autoua
×
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

Закінчення моєї адміністративної справи.

OLd
старый писатель **
49 лет, Киев
Сообщения: 846
С нами с 18.12.2001

Закінчення моєї адміністративної справи.
      13 февраля 2004 в 09:29 Гілками

Після сьогоднішніх подій вже ставлю крапку на цьому питанні.
Як я вже писав, у мене нещодавно відбулась зустріч з майором на вул.Хохлових. Розмовою залишились задоволені обидві сторони. Вони визнали, що дії старшого інспектора Гладченко були неправомірними і він притягнутий до дисциплінарної відповідальності. Проте, так як скасувати протоколи вони вже не можуть, то подальше вирішення справ розглядається лише в суді. Але до того часу рішення суду вже було винесено, де мене признали винним і винесли попередження без запису в талон. Рішення прийняв зовсім інший суддя, без моїх клопотань (гадаю що вони не випадково загубились) і без моєї присутності. Можна було б апеляцію подавати, але, нажаль, зараз часу замало.
Вчора ввечері зателефонував зовсім інший майор, але вже з батальйону, де безпосередньо працює Гладченко. Попросив під’їхати до них для закриття моєї скарги на ім’я Каракая. На мою відмову він сам виявив бажання під’їхати до мене на роботу. Сьогодні зранку добре поспілкувались. Почитав його заключення на командира полку, де визнано неправомірними дії Гладченко і майора батальйону, який спочатку розглядав мою скаргу. Їх притягнуто до дисциплінарної відповідальності і зняття премії за певний період. Але це вже не слова, а справді документ, який підписаний їхнім керівництвом.
В цілому, я вирішив вже далі не іти, хоча і отримав пропозицію від нього, що на моє прохання інспектора можуть і звільнити (чистять ряди свої, чи що?). Або це був такий собі „психологічний” хід, який він прорахував наперед з урахуванням моєї відмови. Іншими словами, я вже поставив розпис, що скаргу розглянуто в моїй присутності і відповіддю на неї задоволений. Даний майор виявився досить чемною і порядною людиною і пообіцяв у разі проблем допомагати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 3473
С нами с 22.10.2002

Re: Закінчення моєї адміністративної справи. [Re: OLd]
      13 февраля 2004 в 10:39 Гілками

У, теперь у тя покровители есть и связи
А сам то как считаешь, стоило бы уволить Гайца за эти действия или нет???
Просто интересна психология, в тот момент когда ты с ним общался(момент когда тебя остановили) наверно с удовольствием подписал бы бумагу на его увольнение , а ща подостыл и т.д.!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
59 лет, Киев
Сообщения: 972
С нами с 17.05.2002

Re: Закінчення моєї адміністративної справи. [Re: Fish]
      13 февраля 2004 в 11:05 Гілками

Все верно, увольнять не стоило. Этот уже ученый будет и на рожон лезть не станет. Неизвестно кого на его место взяли бы.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
и.о. пользователя ***
49 лет (32 года за рулем), рег. АА, недалеко от метро
Сообщения: 11069
С нами с 09.12.2002

Re: Закінчення моєї адміністративної справи. [Re: alex0325]
      13 февраля 2004 в 11:12 Гілками

В ответ на:

Этот уже ученый будет и на рожон лезть не станет



А вот "мой" второй ИДПС уже тоже ученый - он таки может оставаться безнаказанным


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
OLd
старый писатель **
49 лет, Киев
Сообщения: 846
С нами с 18.12.2001

Re: Закінчення моєї адміністративної справи. [Re: Fish]
      13 февраля 2004 в 13:13 Гілками

В ответ на:

У, теперь у тя покровители есть и связи
А сам то как считаешь, стоило бы уволить Гайца за эти действия или нет???
Просто интересна психология, в тот момент когда ты с ним общался(момент когда тебя остановили) наверно с удовольствием подписал бы бумагу на его увольнение , а ща подостыл и т.д.!



Якби вони відразу (в той же самий день, коли у мене вилучили посвідчення) запропонували б повернути його мені в руки і скасувати складений протокол (а вони на це мали повне право), то я б нічого і не вимагав додатково. Але я отримав відповідь, що ДПС-ник діяв правомірно (особливо коли дописував своїх свідків) і що вони нічого вдіяти не можуть.
Тепер, звичайно, я вже навчився дечому на своїх помилках, і, якби я дещо зробив би по іншому, то і рішення суду могло бути інше. Але це вже мої помилки.
Наполягати на звільненні я не став би у всіх випадках (і відразу, і тепер), так як цілком розумію, що людина, яка звільнена не за власним бажанням (а це все ж таки капітан міліції) буде дуже озлоблений і більш небезпечний для навколишнього середовища, ніж в даному випадку. Да і без роботи залишитись за таку дрібницю....

Але в будь-якому випадку я сподіваюсь, що вищевикладена ситуація піде на користь інспектору Гладченко в подальшому спілкуванні з пересічними громадянами.
Всім дякую за поради і підтримку в даному форумі!!! Без них я навряд чи тягався б так довго з ДПС.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Украинский националист ***
Киев
Сообщения: 19281
С нами с 15.11.2003

Ню-ню... [Re: OLd]
      13 февраля 2004 в 16:51 Гілками

В ответ на:

Даний майор виявився досить чемною і порядною людиною і пообіцяв у разі проблем допомагати.




А тарифы на "добровольную ментовскую помощь" называл?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Украинский националист ***
Киев
Сообщения: 19281
С нами с 15.11.2003

Да липа всё это... [Re: alex0325]
      13 февраля 2004 в 16:58 Гілками

Не смешите, ей-богу... Взрослые ж люди Уволят, как же. Просто надо было человека убедить забрать свою бумажку, не в тему написанную. Чтоб если вдруг что, по жопе не получить от вышесидящих паханов. Вот и наобещали золотые горы...

P.S. Наперсточники тоже много чего интересного рассказывают, когда лохов разводят. Менты не лучше ничем. Потому все эти басни - чистой воды иллюзия.

P.P.S. Только один вариант может быть похож на правду: данного капитана хотят подставить давно шакалы-сотоварищи, и ищут подходящего момента. Как всегда, работает принцип: "Столкни ближнего, обос%и нижнего."


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
OLd
старый писатель **
49 лет, Киев
Сообщения: 846
С нами с 18.12.2001

Re: Да липа всё это... [Re: adrenalin]
      13 февраля 2004 в 20:39 Гілками

В ответ на:

Не смешите, ей-богу... Взрослые ж люди Уволят, как же. Просто надо было человека убедить забрать свою бумажку, не в тему написанную. Чтоб если вдруг что, по жопе не получить от вышесидящих паханов. Вот и наобещали золотые горы...

P.S. Наперсточники тоже много чего интересного рассказывают, когда лохов разводят. Менты не лучше ничем. Потому все эти басни - чистой воды иллюзия.

P.P.S. Только один вариант может быть похож на правду: данного капитана хотят подставить давно шакалы-сотоварищи, и ищут подходящего момента. Как всегда, работает принцип: "Столкни ближнего, обос%и нижнего."



Ну, якщо так думати, то впору піти відразу і повіситись.
З приводу його звільнення - я написав, що особо в це не вірив. Але з іншого боку, в даному випадку, і не наполягав би. Те, що у них там свої "лісові" закони - мені це по "барабану". Я отримав ОФІЦІЙНУ відповідь в ПИСЬМОВІЙ формі з Департаменту ДАІ МВС України, що старший інспектор притягнутий до дисциплінарної відповідальності. Чи Ви очікували що його прямо при мені "випорють"? Потрібно бути реалістом.
Те, що сьогодні з ДПС до мене приїжджали, то вже, так би мовити, інша кухня, яка відголоском до них докотилась від моєї скарги. Ось там я вже не вимагав офіційної відповіді, так як вже маю її, про що і вказав вище.
Якщо дотримуватись Вашої "орієнтації" - то завжди треба бігати перед ДПС-никами і вблагати про милість. Раджу Вам хоч інколи намагатись відстоювати свої права. Хоча б спробуйте це зробити і все буде гаразд.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6752
С нами с 07.11.2002

Re: Спасибо тебе и Илье(elia)...(+) [Re: OLd]
      16 февраля 2004 в 15:53 Гілками

...за показательные выступления в борьбе за свои права(в двух смыслах).При любом исходе борьбы,для одной стороны поучительно,для другой "чтоб не повадно было".
Честно говоря,не знаю,стал бы я заниматься написанием жалоб и т.д. .Но причина не в безпринципности,а в отсутствии времени.А вы таковое нашли.
P.S.Кто в армии служил,тот в цирке не смеется (с)Н.Фоменко.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити
Додаткова інформація
2 користувачів і 32 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 8232

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія