autoua
×
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

Чи варто робити даїшнику неприємності? (2/2)

важничающий писатель **
Киев
Сообщения: 2280
С нами с 19.01.2009

Re: Чи варто робити даїшнику неприємності? [Re: shurken]
      14 сентября 2009 в 12:30 Гілками

Не треба софістики. В сабжі цього немає.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Киев
Сообщения: 2109
С нами с 04.12.2007

Re: Чи варто робити даїшнику неприємності? [Re: Csaba]
      14 сентября 2009 в 12:50 Гілками

Вопрос актуален.
сегодня Святошинским судом была отменена постанова ИДПСа Ровенского УДАИ на мое имя на сумму 306 грн. Через 15 дней будет готово письменное решение.
Вот сижу и думаю как дальше добивать этого ИДПСа, который снимал меня из кустов за 200 м. до занка окончания населенного пункта.

У кого есть ссылки или готовые подобные документы - скидывайте.
Буду скаржитися.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
47 лет (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 46170
С нами с 08.03.2005

Re: Чи варто робити даїшнику неприємності? [Re: Csaba]
      14 сентября 2009 в 13:14 Гілками

В ответ на:

Не треба софістики. В сабжі цього немає.



Как раз сабж выглядит: "Чи варто робити даїшнику неприємності?", а не: "Чи варто звільняти даїшника?"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок ****
44 года,
Сообщения: 43
С нами с 22.04.2009

Re: Чи варто робити даїшнику неприємності? [Re: Csaba]
      18 сентября 2009 в 15:44 Гілками

Про що ти говориш? Я щось не розумію... Давай по-порядку:

Я законослухняний громадянин, ходжу до церкви, плачу (о, чудо! ) податки, виховую , короче - веду нормальний спосіб життя (в нашій ситуації - в супереч державі, а не за її допомогою). Якесь чмо мене незаконно оштрафувало типу "ти дурак - плати штраф, а не подобається - вали досуду, доводь, що ти розумний". Я витрачаю свій час (забираючи його від сім"ї/заробляння грошей(на податки /відпочинку тощо) і змушений копатись у всяких КУпАПах, КАСУ, і прочих матюгливих документах, писати якісь позови, щось комусь доводити, пару раз бігати в суд (відпрошуючись з роботи) щоб тільки взнати, чи все гаразд, коли буде слухання і т.д . Нарешті суд визнає, що я таки не дурак. І що? Я того без судді не знав ? А то чмо, що мене оштрафувало, за той час настрочило сотню незаконних постанов... Думати (як ти) що це - дріб"язок - ось де справжня софістика .

Особа, що спілкується зі мною від імені держави є її лицем. Станом на зараз я всіх ДАЇшників розглядаю виключно як членів організованого злочинного угрупування, єдина функція яких - грабувати автовласників . Така поведінка призводить до того, що і всю державу я сприймаю як організовану злочинну групу. І це - не дріб"язок... Поки у представників влади не буде відповідальності за свої дії, у країні буде бардак...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок ****
44 года,
Сообщения: 43
С нами с 22.04.2009

Re: Чи варто робити даїшнику неприємності? [Re: Csaba]
      19 сентября 2009 в 00:15 Гілками

А тепер, після "філософської частини" - по твоїх питаннях:
В ответ на:

1) Яке покарання дисциплінарного характеру ти вважаєш адекватним?



Як мінімум - догана, максимум - неповна службова відповідність

В ответ на:

2) Прагматизм законодавства в тому, що дрібязок таким залишається. В основному шкода, завдана незаконним затриманням, дізнанням, притягненням до кримінальної відповідальності повинна мати адекватне відшкодування. Дана ж справа - це дрібязок


.
Це не дріб"язок в моральному плані(читай вище). В матеріальному - хай оплатить мені 2-3 моїх робочих дні.

В ответ на:

3) Чи розмежовуєш ти питання некомпетентності чи помилки інспектора з явним умислом та грубим порушенням як критерій у необхідності додаткових скарг?




Так, некомпетентного одразу видно, йому бог суддя (і так, бідачка, мучиться ). Анулювати його рішення - в майбутньому бути мати науку, та й по всьому. А от хамська поведінка впевненого в своїй вищості та безнаказаності , який знайомий з нюансами юриспруденції і робить так, що відбитись стає дуже важко - тут треба йти до кінця ІМХО, догана - це необхідний, але недостатній мінімум.

В ответ на:

І найголовніше:
За твоєю логікою треба звільняти кожного суддю місцевого суду, чиє рішення (або вирок!!!) скасовано в апеляції, або гнати мітлою всю тройку суддів апеляційного суду, якщо касаційна інстанція переглянула їх рішення. Так виходить?





Моя логіка: коли плюють в лице, поважаючий себе чоловік відповідає адекватно. Софістика - це коли небажання/невміння/страх/лінь захистити свою гідність прикривається фразами про "дріб"язок", "сутяжничество" чи іншу іраціональну категорію, без образ.

Якщо в мене на роботі працівник систематично помиляється, я з ним без жодного жалю прощаюсь. Те саме я, як платник податків - роботодавець , суддів і прочих фігурантів цієї теми, пропоную робити з тими чиновниками, що систематично "помиляються". Я неправий?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Киев
Сообщения: 2280
С нами с 19.01.2009

Re: Чи варто робити даїшнику неприємності? [Re: Myself]
      21 сентября 2009 в 18:39 Гілками

Ти сто раз правий.

І правий один чувак. Якось зустрів його в суді в Кривому Розі (Апеляція). Судиться з якоюсь СПДшницею за якісь туфлі вже 4й рік. Вже вивчив весь ЦПК, ЗУ "Про захист прав споживачів", я його майже за адвоката сприйняв.
А туфлі коштували 400 грн. Отаке... 4 роки по судах


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок ****
44 года,
Сообщения: 43
С нами с 22.04.2009

Re: Чи варто робити даїшнику неприємності? [Re: Csaba]
      21 сентября 2009 в 23:23 Гілками

Колись один розумний сказав, що сперечатись на форумах, це як приймати участь в олімпіадах для неповносправних: навіть коли ти переміг - все одно ти даун ...
Тому пропоную таке: твої аргументи почуті і прИйняті (хоч особисто для мене - неприйнЯтні), така думка має право на існування. Так що закриваємо цю суперечку кожен "при своїх", О.К? А то за нею тематика, винесена в сабж - забулась...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Киев
Сообщения: 2280
С нами с 19.01.2009

Re: Чи варто робити даїшнику неприємності? [Re: Myself]
      22 сентября 2009 в 18:36 Гілками

Ну давай псевдорозумні цитати сюди не приплітати, ми, як люди розумні, стоїмо трошки вище. Краще щось із великих цитувати, аніж форумний планктонський мотлох. Думка та рішення завжди за клієнтом (за тобою) - це я так із практики скажу. Адвокат лише пропонує варіанти, розказує про їх особливості. А клієнт - заказує музику.

Так само як і приклад - із практики навів - для наочності "глупої принциповості". Таких історій чимало. Просто подальша агресія з метою нашкодити ДАІшнику в тебе не зникає - а це вже ти в мінусі. Власне порада і полягала в тому - що вийти із ситуації або переможцем, або з прийнятним результатом - за рахунок мінімуму зусиль та ресурсів.
Удачі - не попадайся в руки рідної міліції


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье ****
33 года, Киев
Сообщения: 95
С нами с 08.02.2009

Re: Чи варто робити даїшнику неприємності? [Re: Myself]
      23 сентября 2009 в 10:26 Гілками

- Про рідкісні екземпляри гідних працівників ГАІ нижче не йтиметься - лиш трошки про нікчемних "дай"ців:
Незалежно від мотивів "дай" ( хабар чи план по протоколам )і факту скоєння порушення буває два основних типи діалогу у непевних ситуаціях і просто на рівному місці -
1.бездоказовий "развод лоха"
2.організовано- угрупований ( проплачені свідки ).

( Реально-чесне і кваліфіковане оформлення протоколу освіченим працівником ГАІ з відео-доказом І показаннями НЕкуплених свідків - неймовірно рідкісне видовище, яке варто оплатити. Варіант малоймовірного безчинства і застосування сили з боку ДАЙців теж не розглядатимем..)

Тож мої дії після кількасекундної оцінки особистості в погонах :
Тип 1. - Вмикаю диктофон/камеру і з максимальною ввічливістю прошу дати переписати "реквізити" зі службового посвідчення шановного пана. Зацим одразу прошу оформити протокол за всіма правилами і повідомляю, що нікуди не поспішаю. Чесно приношу в жертву 1-2 години і заповнюю протокол, клопотання, додатковий аркуш із поясненнями іт.д. Обов'язково закреслюю всі незаповнені графи. Фотографую місце зупинки в усіх необхідних ракурсах залежно від того, що "ш'ють". Їду до адвоката і віддаю йому сумму штрафу за вірно заповнені позови "кудитікиможна". По виграній справі - вимагаю компенсації понесених збитків і покарання дайця.
Тип 2. Все те саме + вимагаю посвідчення особи від свідків і намагаюсь раніше за Гайця внести в протокол своїх - байдужеяких. А надалі обов'язково вимагаю присутності всіх трьох "заробітчан" у суді, де розглядатимуться їх брехливі свідчення за статтею...

ГОЛОВНЕ - в жодному разі не намагатися залякати Гайця. мовчазне ввічливе оформлення на протязі години точно підштовхне його на роздуми-" от **** -, що бабла не отримав, часу купу втратив, у особовій справі - стягнення, до підвищення стало довше чекать- так цьому розумнику ще й приємно, що його зупинили..."

Отже на виході ( якщо ще в перші 2 хвилини мені не побажали щасливої дороги) я плачу не "на вибори" , а адвокату за роботу, а втрачений час компенсую моральним задоволенням від добре виконаної роботи на рівні соціуму - а головне - нікому зла не бажав і не зробив. Думаю, добре було б , якби хоч один з сотні поводив себе таким чином - всі не будуть, бо для цього треба мати хоча б нормальну середню освіту...

---- Де знайти таку спеціалізовану адвокатську контору?
PS: хіба може бути працівнику ГАІ неприємно вірно оформити протокол разом з
освіченим і досвідченим водієм?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити
Додаткова інформація
3 користувачів і 34 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 7719

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія