autoua
×
Autoua.netФорумПаливо, ПММ та двигуни

ОККО (не коммерческая ветка с 19.07.2018) (333/437)

V.I.P ***
49 лет (20 лет за рулем), Херсон
Сообщения: 13738
С нами с 23.10.2003

Re: $ ОККО [Re: ОККО]
      14 июля 2016 в 21:51 Гілками

ОККО 14.07.2016 17:18 пишет:

Починаючи з липня



Тут сказано:
Цілодобовий сервіс
Наші ресторани A la minute, Pasta Mia та новий заклад Meiwei розташовані на основних магістралях України. У мережі є 41 ресторан. Всі заклади працюють без вихідних в режимi 24/7.

09.07.2016 около 21:00 заехал на АЗС Усатівська с.р. а/д обхід м.Одеса, 21-ий км+400м с целью поужинать в ресторане A la minute.
Спрашиваю у персонала что есть готового из вторых блюд? Ничего нет, мы же ресторан. Хотите возьмите бутерброд. Спрашиваю- что вы можете приготовить максимально быстро? Например вареники с картошкой сколько будут готовиться? От 30 до 40 минут. Спрашиваю- вы их сейчас лепить будете? Нет, вареники в замороженном виде, пока вода нагреется, пока сварятся...
Короче, взял у них стаканчик кофе и съел свой бутерброд. Извините что без галстука и фрака, не знал что A la minute это не ресторан быстрого питания, а что-то помпезное.
Больше заезжать не планирую, заеду лучше на Сокар.

Змінено Water (21:58 14/07/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
UA 2
IesuiT **
пригород
Сообщения: 37313
С нами с 31.10.2005

Re: $ ОККО [Re: Vindsor]
      14 июля 2016 в 22:11 Гілками

Vindsor 14.07.2016 20:04 пишет:

Daugava 14.07.2016 16:53 пишет:

Ця недобросовісність каже тільки про недосконалість програмного забезпечення, що обслуговує колонку, а не про кількість наших
шахраїв. Зверну також увагу, що на автоматичній заправці немає можливості погратися в "лото" та витягнути знижку. Взагалі, мені здається, що Україна потрапила в рабовласництво до банди маркетологів, бо в багатьох компаніях такий підхід ускладнення алгоритму отримання знижки через "лохотрони", нічого окрім джерела можливої корупції не створює. При цьому постійно маємо негативний зворотний зв'язок, коли під час впровадження чергової акції інтереси автоматичних комплексів не враховуються бо ними ніхто не користується, а ними дійсно ніхто не користується бо постійно діє якась акція, що ними не підтримується. Наприклад, сьогодні я поїду заправляти 50+ літрів, якого біса я буду втрачати "свої" щонайменше 50 гривен знижки від лотерейного квитка?
І це не поодинока проблема, абсолютно всі акції мали проблеми з "автоматом" .


Вот тут +500! Компания действует по принципу "не будут брать - отключим свет"!
Что значит, "отключили возможность заправки до полного? А как тогда заправляться? Я не собираюсь высчитывать сколько влезет топлива в мой бак!
Везде это решается очень просто: сначала вставил в терминал карточку, она идентифицировалась. Затем залил сколько нужно топлива. Сел и поехал. Списалось автоматически столько денег, сколько топлива залил. Где тут место мошенничеству?




у нас оно как поавило на автоматических заправках так и реализовано, надо обьязательно указывать или литраж или сумму заправки, если картойто литраж как раз-)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Сообщения: 284
С нами с 16.02.2012

Re: $ ОККО [Re: Vindsor]
      15 июля 2016 в 09:07 Гілками

Vindsor 14.07.2016 20:04 пишет:

Daugava 14.07.2016 16:53 пишет:

Ця недобросовісність каже тільки про недосконалість програмного забезпечення, що обслуговує колонку, а не про кількість наших
шахраїв. Зверну також увагу, що на автоматичній заправці немає можливості погратися в "лото" та витягнути знижку. Взагалі, мені здається, що Україна потрапила в рабовласництво до банди маркетологів, бо в багатьох компаніях такий підхід ускладнення алгоритму отримання знижки через "лохотрони", нічого окрім джерела можливої корупції не створює. При цьому постійно маємо негативний зворотний зв'язок, коли під час впровадження чергової акції інтереси автоматичних комплексів не враховуються бо ними ніхто не користується, а ними дійсно ніхто не користується бо постійно діє якась акція, що ними не підтримується. Наприклад, сьогодні я поїду заправляти 50+ літрів, якого біса я буду втрачати "свої" щонайменше 50 гривен знижки від лотерейного квитка?
І це не поодинока проблема, абсолютно всі акції мали проблеми з "автоматом" .


Вот тут +500! Компания действует по принципу "не будут брать - отключим свет"!
Что значит, "отключили возможность заправки до полного? А как тогда заправляться? Я не собираюсь высчитывать сколько влезет топлива в мой бак!
Везде это решается очень просто: сначала вставил в терминал карточку, она идентифицировалась. Затем залил сколько нужно топлива. Сел и поехал. Списалось автоматически столько денег, сколько топлива залил. Где тут место мошенничеству?



главное успешно пончики и кофэ продавать


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
53 года (25 лет за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14686
С нами с 24.07.2005

Re: $ ОККО [Re: Monica]
      15 июля 2016 в 09:27 Гілками

За "бугром" різні схеми обслуговування на автоматичних заправках.

1. Блокується велика сума перед заправкою. Після заправки блокується сума заправки, вона ж йде на списання. Перше блокування відміняється. Мінуси:
- потрібний щонайменше подвійний запас грошей на рахунку;
- відміна блокуання не завжди проходить, доводиться чекати 30-40 діб поки блокування буде знято.
Якщо користуватися карткою з кредитним лімітом, то проблеми нема навіть якщо вона без грейс-періоду та з великим %, бо фактично використання кредиту не відбувається (блокування це не списання грошей з рахунку % на нього не нараховуються.

2. Більш сучасна схема. Блокується велика сума перед заправкою. Після заправки різниця між першою сумою та сумою заправки повертається "кредитовим сліпом" (ще одним блокуванням, але зі знаком "+"). Саме так одного часу працювало ОККО під час надання знижки на деяких заправках. Мінуси бачу тільки під час розрахунку карткою ФОП-а за спрощеною схемою оподаткування, та сплатою податків від обороту.

Але головне, "за бугром" на подібних заправках ціна менша. На "ОККО" вона чомусь більша .


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
KypBA
Анонім
Сообщения:
С нами с

Re: $ ОККО [Re: San40S]
      15 июля 2016 в 09:46 Гілками

San40S 14.07.2016 21:49 пишет:

Не знаю як воно на ОККО, бо ще пробував, але за кордоном працює так: обираєш сумму, на яку хочеш заправитись і заправляєшся, все що не влізло, повертається на карту завтра-післязавтра. Опції "до повного", кажись не зустрічав там. Причому, спочатку знімають грошики, а потім наливають у бак.
Зазвичай знаю скільки приблизно влізе в бак і обираю сумму на 5-10 євро більше - виходить заправка до повного, а решту повертають

На ОККО така ж схема?

п.с. термінали самообслуговування на АЗС - це таки дуже крута штука, швидко і ходити нікуди не треба




Скажу как это работает в Италии и Франции. Заправляться можно на сумму или литры, до полного бака у них таки нет опции. Расплатится можно наличкой, банковской картой или топливной картой. Бензин начинает заливаться ВСЕГДА после снятия, занесения или блокировки денег. Теперь есть два нюанса оплаты:
1. Первый вариант как описал уважаемый San40S. Выбрали количество бензина или суму, заправился, остаток вернули на карточку. Большинство заправок работает именно так.
2. Второй вариант имеет свою специфику и кого-то может очень сильно удивить. Внимание! При установке карточки на ней блокируется сумма в размере полного бака среднестатистического автомобиля. Это может быть до 150 евро. После заправки с карточки снимается необходимая сумма и через день два блокировка суммы снимается (это у них так). Но в наших банках блокировка суммы бывает длится до 30 дней. Так что заправившись 5 раз, можно получить блокировку суммы на карточке до 700 евро. В отпуске это может немного подорвать бюджет отпускника.

Также есть очень важный момент, который собственно и стимулирует людей пользоваться такими заправками, кроме экономии времен. Стоимость бензина на таких заправках (колонках) ДЕШЕВЛЕ чем на заправках с кассирами и заправщиками. И даже на отдельно стоящей колонке самообслуживания на заправке с заправщиками бензин будет ДЕШЕВЛЕ. Разница достигает 10-12 евро центов (это где-то 8-10% экономии). И кто много заправляется выбирает именно такие заправки, так как это позволяет действительно экономить.

Если стоит терминал самообслуживания, при этом цена как на стеле и еще нужно идти за скидкой на кассу - то это вызывает удивление. Единственный плюс такого терминала - это экономия времени.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ****
Сообщения: 1366
С нами с 14.02.2011

Re: $ ОККО [Re: Vindsor]
      15 июля 2016 в 09:46 Гілками

Vindsor 14.07.2016 20:04 пишет:


І це не поодинока проблема, абсолютно всі акції мали проблеми з "автоматом" .


Вот тут +500! Компания действует по принципу "не будут брать - отключим свет"!
Что значит, "отключили возможность заправки до полного? А как тогда заправляться? Я не собираюсь высчитывать сколько влезет топлива в мой бак!
Везде это решается очень просто: сначала вставил в терминал карточку, она идентифицировалась. Затем залил сколько нужно топлива. Сел и поехал. Списалось автоматически столько денег, сколько топлива залил. Где тут место мошенничеству?




До повного = заправка по системі післяоплати (заправив певну кількість літрів, тоді оплатив)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ****
Сообщения: 1366
С нами с 14.02.2011

Re: $ ОККО [Re: San40S]
      15 июля 2016 в 09:48 Гілками

San40S 14.07.2016 21:49 пишет:


Не знаю як воно на ОККО, бо ще пробував, але за кордоном працює так: обираєш сумму, на яку хочеш заправитись і заправляєшся, все що не влізло, повертається на карту завтра-післязавтра. Опції "до повного", кажись не зустрічав там. Причому, спочатку знімають грошики, а потім наливають у бак.
Зазвичай знаю скільки приблизно влізе в бак і обираю сумму на 5-10 євро більше - виходить заправка до повного, а решту повертають

На ОККО така ж схема?

п.с. термінали самообслуговування на АЗС - це таки дуже крута штука, швидко і ходити нікуди не треба




Так, все вірно. У нас така сама система роботи.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ****
Сообщения: 1366
С нами с 14.02.2011

Re: $ ОККО [Re: Water]
      15 июля 2016 в 09:56 Гілками

Water 14.07.2016 21:51 пишет:

ОККО 14.07.2016 17:18 пишет:

Починаючи з липня



Тут сказано:
Цілодобовий сервіс
Наші ресторани A la minute, Pasta Mia та новий заклад Meiwei розташовані на основних магістралях України. У мережі є 41 ресторан. Всі заклади працюють без вихідних в режимi 24/7.

09.07.2016 около 21:00 заехал на АЗС Усатівська с.р. а/д обхід м.Одеса, 21-ий км+400м с целью поужинать в ресторане A la minute.
Спрашиваю у персонала что есть готового из вторых блюд? Ничего нет, мы же ресторан. Хотите возьмите бутерброд. Спрашиваю- что вы можете приготовить максимально быстро? Например вареники с картошкой сколько будут готовиться? От 30 до 40 минут. Спрашиваю- вы их сейчас лепить будете? Нет, вареники в замороженном виде, пока вода нагреется, пока сварятся...
Короче, взял у них стаканчик кофе и съел свой бутерброд. Извините что без галстука и фрака, не знал что A la minute это не ресторан быстрого питания, а что-то помпезное.
Больше заезжать не планирую, заеду лучше на Сокар.




Перенаправили ваш коментар колегам з ресторанного напрямку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kym 1
V.I.P *
64 года (46 лет за рулем), Киев
Сообщения: 11615
С нами с 09.04.2010

Re: $ ОККО [Re: Daugava]
      15 июля 2016 в 10:15 Гілками

Daugava 14.07.2016 16:53 пишет:

... Наприклад, сьогодні я поїду заправляти 50+ літрів, якого біса я буду втрачати "свої" щонайменше 50 гривен знижки від лотерейного квитка?
...(.



я так понял, что смеяться надо в этом месте?
а если нет акции, сколько тогда "якого біса я буду втрачати "свої""??
кто-то кому-то что-то должен?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
46 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1761
С нами с 03.11.2008

Re: $ ОККО [Re: kym]
      15 июля 2016 в 10:30 Гілками

За шоколадными хотдогами на ОККО совершенно забыли, что они заправка. Декларируют бензин Евро-5. Но тогда объясните мне, почему после запраки на ужгородской окружной 28.06.16 примерно в 19.00 появилась вибрация двигателя при движении по венгерскому автобану, и почему это все прошло после заправки на OMV в Будапеште. Вопрос, конечно, риторический. Позволю ответить сам - потому что ОККО продает бадягу, и никакого Евро-5 на ОККО никогда не было, нет и не будет. Зачем ОККО следить за качеством топлива, когда там куча жаждующих накопить никому не нужные баллы и попить третьесортного(!) кофе.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Сообщения: 284
С нами с 16.02.2012

Re: $ ОККО [Re: ВладК]
      15 июля 2016 в 10:38 Гілками

ВладК 15.07.2016 10:30 пишет:

За шоколадными хотдогами на ОККО совершенно забыли, что они заправка. Декларируют бензин Евро-5. Но тогда объясните мне, почему после запраки на ужгородской окружной 28.06.16 примерно в 19.00 появилась вибрация двигателя при движении по венгерскому автобану, и почему это все прошло после заправки на OMV в Будапеште. Вопрос, конечно, риторический. Позволю ответить сам - потому что ОККО продает бадягу, и никакого Евро-5 на ОККО никогда не было, нет и не будет. Зачем ОККО следить за качеством топлива, когда там куча жаждующих накопить никому не нужные баллы и попить третьесортного(!) кофе.



кофе и правда отстойный.вода.ну а насчет топлива, думаю зависит от заправки. просто где меньше бодяги, где больше.

Змінено Monica (10:40 15/07/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ****
Сообщения: 1366
С нами с 14.02.2011

Re: $ ОККО [Re: ОККО]
      15 июля 2016 в 10:45 Гілками



Смачна заправка ОККО перетворюється на спортивну заправку? В певному сенсі так;)
Тепер на ОККО ще більше користі для здоров’я – на кількох АЗК мережі (у с. Гамаліївка поблизу Львова та в Гатному біля Києва) були встановлені спортивні майданчики – турніки, гімнастичні міні-комплекси та дитячі гойданки.
Тож тепер водіям, їхнім пасажирам, в т.ч. й дітям, можна не лише смачно поїсти в ресторані чи збадьоритися ароматною кавою, а й розім’ятися і відпочити під час дороги.
Що собою уявляє такий комплекс, та які можливості відкриває гостям АЗК ОККО – дивіться на відео.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26175
С нами с 14.07.2003

Re: $ ОККО [Re: Amateur]
      15 июля 2016 в 10:54 Гілками

Amateur 12.07.2016 11:26 пишет:

ОККО 12.07.2016 10:16 пишет:

У нас вже є 9 таких модулів самообслуговування. Тестуємо зацікавленість клієнтів на різних наших комплексах. Вивчаємо попит на даний сервіс. Деталі можна прочитати тут



Стоимость топлива на таких модулях будет такой же как и в сети?
Я правильно понимаю, что LPG на таких модулях не не ожидается?



ОККО, я бы все таки хотел услышать ответ на свой вопрос.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Сообщения: 284
С нами с 16.02.2012

Re: $ ОККО [Re: ОККО]
      15 июля 2016 в 10:56 Гілками

ОККО 15.07.2016 10:45 пишет:



Смачна заправка ОККО перетворюється на спортивну заправку? В певному сенсі так;)
Тепер на ОККО ще більше користі для здоров’я – на кількох АЗК мережі (у с. Гамаліївка поблизу Львова та в Гатному біля Києва) були встановлені спортивні майданчики – турніки, гімнастичні міні-комплекси та дитячі гойданки.
Тож тепер водіям, їхнім пасажирам, в т.ч. й дітям, можна не лише смачно поїсти в ресторані чи збадьоритися ароматною кавою, а й розім’ятися і відпочити під час дороги.
Що собою уявляє такий комплекс, та які можливості відкриває гостям АЗК ОККО – дивіться на відео.





Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
Киев
Сообщения: 254
С нами с 22.03.2011

Re: $ ОККО [Re: ОККО]
      15 июля 2016 в 11:09 Гілками

Тепер чекайте незабаром мережу бань/саун на території заправного комплексу для тих, хто розім'явся/пропотів на тренажерах і хоче освіжитись.

скоро на автозаправних комплексах власне колонку для заправки ще прийдеться пошукати


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
53 года (13 лет за рулем), Харьков
Сообщения: 10628
С нами с 12.03.2010

Re: $ ОККО [Re: Water]
      15 июля 2016 в 16:52 Гілками

Water 14.07.2016 21:51 пишет:


Больше заезжать не планирую, заеду лучше на Сокар.



Да можно вообще у бабки придорожной купить пирожков. Будет в разы быстрее.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ****
35 лет за рулем, Киев
Сообщения: 374
С нами с 12.09.2011

Re: $ ОККО [Re: Демьян_Dnepr]
      15 июля 2016 в 17:09 Гілками

Демьян_Dnepr 12.07.2016 10:33 пишет:

ОККО 12.07.2016 10:16 пишет:

xuligan 11.07.2016 17:25 пишет:

Повністю задоволений сервісом на ОККО.,Правда перелік продуктів дуже малий,хотілось би більшого вибору всього-всього.Правда я заїжджаю на ОККО раз в два роки.




У нас вже є 9 таких модулів самообслуговування. Тестуємо зацікавленість клієнтів на різних наших комплексах. Вивчаємо попит на даний сервіс. Деталі можна прочитати тут




так а скидки ?



Писатель не читатель? "...Спеціальний термінал, вмонтований у паливно-роздавальну колонку, дозволяє розплачуватися за пальне з допомогою банківських платіжних карток, а також використовувати паливні картки «ОККО» й картки програми FISHKA. Система налаштована таким чином, що автоматично нараховує актуальні знижки, які діють у мережі «ОККО» на момент заправки."


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7160
С нами с 29.08.2001

Re: $ ОККО [Re: AlexxUA]
      15 июля 2016 в 17:18 Гілками

AlexxUA 15.07.2016 17:09 пишет:

Демьян_Dnepr 12.07.2016 10:33 пишет:


так а скидки ?



Писатель не читатель? "...Спеціальний термінал, вмонтований у паливно-роздавальну колонку, дозволяє розплачуватися за пальне з допомогою банківських платіжних карток, а також використовувати паливні картки «ОККО» й картки програми FISHKA. Система налаштована таким чином, що автоматично нараховує актуальні знижки, які діють у мережі «ОККО» на момент заправки."




угу, тільки це працювало доки знижка була прив'язана до картки фішка. А зараз - талончик зі знижкою треба бігти до каси и приносити під сканер термінала самообслуговування? Чи він вміє сказати крекс-фекс-пекс і згенерувати знижку на очах здивованої публіки?

Поставтє термінали самообслуговування на Бориспільській трасі на виїзді з Київа будь-ласка.
Бо вже третій раз їду на Сокар заправлятись - 12 колонок, а то каса не працює, то клієнт один окупує касу і фактично працює тільки одна, то ще яка біда. Може вам каси на цій заправці комплектувати бубном - ну і якісь курси шаманства провести початкові для касирів?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
UA 2
IesuiT **
пригород
Сообщения: 37313
С нами с 31.10.2005

Re: $ ОККО [Re: ОККО]
      15 июля 2016 в 17:48 Гілками

ОККО 15.07.2016 10:45 пишет:



Смачна заправка ОККО перетворюється на спортивну заправку? В певному сенсі так;)
Тепер на ОККО ще більше користі для здоров’я – на кількох АЗК мережі (у с. Гамаліївка поблизу Львова та в Гатному біля Києва) були встановлені спортивні майданчики – турніки, гімнастичні міні-комплекси та дитячі гойданки.
Тож тепер водіям, їхнім пасажирам, в т.ч. й дітям, можна не лише смачно поїсти в ресторані чи збадьоритися ароматною кавою, а й розім’ятися і відпочити під час дороги.
Що собою уявляє такий комплекс, та які можливості відкриває гостям АЗК ОККО – дивіться на відео.





а бассейн?-) где бассейны в такую жару? что за заправка без них?-))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
UA 2
IesuiT **
пригород
Сообщения: 37313
С нами с 31.10.2005

Re: $ ОККО [Re: do9cent]
      15 июля 2016 в 17:50 Гілками

do9cent 15.07.2016 11:09 пишет:

Тепер чекайте незабаром мережу бань/саун на території заправного комплексу для тих, хто розім'явся/пропотів на тренажерах і хоче освіжитись.

скоро на автозаправних комплексах власне колонку для заправки ще прийдеться пошукати




та на самом деле молодцы, только чуть сделать меньше очередей именно для покупки топлива и супер-)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПаливо, ПММ та двигуни
Додаткова інформація
0 користувачів і 8 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  annex, Amateur, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: ***
Переглядів теми: 1318659

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія