autoua
×
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

штраф при отсутствии нарушения

новичок ***
44 года,
Сообщения: 25
С нами с 13.09.2007

штраф при отсутствии нарушения
      12 июля 2010 в 10:25 Гілками

Ехала вчера по бульвару Т.Шевченка, проехала перекресток на мигающий зеленый. меня тормознули гаишники. стали умничать, я ответила, что ничего не нарушала, и проехала на мигающий зеленый, не стала тормозить, так как не хотела создавать аварийную ситуацию и экстренно тормозить. После этого ко мне докопались, что у меня с собой нет договора о страховании - хотя эта карточка у меня таки прилеплена была - ну, которую типа надо лепить на стекло. и стали намекать, что можно договориться о усном предупреждении. я ответила, что договариваться не стану - и если надо - пусть выписывают протокол.
в итоге - мне выписали протокол, что я проехала на запрещающий сигнал светофора. я в комментариях написала, что я ПДД не нарушала, что проехала на зеленый, что инспектор не представился и что к тому же отказался показать маршрутный лист.
этот прочитал, взбесился, и выписал второй протокол, что у меня не было договора о страховании. я дописала, что была предъявлена карточка, подтверждающая страхование.
После этого отобрал мою копию протокола первого - и дописал после своей фразы о запрещающем сигнале - "червоний" - даже на копии выдно - что это дописано после. Правда я это заметила уже потом.
После выписал мне постановление, что я проехала на красный сигнал светофора -и штраф в р-ре 425 грн, который я типа должна оплатить в течении 15 дней, иначе 850 будет.
Я не хочу платить за то, что я не нарушала (проезд на запрещающий сигнал). Что теперь я должна делать? Подать в суд? как это делается? и т.п.
Подскажите.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
40 лет (18 лет за рулем), Киев
Сообщения: 30849
С нами с 04.05.2006

Re: штраф при отсутствии нарушения [Re: .ol.]
      12 июля 2010 в 10:27 Гілками

у тебя должен быть с собой именно договор, а не карточка на стекло.
Насчёт красного - в суд, у него нет доказательств, что ты нарушала...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок ***
44 года,
Сообщения: 25
С нами с 13.09.2007

Re: штраф при отсутствии нарушения [Re: Илья!]
      12 июля 2010 в 10:34 Гілками

так я ж не спорю по поводу договора.
Но "в суд" - это как? в мой районный? или в какой? и что для этого надо?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок ***
44 года,
Сообщения: 25
С нами с 13.09.2007

Re: штраф при отсутствии нарушения [Re: Илья!]
      12 июля 2010 в 12:02 Гілками

хочу подать жалобу.
нормально так выглядит?

Начальнику УДАI ГУМВС України в м.Києві
Курінному Анатолію Володимировичу
скаржник:
********* (ну то есть я)
що проживає за адресою:
***********

відповідач:
інспектор ДПС ДАІ сержант міліції
Никитюк Сергій Олександрович


С К А Р Г А

11 липня 2010 року я рухалася на своєму автомобілі Деу Матіз державний реєстраційний номер АА 7459 СВ по бульвару Т.Шевченка. На зелений миготливий сигнал світлофору (що може підтвердити "моя подруга", яка знаходилася зі мною в автомобілі), який, згідно з пунктом 8.7.3 ПДР, дозволяє рух– я виїхала на перехрестя з вул. Терещенківською, після проїзду якого мене зупинив інспектор ДПС ДАІ сержант міліції Никитюк Сергій Олександрович, який не назвав себе, звинуватив мене в порушенні ПДР – а саме проїзді на забороняючий сигнал світлофора. За його вимогою я надала для ознайомлення документи на автомобіль та посвідчення водія. Після цього інспектор ДПС ДАІ сержант міліції Никитюк Сергій Олександрович не зважаючи на наявність картки, що свідчить про наявність загальнообов’язкового страхування - почав вимагати показати договір про загальнообов’язкове державне страхування і пропонувати домовитися, щоб він обмежився усним попередженням. Я домовлятися відмовилася, сказала, що ПДР я не порушувала. Тоді інспектор ДПС ДАІ сержант міліції Никитюк Сергій Олександрович вилучив мої документи і пішов в патрульний автомобіль номер 2259 виписувати протокол. На моє прохання показати маршрутний лист – відмовився, мотивуючи тим, що я не маю права бачити ці документи.
В протоколі серія АА1 №112746 інспектор ДПС ДАІ сержант міліції Никитюк Сергій Олександрович написав, що я проїхала перехрестя на забороняючий сигнал світлофора. Я написала свою абсолютну незгоду з цим записом в поясненні до протоколу. Після чого інспектор ДПС ДАІ сержант міліції Никитюк Сергій Олександрович розізлився і виписав другий протокол серія АА1№112747 про відсутність при собі полісу загальнообов’язкового страхування. При цьому забрав у мене підписаний перший протокол – і дописав слово «червоний» після «забороняючий сигнал світлофора»- що видно по неспівпадінню розміщення слів на копії протоколу.
Після вищенаведеного - інспектор ДПС ДАІ сержант міліції Никитюк Сергій Олександрович заповнив Постанову в справі про адміністративне правопорушення серія АА №385486 – згідно з якою на мене накладається адміністративне стягнення за НЕ СКОЄНЕ адміністративне правопорушення в розмірі чотириста двадцять п’ять гривень.
Вважаю, що дії інспектора ДПС ДАІ сержанта міліції Никитюка Сергія Олександровича є незаконними, а тому
П Р О Ш У:
1. Визнати дії інспектора ДПС ДАІ сержанта міліції Никитюка Сергія Олександровича є незаконними
2. Скасувати адміністративне стягнення за не скоєне мною правопорушення.


12 липня 2010 року


ПІБ


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок ***
44 года,
Сообщения: 25
С нами с 13.09.2007

Re: штраф при отсутствии нарушения [Re: .ol.]
      12 июля 2010 в 12:28 Гілками

или лучше так?
Начальнику УДАI ГУМВС України в м.Києві
Полковнику міліції Курінному Анатолію Володимировичу
скаржник:
********
що проживає за адресою:
**********

відповідач:
інспектор ДПС ДАІ сержант міліції
Никитюк Сергій Олександрович


Скарга
на неправомірні та образливі дії співробітника ДПС, інспектора ДПС сержанта міліції Никитюка Сергія Олександровича

Прошу провести службове розслідування по факту неправомірних та образливих дій інспектора ДПС сержанта міліції Никитюка Сергія Олександровича (на перехресті бульвару Т.Шевченка і вул. Терещенківською), а також відмінити складені вище вказаним інспектором протоколи Серія АА1 № 112746 від 11 липня 2010 р. Та Серія АА1 № 112747 від 11 липня 2010 р. та дію постанови Серія АА № 385486 від 11 липня 2010 р.


11 липня 2010 року я рухалася на своєму автомобілі Деу Матіз державний реєстраційний номер АА 7459 СВ по бульвару Т.Шевченка. На зелений миготливий сигнал світлофору (що може підтвердити *********, яка знаходилася зі мною в автомобілі), який, згідно з пунктом 8.7.3 ПДР, дозволяє рух– я виїхала на перехрестя з вул. Терещенківською, при цьому не створюючи аварійної ситуації і запобігаючи екстреному гальмуванню - після проїзду якого мене зупинив інспектор ДПС ДАІ сержант міліції Никитюк Сергій Олександрович, який звинуватив мене в порушенні ПДР – а саме проїзді на забороняючий сигнал світлофора. Я пред’явила документи на вимогу - Права водія та свідоцтво про реєстрацію ТЗ. Після цього інспектор ДПС ДАІ сержант міліції Никитюк Сергій Олександрович не зважаючи на наявність картки, що свідчить про наявність загальнообов’язкового страхування - почав вимагати показати договір про загальнообов’язкове державне страхування і пропонувати домовитися, щоб він обмежився усним попередженням. Я категорично проти корупційних дій державних службовців - тому домовлятися відмовилася, а також була ображена несправедливим звинуваченням в порушенні ПДР. Тоді інспектор ДПС ДАІ сержант міліції Никитюк Сергій Олександрович вилучив мої документи і пішов в патрульний автомобіль номер 2259 виписувати протокол. На моє прохання показати маршрутний лист – відмовився, мотивуючи тим, що я не маю права бачити ці документи.
В протоколі серія АА1 №112746 інспектор ДПС ДАІ сержант міліції Никитюк Сергій Олександрович написав, що я проїхала перехрестя на забороняючий сигнал світлофора. Я написала свою абсолютну незгоду з цим записом в поясненні до протоколу, бо сумлінно дотримуюсь виконання правил дорожнього руху. Після чого інспектор ДПС ДАІ сержант міліції Никитюк Сергій Олександрович розізлився і виписав другий протокол серія АА1№112747 про відсутність при собі полісу загальнообов’язкового страхування. При цьому забрав у мене підписаний перший протокол – і дописав слово «червоний» після «забороняючий сигнал світлофора»- що видно по неспівпадінню розміщення слів на копії протоколу.
Після вищенаведеного - інспектор ДПС ДАІ сержант міліції Никитюк Сергій Олександрович заповнив Постанову в справі про адміністративне правопорушення серія АА №385486 – згідно з якою на мене накладається адміністративне стягнення за НЕ СКОЄНЕ адміністративне правопорушення в розмірі чотириста двадцять п’ять гривень.
Прошу:

1. Розглянути мою скаргу в порядку, передбаченому чинним законодавством України
2. Провести службове розслідування по факту неправомірних та образливих дій інспектора ДПС ДАІ сержанта міліції Никитюка Сергія Олександровича
3. Відмінити протоколи Серія АА1 № 112746 від 11 липня 2010 р. та Серія АА1 № 112747 від 11 липня 2010 р
4. Відмінити дію Постанови Серія АА № 385486 від 11 липня 2010 р.
5. Повідомити мене в письмовому вигляді про результати службового розслідування.


Скарга складена у двох примірниках
загальною кількістю сторінк: 2 (дві)

Перелік Додатків до скарги: сторінка 3 (три)


12 липня 2010 р. ___________________________ПІБ


Додатки до скарги:
1. Копія Протоколу Серія АА1 № 112746 від 11/07/10
2. Копія Протоколу Серія АА1 № 112747 від 11/07/10
3. Копія Постанови серія АА №385486


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
51 год (27 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 5814
С нами с 03.12.2008

Re: штраф при отсутствии нарушения [Re: .ol.]
      12 июля 2010 в 12:30 Гілками

Со скаргой в ГАИ - только время терять - 95%, что пошлют. В Одессе, например, 100% посылают.
Подавать иск в суд - там вероятность отмены значительно выше..


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок ***
44 года,
Сообщения: 25
С нами с 13.09.2007

Re: штраф при отсутствии нарушения [Re: PavelGA]
      12 июля 2010 в 12:39 Гілками

а я и в суд подам:))
просто как подать скаргу - я уже выяснила. потому ее первую и подам:)
завтра - послезавтра - и в суд


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
AVB
V.I.P **
30 лет за рулем, Киев
Сообщения: 18989
С нами с 06.10.2003

Re: штраф при отсутствии нарушения [Re: .ol.]
      12 июля 2010 в 22:17 Гілками

В ответ на:

а я и в суд подам:))
просто как подать скаргу - я уже выяснила. потому ее первую и подам:)
завтра - послезавтра - и в суд




Суд "Скаргу" завернет
Суду нужна "Позовна заява", с указанием ответчика и его почтового адреса + с копией для ответчика


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Пионэр **
29 лет (110 лет за рулем), 13-й регион
Сообщения: 20483
С нами с 09.03.2009

Re: штраф при отсутствии нарушения [Re: AVB]
      12 июля 2010 в 23:41 Гілками

а зачем писать на зэлэний мыготлывый!?
надо писать - на разрешающий!
По поводу страховки - должен быть сам договор, а не просто стикер. пободаццо можно, но железной отмазки нет, т.к. написано уже, что была предоставлена только бомажка-стикер.

чутка исков можно глянуть вот тут


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
34 года, Киев
Сообщения: 7392
С нами с 23.09.2008

Re: штраф при отсутствии нарушения [Re: .ol.]
      13 июля 2010 в 01:19 Гілками

Раз уж бодаешься, есть пару советов:

- подписывать протокол (по-сути ты подписываешь соглашение, что инспектор ознакомил тебя с правами и ты получила копию) только после того, как он даст тебе копию. Инспектора каждый раз бодаются, мол подпиши, мы потом тебе отдадим копию, но не даваться не в какую.

- распечатать прохання про державный захист и прохання про перенос дела на время, пока ты сможешь подготовиться к рассмотрению дела, т.к. инспектор выполняет функции судьи при вынесении постановы, ты имеешь полное право на защиту


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок ***
44 года,
Сообщения: 25
С нами с 13.09.2007

Re: штраф при отсутствии нарушения [Re: AVB]
      13 июля 2010 в 12:55 Гілками

так я в суд не скаргу, а заяву подать хочу.
сегодня по идее должна встретиться с юристом - чтоб помог ее составить


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок ***
44 года,
Сообщения: 25
С нами с 13.09.2007

Re: штраф при отсутствии нарушения [Re: полтинник]
      13 июля 2010 в 13:00 Гілками

В ответ на:

а зачем писать на зэлэний мыготлывый!?
надо писать - на разрешающий!
По поводу страховки - должен быть сам договор, а не просто стикер. пободаццо можно, но железной отмазки нет, т.к. написано уже, что была предоставлена только бомажка-стикер.

чутка исков можно глянуть вот тут


какой прекрасный иск!!!!! даже с компенсацией морального вреда....

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ****
UA
Сообщения: 9899
С нами с 08.09.2005

Re: штраф при отсутствии нарушения [Re: .ol.]
      13 июля 2010 в 14:22 Гілками

компенсацию морального вреда лучше требовать уже по факту отмена вынесенного постановления судом, отдельным иском.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет, Київ
Сообщения: 25017
С нами с 29.05.2008

Re: штраф при отсутствии нарушения [Re: Alex_I]
      13 июля 2010 в 17:15 Гілками

А были случаи когда реально компенсировали моральный вред? И что просить? Дополнительный курс психологии для инспектора?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ****
UA
Сообщения: 9899
С нами с 08.09.2005

Re: штраф при отсутствии нарушения [Re: Stor]
      13 июля 2010 в 18:03 Гілками

было и не раз ! сужу по реестру судовых решений.

только в большинстве своем никто этим не занимается после успешной отмены незаконно вынесенного постановления. а зря. хоть суммы компенсаций присвоенных судом не превышают 500 грн, это очень хорошая наука для беспредельщиков в форме ГАИ. их по головке за такое не гладят.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Костюммейкер ***
Киев
Сообщения: 39211
С нами с 01.06.2006

Re: штраф при отсутствии нарушения [Re: Alex_I]
      13 июля 2010 в 18:06 Гілками

В ответ на:

было и не раз ! сужу по реестру судовых решений.

только в большинстве своем никто этим не занимается после успешной отмены незаконно вынесенного постановления. а зря. хоть суммы компенсаций присвоенных судом не превышают 500 грн, это очень хорошая наука для беспредельщиков в форме ГАИ. их по головке за такое не гладят.


Лучше бы сделали так что если нарушение будет судом признано несосотявшимся выписанная постанова на штраф автоматически переходла бы в полной сумме на Гая ее выписавшего - пусть поплняет бюджет родинки.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
may
V.I.P **
38 лет за рулем, Львов
Сообщения: 10379
С нами с 10.01.2009

Re: штраф при отсутствии нарушения [Re: Alex_I]
      13 июля 2010 в 18:09 Гілками

В ответ на:

только в большинстве своем никто этим не занимается после успешной отмены незаконно вынесенного постановления. а зря.



А ещё (у монзы на сайте) кто-то получил извенение в газете! Отак!
Если каждый выигранный суд закончится ещё хотя-бы дисциплинарными разборками, то может и беспредельничать будут бояться!?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ****
UA
Сообщения: 9899
С нами с 08.09.2005

Re: штраф при отсутствии нарушения [Re: Джин]
      13 июля 2010 в 18:22 Гілками

В ответ на:

В ответ на:

было и не раз ! сужу по реестру судовых решений.

только в большинстве своем никто этим не занимается после успешной отмены незаконно вынесенного постановления. а зря. хоть суммы компенсаций присвоенных судом не превышают 500 грн, это очень хорошая наука для беспредельщиков в форме ГАИ. их по головке за такое не гладят.


Лучше бы сделали так что если нарушение будет судом признано несосотявшимся выписанная постанова на штраф автоматически переходла бы в полной сумме на Гая ее выписавшего - пусть поплняет бюджет родинки.




с этим надо в ВР обращаться.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок ***
44 года,
Сообщения: 25
С нами с 13.09.2007

Re: штраф при отсутствии нарушения [Re: Alex_I]
      14 июля 2010 в 10:15 Гілками

сегодня ко мне должен приехать юрист - помочь написать позовну заяву.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити
Додаткова інформація
0 користувачів і 3 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 4071

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія