autoua
×
Autoua.netФорумCadillac, Chrysler, Dodge, GMC, Hummer, Jeep

Chrysler Stratus JA 2.0

новичок ****
44 года,
Сообщения: 43
С нами с 22.04.2009

Chrysler Stratus JA 2.0
      6 октября 2010 в 01:26 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Продав я успішно свого Мітцубісі Ланцер 1991 року. Машинка була – супер, але вже стала замаленькою... Віддавав зі сльозами на очах, хоч розумію, що це глупо . Ну я – то зрозуміло: скільки я з нею часу провозився… А от як дружина моя мене здивувала - просто плакала навзрид … Мені її переконувати довелось, що нам треба новішу машину! А я грішним ділом думав, що дружина її не любить через ревнощі …

Ну що, сторінку з Міциком ми перевернули. Тепер я маю нові колеса Вирішив купити те, що мені давно дуже подобалось, але якось страшно було ...

Отже, вітайте: CRYSLER STRATUS JA 2.0


Чотиридверний седан золотого кольору, 5 повноцінних місць, величезний салон, здоровенний багажник (ключовий момент у виборі ). Клімат контроль, шкіряний салон: ну що я – не пацан? І дуже цікава зовнішність: народ реально повертається на вулицях . Вага – 1430 кг, вантажопідйомність – 500 кг. Довжина – 4750, корабель, а не машина .

Двигун – дволітровий бензиновий Мітцубіші (іпошки хороші мотори роблять), коробка механічна. Під капотом 131 гамериканський коник при 5850 на тахометрі. Максималка – 205 км./год, перша сотня досягається за 10 секунд. Ну, це я ще перевірю, зараз кажу те, що в книжці написано Годувати тих коників можна 92-гою бензою, якої залазить в бак 65 літрів (чуть не вмер нині на заправці ). Скільки воно хаває тої бензи на сотню – скажу пізніше, попередній власник божився, що за 11 літрів/100 км. не вилазив…

Все електричне: вікна, дзеркала… Останні - з підігрівом, салонне дзеркало – з автозатемненням від світла автомобілів позаду… Як казав мій фізкультурник в школі – «Америка – голі баби!» Крісла… То просто пісня – дивани, а не крісла! Чорна шкіра, дуже якісна, в нас таке колись називали «лайка». Центр всіх крісел – з сірої алькантари, щоб не ковзав «як гівно в ополонці» на поворотах… Водійське трохи поскрипує, то треба буде туди залізти… Дві подушки безпеки (водійська та пасажирська), ABS, брейк-асист (допомога при екстреному гальмуванні). Гідропідсилювач, зрозуміло... Правда, дуже «штучний», просто крутиш руль і все, жодної інформації про дорогу… Але то може так з незвички, після мого дуже шустрого ланцика…

Дуже прикольна підвіска, їде як Мерседес: маленькі та середні вибоїни просто відсутні, і на великих все рівно не пробивається. Навіть не знаю, як америкоси таке зробили… Правда чути при відкритому вікні сторонні звуки, але то ми все заберемо

Несподівано якісний звук штатної аудіо системи. Правда, мафон без USB, а я вже звик до флешки… Ну то нічо, дойдуть руки і до цього. Приколовся сьогодні з антени: включив радіо, чую дивне жужання. Виходжу з машини і бачу, як з заднього крила вилазить довжелезна антена… Радіо вимкнув – антена сховалась

В суботу планую повну техревізію: заміна масла/фільтрів/ременів, повна діагностика двигуна, електрики, ходової… Тоді ж і буду знати реальніше, що ж я саме купив А поки що я довольний яко слоник. Слоник на кораблі

Так що прийміть ще одного власника американської машинки, чи що...

Продав я успішно свого Мітцубісі Ланцер 1991 року. Машинка була – супер, але вже стала замаленькою


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Киев
Сообщения: 602
С нами с 03.06.2010

Re: Chrysler Stratus JA 2.0 [Re: Myself]
      6 октября 2010 в 11:21 Гілками

В ответ на:

Продав я успішно свого Мітцубісі Ланцер 1991 року. Машинка була – супер, але вже стала замаленькою... Віддавав зі сльозами на очах, хоч розумію, що це глупо . Ну я – то зрозуміло: скільки я з нею часу провозився… А от як дружина моя мене здивувала - просто плакала навзрид … Мені її переконувати довелось, що нам треба новішу машину! А я грішним ділом думав, що дружина її не любить через ревнощі …

Ну що, сторінку з Міциком ми перевернули. Тепер я маю нові колеса Вирішив купити те, що мені давно дуже подобалось, але якось страшно було ...

Отже, вітайте: CRYSLER STRATUS JA 2.0


Чотиридверний седан золотого кольору, 5 повноцінних місць, величезний салон, здоровенний багажник (ключовий момент у виборі ). Клімат контроль, шкіряний салон: ну що я – не пацан? І дуже цікава зовнішність: народ реально повертається на вулицях . Вага – 1430 кг, вантажопідйомність – 500 кг. Довжина – 4750, корабель, а не машина .

Двигун – дволітровий бензиновий Мітцубіші (іпошки хороші мотори роблять), коробка механічна. Під капотом 131 гамериканський коник при 5850 на тахометрі. Максималка – 205 км./год, перша сотня досягається за 10 секунд. Ну, це я ще перевірю, зараз кажу те, що в книжці написано Годувати тих коників можна 92-гою бензою, якої залазить в бак 65 літрів (чуть не вмер нині на заправці ). Скільки воно хаває тої бензи на сотню – скажу пізніше, попередній власник божився, що за 11 літрів/100 км. не вилазив…

Все електричне: вікна, дзеркала… Останні - з підігрівом, салонне дзеркало – з автозатемненням від світла автомобілів позаду… Як казав мій фізкультурник в школі – «Америка – голі баби!» Крісла… То просто пісня – дивани, а не крісла! Чорна шкіра, дуже якісна, в нас таке колись називали «лайка». Центр всіх крісел – з сірої алькантари, щоб не ковзав «як гівно в ополонці» на поворотах… Водійське трохи поскрипує, то треба буде туди залізти… Дві подушки безпеки (водійська та пасажирська), ABS, брейк-асист (допомога при екстреному гальмуванні). Гідропідсилювач, зрозуміло... Правда, дуже «штучний», просто крутиш руль і все, жодної інформації про дорогу… Але то може так з незвички, після мого дуже шустрого ланцика…

Дуже прикольна підвіска, їде як Мерседес: маленькі та середні вибоїни просто відсутні, і на великих все рівно не пробивається. Навіть не знаю, як америкоси таке зробили… Правда чути при відкритому вікні сторонні звуки, але то ми все заберемо

Несподівано якісний звук штатної аудіо системи. Правда, мафон без USB, а я вже звик до флешки… Ну то нічо, дойдуть руки і до цього. Приколовся сьогодні з антени: включив радіо, чую дивне жужання. Виходжу з машини і бачу, як з заднього крила вилазить довжелезна антена… Радіо вимкнув – антена сховалась

В суботу планую повну техревізію: заміна масла/фільтрів/ременів, повна діагностика двигуна, електрики, ходової… Тоді ж і буду знати реальніше, що ж я саме купив А поки що я довольний яко слоник. Слоник на кораблі

Так що прийміть ще одного власника американської машинки, чи що...



Вітаю!!! Гарний и правильний вибір!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Chrysler Stratus JA 2.0 [Re: Myself]
      12 октября 2010 в 23:37 Гілками

Симпатичная!
А какой год? И за сколько взял, если не секрет?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 2285
С нами с 13.10.2008

Re: Chrysler Stratus JA 2.0 [Re: Vovius]
      12 октября 2010 в 23:50 Гілками

Поздравляю После лансера это - космолёт, как минимум))
========
2Geodezist
Какого хрена цитировать объёмный текст, если ты первый отписавшийся в теме? Это касается всех, кто любит так делать и тем самым засорять форум!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Киев
Сообщения: 602
С нами с 03.06.2010

Re: Chrysler Stratus JA 2.0 [Re: Myself]
      16 декабря 2010 в 15:00 Гілками

Автор, отпишись, как машина после двух месяцев владения!!!???

Змінено Geodezist (15:01 16/12/2010)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Сообщения: 839
С нами с 13.11.2007

Re: Chrysler Stratus JA 2.0 [Re: Geodezist]
      16 декабря 2010 в 16:21 Гілками

света нет. узнаешь в ночь или в дождь. ставь линзы.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Киев
Сообщения: 602
С нами с 03.06.2010

Re: Chrysler Stratus JA 2.0 [Re: Geodezist]
      21 декабря 2010 в 15:27 Гілками

Нашел тему автора на Драйв2.ру
http://www.drive2.ru/cars/other/myself-lviv/

Мда...много чего нехорошего произошло, но ТС всё исправил и машиной доволен)
В ответ на:

Общий вывод: первые пять тысяч км. рушат все мои стереотипы о американцах: непрожорлив, неломуч, комфортен без ущерба для управления, удобен в управлении…




Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок ****
44 года,
Сообщения: 43
С нами с 22.04.2009

Re: Chrysler Stratus JA 2.0 [Re: Geodezist]
      4 января 2011 в 16:21 Гілками

Да, спасибо за интерес, как-то провтыкал тему и не отвечал на вопросы. Действительно, на Драйв2.ру всё детально описано, что до как за 5 тык. езды произошло...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок ****
44 года,
Сообщения: 43
С нами с 22.04.2009

Re: Chrysler Stratus JA 2.0 [Re: Myself]
      5 января 2011 в 17:28 Гілками

Закидую мій опис вражень після пяти тисяч кілометрів експлуатації Стратуса. Трохи мало часу для нормальних узагальнень, але загальні тенденції мабуть вже проглядаються.

Значить - питання, яке найчастіше звучить: витрата пального. 95-го бензину на 100 км. вистачає 9,8 літра (тільки місто), це середнє арифметичне на 5000 км. Можна лити дев'яносто другого, але тоді витрата недєццка (близько 15 літрів), сам здивований різницею.

Підвіска - окрема тема. Так, приємно, тихо, пружно, але не м'яко. Для американця - дуже дивно Але мене це радує - при активній їзді з перестроюваннями і розгонами / гальмуваннями це безсумнівний позитив: крени відсутні взагалі, машина показує на диво драйверський характер, я такого не чекав від америкоса Пасажири на тряску не скаржаться, але і від "морської хвороби" не страждають - сама середина між тряскою і керованістю.

Мотор, що дивно для мітцубішевскої розробки, дуже еластичний, "знизу" тяги вистачає, що виручає на снігу і слизькому покритті взагалі - пробуксовки немає. Вище 5 тис. оборотів крутити сенсу немає ніякого - тяги не додається.

До габаритів звикав легко, через тиждень вже почуття, що ти народився в цьому кріслі і знаєш в будь-який момент часу, де зараз яке колесо знаходиться.

Трохи (зовсім трохи напружує ергономіка: попільничка низько, при курінні за кермом у темний час доби попіл часто падає не туди . Треба втикнути якусь підсвітку, чи що... Кнопка аварійки поставлена дуже незручно - на приборці: щоб її включити треба просунути руку між спицями руля. Часто дякую аварійкою, і вже подумую про перенесення кнопки куди-небуть ближче... Дзеркало заднього виду треба перенести вище - заважає огляду. Підозрюю, що його там приклеїли "кустарно" - під верхом лобовухи є спеціальне місце.

Машина низька, але не просідає від вантажу - в багажник влізло 243 кг. картоплі , і я про неї там забув: ні посадкою, ні повадками при їзді ніщо не видає вантажу в багажнику. Поки про підняття машини не думаю - кліренсу вистачає для парковок і легкого аутроуду, а "глибше" я не їжджу

З часу останньої поломки (детальніше є ТУТ ) нічого з машиною не робив серйозно, так, усунення дрібних багів. Типу, поміняв моторчик склоомивача і його форсунки, прочистив всі кінцевики на дверях, обробив силіконовою змазкою петлі / обмежувачі / ущільнювачі / педалі та інші деталі які труться... Начебто все. Не світять лампочки на кнопках клімату та обігріву заднього скла - дуже незручно, треба туди залізти

А, купив "протиугонну біту":-D на руль, відлякувати шпану під будинком (тримаю машину під під'їздом). І талон ТО теж купив, тобто пройшов техогляд

Зима в цьому році конкретна, тому радує продуктивність обігріву салону. Трохи потіли вікна, виявилось - злетів тросик рециркуляції повітря, залишивши салон "закупореним". Поставив назад - все гаразд. В салоні африка:-)

Загальний висновок: перші п'ять тисяч км. валять всі мої стереотипи про американців: економічний, неломучий, комфортний без шкоди для управління, зручний в керуванні. Надійний і конструктивно простий, в той же час з хорошим набором засобів безпеки. Окреме питання - АБС, хороша штука, здорово виручає.

Короче, дуже дивно, чому у Львові Стратусів всього два ?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок ****
44 года,
Сообщения: 43
С нами с 22.04.2009

Re: Chrysler Stratus JA 2.0 [Re: Myself]
      10 мая 2011 в 23:53 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Ну що, давно нічого не писав, продовжу ділитись враженнями:-)
Вчора-позавчора мав довгу поїздку: Львів-Золочів-Зборів-Тернопіль-Волочиськ-Хмельницький-Летичів-Вінниця-Калинівка-Житомир-Новоград-Волинський-Гоща-Рівне-Клевань-Луцьк-Дубно-Львів Карта - додана

Загальна протяжність - 1124 км. Ніби й небагато, але дороги... Хлопці, то ппц. Це навіть не екстрім, а самогубство. Це загроза національній безпеці. Не може у нас розвиватись економіка з такими дорогами. Яке Євро ? Яка 80-ти% готовність країни ? Ідіоти керують тою країною... Але вернімось до машини. Тут - все навпаки:-)

Ласточка - молодчинка. Достойно все те бл...тство витримала, диски-гума-ходова в нормі. Єдина незручність, яка почалась від Новоград-Волинського - почав скрипіти замок паска безпеки Причому зрозумів я, що то замок тільки у Львові Тре туди щось пшикнути...

При попаданні в яму покоцав губу під бампером, фото десь потім зроблю - закину. Шини на днях подивлюсь детальніше, а зараз так на око - гуль немає...

З мінусів - трохи бракне світла, треба подумати про ПТФ-ки (вчора ввечері був туман...)
Крісло комфортне, спина в нормі. Керується апарат супер, на нерівних покриттях з ямами/вибоїнами авто на дузі стоїть як на рельсах:-) Динаміки вистачає, при активних обгонах недостатньості тяги не відчув ні разу.

Одним словом - я далі тішусь, що з мої шляхи перетнулись з тою машинкою

Ну що, давно нічого не писав, продовжу ділитись враженнями:-) Вчора-позавчора мав довгу поїздку: Львів-Золочів-Зборів-Тернопіль-Волочиськ-Хмельницький-Летичів-Вінниця-Калинівка-Житомир-Новоград-Волинський-Гоща-Рівне-Клевань-Луцьк-Дубно-Львів Карта - доданаЗагальна протяжність - 1124 км. Ніби й небагато, але дороги


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок ****
44 года,
Сообщения: 43
С нами с 22.04.2009

Re: Chrysler Stratus JA 2.0 [Re: Myself]
      13 мая 2011 в 18:01 Гілками

Ще одна довга подорож пройшла успішно
Маршрут був такий: .
Львів - Дубно - Рівне (там забирав людину) - Новоград-Волинський - смт. Городниця. Там зустріч № 1. Повернення в Рівне, висадив пасажира, через Клевань переїхав на Луцьк. Заночував в бор мотелі на в"їзді в Луцьк. Зранку в 6.00 - виїзд (забрав людину) - переїзд зоною оповіщення та 30-ти кілометровою карантинною зоною Рівненської АЕС на північ Рівненської області, смт. Володимирець, там зустріч № 2. Повернення в Луцьк, висадив пасажира, і через Дубно (ну нафік той Горохів та Радехів ) додому.
Ітого: 1164 км., більшою частиною нормальні дороги і повний кайф в салоні: ГУР після заміни компресора не гудить, не тече... Якби щось було не так - вже би вилізло, так що за ГУР сам собі ставлю зачОт .
Танчик мій пре супер На 80-тикілометровому відрізку бетонки показав пасажиру, як такі дороги треба проїжджати: можна їхати або до 80 км/год, або більше 120 На 140 в салоні наступає повний комфорт: ями/стики/тріщини в асфальті наніц пропадають Але 1 година в такому темпі по тій дорозі за кермом - як 8 по нормальній, вийшов з мокрою спиною А машині пофігу - тримається вибраної траекторії мертво, стоїть як на рельсах. Ще раз переконуюсь, що америкоси недарма називаються автомобільною нацією: ходову і підвіску робити вміють на 5.
Неприємності були з іншого боку - неавтомобільного Десь недавно я в жарт жалівся, що на Крайслері мене дайці не чіпають Наврочив. За останню поїздку - три зупинки , причому двічі вже починали писати протокол, а один раз навіть взяли пояснення в свідка Після заповнення "шапки" припиняли це діло у всіх випадках, шугаючись невідомо чого. Останній навіть дзвонив на свою внутрішню "допомогу" запитати, чи дійсно я на суд можу замовити графологічну експертизу підпису свідка, чи можна трактувати пояснення свідка "на окремому аркуші" (без вписування контактів/підпису/інших його даних в протокол) як підробка матеріалів адміністративної справи і чи там дійсно відповідальність до 5-ти років цюпи На що у відповідь почув (телефон з голосним динаміком - то ж я все мимоволі чув) двохвилинну тираду з самих матів від начальника, зміст якої зводився - "відпускай його, в тебе роботи повно, + сьогодні свято, а ти собі неприємностей шукаєш. Тобі треба ті виклики в суд? В тебе ж доказів немає. А за той час всі безплатно їздять". Щось типу таке, тільки матами
В результаті вони просили мене поїхати , типу "ми ж протокол на вас не складали", а я настоював, що нікуди не поїду поки не побачу номеру останнього заповненого протоколу та не звірю його з номером першого незаповненого Найсмішніше, що показали А потім ще всі разом покурили - про життя поговорили, пожалілись на начальника, пообзивали януковича . То ж я спокійно поїхав далі
Короче - поїздка результативна, і по роботі все вирішив, що хотів, і машинку опробував після "колхоз-ремонту", і навики спілкування з дайцями освіжив трішки Ну і відпочив трішки - балдію від таких довгих поїздок, особливо коли сам в машині. То один з видів релаксу - кудись вибратись в далеку дорогу на хорошій, справній, надійній машині.
Мій танчик таким вже став

Змінено Myself (18:02 13/05/2011)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумCadillac, Chrysler, Dodge, GMC, Hummer, Jeep
Додаткова інформація
0 користувачів і 0 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 16548

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія