autoua
×
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

Як правильно оскаржити постанову...

SID
подмастерье ***
Сообщения: 96
С нами с 15.09.2006

Як правильно оскаржити постанову...
      26 августа 2009 в 12:51 Гілками

Всем привет!

Пройдясь поиском по разделу, выяснил, что есть тонкости составления и подачи таких документов. Но в единое целое, мне, без юр. образования, не удалось свести.
По сути - 24.08 меня остановил работник ГАИ, представился, попросил документы. Я достал бумажник, показал в окошко, он попросил передать ему. Я спросил, на каком основании? Говорит, что я обязан по требованию передать. Отвечаю, что без основания не буду. Тогда он сказал, что остановил меня за нарушение проезда перекрестка. Я говорю, что надо было сразу назвать причину, и начинаю звонить по тел. доверия ГАИ. Пока там ни кто не отвечает, он начинает злиться и угрожает, что если я ему документы не передам, то он вызовет наряд милиции и меня отправят в райотдел, также пытается выдернуть у меня из рук документы через окно. Потом заявляет, что будет составлять протокол без меня и останавливает 2-х свидетелей. Я выхожу из машины, и заявляю, что не нарушал. Он говорит, Вы со второй полосы поворачивали налево в направлении зеленой стрелки при включенном красном сигнале. Я говорю, что перед перекрестком только знаки висят, а разметки дорожной нет, и я двигался как можно ближе к левой стороне дороги, объезжая плохо уложенный асфальт у края. Я дал ему документы и попросил мне показать, по какой именно полосе я двигался, а на месте он не смог точно указать место положения, так как там действительно нет разметки. В протоколе я указал, что не согласен с решением, т. к. двигался ближе к левой части дороги, по сколько не было дорожной разметки, только знаки. Также, что работник ГАИ угрожал задержать меня (отвезти в райотдел), без разъяснения мне мох прав, нарушая закон о милиции (ч8 ст5). (Потом он конечно вспомнил и уже когда давал протокол подписать, права мне зачитал)

Исходя из вышеизложенного, хочу опротестовать штраф, к тому же максимальный по статье 122 ч.2 КУпАП. В прилепленной теме нашел «Адміністративний позов про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення».

До такого-то суду _________________ (підставити назву суду)


____________________________,(підставити свої прізвище, ім’я, по батькові)
_____________________________________ (підставити свою адресу)


На постанову такого-то органу ______________________________________ _______________________ (підставити назву та адресу органу або посадової особи )

Від „____”_____________200__р. (підставити дату)

У справі про адміністративне правопорушення, передбачене такою-то статтею КпАП України

__________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________________
(підставити свої прізвище, ім’я, по батькові, адресу)

Адміністративний позов
про скасування постанови у справі про
адміністративне правопорушення від __.__.2009р.
(у порядку ст.18ч.2 КАС України).

Зазначеною постановою мене визнано винним у тому, що нібито „___”____________200__р., (підставити дату) керуючи автомобілем _____________ держ.№ _______________ (підставити дані транспортного засобу) на _________________________________ (підставити місце), ______________________________________________, (підставити суть порушення, яке нібито мало місце, і за яке складено адмінпротокол, (наприклад, „проїхав перехрестя на заборонний сигнал світлофора”), _____________________________(якщо не згодні з фактичними обставинами справи, вказати у чому це полягає) .
Крім того, зазначена постанова не відповідає вимогам закону, а саме, у порушення вимог ст. 33 КУпАП, згідно якої при накладенні стягнення враховуються характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують відповідальність і обтяжують відповідальність, а також вимог ст. 278 КУпАП, згідно п. 4 якої орган (посадова особа) при підготовці до розгляду справи про адміністративне правопорушення вирішує чи витребувано необхідні додаткові матеріали, суб’єкт оскарження не з’ясував ступінь вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують відповідальність, не витребував, при цьому, необхідних документів, і як результат безпідставно призначив мені максимальне покарання за цією статтею.
На підставі викладеного, вважаю оскаржувану постанову безпідставною, та такою, що винесена з порушенням процесуального права, а тому вона підлягає скасуванню.
Від сплати мита звільнений на підстав ст.288ч.5 КАС України.
На підставі викладеного, керуючись ст.287-288 КпАП України,

ПРОШУ:
Таку-то постанову такого-то органу скасувати.

„_______”__________ 200__р.

Підпис

Додатки:
1). Копія постанови органу ДАІ




Можно его использовать в моем случае?


Как подавать - лично в суде по месту прописки или можно отправить заказным письмом?

Обосновано ли освобождение от оплаты пошлины?


Заранее благодарю, кто поможет!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
SID
подмастерье ***
Сообщения: 96
С нами с 15.09.2006

Re: Як правильно оскаржити постанову... [Re: SID]
      27 августа 2009 в 14:11 Гілками

Ок. Пока ответов не было составил из образцов следующее:

До такого-то суду _________________ (підставити назву суду)
____________________________,(підставити свої прізвище, ім’я, по батькові)
_____________________________________ (підставити свою адресу)

На постанову ІДПС з взв. роти по обслуговуванню СПДПС ДАІ в м. Києві пр-ка Нішпорського Дмитра Миколайовича
Від „24” серпня 2009 р.
У справі про адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.122 КУпАП України
__________________________________________________________________________________
(підставити свої прізвище, ім’я, по батькові, адресу)

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
про визнання дій відповідача протиправними та про скасування постанови про адміністративне правопорушення АА №000000 від 24 серпня 2009 року.

Ця скарга підлягає розгляду на підставі ст. 287-289 КУпАП, яка прямо передбачає право особи оскаржити до вищестоящого органу (вищестоящій посадовій особі) постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи, і не містить виключення для постанов, винесених у загальному порядку.
Постанова АА №000000 від 24 серпня 2009 року винесена щодо мене, нібито за порушення мною вимог п. 16.9 Правил дорожнього руху не відповідає вимогам закону та підлягає скасуванню з таких підстав.
У протоколі про адміністративне правопорушення та постанові відсутні належні докази порушення мною вимог п. 16.9 Правил дорожнього руху. У тексті протоколу та постанови зазначено, що 24.08.09 о 19-45 в м. Києві на регульованому перехресті вул. Старовокзальна - вул. Жилянська, керуючи автомобілем, під час руху в напрямку стрілки зеленого кольору на табличці, водій не зайняв крайню ліву смугу руху, та здійснив рух з другої смуги руху, при забороненому (червоному) сигналі світлофору, чим порушив п. 16.9 Правил дорожнього руху. Але як я вказав у поясненні протоколу, що на вулиці Старовокзальна не існує дорожньої розмітки та знаків 5.16, 5.17.1, 5.17.2, а наявні тільки перед самим перехрестям інформаційно-вказівні знаки 5.18, які показують дозволений напрямок руху по смугах, я керувався п. 11.1 Правил дорожнього руху де вказано, що кількість смуг на проїзній частині для руху нерейкових транспортних засобів визначається дорожньою розміткою або дорожніми знаками 5.16, 5.17.1, 5.17.2, а за їх відсутності — самими водіями з урахуванням ширини проїзної частини відповідного напрямку руху, габаритів транспортних засобів і безпечних інтервалів між ними, а саме я рухався якомога ближче до лівої сторони дороги в напрямку стрілки зеленого кольору на табличці.
Крім того, зазначена постанова не відповідає вимогам закону, а саме, у порушення вимог ст. 33 КУпАП, згідно якої при накладенні стягнення враховуються характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують відповідальність і обтяжують відповідальність, а також вимог ст. 278 КУпАП, згідно п. 4 якої орган (посадова особа) при підготовці до розгляду справи про адміністративне правопорушення вирішує чи витребувано необхідні додаткові матеріали, суб’єкт оскарження не з’ясував ступінь вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують відповідальність, не витребував, при цьому, необхідних документів, і як результат безпідставно призначив мені максимальне покарання за цією статтею.
На підставі викладеного, вважаю оскаржувану постанову безпідставною, та такою, що винесена з порушенням процесуального права, а тому вона підлягає скасуванню.
Від сплати мита звільнений на підставі ст.288 ч.5 КАС України.
На підставі викладеного, керуючись ст. 287-288 КУпАП України,
ПРОШУ:
Постанову №000000 від 24 серпня 2009 скасувати.
„_______”__________ 200__р.
Підпис


Прошу всех юридически- и канцелярно- подкованных прокоментировать, т. к. хотелось бы до конца месяца все сделать.

Благодарю за внимание!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити
Додаткова інформація
0 користувачів і 15 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 6227

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія