autoua
×
Autoua.netФорумLada (ВАЗ) форум

Аммо что лучше масло, газ, газ-масло

опытный писатель **
46 лет, Львов
Сообщения: 1237
С нами с 23.07.2003

Аммо что лучше масло, газ, газ-масло
      30 ноября 2003 в 20:57 Гілками

Сколько прочитал информации, не могу все таки понять какие аммо по типу лучше. Для меня лучше - єто мягче (меньше чуствовать неровности и тд). Кто реально пользует в классике поделитесь соображениям.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Капитан Ловцов привидений *
Украина,Киев
Сообщения: 10763
С нами с 22.08.2003

Re: Аммо что лучше масло, газ, газ-масло [Re: kosjohn]
      30 ноября 2003 в 21:30 Гілками

1. Смотря сколько ты на это дело готов потратить
2. У меня стоят газо - масляные , жестковато , но на большой скорости
от 80 км/ч это оправдано, машина себя ведет уверенне и держит дорогу.
Стоят Boge. Но все таки лучше Bilstain - по деньгам одно и то же.
Про наши аммо ничего плохого / харошего сказать не могу.
Слышал 2 мнения - что буржуйские дольше ходить не будут , не расчитаны на наши дороги. Знаю по соседскому опыту. Человек поставил _НАШИ_(росийские) аммо и они у него пробежали почти полтора года. А потом им пришел каюк.
Говорят правда что неплохие "Плаза" Питерские, но в Киеве их никто официально не продает.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
Львов
Сообщения: 3822
С нами с 06.07.2001

Не все так просто (+) [Re: kosjohn]
      1 декабря 2003 в 12:01 Гілками

В межах однієї марки: масло - це максимум комфорту, газ - максимум жорсткості. Але якщо порівнювати різні амо (в сенсі - від різних виробників), то це все нівелюється.
Наприклад, масляні більштайни будуть жорсткіші, ніж газові делфі.

Треба врахувати, що автомобілі проектують все-таки не дурні люді. Тому найкраще ставити ті деталі, які рекомендує виробник. Для ВАЗ - це СААЗ. І можу сказати, що саме з ними підвіска працює оптимально для повсякденного вжитку. Але. Останнім часом знайти оригінальний СААЗ - це щось, тому доводиться шукати замінник.
Мої пошуки в цьому напрямі привели ось до чого.
Ну, якісний СААЗ - це оптимум, я вже казав.
Подібно до СААЗу працюють масляні Сакс і, напевно, Боге. Кажу "напевно", бо не пробував, але це одинакові амо - і конструкційно, і випускає їх один концерн. Тому, якщо потрібен перш за все комфорт, ці амо треба розглядати як один з основних варіантів.
Про Плазу нічого не знаю.
Делфі. Масляних не пробував, газові - все б чудово, добре вони підходять для зубила, але якість просто нікудишня. В мене перший амо вилетів через 4000, поміняв по гарантії, другий вилетів через 8000. Плюнув, поставив тим часом старий СААЗ, проїхав так ще 2000, вилетів той, який мінявся по гарантії. Тьху.
Більштайн масло. Дуже жорсткі. Штатні пружини заледве з ними справляються. Якщо ззаду сяде пару чоловік - нічого, а якщо зад легкий, то козлить сильно.
Є ще Каяби, але не пробував їх.

Далі. Якщо їздиться в основному в спортивній манері, на великих швидкостях і по хорошій дорозі, то можна дивитись на газові амо. Особливо на швидкості і в поворотах машина на них себе поводить краще. Ну, це я про зубило кажу, бо класики не мав ніколи.
Якщо їзда по різній за якістю дорозі, без екстріму, то краще взяти СААЗ, якщо буде можливість знайти оригінальні, або сакс-боге.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумLada (ВАЗ) форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 0 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  fetus, Bivaliy, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 1752

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія