autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Нужна работа подростку (+) (2/2)

Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 3951
С нами с 18.11.2009

Re: Нужна работа подростку (+) [Re: Evа]
      12 апреля 2011 в 19:01 Гілками

В ответ на:

классный у тебя опыт, и неоценимый!
очень хочется нашему хорошего опыта дать в плане отношения к заработку
а то "дайте мне, и все! вам же зарплату дают - вот мне ее и отдайте!"
и никакого понимания, что нашару никто никому ничего не платит
а заместо благодарности за то, что дают - тока гонористое "мало даете!"
пусть пашет хоть на стройке, хоть дворником, и пусть за копейки - абы понял наконец,
что никто никому ничего на шару не дает



да, тут тільки треба щоб він сам попрацював, тяжко попрацював, побачив як заробляються гроші, і головне чи багато всякої дурниці (на які він витрачає Ваші кошти) можна на них купити. Щоб оцінив те, що для нього Ви робите, як стараєтесь, а він цього не цінить...спочатку буде злоба на всіх, друзі в деякій мірі будуть висміювати його і Вас (як батьків, що не взмозі дати дитині достатньо коштів), але це все має пройти. Він має набратись розуму і відправити його, щоб він попрацював-саме правельне рішення. Друга проблема, що ми як батьки, самі робимо таких дітей. Коли вони маленькі, нам хочеться щоб в них було все те, що дитина захоче, бо наприклад у нас цього в дитинстві не було, і якщо мені батьки не дали, то (вже як батько чи матір) маю дати...я не можу відмовити дитині, коли запитую що тобі купити а вона відповідає "коко (кіндерсюрприз), але не просто так я його купую, а запитую чи будеш маму (мене, бабусь, дідусів)слухатись, чи не будеш іграшки розкидати...тощо, якщо не розуміє, то кажу що не куплю бо ти не слухняна..." коли діти йдуть до школи (ліцею) ми хочемо щоб наші діти не голодали (враховуючи те, яке харчування в нас в школах) і даємо з собою гроші, кумусь більше батьки дають, комусь менше, і тут в дітей немає рівності, і починається все...
Моя поки маленька, буду з малку її привчати, буду намагатись виховувати так, як виховували мене батьки...
З приводу роботи у папи: да, папа і зараз директор, але він міг мене взяти (свого сина) (при цьому відповідальність була на ньому) бо будівництво це серйозно, це крани, які підіймають щось, тощо...а відповідальність за Вашого сина навряд візьме....
Відправте його на розгрузку чогось, щоб землю покидав...на Ваш вибір


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
53 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 4506
С нами с 30.03.2004

Re: Нужна работа подростку (+) [Re: Evа]
      13 апреля 2011 в 15:45 Гілками

нет, она такое точно не будет...в тм то и проблема..не знаю куда ее пристроить...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
0 користувачів і 31 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 5749

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія