autoua
×
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

Нужен образец заявления в прокуратуру (трудовое)

Достоевский ***
41 год (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 8859
С нами с 06.04.2007

Нужен образец заявления в прокуратуру (трудовое)
      11 ноября 2009 в 11:05 Гілками

8 мес барышня отработала, за 2 дня до зарплаты сказала что увольняется
потом еще болела несколько дней
через неделю пришла за з\п и трудовой: з\п не отдали. трудовую отдали пустую (не указали что она работала на фирме 8 мес)

хотим написать заявление в прокуратуру: "грубое нарушение трудового законодательства в части ненадлежащего оформления трудовых отношений"
киньте образец такого или похожего заявления...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Йасносолнышко ***
Киев
Сообщения: 26442
С нами с 01.06.2005

Re: Нужен образец заявления в прокуратуру (трудовое) [Re: rulez]
      11 ноября 2009 в 12:03 Гілками

Пишешь в повествовательной форме:
1. Была принята на работу...
2. Трудилась... и получала з/п в размере ... грн./мес. по ведомости.
3. Подала заявление на увольнение по собственному..
4. Заболела
5. Выдали пустую трудовую книжку и не осуществили расчет, "чим порушили вимоги ст.47 Кодексу законів про працю України".

Прошу дати правову оцінку діям (бездіяльності) посадових осіб ТОВ "..." та вдатися до заходів, спрамованих на відновлення моїх законних прав та інтересів.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3004
С нами с 03.02.2008

Re: Нужен образец заявления в прокуратуру (трудовое) [Re: rulez]
      11 ноября 2009 в 14:13 Гілками

Много вопросов:
1. Получала ли ЗП официально - по ведомости, на карточку (т.е. остались ли доказательства о трудоустройстве)?
2. Есть ли свидетели \ документы, готовые подтвердить ее трудоустройство?
3. В трудовой нету записи о принятии на работу и нету записи о увольнении?
4. Писать стоит вот куда:
а) в прокуратуру;
б) КРУ;
в) Держнаглядпраці;
г) в суд.

Иск:
До _____________ міськрайонного суду
_____________області

Позивач: Іванов Іван Іванович,
який проживає за адресою: вул. Фокіна, буд. 0,
м. _____________ _____________обл.,
поштовий індекс _____

Відповідач: Приватне підприємство „ХХХ”
вул. Майорова, буд. 00,
м. _____________ _____________обл.,
поштовий індекс _____

Ціна позову: 620 гр. 63 коп.

Позовна заява
про зміну дати звільнення
і стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу

9 серпня 2000 року мене прийняли на роботу оператором комп’ютерного набору у приватне підприємство „ХХХ” м. _____________.
12 травня 2005 року я подав заяву про звільнення з роботи за власним бажанням, ст. 38 КЗпП України.
У відповідності до ст. ст. 47, 116 КЗПрП України, відповідач був зобов’язаний в день звільнення видати мені належним чином заповнену трудову книжку та виплати розрахункові кошти - ......... грн.
В день звільнення директор підприємства Петров Іван Миколаєвич відмовився видати заробітну плату за останній місяць і видав ненадежно оформлену трудову книжку. У ній були відсутні запис про прийняття на роботу та звільнення.
Вважаю його дії незаконними, оскільки у відповідності з ч. 1 ст. 47 КЗпП України власник або уповноважений ним орган зобов'язаний в день звільнення видати працівникові належно оформлену трудову книжку. Згідно зі ст. 117 КЗПрП України в разі невиплати з вини підприємства належних мені сум в день звільнення, підприємство повинно сплатити мені мій середній заробіток за час затримки по день фактичного розрахунку. Отже, окрім прямої заборгованості (... грн), відповідач повинен сплатити мені компенсацію за затримку (ст. 117 КЗПрП України) в розмір... грн.

На день пред’явлення позову до суду я перебував у вимушеному прогулі 57 днів, з 27 травня 2005 року по 15 серпня 2005 року. За цей час відповідач зобв’язаний виплатити на мою користь заробітну плату в сумі 620 гр. 63 коп. ( 510 гр./ фактична заробітна плата за останні два місяці роботи / : 44 дні / кількість фактично відпрацьованих робочих днів за два останні місяці роботи / = 11 гр. 59 коп. / розмір середньоденної заробітної плати / х 57 днів / кількість днів вимушеного прогулу / ).

А у відповідності до п. 2 Постанови КМ України “Про затвердження Положення про порядок компенсації працівникам частини заробітної плати у зв’язку з порушеням термінів її виплати” відповідач повинен виплатити мені компенсацію (індексацію) за кожен місяць затримки відповідно до індексу споживчих цін. А саме – за... місяців (від... до...) в розмірі..... грн.

Загалом відповідач повинен виплатити мені..... грн. Свої вимоги у зазначеній частині я збільшу на день розгляду справи в суді.

У відповідності з п. 1 ч. 1 ст. 4 Декрету Кабінету Міністрів України „Про державне мито” робітники і службовці звільняються від сплати судового збору за позовами, що випливають з трудових правовідносин.
Крім доданих до заяви документів, зазначені мною обставини зможуть підтвердити Свиридов А.І. і Шмалько Г.П.
На підставі викладеного й у відповідності з ч. 1 ст. 47, ст. 116, ст. 117, п. 1 ч. 1 ст. 232, ч. 4 ст. 235 КЗпП України, керуючись п. 5 ч. 6 ст. 130, ч. 1 ст. 88, п. 2 ч. 1 ст. 367 ЦПК України, п.2 Постанови КМУ від 20.12.97 №1427 із змінами та доповненнями

прошу:

1. Змінити дату мого звільнення з роботи з приватного підприємства „ХХХ” м. _____________ з 26 травня 2005 року на день розгляду справи в суді.
2. Зобов’язати приватне підприємство „ХХХ” належним чином оформити та видати мені трудову книжку.
3. Стягнути з приватного підприємства „ХХХ” на мою користь заробітну плату за час вимушеного прогулу в сумі 620 гр. 63 коп.
4. Стягнути з відповідача на мою користь судові витрати.
5. Допустити негайне виконання рішення суду в частині стягнення заробітної плати, але не більше чим за один місяць.
6. Викликати до суду свідків:
- Свиридова Андрія Івановича, яка проживає за адресою: вул. Марта, буд. 4. кв. 56, м. _____________ _____________ обл.,
- Шмалько Галину Петрівну, яка проживає за адресою: вул. Леніна, буд. 14, кв. 8, м. _____________ _____________ обл.

Додатки:

1. Копія наказу про прийняття на роботу.
2. Копія наказу про звільнення з роботи.
3. Довідка про середню заробітну плату.
4. Квитанція про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
5. Копія позовної заяви.

„____”___________200__р. ____________Іванов І.І.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
41 год (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 8859
С нами с 06.04.2007

Re: Нужен образец заявления в прокуратуру (трудовое) [Re: Мирослав]
      11 ноября 2009 в 15:40 Гілками

В ответ на:

Много вопросов:
1. Получала ли ЗП официально - по ведомости, на карточку (т.е. остались ли доказательства о трудоустройстве)?
2. Есть ли свидетели \ документы, готовые подтвердить ее трудоустройство?
3. В трудовой нету записи о принятии на работу и нету записи о увольнении?




1.ЗП неофициально, нету никаких письменных доказательств о трудоустройстве.
2.Есть несколько свидетелей, знакомые друзья. Сидела в отдельном небольшом здании с начальницей, еще есть рабочие - но они в цеху где-то работают.
3.Да, именно так. "В трудовой нету записи о принятии на работу и нету записи о увольнении?"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3004
С нами с 03.02.2008

Re: Нужен образец заявления в прокуратуру (трудовое) [Re: rulez]
      11 ноября 2009 в 16:39 Гілками

Ищите любые документы, свидетелей, свидетельства работы на предприятии. И побольше.
В вашем случае, чтобы требовать каких-либо компенсаций нужно еще доказать, что вы там работали. А потом еще доказать, какая именно ЗП у вас была.

В любом случае проверками замучаете. Если на предприятии практикуется оплата в конвертах, то можно написать еще и в Налоговую Милицию \ УБЭП.
В прокуратуру напишите заявление про Злочин в соответствии со ст.212, 212-1 КК Украины.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити
Додаткова інформація
0 користувачів і 15 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 8644

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія