autoua
×
Autoua.netФорумАвтотури за кордон

Что сейчас на польской границе? (146/152)

ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 1977
С нами с 31.12.2004

Re: Что сейчас на польской границе? [Re: sashakiev]
      26 декабря 2016 в 23:15 Гілками

sashakiev 25.12.2016 14:22 пишет:

Рост 25.12.2016 12:49 пишет:

sashakiev 24.12.2016 11:52 пишет:

Ні ні. Вже як так сильно хочете окрему смугу то вам всім тим з львівською реєестрацією потрібно її надати. Що з пл що з укр номерами. А для всіх інших окрема смуга туристична. Бо шо мрг шо транзитники ви для всіх туристів і прочіх подорожуючих одне і те саме - контрабандисти/човники що забивають переходи. Так що за вашою логікою все таки або ділити смуги справедливо на місцевих і немісцевих або ніяк. Поки ви там транзитники з папіросниками і просто закупниками товари гризеиесь як собаки - туристи та інши люди з областей не повинні страждати за вашу гризню



В мене таке враження, що розмовляю з недорозвиненою дитиною. Ще раз повторюю. Влітку, коли Польща на місяць зупинила МРГ і 5-денників, переходи були порожні. Куди ж на той час поділися львів'яни, які, за вашою хворобливою уявою, забивають ці переходи? Їм же тоді їздити ніхто не забороняв.



ти чого хамиш? не раджу переходити на образи
пояснюю для тугодоходящих, для нормальних туристів та тих хто їде у справах\відрядження ви всі одне й те саме. Чи з номерами ВС не МРГ-шники на кордоні стоять? В тому числі і частина МРГ-шників і друга частина - транзитник на PL номерах, а ще частина таких як ти що на закупи за ковбасою в маркет їздить . . Отже, за за твоєю логікою потрібно всіх Вас в одне стойло а всіх інших - туристів і т.д. в окремий канал і буде нормально. Чого із Вас всіх повинні інші категорії подопожуючих страждати?




Я вожу людину в клініку, до Варшави, на лікування. Раз на місяць. Возив. Останні два місяці змушені були перейти на залізничний транспорт, хоч це і дорожче. Через черги на митниці. Тому так, твої туристичні страждання ніщо в порівнянні з моїми. Так що не виступай. Страждалець.
А стосовно хамства, так твої заклики загнати всіх, як ти нас назвав, львів'як, в стойло і є хамством. Неприкритим і безпідставним.
При тому, що істинною причиною черг є корупція на митницях і корупційні закони - а для чого, як крім щоб офіційно прикрити причини частих поїздок, є цей 5-денний закон? Яка контрабанда? Ні, закон такий, тому і часто мушу їздити.
І замість намагатися розібратись з причиною проблеми, львів'як в стійло. А ми тобі не худоба!

У вересні і у жовтні я потрапляв на люті зміни в поляків. Всі речі викладалися з машини і люто переглядалися. В мене навіть нюхали, чи точно антифриз у фірмовій літровій банці в запасці під підлогою.
І так з кожною машиною. Середа, обідній час. За таких умов я обидва рази пройшов митницю менше, як за дві години. Бо не було контрабандистів і човників. А якщо забрати ще 5-денників, то реально завжди проходити митницю за годину-півтори. Чим не щастя?

І окремі черги, при теперішньому рівні корупції на митниці, як уже показав провалений експеримент про окрему чергу для машин на польських номерах, буде спотворено для пріоритетного проїзду МРГ.
А з приходом безвізу, так взагалі чорт ногу поломить.
А ще, якщо буде потреба, люди почнуть "купувати" собі номери інших областей. І плакала така омріяна черга для білих.

ПС. Якщо шо, я за чергу для самих білих. Я за кордон на машині з київськими номерами їжджу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Что сейчас на польской границе? [Re: Рост]
      26 декабря 2016 в 23:19 Гілками

в среду утром Ягодын стали в очередь в 08:30. всё заняло 15 часов.
обратно рыпнулись в пятницу утром, охренели от очереди на Ягодын, поехали на Раву, там очередь примерно такая-же, километра 2, но движется быстрее. По итогу часов 12 на всё


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 1977
С нами с 31.12.2004

Re: Что сейчас на польской границе? [Re: Рост]
      26 декабря 2016 в 23:31 Гілками

А взагалі єдиний варіант вирішити проблему - це електронна черга.
На першому пості прикордонників ти, згідно з категорією візи, отримуєш талончик з номером черги.
Але ж безвіз, прощавай категорія візи.
За кількістю поїздок? Ну так контрабандисти/човники водіїв почнуть міняти. Коротше кажучи, контрабандисти і тут прорвуться. Єдиний спосіб полегшити - відділити за польськими номерами. Все ж основна маса машин на кордоні саме на польських номерах. Бо куплена задешево, під контрабас, як попадешся і заберуть, не так шкода.
Але що вирішить така хитра схема, якщо Йван задзвонит Петрови, а той скаже, заїжджєй на такий номер черги, я ті пропущу?
Безнадьога, коротше.
Хіба зроблять, щоб окремі коридори починались при в'їзді на митницю, на них поопускав комп'ютер зі шлакбаумом, і на території ці коридори не перетиналися.
Ви самі в це вірите?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 1977
С нами с 31.12.2004

Re: Что сейчас на польской границе? [Re: Sergu44o]
      26 декабря 2016 в 23:39 Гілками

Sergu44o 26.12.2016 23:19 пишет:

в среду утром Ягодын стали в очередь в 08:30. всё заняло 15 часов.
обратно рыпнулись в пятницу утром, охренели от очереди на Ягодын, поехали на Раву, там очередь примерно такая-же, километра 2, но движется быстрее. По итогу часов 12 на всё



Я не знаю, що має статися, щоб в Ягодині і в Раві не було черги.
До Ягодина воно мені задалеко, а от Рава на Варшаву саме воно. Але з огляду на черги, я тільки через Грушів. Ще в Краковці іноді може повезти.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Что сейчас на польской границе? [Re: Рост]
      26 декабря 2016 в 23:42 Гілками

Рост 26.12.2016 23:39 пишет:

Sergu44o 26.12.2016 23:19 пишет:

в среду утром Ягодын стали в очередь в 08:30. всё заняло 15 часов.
обратно рыпнулись в пятницу утром, охренели от очереди на Ягодын, поехали на Раву, там очередь примерно такая-же, километра 2, но движется быстрее. По итогу часов 12 на всё



Я не знаю, що має статися, щоб в Ягодині і в Раві не було черги.
До Ягодина воно мені задалеко, а от Рава на Варшаву саме воно. Але з огляду на черги, я тільки через Грушів. Ще в Краковці іноді може повезти.




выделить все евро-номера без евро-паспортов в отдельную очередь. и пусть они там друг перед другом влазят сколько хотят.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
48 лет (29 лет за рулем), Варшава
Сообщения: 3612
С нами с 19.07.2003

Re: Что сейчас на польской границе? [Re: Рост]
      26 декабря 2016 в 23:55 Гілками

Рост 26.12.2016 23:39 пишет:

Sergu44o 26.12.2016 23:19 пишет:

в среду утром Ягодын стали в очередь в 08:30. всё заняло 15 часов.
обратно рыпнулись в пятницу утром, охренели от очереди на Ягодын, поехали на Раву, там очередь примерно такая-же, километра 2, но движется быстрее. По итогу часов 12 на всё



Я не знаю, що має статися, щоб в Ягодині і в Раві не було черги.
До Ягодина воно мені задалеко, а от Рава на Варшаву саме воно. Але з огляду на черги, я тільки через Грушів. Ще в Краковці іноді може повезти.




Сделать, как сделали беларусы. Для особ, которые ездят не чаще раз в неделю отдельная, зеленая очередь


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 1977
С нами с 31.12.2004

Re: Что сейчас на польской границе? [Re: Sergu44o]
      27 декабря 2016 в 00:05 Гілками

Sergu44o 26.12.2016 23:42 пишет:

Рост 26.12.2016 23:39 пишет:

Sergu44o 26.12.2016 23:19 пишет:

в среду утром Ягодын стали в очередь в 08:30. всё заняло 15 часов.
обратно рыпнулись в пятницу утром, охренели от очереди на Ягодын, поехали на Раву, там очередь примерно такая-же, километра 2, но движется быстрее. По итогу часов 12 на всё



Я не знаю, що має статися, щоб в Ягодині і в Раві не було черги.
До Ягодина воно мені задалеко, а от Рава на Варшаву саме воно. Але з огляду на черги, я тільки через Грушів. Ще в Краковці іноді може повезти.




выделить все евро-номера без евро-паспортов в отдельную очередь. и пусть они там друг перед другом влазят сколько хотят.



Не вийде. Почитай тут трохи вище, в що перетвлрили цей експеримент в Краковці.
Коротко - три черги для МРГ і одна для "білих", яку ліниво обслуговують. Плюс ручне перемішування черги в самому пункті.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Что сейчас на польской границе? [Re: Рост]
      27 декабря 2016 в 00:10 Гілками

Рост 27.12.2016 00:05 пишет:

Sergu44o 26.12.2016 23:42 пишет:

Рост 26.12.2016 23:39 пишет:


В ответ на:

...




Я не знаю, що має статися, щоб в Ягодині і в Раві не було черги.
До Ягодина воно мені задалеко, а от Рава на Варшаву саме воно. Але з огляду на черги, я тільки через Грушів. Ще в Краковці іноді може повезти.




выделить все евро-номера без евро-паспортов в отдельную очередь. и пусть они там друг перед другом влазят сколько хотят.



Не вийде. Почитай тут трохи вище, в що перетвлрили цей експеримент в Краковці.
Коротко - три черги для МРГ і одна для "білих", яку ліниво обслуговують. Плюс ручне перемішування черги в самому пункті.




ну тогда переходим к фантастике.
1. контрабандистам депотрация. и щемить нещадно.
2. поднять у нас цены на сигареты до уровня польских.
3. ротация пограничников, чтобы Пэтро из соседнего села не пускал своих односельчан без очереди.
4. узаконить у нас евро-номера, чтобы они не катались раз в неделю туда-сюда.
5. конкретно по Ягодыну - около Любомля автомат регистрации электронной очереди. вводишь номера авто, получаешь талончик с номером. и в очередь.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 1977
С нами с 31.12.2004

Re: Что сейчас на польской границе? [Re: Yurka]
      27 декабря 2016 в 00:11 Гілками

Yurka 26.12.2016 23:55 пишет:

Рост 26.12.2016 23:39 пишет:

Sergu44o 26.12.2016 23:19 пишет:

в среду утром Ягодын стали в очередь в 08:30. всё заняло 15 часов.
обратно рыпнулись в пятницу утром, охренели от очереди на Ягодын, поехали на Раву, там очередь примерно такая-же, километра 2, но движется быстрее. По итогу часов 12 на всё



Я не знаю, що має статися, щоб в Ягодині і в Раві не було черги.
До Ягодина воно мені задалеко, а от Рава на Варшаву саме воно. Але з огляду на черги, я тільки через Грушів. Ще в Краковці іноді може повезти.




Сделать, как сделали беларусы. Для особ, которые ездят не чаще раз в неделю отдельная, зеленая очередь



Є сім'я з чотирьох чоловік, які по черзі сідають за кермо. Машина їздить 4 рази на тиждень.
Хіба контролювати не людей, а машини. Тоді так, спрацює. Кожна машина може по льготному коридору їхати не частіше 2 разів на місяць.
Тепер що робити з митниками, які будуть заводити в цю чергу своїх?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 1977
С нами с 31.12.2004

Re: Что сейчас на польской границе? [Re: Sergu44o]
      27 декабря 2016 в 00:18 Гілками

Sergu44o 27.12.2016 00:10 пишет:

Рост 27.12.2016 00:05 пишет:

Sergu44o 26.12.2016 23:42 пишет:


В ответ на:

...





выделить все евро-номера без евро-паспортов в отдельную очередь. и пусть они там друг перед другом влазят сколько хотят.



Не вийде. Почитай тут трохи вище, в що перетвлрили цей експеримент в Краковці.
Коротко - три черги для МРГ і одна для "білих", яку ліниво обслуговують. Плюс ручне перемішування черги в самому пункті.




ну тогда переходим к фантастике.
1. контрабандистам депотрация. и щемить нещадно.
2. поднять у нас цены на сигареты до уровня польских.
3. ротация пограничников, чтобы Пэтро из соседнего села не пускал своих односельчан без очереди.
4. узаконить у нас евро-номера, чтобы они не катались раз в неделю туда-сюда.
5. конкретно по Ягодыну - около Любомля автомат регистрации электронной очереди. вводишь номера авто, получаешь талончик с номером. и в очередь.



Контрабанда робиться на найвищому рівні. Можливо, навіть урядовому. МРГ - примітивні шістки.
Цигарки для контрабанди виготовляються на заводах окремо, їх ніхто не купує в магазині.
Скільки там тих погранців, і скільки тих пунктів пропуску, щоб ротація спрацювала?
Так що реально поки лише вирішити з номерами.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
48 лет (29 лет за рулем), Варшава
Сообщения: 3612
С нами с 19.07.2003

Re: Что сейчас на польской границе? [Re: Рост]
      27 декабря 2016 в 10:41 Гілками

Рост 27.12.2016 00:11 пишет:


Є сім'я з чотирьох чоловік, які по черзі сідають за кермо. Машина їздить 4 рази на тиждень.
Хіба контролювати не людей, а машини. Тоді так, спрацює. Кожна машина може по льготному коридору їхати не частіше 2 разів на місяць.
Тепер що робити з митниками, які будуть заводити в цю чергу своїх?




Ну скорее всего машины.
Хрен его знает, что делать, но в Белоруссии это работает. Мои коллеги так ездят из Киева в Варшаву. Получается намного быстрее, даже с учетом прохождения двух границ


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
59 лет (39 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10591
С нами с 30.01.2006

Re: Что сейчас на польской границе? [Re: Рост]
      27 декабря 2016 в 10:55 Гілками

Рост 27.12.2016 00:18 пишет:


Контрабанда робиться на найвищому рівні. Можливо, навіть урядовому. МРГ - примітивні шістки.
Цигарки для контрабанди виготовляються на заводах окремо, їх ніхто не купує в магазині.
Скільки там тих погранців, і скільки тих пунктів пропуску, щоб ротація спрацювала?
Так що реально поки лише вирішити з номерами.



может оно и производится отдельно на заводах, но большинство перетаскивается по блоку\коробке местными несунами. они как муравьи, их тысячи и каждый по соломинке, так стог и переносится. то, что идет фурами и вагонами на наших проблемах с очередью никак не сказывается.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
38 лет (19 лет за рулем), Запорожье
Сообщения: 2156
С нами с 23.07.2005

Re: Что сейчас на польской границе? [Re: Alex2064]
      27 декабря 2016 в 11:29 Гілками

Подскажите где лучше переходить Украина-Польша в четверг утром (29.12):
- Краковец
- Грушев
- Шегені ?

И во сколько пересменка, чтоб не попасть на нее?

Заранее благодарен!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 356
С нами с 28.07.2008

Re: Что сейчас на польской границе? [Re: Joe di]
      27 декабря 2016 в 12:26 Гілками

Joe di 27.12.2016 11:29 пишет:

Подскажите где лучше переходить Украина-Польша в четверг утром (29.12):
- Краковец
- Грушев
- Шегені ?




Аналогичный вопрос про среду/четверг 28/29.12 утро/обед или лучше в ночь со среды на четверг на границу попасть? (неудобно из Киева так выезжать, но чего не сделаешь...)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 1977
С нами с 31.12.2004

Re: Что сейчас на польской границе? [Re: Mixail]
      27 декабря 2016 в 12:57 Гілками

Mixail 27.12.2016 12:26 пишет:

Joe di 27.12.2016 11:29 пишет:

Подскажите где лучше переходить Украина-Польша в четверг утром (29.12):
- Краковец
- Грушев
- Шегені ?




Аналогичный вопрос про среду/четверг 28/29.12 утро/обед или лучше в ночь со среды на четверг на границу попасть? (неудобно из Киева так выезжать, но чего не сделаешь...)



Потрібен мобільний інтернет.
В темі вище наводились посилання на сторінки з актуальною інформацією про черги. Наближаючись до кордону, моніторити. Ну і де найменша, туди і їхати. Передбачити простому смертному "не в контрабандній темі", яка зміна митарів очікується, неможливо.
Як я писав вище, і в будні я потрапляв на лютих митників, при яких, через відсутність контрабандистів, проходиться за 2 години.
А їхати напередодні не варіант? Мені, якщо треба бути в Варшаві в четвер, виїжджаю рано в середу (рано без фанатизму). Якось митницю та перейдеш, потім заночувати вже в Польщі, все ж економія нервів, не переживаєш, що запізнишся.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 1977
С нами с 31.12.2004

Re: Что сейчас на польской границе? [Re: Alex2064]
      27 декабря 2016 в 13:08 Гілками

Alex2064 27.12.2016 10:55 пишет:

Рост 27.12.2016 00:18 пишет:


Контрабанда робиться на найвищому рівні. Можливо, навіть урядовому. МРГ - примітивні шістки.
Цигарки для контрабанди виготовляються на заводах окремо, їх ніхто не купує в магазині.
Скільки там тих погранців, і скільки тих пунктів пропуску, щоб ротація спрацювала?
Так що реально поки лише вирішити з номерами.



может оно и производится отдельно на заводах, но большинство перетаскивается по блоку\коробке местными несунами. они как муравьи, их тысячи и каждый по соломинке, так стог и переносится. то, что идет фурами и вагонами на наших проблемах с очередью никак не сказывается.



По блоку возять машинами тільки тому, що 5 днів. Мені так здається. Щоб поїздки вимушені якось окупились.
Невже через блок цигарок вигідно машину гнати туди-назад?
Хоча я, звісно, не обізнаний настільки. А яка маржа на блокові виходить?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
59 лет (39 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10591
С нами с 30.01.2006

Re: Что сейчас на польской границе? [Re: Рост]
      27 декабря 2016 в 17:49 Гілками

по блоку не возят. либо по максимуму, либо ничего. в жигули 8-ку прячется 2 коробки сигарет так, что и не догадаешься. за маржу не знаю, не занимался , но наверно достаточная для интереса к этому вопросу со всех сторон

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец ***
Киев/Нюрнберг
Сообщения: 412
С нами с 17.11.2008

Re: Что сейчас на польской границе? [Re: Рост]
      27 декабря 2016 в 19:04 Гілками

Рост 27.12.2016 13:08 пишет:

Alex2064 27.12.2016 10:55 пишет:

Рост 27.12.2016 00:18 пишет:


Контрабанда робиться на найвищому рівні. Можливо, навіть урядовому. МРГ - примітивні шістки.
Цигарки для контрабанди виготовляються на заводах окремо, їх ніхто не купує в магазині.
Скільки там тих погранців, і скільки тих пунктів пропуску, щоб ротація спрацювала?
Так що реально поки лише вирішити з номерами.



может оно и производится отдельно на заводах, но большинство перетаскивается по блоку\коробке местными несунами. они как муравьи, их тысячи и каждый по соломинке, так стог и переносится. то, что идет фурами и вагонами на наших проблемах с очередью никак не сказывается.



По блоку возять машинами тільки тому, що 5 днів. Мені так здається. Щоб поїздки вимушені якось окупились.
Невже через блок цигарок вигідно машину гнати туди-назад?
Хоча я, звісно, не обізнаний настільки. А яка маржа на блокові виходить?




Тут можна почитати як возять: http://wz.lviv.ua/ukraine/182826-spovid-kontrabandysta
5-денні машини купуються спеціально щоб возити.

Безвіз на черги, МРГ, їх наявність чи відсутність не вплине ніяк взагалі. Якщо уважно прочитати, то безвіз - аналог туристичної візи. Дається на 90 днів з кожних 180 днів. Для контрабандистів, 5-денників, човників, працюючих, їздячих щовихідних на закупи безвіз не змінить нічого.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
krk.pl
Сообщения: 9127
С нами с 14.10.2002

Re: Что сейчас на польской границе? [Re: Рост]
      27 декабря 2016 в 20:40 Гілками

Рост 27.12.2016 13:08 пишет:


Невже через блок цигарок вигідно машину гнати туди-назад?
Хоча я, звісно, не обізнаний настільки. А яка маржа на блокові виходить?



Слышал, что водка-сигареты 1200 гривен с одной поездки.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
31 год за рулем, Запорожье
Сообщения: 1729
С нами с 11.07.2012

Re: Что сейчас на польской границе? [Re: Yurka]
      28 декабря 2016 в 20:35 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Дурдом.

Дурдом.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАвтотури за кордон
Додаткова інформація
0 користувачів і 47 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: ****
Переглядів теми: 522857

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія