можна було розпізнати людину (яку знаєш і раніше бачив), в т.ч. в сутінках

ну і щоб не запотівав
і чи можна його без штатива використовувати?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Hombre Rayo **
Киев
Сообщения: 25170
С нами с 08.05.2005

Re: Нужен совет по выбору бинокля [Re: rulez]
      19 сентября 2008 в 20:50 Гілками

В ответ на:

осилив всю тему - але нічого не зрозумів



Это как в популярной лет 15 назад передаче "Поле чудес" - угадал все буквы, но не смог прочитать слово .
Не страшно, попробуем по второму кругу .

В ответ на:

потрібен бінокль для "охоронних" цілей
щоб з 2-5 км можна було розпізнати людину (яку знаєш і раніше бачив), в т.ч. в сутінках



Лично я не знаю наверняка - никогда сам не решал подобные задачи. Но, думаю, сейчас без труда разберемся.
С какого расстояния ты можешь разглядеть невооруженным глазом? Вопрос принципиально важный и я правильного ответа не знаю, т.к. у каждого все довольно индивидуально. Допустим, это будет 50 метров (приблизительно балкон 16-го этажа). Чтобы увидеть то же самое на расстоянии 2000 метров нужна кратность ("приближение") 40х, а на 5000 метров - 100х. Дальше. Стоит задача наблюдения в сумерки, т.е. важно иметь диаметр выходного зрачка не меньший, чем диаметр зрачка глаза наблюдателя. Обычно принято считать 7мм, хотя у разных людей это довольно индивидуально (чаще меньше). Допустим, все же, что возьмем именно 7мм. Тогда, для получения искомого выходного зрачка при кратности 40х понадобится апертура (диаметр объектива) 280мм, а при 100х - 700мм.
Совершенно очевидно, что такие бинокли не существуют (кроме, возможно, каких-то эксклюзивных моделей, которые мне неизвестны) и здесь можно говорить о довольно крупном и недешовом телескопе.

В ответ на:

ну і щоб не запотівав



В биноклях и других зрительных трубах для этого корпус герметизируют и заполняют азотом, реже - инертными газами (некоторые модели Leupold, например). В отсутствие влаги, естественно присутствующей в атмосферном воздухе, нечему конденсироваться на внутренних поверхностях линз.
Телескопы не герметизируют, т.к. в них нет нужды во время осадков - телескопы нужны для ясных бессонных ночей .

В ответ на:

і чи можна його без штатива використовувати?



Из лично моего опыта, предельная кратность, при которой комфортно наблюдать с рук - 12х. Однако это довольно индивидуально - некоторые товарищи вполне комфортно наблюдают и при 20х. Вес бинокля - желательно до 1,5~2 кг; большинство 50-мм биноклей с призмами Porro весят около 1000 гр.

_________________


Резюме: задача в том виде, как она поставлена, решения не имеет. Большой телескоп - едва ли то, что хочется иметь для наблюдения территории. Надо что-то пересмотреть в условии задачи - тогда и бинокль подберется.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
3 користувачів і 58 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 14103

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія