autoua
×
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

Поругайте исковое заявление "Беркут" превышение скорости

Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3004
С нами с 03.02.2008

Поругайте исковое заявление "Беркут" превышение скорости
      12 ноября 2009 в 22:04 Гілками

До:
Деснянського районного суду
м. Києва
02225, м. Київ, пр-т. Маяковського, 5-в

Позивач:
ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ
02232, м. Київ,
просп. ХХХХХХХХХХХХХХХХХ
Тел.: +38-050-555555555
Адреса електронної пошти: 55555@gmail.com

Відповідач:
УДАІ ГУМВС України в Київській області
вул.Ф.Ернста, 3, м.Київ, 03153


АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
про визнання протиправною та скасування постанови про накладення
адміністративного стягнення за порушення Правил дорожнього руху
України, закриття провадження по справі про адміністративне
правопорушення від 12.11.2009 №АІ096416.

Цей позов підлягає розгляду в судах на підставі ст.288 ч.3 КУпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного (прирівняного до нього) суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи.
12 листопада 2009 року близько 17 год 20 хв я, керуючи автомобілем Nissan ХХХХХ, державний номер АAХХХХEX, який належить мені, рухався по автомобільній дорозі Київ-Чоп в напрямку м. Київ. Рухаючись з дотриманням правил дорожнього руху, о 17.20 у селі Гурівщина, я був зупинений інспектором ІДПС Києво-Святошинського взводу при УДАІ ГУМВС України в Київській області сержантом міліції Кузьменко Олександром Георгійовичем.
На моє прохання назвати причину зупинки він відповів, що я перевищив швидкісний режим і показав зафіксовану на приладі "Беркут" швидкість 97км/год. Після того, як я не погодився з тим, що ця швидкість належить моєму автомобілю, інспектор Пилипенко М.В. пішов складати адміністративний протокол за перевищення мною швидкісного режиму в населеному пункті. Під час складання протоколу у поясненнях я написав свою незгоду з обвинуваченням, тим паче що жодних доказів того, що саме я порушив правила дорожнього руху інспектор ДАІ мені не надав.
Вважаю, що притягнення мене до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 122 КУпАП є незаконним, необґрунтованим, недоведеним з наступних причин:
1. Правопорушення я не скоював, оскільки завчасно скинув швидкість перед знаком населеного пункту та їхав із дотриманням Правил дорожнього руху України.
2. У момент, близький до вимірювання швидкості та зупинки, попереду мого автомобіля з більшою швидкістю рухався автомобіль Тойота, якому ймовірно і належить швидкість, яку зафіксував інспектор приладом Беркут. Проте, попередній автомобіль інспектор не зупинив. Всі описані вище обставини справи були вказані інспектору та викладені в скороченому вигляді в поясненнях до протоколу АІ118053.
3. Як вбачається зі змісту протоколу про адміністративне правопорушення, у даному випадку використовувався вимірювач швидкості Беркут №0603159, що всупереч ст. 251 КУпАП не має функцій відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки. У протоколі та постанові відсутні докази того, що відображена на приладі Беркут швидкість належала саме моєму автомобілю. Фактично мені співробітником ДАІ, що склав протокол, було продемонстровано тільки швидкість та час, який ніби-то пройшов з моменту вимірювання швидкості, на приладі. Встановити та довести, що вимірювалася швидкість саме мого автомобіля неможливо, а за таких умов різниця у часі між зупинкою мене інспектором та показами приладу може означати, що насправді виміряна швидкість будь-якого автомобіля, який рухався у кількох сотнях метрів попереду мого автомобіля.
З огляду на положення ст. 251 КУпАП, у якій міститься норма імперативного характеру щодо використання тільки тих технічних приладів та засобів що мають функції відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, вимірювач «Беркут» не може бути використаний як належний доказ по справі.
4. Під час вимірювання інспектор тримав вимірювальний пристрій у руці, що робить можливим рух назустріч автомобілю, швидкість якого вимірюється, внаслідок чого відносна швидкість, зафіксована приладом, збільшується.
5. Крім того ані в протоколі, ані в постанові у справі про адміністративне правопорушення не наведено даних про допуск даного засобу вимірювальної техніки до застосування в Україні, повірку, похибки при вимірюваннях, що робить вимірювання незаконними у відповідності до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність».
Слід нагадати, що у відповідності до ст.10-15 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», на вимірювання у сфері, у якій їх результат можуть бути використані у якості доказу по справі, розповсюджується державний метрологічний нагляд. За таких умов кожен засіб вимірювальної техніки має бути укомплектований документами про допуск даного типу засобів вимірювальної техніки для використання в Україні та про повірку даного примірника засобу вимірювальної техніки. Таких документів мені співробітником ДАІ надано не було.
6. Розгляд справи на місці, без підготовки та надання мені часу для звернення за правовою допомогою, подання документів, які характеризують особу, інших доказів по справі, - не тільки порушує мої права, передбачені ст.268 КУпАП, але й призводить до того, що при винесенні постанови не враховано особу, матеріальний стан та інші обставини, які слід враховувати при призначенні адміністративного стягнення відповідно до ст.3 КУпАП. За таких умов мої права при такому розгляді справи грубо порушено.
Враховуючі вищевикладене вважаю, що постанова №АІ096416 по справі про адміністративне правопорушення від 12 листопада 2009 року винесена з порушеннями моїх прав та чинного законодавства, є необґрунтованою, незаконною та підлягає скасуванню.
Згідно ст.72 КАСУ в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов’язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Відповідно до ч. 5 ст. 288 КУпАП, особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.
На підставі викладеного, керуючись статтями 287, 288, 289 Кодексу України про адміністративні правопорушення та ст. 2,6-11,18,19,71 Кодексу адміністративного судочинства України, –

ПРОШУ:
1. Відповідно до ч. 5 ст. 288 КУпАП звільнити мене від сплати державного мита.
2. Викликати у судове засідання по справі, належно повідомивши про дату, мене та представника відповідача.
3. Постанову по справі про адміністративне правопорушення від 12.11.2009 року №АІ096416, про накладення на мене – ХХХХХХ х.Х. адміністративного стягнення по ст. 122 ч.1 КУпАП в розмірі 300 (триста) гривень визнати протиправною та скасувати.
4. Провадження по адміністративній справі – закрити, відповідно до п. 1 ст. 247 КУпАП в зв’язку з відсутністю в моїх діях складу адміністративного правопорушення.

ДОДАТКИ:
1. Копія постанови по справі про адміністративне правопорушення від 12.11.2009 року №АІ096416 – 1 аркуш.
2. Копія протоколу №АІ118053 – 1 аркуш.
3. Копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу – 1 аркуш.

«13» листопада 2009 року ________________ ХХХХХХХХ Х.Х.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
65 лет, Киевская обл.
Сообщения: 591
С нами с 30.06.2009

Re: Поругайте исковое заявление "Беркут" превышение скорости [Re: Мирослав]
      12 ноября 2009 в 23:11 Гілками

Вроде бы и поругать не за что.
А в ОблГАИ жалобу писали?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
47 лет (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 46170
С нами с 08.03.2005

Re: Поругайте исковое заявление "Беркут" превышение скорости [Re: Elefant58]
      13 ноября 2009 в 00:22 Гілками

В ответ на:

А в ОблГАИ жалобу писали?



А смысл?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sts
подмастерье *****
Киев
Сообщения: 74
С нами с 19.03.2002

Re: Поругайте исковое заявление "Беркут" превышение скорости [Re: Мирослав]
      13 ноября 2009 в 00:56 Гілками

для чего копия техпаспорта в приложении к иску?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
35 лет за рулем, Балканы
Сообщения: 5524
С нами с 01.07.2003

Re: Поругайте исковое заявление "Беркут" превышение скорости [Re: Мирослав]
      13 ноября 2009 в 07:05 Гілками

В шапке необходимо точно указать ФИО ответчика - инспектора который тебя остановил.
Я бы нмного сократил лирику, оставил только суть.
в целом нормально.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3004
С нами с 03.02.2008

Re: Поругайте исковое заявление "Беркут" превышение скорости [Re: Sts]
      13 ноября 2009 в 07:11 Гілками

В ответ на:

для чего копия техпаспорта в приложении к иску?



Подтверждает, что я - собственник авто.

В ответ на:

В шапке необходимо точно указать ФИО ответчика - инспектора который тебя остановил.



ФИО и адрес, а адрес я то и не знаю. Где этот Киево-Святошинский взвод Киевской области находится ни в постанове, ни в протоколе не указано.

В ответ на:

А в ОблГАИ жалобу писали?



Бумагу жалко. Не заслужили ГАЙцы.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ****
Киев
Сообщения: 209
С нами с 05.05.2008

Re: Поругайте исковое заявление "Беркут" превышение скорости [Re: Мирослав]
      13 ноября 2009 в 09:26 Гілками

ФИО ответичка и должность (звание) обязательно!

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
65 лет, Киевская обл.
Сообщения: 591
С нами с 30.06.2009

Re: Поругайте исковое заявление "Беркут" превышение скорости [Re: shurken]
      13 ноября 2009 в 11:15 Гілками

У меня в подобной ситуации постанова отменена ОблГАИ за подписью ПОЛКОВНИКА.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
65 лет, Киевская обл.
Сообщения: 591
С нами с 30.06.2009

Re: Поругайте исковое заявление "Беркут" превышение скорости [Re: Springti]
      13 ноября 2009 в 11:17 Гілками

Можно адрес в инете посмотреть или позвонить в горГАИ, Они скажут.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель *
57 лет,
Сообщения: 17
С нами с 23.10.2009

Re: Поругайте исковое заявление "Беркут" превышение скорости [Re: Мирослав]
      13 ноября 2009 в 11:32 Гілками

2. Викликати у судове засідання по справі, належно повідомивши про дату, мене та представника відповідача.

в принципе, и так должны вызвать без просьбы, но уж если просишь, то вызывать просто "відповідача", а не "представника" (нигде выше не был указан)

3. Постанову по справі про адміністративне правопорушення від 12.11.2009 року №АІ096416, про накладення на мене – ХХХХХХ х.Х. адміністративного стягнення по ст. 122 ч.1 КУпАП в розмірі 300 (триста) гривень визнати протиправною та скасувати.

тут надо разделить на два подпункта: действия гаеныша признать противоправными и постанову скасувать

Реквизиты "відповідача" должны быть указаны, иначе иск не по форме и завернут. искать через телефон доверия, сайт ДДАЙ, сайт облДАЙ, телефоны обл.ДАЙ

Додатки должны быть в количестве 1 комплект - суду, по комплекту - каждому ответчику

moderatorial:
Ты, конечно, молодец.
Но раскручивать сайты такими методами запрещено Правилами.
Санкция за нарушение в виду многократности нарушения, совершаемого с особой дерзостью, будет оглашена отдельно.
Принесенная между делом польза соконфетникам будет учтена.
--
Rudenko


Змінено Rudenko (18:53 25/11/2009)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
45 лет, Киев
Сообщения: 1546
С нами с 06.07.2001

Re: Поругайте исковое заявление "Беркут" превышение скорости [Re: Мирослав]
      13 ноября 2009 в 11:47 Гілками

В ответ на:

В ответ на:

для чего копия техпаспорта в приложении к иску?



Подтверждает, что я - собственник авто.

В ответ на:

В шапке необходимо точно указать ФИО ответчика - инспектора который тебя остановил.



ФИО и адрес, а адрес я то и не знаю. Где этот Киево-Святошинский взвод Киевской области находится ни в постанове, ни в протоколе не указано.

В ответ на:

А в ОблГАИ жалобу писали?



Бумагу жалко. Не заслужили ГАЙцы.




Адрес взвода можно узнать позвонив на телефон доверия ГАИ, там дадут точный адрес.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
27 лет за рулем, Украина
Сообщения: 2176
С нами с 07.08.2003

Re: Поругайте исковое заявление "Беркут" превышение скорости [Re: Мирослав]
      26 ноября 2009 в 09:32 Гілками

Тоже собираюсь обжаловать постанову по Соколу. А почему у вас позов а не скарга?

и еще

В ответ на:

1. Відповідно до ч. 5 ст. 288 КУпАП звільнити мене від сплати державного мита.





а как же

В ответ на:

{ Пункт 5 частини першої статті 288 виключено на підставі Закону N 2342-III ( 2342-14 ) від 05.04.2001 }




Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киев
Сообщения: 6425
С нами с 23.10.2006

Re: Поругайте исковое заявление "Беркут" превышение скорости [Re: Мирослав]
      26 ноября 2009 в 11:12 Гілками

90% судей деснянского района требуют в качестве ответчика только инспектора

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
27 лет за рулем, Украина
Сообщения: 2176
С нами с 07.08.2003

Re: Поругайте исковое заявление "Беркут" превышение скорости [Re: Мирослав]
      26 ноября 2009 в 11:13 Гілками

В ответ на:

передбаченого ч.1 ст. 122 КУпАП




В ответ на:

{ Статтю 122-1 виключено на підставі Закону N 586-VI ( 586-17 ) від 24.09.2008 }




т.е. просто, "передбаченого ст. 122 КУпАП"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3004
С нами с 03.02.2008

Re: Поругайте исковое заявление "Беркут" превышение скорости [Re: RonexInt]
      11 февраля 2010 в 12:46 Гілками

Суд выигран.
За постановлением суда сказали придти после 24.02.2010.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ****
Новомосковск
Сообщения: 792
С нами с 17.01.2010

Re: Поругайте исковое заявление "Беркут" превышение скорости [Re: Мирослав]
      11 февраля 2010 в 12:58 Гілками

Поздравляю!

А вы не могли бы выложить финальный вариант позова в суд ? Спасибо !


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет (26 лет за рулем), Буча
Сообщения: 5508
С нами с 15.10.2008

Re: Поругайте исковое заявление "Беркут" превышение скорости [Re: RonexInt]
      11 февраля 2010 в 13:10 Гілками

В ответ на:

Тоже собираюсь обжаловать постанову по Соколу. А почему у вас позов а не скарга?

и еще

В ответ на:

1. Відповідно до ч. 5 ст. 288 КУпАП звільнити мене від сплати державного мита.





а как же

В ответ на:

{ Пункт 5 частини першої статті 288 виключено на підставі Закону N 2342-III ( 2342-14 ) від 05.04.2001 }







внимательно прочитай то, что сам написал...причём ч.5 ст.288 к п.5 ч.1 ст 288, это ж две большие разницы, как говворят в Одессе


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
27 лет за рулем, Украина
Сообщения: 2176
С нами с 07.08.2003

Re: Поругайте исковое заявление "Беркут" превышение скорости [Re: S.T.A.L.K.E.R]
      11 февраля 2010 в 13:25 Гілками

В ответ на:

внимательно прочитай то, что сам написал...причём ч.5 ст.288 к п.5 ч.1 ст 288, это ж две большие разницы, как говворят в Одессе




это я сам пытался разбираться, когда позов составлял, потом юрист меня поправил. Пошлину все равно я оплатил, оригинал квитанции к позову. Суд позов удовлетворил.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3004
С нами с 03.02.2008

Re: Поругайте исковое заявление "Беркут" превышение скорости [Re: Amtes]
      11 февраля 2010 в 13:47 Гілками

В ответ на:

Поздравляю!
А вы не могли бы выложить финальный вариант позова в суд ? Спасибо !



Конечно - Исковое заявление.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ****
Новомосковск
Сообщения: 792
С нами с 17.01.2010

Re: Поругайте исковое заявление "Беркут" превышение скорости [Re: Мирослав]
      11 февраля 2010 в 14:09 Гілками

Премного благодарен !

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити
Додаткова інформація
3 користувачів і 19 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 13065

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія