autoua
×
Autoua.netФорумChevrolet форум

Захист двигуна на лацеті (моя історія)

Достоевский **
Киев
Сообщения: 9148
С нами с 01.09.2005

Захист двигуна на лацеті (моя історія)
      19 мая 2010 в 10:02 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Всім привіт.
Вирішив якось я підрихтувати захист двигуна,ну а заодно прогрунтувать (вже пішла іржа) одним словом зробить профілактику. За 4+ років на машині захист влаштовував повністю,декілька разів виручав.Єдиний його мінус він зменшує кліренс передка на приблизно 2 см. але щебінь та пісок я в машині не вожу,тому цим фактом не дуже засмутився.Взимку захист відпрацьовував на всі 100-якісь льодяні глиби чи снігові перемети я не помічав.Влітку при виїзді на природу,в ліси-луки він також іноді допомагав-де пеньок,де колія після оффроадістів J J До якоїсь пори все було чудово-машинка їздить-радує,захист є,коли треба працює.
І тут мені вздумалось знять і обновить захист ,ну чого мені не сиділось і я забув стару пословицю:працює-не чіпай.Ні,треба ще краще
І в один з вечорів я знімаю захист і що я бачу-ба,та він погнутий трохи.Нєпарядак,подумав я,треба вирівнять(перша і основна помилка,імха).Ну беру кувалдометр і рівняю.Класно вишло все так рівно.Зачищаю,грунтую.Через день ставлю захист.Просто сказка-очі не відірвать,все стає на місця,захист став.От тільки щось мені не подобається і якось неспокійно на душі.
Виїзд з гаража і опа-якесь гудіння,резонація накатується. На 1500-2500 обертах гудіння таке,наче поряд АН-24 прогрівається
Так я їздив 1 тиждень.Один дядя мені сказав,що нічого страшного,скоро захист стане на місце і перестане гудіти,другий також підтвердив його думку.Це скоро вже продовжується 4-й тиждень.У мене вже змінився стиль їзди .Якщо раніше я їздив спокійно,то зараз почав помічати що літаю.А чого б не літать у мене майже літак,тільки з колесами сракери зі своїми пєрдєлками нервово курять в старонке від шумів мого боліда
Шодєлать я вже не питаю,просто ділюсь враженням.На днях зніму захист і скривлю його так,як було а може взагалі не буду до зими ставить.
От тільки боюсь,що стиль їзди вже не зміниться

Всім привіт.Вирішив якось я підрихтувати захист двигуна,ну а заодно прогрунтувать (вже пішла іржа) одним словом зробить профілактику


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
и.о. пользователя ***
49 лет (32 года за рулем), рег. АА, недалеко от метро
Сообщения: 11069
С нами с 09.12.2002

Re: Захист двигуна на лацеті (моя історія) [Re: Vazovod]
      19 мая 2010 в 12:00 Гілками

поддон "оригинальный"? Тогда проверь расстояние между выштамповкой в нем под гофру и собственно гофрой - 3...4 см должно быть зазора. Если звук усиливается в скоростных правых поворотах то 100%, что проблема именно в этом месте.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
51 год (32 года за рулем), Николаев
Сообщения: 1463
С нами с 20.01.2009

Re: Захист двигуна на лацеті (моя історія) [Re: elia]
      22 мая 2010 в 17:14 Гілками

+1 - поддон за гофру цепляется. И прямоток ставить не нада
Я подобную проблему решил следующим образом: вырезал напротив гофры небольшое прямоугольное отверстие в защите


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 9148
С нами с 01.09.2005

Re: Захист двигуна на лацеті (моя історія) [Re: Muzzy73]
      1 июня 2010 в 16:53 Гілками

В ответ на:

+1 - поддон за гофру цепляется. И прямоток ставить не нада




в моєму випадку не за гофр, а за опору двигуна.
ну і продовження - на минулому тижні зняв захист і поки катаюсь так.Двигун тепер не чути але стиль їзди не змінився,залишилась та активна їзда


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумChevrolet форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 2 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 4175

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія