autoua
×
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

Оспариваем в судах штрафы по протоколам

подмастерье
Сообщения: 87
С нами с 09.04.2008

Оспариваем в судах штрафы по протоколам
      25 мая 2009 в 11:58 Гілками

Получил от гайцов протокол (поехал, мол, на красный). Спорить стал, мол, желтый.. Его слова на мои, без визира и пр. В протоколе описал пояснения и несогласие о нарушени. Хочу в суде оспорить нарушение (много знаю так делают и большенство оспаривают положительно). У кого есть бланк СКАРГИ, которую нужно написать в суде? Скиньте или выложите пжлст - осталось мало ремени. Кто имеет опыт с такими делами, делитесь.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Вишгород
Сообщения: 715
С нами с 06.06.2008

Re: Оспариваем в судах штрафы по протоколам [Re: yurezz]
      25 мая 2009 в 12:37 Гілками

ОФФ: на желтый тоже низзя... кагбы, хотя и есть исключения.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
8 лет, Культурная столица
Сообщения: 2308
С нами с 13.04.2005

Re: Оспариваем в судах штрафы по протоколам [Re: yurezz]
      25 мая 2009 в 12:59 Гілками

В ответ на:

У кого есть бланк СКАРГИ, которую нужно написать в суде? Скиньте или выложите пжлст - осталось мало ремени. Кто имеет опыт с такими делами, делитесь.



Сюда ходи и сюда и сюда


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
46 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2194
С нами с 05.02.2009

Re: Оспариваем в судах штрафы по протоколам [Re: yurezz]
      25 мая 2009 в 13:39 Гілками

и в протоколе в пояснениях тоже про "желтый" написал???

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киев
Сообщения: 6425
С нами с 23.10.2006

Re: Оспариваем в судах штрафы по протоколам [Re: Urugvay]
      25 мая 2009 в 14:24 Гілками

Можно если не мог остановится без применения экстренного торможения.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье
Сообщения: 87
С нами с 09.04.2008

Re: Оспариваем в судах штрафы по протоколам [Re: Alex_Ukraine]
      25 мая 2009 в 15:07 Гілками

В ответ на:

и в протоколе в пояснениях тоже про "желтый" написал???



Написал коротко и ясно вроди: "На заборонений знак світлофору рух не розпочинав".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
46 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2194
С нами с 05.02.2009

Re: Оспариваем в судах штрафы по протоколам [Re: yurezz]
      25 мая 2009 в 15:10 Гілками

В ответ на:

В ответ на:

и в протоколе в пояснениях тоже про "желтый" написал???



Написал коротко и ясно вроди: "На заборонений знак світлофору рух не розпочинав".



так рух закінчував чи розпочинав?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье
Сообщения: 87
С нами с 09.04.2008

Re: Оспариваем в судах штрафы по протоколам [Re: Alex_Ukraine]
      25 мая 2009 в 15:52 Гілками

В ответ на:

В ответ на:

В ответ на:

и в протоколе в пояснениях тоже про "желтый" написал???



Написал коротко и ясно вроди: "На заборонений знак світлофору рух не розпочинав".



так рух закінчував чи розпочинав?



Відстоюю свою позицію, і наголошую на тому, що не розпочинав рух на червоний, а розпочав маневр після жовтого.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
50 лет (33 года за рулем), Кропивницкий/Киев
Сообщения: 4472
С нами с 22.04.2009

Re: Оспариваем в судах штрафы по протоколам [Re: yurezz]
      25 мая 2009 в 16:48 Гілками

ИМХО не стоит Вам начинать судиться - судя из невнятных формулировок, проиграете дело и время потратите.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киев
Сообщения: 6425
С нами с 23.10.2006

Re: Оспариваем в судах штрафы по протоколам [Re: yurezz]
      25 мая 2009 в 17:01 Гілками

Давай сначала, внятно и подробно. Что именно произошло?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье
Сообщения: 87
С нами с 09.04.2008

Re: Оспариваем в судах штрафы по протоколам [Re: Gold Fish]
      25 мая 2009 в 17:48 Гілками

В ответ на:

Давай сначала, внятно и подробно. Что именно произошло?



Так, з вищезазначеної постанови вбачається, що 15 травня 2009 року о 05:00 я, керував транспортним засобом на автомобілі SKODA FABIA державний номерний знак ВК 8016 АМ, проїхав перехрестя вулиць Р.Шухевича і Кн. Володимира на заборонений (червоний) знак світлофора, про що працівником ДПС був складений також протокол про адміністративне правопорушення.
Вважаю, що вищезазначені дії інспектора ДПС є незаконними, а постанова по справі про адміністративне правопорушення безпідставною з огляду на наступне:
1. Зі слів інспектора ДПС Ференчука В.О., порушення він фіксував візуально. Зупинивши мене, інспектор пояснив, що я начебто здійснив поворот на перехресті на червоний знак світлофора, на що я відповів своєю незгодою. Інспектором ДПС мені не було надано фото- чи відеодоказів, які би вказували на факт порушення. Свідків, які би підтвердили факт порушення також не було. Отже, обвинувачення не ґрунтується на фактах, що прямо суперечить ст.62 Конституції України.
2. На вказаному перехресті я мав намір здійснити маневр і повернути праворуч. Я зайняв правий ряд, зупинився перед перехрестям, так як був заборонений знак світлофора. Дочекавшись зміни знаку світлофора на зелений, я виконав маневр і проїхав перехрестя. За 50-100 м далі за вказаним перехрестям мене зупинив інспектор ДПС, і ґрунтуючись на власних, не підтверджених доказах звинуватив у порушенні правил проїзду. Я, бувши впевнений в тому, що не рухався на червоний знак світлофора, заперечував звинувачення інспектора. Відстоюючи свою правоту, я пояснив інспектору, що рух по перехрестю вправо, здійснював, коли був зелений знак світлофора, але і не заперечував факт, що коли мигав жовтий сигнал, я підкочувався до місця на перехресті, в якому розпочав рух направо.
========================
Это с черновика... примерно так опишу все... Что поправить нужно?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
41 год, Киев
Сообщения: 1835
С нами с 06.10.2008

Re: Оспариваем в судах штрафы по протоколам [Re: yurezz]
      25 мая 2009 в 18:50 Гілками

Вообще то начало хорошее. А конец - приговор.
Жетлый не мигает.
Надо настаивать на том, что проехал светофор именно на зеленый. Далее остановился перед въездом наперекресток, поскольку он был занят другими авто. После освобождения - закончил маневр.
А еще бы хорошо свидетелей. Ведь согласно КоАП не инспектор должен доказывать твою вину, а ты - свою невиновность.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье
Сообщения: 87
С нами с 09.04.2008

Re: Оспариваем в судах штрафы по протоколам [Re: Doctor KILL]
      26 мая 2009 в 09:37 Гілками

В ответ на:

Вообще то начало хорошее. А конец - приговор.
Жетлый не мигает.
Надо настаивать на том, что проехал светофор именно на зеленый. Далее остановился перед въездом наперекресток, поскольку он был занят другими авто. После освобождения - закончил маневр.
А еще бы хорошо свидетелей. Ведь согласно КоАП не инспектор должен доказывать твою вину, а ты - свою невиновность.



5 утра... глубокая ночь была.... Не было машин вообще в округе... поэтому, говорить что пристоновился, так как въезд на перекресток был занят, наверное не стоит... не знаю... Про желтый сотру значит, и везу сегодня в суд.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киев
Сообщения: 6425
С нами с 23.10.2006

Re: Оспариваем в судах штрафы по протоколам [Re: yurezz]
      26 мая 2009 в 10:19 Гілками

Дык всетаки желтый мигал или светофор работал в нормальном режиме?

Давай без официоза как все было на самом деле (если нарушал так и говори), а отсюда будем думать что можно сделать.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье
Сообщения: 87
С нами с 09.04.2008

Re: Оспариваем в судах штрафы по протоколам [Re: Gold Fish]
      2 июня 2009 в 22:58 Гілками

В ответ на:

Дык всетаки желтый мигал или светофор работал в нормальном режиме?

Давай без официоза как все было на самом деле (если нарушал так и говори), а отсюда будем думать что можно сделать.



Светофор работал в нормальном режиме... Просто раньше времени поехал, т.е. нарушил получается... Но когла поехал, я не мог видеть какой горит сигнал, поэтому буду спорить и бится полюбому.. Думаю, когда выехал с виража, уже загорелся зеоленый...Заснял бы меня на визир - без вариантов... А так, пошли они лесом.. Тем более, контролировал ситуацию на перекрестке, так как видимость была на метров 200 во все стороны.. Понятно, что отмазки тут не проходят, но этим гомосекам не здамся просто так.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье
Сообщения: 87
С нами с 09.04.2008

Re: Оспариваем в судах штрафы по протоколам [Re: yurezz]
      2 июня 2009 в 23:03 Гілками

Написал заявление, завес, зареестрировали... Жду вызова на разбор.
===================
Постановою АЕ ______ від 15.05.2009 року інспектором ДПС ВДАІ м. Рівне, _________ на мене було накладено адмінстягнення у вигляді штрафу (у розмірі 450 грн. 00 коп.)
Так, з вищезазначеної постанови вбачається, що 15 травня 2009 року о 05:00 я, керував транспортним засобом на автомобілі SKODA FABIA державний номерний знак ________, проїхав перехрестя вулиць ___________і __________ на заборонений (червоний) знак світлофора, про що працівником ДПС був складений також протокол про адміністративне правопорушення.
Вважаю, що вищезазначені дії інспектора ДПС є незаконними, а постанова по справі про адміністративне правопорушення безпідставною з огляду на наступне:
1. Зі слів інспектора ДПС _________, порушення він фіксував візуально. Зупинивши мене, інспектор пояснив, що я начебто здійснив поворот на перехресті на червоний знак світлофора, на що я відповів своєю незгодою. Інспектором ДПС мені не було надано фото- чи відеодоказів, які би вказували на факт порушення. Свідків, які би підтвердили факт порушення також не було. Отже, обвинувачення не ґрунтується на фактах, що прямо суперечить ст.62 Конституції України.
2. На вказаному перехресті я мав намір здійснити маневр і повернути праворуч. Я зайняв правий ряд, зупинився перед перехрестям, так як був заборонений знак світлофора. Дочекавшись зміни знаку світлофора на зелений, я виконав маневр і проїхав перехрестя. За 50-100 м далі за вказаним перехрестям мене зупинив інспектор ДПС, і ґрунтуючись на власних, не підтверджених доказах звинуватив у порушенні правил проїзду. Я, бувши впевнений в тому, що не рухався на червоний знак світлофора, заперечував звинувачення інспектора. Відстоюючи свою правоту, я пояснив інспектору, що рух по перехрестю вправо, здійснював, коли був зелений знак світлофора, але і не заперечував факт, що коли горів жовтий сигнал, я підкочувався до в´їзду на перехрестя, звідки розпочав рух направо.
3. Зміст статей 63 Конституції України, 268 та ч.2. ст. 130 КУпАП, за які мені вказали розписатися в протоколі, мені роз'яснені не були.
4. До постанови АЕ _________від 15.05.2009 року не було додано вищезгаданий протокол. Фактично, даний протокол є неналежним доказом, адже, належними є докази, які містять інформацію щодо предмету доказування, а оскільки в оскаржуваній постанові немає жодного посилання на вищезгаданий протокол, то немає жодних підстав вважати, що ці два документи якимось чином пов’язані між собою.
Таким чином, оскільки я вважаю, що не порушував правила дорожнього руху, а інспектор ДПС не пред’явив фактів порушення, з постановою ___________ не згідний.
Частиною 1 статті 55 Конституції України кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.
Відповідно до ч. 1 ст. 287 КУпАП постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржено особою, щодо якої її винесено.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 55 Конституції України, ст.ст. 4, 6 КАС України, ст. ст. 287, 288 КпАП України,
ПРОШУ:
Зазначену постанову АЕ ___________від 15.05.2009 року, у справі про адміністративне правопорушення визнати недійсною та скасувати, а справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити, за відсутністю у моїх діях складу такого правопорушення.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье
Сообщения: 87
С нами с 09.04.2008

Re: Оспариваем в судах штрафы по протоколам [Re: yurezz]
      17 июня 2009 в 16:54 Гілками

Вчера из суда позвонили, "пригласили" на дело по этой заяве 30.06. Жду. Интерееееесно да как все это )

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
51 год (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 368
С нами с 29.08.2001

Re: Оспариваем в судах штрафы по протоколам [Re: yurezz]
      17 июня 2009 в 17:07 Гілками

А завозил позов в суд лично или заказным отправлял?

А то мне не хочется мотаться туда лишний раз. Позов по той же причине, что и у тебя.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье
Сообщения: 87
С нами с 09.04.2008

Re: Оспариваем в судах штрафы по протоколам [Re: Glebus]
      6 августа 2009 в 18:20 Гілками

Суд пригран

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити
Додаткова інформація
2 користувачів і 12 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 4209

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія