autoua
×
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

Допоможіть розібратись в проблемі

патриарх ****
42 года (17 лет за рулем), Киевская обл.
Сообщения: 1057
С нами с 27.05.2008

Допоможіть розібратись в проблемі
      2 июля 2009 в 18:28 Гілками

Суть проблеми: 25.06.2009 повертав з дороги Кучурган - Одеса на трасу Одеса - Рені. Під"їхавши до кільця і пересвідчившись, що я нікому не заважаю, акуратно повернув праворуч. Відразу був зупинений інспектором ДАІ. Через секунд 5 також була зупинена машина зеленого кольору (все, що про неї запамятав). Переговоривши з водієм даного автомобіля інспектор її відпустив, а до мене почав пред"являти претензії, що я не уступив йому дорогу при виїзді з другорядної. Я одразу запитав, кому власне я не уступив дорогу. Відповідь "Та он тій зеленій машині". На питання про показання в протоколі нібито потерпілої сторони, він мені показав руку, де кульковою ручкою був написаний якісь номер телефону і адреса. Далі він почав демонстративно заповнювати протокол. Після того як я йому сказав, що без показань свідка я нічого підписувати не буду, то свідок зразу об"явився, з документами і знав як правильно писати пояснення. З поясненнями свідка я не ознайомився через пряму відмову. З моєї сторони також був свідок, так йому надати папір для показань було відмовлено. Заповнивши протокол, інспектор надав мені його для ознайомлення. Я був шокований. Протокол заповнений РОСІЙСЬКОЮ мовою повністю, навіть дані з документів (наприклад не Микола, а Николай, не Васильович, а Васильевич). На зауваження, що державна мова в нас поки одна і правила діловодства написані для всіх, інспектор мені зухвало сказав "Я уже 10 лет так пишу и ничего". В поясненнях я вказав і про свідка і про мову і про потерпілого. Також вказав, що на автомобілі відсутній номер довіри ДАЇ (а це порушення?). Потім була виписана постанова на 425 грн (теж російською). Я порадив їм сходити з цією постановою в одне цікаве місце і залишив їм.
Тепер охолонувши думаю, чого чекати. Справа в тому що:
1. Місце інциденту - Одеса
2. Прописка - Івано-Франківськ
3. Живу - Київ
Якщо писати позов, то куди? В Київ, Одесу чи Івано-Франківськ? Чи забити і не парити собі мозок? Варіант відповіді "Сам дурак, що не забрав" не приймаються. Хочеться чогось більш конструктивного. Дякую


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
50 лет (33 года за рулем), Киев
Сообщения: 8868
С нами с 04.01.2006

Re: Допоможіть розібратись в проблемі [Re: Acapello]
      2 июля 2009 в 20:06 Гілками

Так постанову таки вручили?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ****
42 года (17 лет за рулем), Киевская обл.
Сообщения: 1057
С нами с 27.05.2008

Re: Допоможіть розібратись в проблемі [Re: vladd]
      2 июля 2009 в 22:38 Гілками

Заповнили, але я відмовився підписувати і забирати. Копію протоколу забрав

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
50 лет (33 года за рулем), Киев
Сообщения: 8868
С нами с 04.01.2006

Re: Допоможіть розібратись в проблемі [Re: Acapello]
      2 июля 2009 в 22:49 Гілками

"Підпишуть" самостійно інспектори, або з допомогою "свідків" оформлять відмову від підпису.
P.S.
Наскільки мені відомо, то знавці "судової тяжби" таки рекомендують підписувати всі документи, але зі своїми коментарями, включаючи додатки на окремому аркуші паперу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ****
42 года (17 лет за рулем), Киевская обл.
Сообщения: 1057
С нами с 27.05.2008

Re: Допоможіть розібратись в проблемі [Re: vladd]
      3 июля 2009 в 22:06 Гілками

Ні, протокол я власне підписав всюди де треба, пояснення написав і копію забрав собі. А після, того як інспектор заповнив постанову я псіханув і порадив йому повісити її собі в рамочку.
Тобто протокол підписав і копію забрав, а постанову не забрав.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити
Додаткова інформація
0 користувачів і 13 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 3055

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія