autoua
×
Autoua.netФорумАвтотури за кордон

Визы в БЕЗВИЗОВУЮ Хорватию!

24 года за рулем, Киев
Сообщения: 15223
С нами с 28.07.2008

Визы в БЕЗВИЗОВУЮ Хорватию!
      6 апреля 2010 в 20:37 Гілками

Вот отменили хорваты визы для украинцев и вт захотелсь сразу съездить туда на машине.
Только вот какие визы следует оформлять для пездки в Хорватию на автомобиле? Транзитные, временные... Через какую страну лучше ехать, через какую въезжать, где останавливаццо? И можно ли оттудова махнуть в Италию без проблем и как? В этом вопросе я профан,хотелось бы услышать мнение опытных товарисчей или ссылки на подобную тему!

Буду благодарен за ответы! Спасиб!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
42 года, Hamburg, DE
Сообщения: 9368
С нами с 24.06.2008

Re: Визы в БЕЗВИЗОВУЮ Хорватию! [Re: Джипчер]
      6 апреля 2010 в 20:48 Гілками
member *****
Кропивницкий
Сообщения: 149
С нами с 23.03.2009

Re: Визы в БЕЗВИЗОВУЮ Хорватию! [Re: Джипчер]
      7 апреля 2010 в 08:06 Гілками

Вот здесь в прошлом году обсуждалось. С тех пор ничего не изменилось. И тут есть немного информации.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Никольская Слободка
Сообщения: 4966
С нами с 20.04.2005

Re: Визы в БЕЗВИЗОВУЮ Хорватию! [Re: Джипчер]
      7 апреля 2010 в 10:22 Гілками

В ответ на:

Только вот какие визы следует оформлять для пездки в Хорватию на автомобиле? Транзитные, временные...




Мне где-то попадалсь информация (сорри, не могу найти) с сайта хорватского консульства о документах для проезда к ним через Венгрию. Открывается виза с двухкратным въездом (до этого, они давали транзитную), аппликант должен предоставить бронировку в Хорватии и справку о доходах. Про 100% или еще какую предоплату - ни слова.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
37 лет, Украина
Сообщения: 371
С нами с 10.06.2008

Re: Визы в БЕЗВИЗОВУЮ Хорватию! [Re: Джипчер]
      7 апреля 2010 в 12:52 Гілками

Не забываем, что у Венгров новые "забавные" правила к документам.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ****
55 лет, Киев
Сообщения: 626
С нами с 21.05.2009

Re: Визы в БЕЗВИЗОВУЮ Хорватию! [Re: Алес Цурюк]
      7 апреля 2010 в 12:59 Гілками

В ответ на:

В ответ на:

Только вот какие визы следует оформлять для пездки в Хорватию на автомобиле? Транзитные, временные...




Мне где-то попадалсь информация (сорри, не могу найти) с сайта хорватского консульства о документах для проезда к ним через Венгрию. Открывается виза с двухкратным въездом (до этого, они давали транзитную), аппликант должен предоставить бронировку в Хорватии и справку о доходах. Про 100% или еще какую предоплату - ни слова.




Информация Посольство Хорватии


Новини
КИЇВ, 3 Березень 2010

Уряд Республіки Хорватії прийняв Рішення про тимчасове скасування візового режиму для громадян України. Тимчасове скасування візового режиму діє з 1 квітня до 31 жовтня 2010 року.

У зв’язку із згаданим Рішенням від громадян України, що мають звичайні закордонні паспорти, тимчасово не вимагатимуть візи для в’їзду на територію Республіки Хорватії та короткострокового перебування до 90 днів, тобто перетину державного кордону Республіки Хорватії.

При цьому для перетину громадянами України території Республіки Хорватії без візи і надалі діють усі вимоги, зазначені у статті 31 Закону про іноземців.

http://ua.mfa.hr/?mh=414&mv=2463



Эта инфа с Венгерского посольства

Безвізовий режим поїздок до хорватіїЗвертаємо увагу шановних відвідувачів на те, що на своєму засіданні 25 лютого 2010 року Уряд Республіки Хорватії прийняв постанову про тимчасову відміну візового режиму для громадян України, Російської Федерації та Казахстану. Розпорядження буде діяти з 1 квітня до 31 жовтня 2010 року.

На підставі згаданої постанови громадянам України не потрібно буде мати хорватську візу для в’їзду на територію Республіки Хорватії і перебування там терміном, що не перевищує 90 днів.

Постанова хорватського уряду впливає на умови транзитного перетину території Угорщини громадянами України. З 5 квітня 2010 року, коли набуде чинності новий Візовий Кодекс Співдружності, потрібно буде звертатися до угорських консульств в Україні не за транзитною візою категорії «В», а за дворазовою уніфікованою візою категорії «С». Основою для оформлення дозволу на в’їзд буде наявність підтвердження мети в’їзду і перебування (наприклад, підтвердження про бронювання готелю у випадку туристичної поїздки), довідка про матеріальне забезпечення поїздки (наприклад, довідка про доходи з місця роботи або банківська довідка), а також медичний страховий поліс дійсний на весь термін перебування на шенгенській території + 15 додаткових днів.

У випадку звернення за дозволом на багаторазовий в’їзд з метою поїздок до Хорватії просимо, щоб приватні особи подавали складені хорватською мовою запрошення від приватних осіб або бізнес партнерів тільки разом з офіційним перекладом на українську, угорську або англійську мову.

http://www.mfa.gov.hu/kulkepviselet/UA/uk/ua_hirek/horvat_vizummentesseg.htm

Змінено olegosp (13:02 07/04/2010)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Никольская Слободка
Сообщения: 4966
С нами с 20.04.2005

Re: Визы в БЕЗВИЗОВУЮ Хорватию! [Re: olegosp]
      7 апреля 2010 в 13:13 Гілками

В ответ на:

потрібно буде звертатися до угорських консульств в Україні не за транзитною візою категорії «В», а за дворазовою уніфікованою візою категорії «С». Основою для оформлення дозволу на в’їзд буде наявність підтвердження мети в’їзду і перебування (наприклад, підтвердження про бронювання готелю у випадку туристичної поїздки), довідка про матеріальне забезпечення поїздки (наприклад, довідка про доходи з місця роботи або банківська довідка), а також медичний страховий поліс дійсний на весь термін перебування на шенгенській території + 15 додаткових днів.




О , Вот это я имела в виду. Спасибо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
42 года, Киев
Сообщения: 2353
С нами с 12.04.2008

Re: Визы в БЕЗВИЗОВУЮ Хорватию! [Re: olegosp]
      7 апреля 2010 в 13:20 Гілками

В ответ на:

З 5 квітня 2010 року, коли набуде чинності новий Візовий Кодекс Співдружності, потрібно буде звертатися до угорських консульств в Україні не за транзитною візою категорії «В», а за дворазовою уніфікованою візою категорії «С». Основою для оформлення дозволу на в’їзд буде наявність підтвердження мети в’їзду і перебування (наприклад, підтвердження про бронювання готелю у випадку туристичної поїздки)....



Хм ничего не сказано что нужно подавать подтверждение именно от венгерского туристического агентства. И ничего не сказано про 100% предоплату. Или действительно стало легче, или они просто пропустили . Кто будет ближайшее время подавать на такой транзит, расскажите как оно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 11
С нами с 05.04.2009

Re: Визы в БЕЗВИЗОВУЮ Хорватию! [Re: Knight]
      8 апреля 2010 в 13:35 Гілками

Скажите или ткните меня , если было уже написано где-то здесь

Если я еду транзитом через Словакию в Хорватию достаточно ли только словацкий транзит? Или что-то еще надо со стороны Венгрии?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Col
старожил ***
Харьков
Сообщения: 543
С нами с 30.06.2004

Re: Визы в БЕЗВИЗОВУЮ Хорватию! [Re: lucky2009]
      8 апреля 2010 в 13:38 Гілками

Если въезжаешь в Словакию - достаточно иметь словацкую визу. Словакия входит в шенген, поэтому, отдельно венгерская виза не нужна.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 11
С нами с 05.04.2009

Re: Визы в БЕЗВИЗОВУЮ Хорватию! [Re: Col]
      8 апреля 2010 в 14:25 Гілками

spasibo

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ****
55 лет, Киев
Сообщения: 626
С нами с 21.05.2009

Re: Визы в БЕЗВИЗОВУЮ Хорватию! [Re: lucky2009]
      8 апреля 2010 в 15:39 Гілками

В ответ на:

Скажите или ткните меня , если было уже написано где-то здесь

Если я еду транзитом через Словакию в Хорватию достаточно ли только словацкий транзит? Или что-то еще надо со стороны Венгрии?




В прошлом году я проходил Словакию для Хорватии, здесь почитате

http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=2807826&page=0&fpart=15&vc=1


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ****
Киев
Сообщения: 2207
С нами с 18.03.2008

Re: Визы в БЕЗВИЗОВУЮ Хорватию! [Re: lucky2009]
      9 апреля 2010 в 12:04 Гілками

В ответ на:

Скажите или ткните меня , если было уже написано где-то здесь

Если я еду транзитом через Словакию в Хорватию достаточно ли только словацкий транзит? Или что-то еще надо со стороны Венгрии?




Словакия не граничит с Хорватией. Поэтому чаще обсуждают венгрию, но в обоих случаях необходимо иметь шенген мин 2-х разовый для поездки в Хорватию. А кем он будет выдан уже менее важно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 11
С нами с 05.04.2009

Re: Визы в БЕЗВИЗОВУЮ Хорватию! [Re: olegosp]
      9 апреля 2010 в 21:51 Гілками

спасибо, читала это к olegosp

Змінено lucky2009 (21:53 09/04/2010)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 11
С нами с 05.04.2009

Re: Визы в БЕЗВИЗОВУЮ Хорватию! [Re: lucky2009]
      9 апреля 2010 в 21:55 Гілками

еще вопросик

если у меня во внутреннем паспорте нет временно прописки, примут ли документы в посольстве? Это как-то повлияет на выдачу визы?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ****
55 лет, Киев
Сообщения: 626
С нами с 21.05.2009

Re: Визы в БЕЗВИЗОВУЮ Хорватию! [Re: lucky2009]
      13 апреля 2010 в 07:51 Гілками

В ответ на:

еще вопросик

если у меня во внутреннем паспорте нет временно прописки, примут ли документы в посольстве? Это как-то повлияет на выдачу визы?




Честно говоря не помню, надо звонить


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАвтотури за кордон
Додаткова інформація
0 користувачів і 48 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 6754

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія