autoua
×
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

Какая процедура, если не согласен с нарушением?

Супер писатель! **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 3715
С нами с 05.06.2004

Какая процедура, если не согласен с нарушением?
      19 ноября 2008 в 15:14 Гілками

Никак не могу понять, как теперь можно возразить, согласно новым ПДД.

Ну например, останавливает меня ГАИ за превышение, показывают мне радар без фото-видео фиксации.

Если согласен - понятно, берешь квитанцию, едешь платишь (в талон при этом делают запись?).

Если не согласен, что делать? Есть ли опция заполнения протокола и в суд? Или все-равно тулят квитанцию и сначала нужно заплатить, а потом обжаловать в суде?

Как это счас происходит?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
аццкая сотона **
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 17660
С нами с 23.04.2007

Re: Какая процедура, если не согласен с нарушением? [Re: maxwell]
      19 ноября 2008 в 15:25 Гілками

В ответ на:

Никак не могу понять, как теперь можно возразить, согласно новым ПДД.
Если не согласен, что делать? Есть ли опция заполнения протокола и в суд? Или все-равно тулят квитанцию и сначала нужно заплатить, а потом обжаловать в суде?
Как это счас происходит?



сейчас априори ты виноват, если ГАИшник так решил, и уже ты, с копией протокола должен успеть в суд, а не ждать когда тебя туда вызовут.
Исключения - когда решения принимает суд (в основном лишенчиские статьи)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 9148
С нами с 01.09.2005

Re: Какая процедура, если не согласен с нарушением? [Re: maxwell]
      19 ноября 2008 в 15:34 Гілками

Гасло сьогоднішніх днів - Ти сьогодні вже виїхав?Знай,ти вже порушив і дайці вже знають про твої порушення!

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст **
40 лет, Вышгород
Сообщения: 317
С нами с 25.11.2005

Re: Какая процедура, если не согласен с нарушением? [Re: maxwell]
      19 ноября 2008 в 16:10 Гілками

На момент як тебе зупинили, ти повідомляєш про своє непогодження з порушенням, вимагаєш оформлення протоколу окрім постанови. Пишеш до протоколу свої пояснення та на протязі 10 днів з моменту винесення даної постанови маєш право оскаржити дану постанову. Постанова оскаржується або до вищестоящого органу (начальника даного підрозділу тощо) або до суду (місцевого районного, міського тощо), але до суду за правилами Кодексу України про адміністративне судочинство.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ****
Краматорск-Киев
Сообщения: 383
С нами с 01.04.2005

Re: Какая процедура, если не согласен с нарушением? [Re: mishuta]
      19 ноября 2008 в 16:22 Гілками

В ответ на:

Постанова оскаржується або до вищестоящого органу (начальника даного підрозділу тощо) або до суду (місцевого районного, міського тощо), але до суду за правилами Кодексу України про адміністративне судочинство.



А прокуратура не входит в число могущих отменить постанову?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57906
С нами с 03.09.2001

Re: Какая процедура, если не согласен с нарушением? [Re: Prol]
      19 ноября 2008 в 16:34 Гілками

В ответ на:

А прокуратура не входит в число могущих отменить постанову?



Входит.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
44 года, Киев
Сообщения: 3680
С нами с 04.02.2006

Re: Какая процедура, если не согласен с нарушением? [Re: Drunkard]
      19 ноября 2008 в 16:48 Гілками

А вот насчет того, что дается копия протокола. В него и гаишник и я могу вносить пояснения. Вносится в один экземпляр? или под копирку пишем? что-то я схему не догоняю (не видел у гаишников копирок)
И таки вопрос открытый насчет записи в талон - каждое нарушение - запись? А если не согласен - все равно запись и потом бегай отменяй (если суд таки отменит постановление)??? Абисните подробно на пальцах.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст **
40 лет, Вышгород
Сообщения: 317
С нами с 25.11.2005

Re: Какая процедура, если не согласен с нарушением? [Re: Drunkard]
      19 ноября 2008 в 16:58 Гілками

Моє ІМХО до прокуратури, якщо там не твої знайомі, можна написати скаргу але отримаєш відповдь, що в діях того-то ознак протиправних діянь не виявлено, в той же час оскаржувати постанову Вам необхідно було в порядку передбаченому ст. 288 КУпАП.
ЗУ "Про прокуратуру" Стаття 4. Завдання прокурорського нагляду за додержанням законів
Діяльність органів прокуратури спрямована на всемірне утвердження верховенства закону, зміцнення правопорядку і має своїм завданням захист від неправомірних посягань:
1) закріплених Конституцією України незалежності республіки, суспільного та державного ладу, політичної та економічної системи, прав національних груп і територіальних утворень;
2) гарантованих Конституцією, іншими законами України та міжнародними правовими актами соціально-економічних, політичних, особистих прав і свобод людини та громадянина;


Стаття 19. Предмет нагляду за додержанням і застосуванням законів
Предметом нагляду за додержанням і застосуванням законів є:
1) відповідність актів, які видаються всіма органами, підприємствами, установами, організаціями та посадовими особами, вимогам Конституції України та чинним законам;
2) додержання законів про недоторканність особи, соціально-економічні, політичні, особисті права і свободи громадян, захист їх честі і гідності, якщо законом не передбачений інший порядок захисту цих прав;
3) додержання законів, що стосуються економічних, міжнаціональних відносин, охорони навколишнього середовища, митниці та зовнішньоекономічної діяльності.
Перевірка виконання законів проводиться за заявами та іншими повідомленнями про порушення законності, що вимагають прокурорського реагування, а за наявності приводів - також з власної ініціативи прокурора. Прокуратура не підміняє органи відомчого управління та контролю і не втручається у господарську діяльність, якщо така діяльність не суперечить чинному законодавству.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Адвокат дьявола **
50 лет, Киев
Сообщения: 99604
С нами с 05.12.2002

Re: Какая процедура, если не согласен с нарушением? [Re: maxwell]
      20 ноября 2008 в 00:32 Гілками

Требуете от ГАИшника выписать не только постановление, но и протокол. В протоколе пишете своё несогласие с нарушением (я не я и скорость не моя ) и ещё много интересных процессуальных моментов После чего пишете жалобу и подаёте её в суд либо начальству этого ГАИшника (очевидно, в суд будет эффективнее)...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
44 года, Киев
Сообщения: 3680
С нами с 04.02.2006

Re: Какая процедура, если не согласен с нарушением? [Re: vvlaw]
      20 ноября 2008 в 08:56 Гілками

В ответ на:

Требуете от ГАИшника выписать не только постановление, но и протокол. В протоколе пишете своё несогласие с нарушением (я не я и скорость не моя ) и ещё много интересных процессуальных моментов После чего пишете жалобу и подаёте её в суд либо начальству этого ГАИшника (очевидно, в суд будет эффективнее)...



Вадим, а вот тут анализ сделан и я так понял, что если не согласен с нарушением, то не просто копию требовать (так и не понял кстати, копию пишут под копирку???), а еще надо подавать сразу же гаишнику ходотайство (на специальном образце, который надо возить с собой)!!! Это так? Что-то я совсем запутался...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
35 лет, Бровары
Сообщения: 5
С нами с 21.07.2007

Re: Какая процедура, если не согласен с нарушением? [Re: -=FaraoN=-]
      30 ноября 2008 в 14:21 Гілками

В ответ на:

Вадим, а вот тут анализ сделан и я так понял, что если не согласен с нарушением, то не просто копию требовать (так и не понял кстати, копию пишут под копирку???), а еще надо подавать сразу же гаишнику ходотайство (на специальном образце, который надо возить с собой)!!! Это так? Что-то я совсем запутался...



+1
Достаточно ли будет просто указать в объяснениях просьбу перенести рассмотрение дела, т.к. желаю воспользоваться помощью адвоката или лучше заявить ходатайство, как написано в этой статье?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити
Додаткова інформація
0 користувачів і 24 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 3382

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія