autoua
×
Autoua.netФорумАвтотури за кордон

9 днів у Франції на авто (on-line)

читатель
Киев
Сообщения: 15
С нами с 16.04.2011

9 днів у Франції на авто (on-line)
      25 апреля 2011 в 22:11 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Хотів би поділитися з вами свіжими враженнями від подорожі до Франції, яка, до речі,зараз продовжується. Звичайно, для деяких "аксакалів"-мандрівників на авто, які присутні тут, на форумі, він буде нецікавий, але для таких як я початківців - думаю згодиться.
Кількість подорожуючих: я, дружина і донька 5 з половиною років.
Маршрут подорожі:
Київ-Дортмунд (Wizzair,далі - оренда авто)-Реймс (ночівля)-Діснейленд (1 день)-Париж (3 дні)-Версаль(1 день)-Фонтенбло, Во-ле-Віконт(1 день)-Реймс(1 день)-Дортмунд-Київ.

Спробую звертати увагу на ті ньюанси, які я не зміг передбачити і які "повилазили" в процесі подорожі.

День перший.
1)Виліт із Жулян. При реєстрації у баришень постійно "глючили" компьютери і вона проходила досить повільно. Всі запаковували валізи у двох дядьків за 30 грн/шт. Тобто аеропорт на нас заробляє на тому, що сам пропонує послугу уберегтися від ймовірних крадіжок у цьому ж аеропорту! Ноу-хау по українськи . Я не запаковував. Нічого не вкрали. При проходженні паспортного контролю для дитини свідоцтва про народження не потрібно - донька у мене вклеєна в паспорт дружини.
Як відомо, Wizzair при реєстрації місце у літаку не зазначає - вільна посадка. То як не дивно, щоб бути першим у літаку по головам до виходу ліз дядько із німецьким паспортом, а не з українським (так хотілося дати йому копняка , але згадав, що я ж прилечу на його землю ).
2)Оренда авто в аеропорту Дортмунд (Europcar). Бронював раніше через інет. Оренда за 9 днів + Super LDW (франшиза EUR450)обійшлася в EUR314.
Стійка знаходиться у приміщенні вокзалу(поруч - Sixt, Hertz, Avis). Оформили хвилин за 20. Заблокували на картці EUR600. Дістався чорний Опель Астра 5 дв.1,4 л з пробігом 9,5 тис.км тільки з мийки. Німець (кіло під 120) навіть не вийшов до машини. На моє питання, чи все Ок з машиною - сказав, іди глянь, якщо щось знайдеш - приходь. Договір роздрукував на німецькій. Просив на англійській - сказав, що у них, в Німеччині, тільки на Deutsch. Я трохи шпрехаю, тому основні пункти зрозумів. Думаю, по іншим пунктам у Europcar не підставлять (на сайті договір на анг.вичитав раніше).
Бустер доньці взяли свій, GPS (Garmin nuvi 215W) з картою Європи теж взяв свій. Поїхали.
3) Дорога до готелю Etap Reims Thillois (Франція).
Дорога пройшла без пригод. Під Кельном постояв у пробці хвилин 40. Заїжджали раз в Carrefour в Бельгії. Потім один раз з"їхали уже у Франції з дороги - дружині дуже сподобалася церква на горі в селі. Там і повечеряли.
Їхав зі швидкістю 120-140 км/год. Перших кілометрів 200 звикав до авто.
Проїхав з Дортмунда до Реймса близько 480 км. Довірився GPS. Хоча знаю, що можна було на 50-60 км.коротше.
Далі буде...Діснейленд
День другий.
1) Діснейленд.
Прокинулись пораніше. Так як пального було мало - поїхав на заправку біля найближчого Carrefour. Тут у мене стався перший "ньюанс" подорожі. Став сунути свою платіжну картку у дюрку на колонці, а вона її випльовує. Почав француза, що поруч заправлявся, питати, що за хр... Він теж спробував - не вийшло. А потім добрий дядько на фургоні показав мені на непримітну будку. Пішов я туди. Там сиділа тітка, яка не розуміла англ. Я їй на пальцях пояснив, в чому проблема - вона мене направила до окремої колонки, на якій спочатку заправила мене, а потім я вже з карткою пішов до неї і розрахувався.
Ще один ньюанс, на який я звернув увагу, як банківський працівник, у магазинах. У ВСІХ французів картки з чіпами (вона більш просунута з точки зору безпеки і функціональності). У мене - прості з магнітною стрічкою (саме через це я і не зміг самостійно заправитися). На мене в магазинах дивились як на людину з кам'яного століття. В одному навіть паспорт попросили. Я перед подорожжю декілька західних банків обдзвонив - в Україні з чіпами емітують тільки картки не нижче Gold.
Так от - Діснейленд.
Основним клієнтом Дійснейленду за планами була донька. Хоча, по правді, це була і моя дитяча мрія - туди попасти. Приїхали близько 10 ранку - але машин на парковці було вже дуже багато. Французи їдуть туди на цілий день, з їжею, гарним настроєм, діти розфарбовані. Поки йдуть до входу - співають пісні (разом з батьками). Завдяки їм ми теж ще більше налаштувалися на позитив. Народу багато. ДУЖЕ багато. При чому, це був четвер. Я уявляю, що там робиться на вихідних! Купили квитки на вході на один парк (і не помилилися - ледь його встигли обійти). На дорослого коштує EUR57, на дитину - EUR51.
Почали за часовою стрілкою - з комплексу Frontierland. Це справжній куточок дикого Заходу середини 19 століття. Настільки все продумано до деталей! Таке враження, що ти насправді попав у Америку і ось десь із-за високої гори вискочать індіанці. Але глянеш на негра поруч у золоті і з двома жінками у хіджабах - і розумієш, що ти таки у 21 ст.
Ось декілька фото.

Завтра допишу про атракціони.


Хотів би поділитися з вами свіжими враженнями від подорожі до Франції, яка, до речі,зараз продовжується. Звичайно, для деяких "аксакалів"-мандрівників на авто, які присутні тут, на форумі, він буде нецікавий, але для таких як я початківців - думаю згодиться

Змінено vadi1411 (23:58 25/04/2011)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Киев
Сообщения: 15
С нами с 16.04.2011

Re: 9 днів у Франції на авто (on-line) [Re: vadi1411]
      25 апреля 2011 в 23:29 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)





Змінено vadi1411 (23:30 25/04/2011)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Киев
Сообщения: 15
С нами с 16.04.2011

Re: 9 днів у Франції на авто (on-line) [Re: vadi1411]
      25 апреля 2011 в 23:33 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Не знаю, як чіпляти декілька фото до одного повідомлення...

Не знаю, як чіпляти декілька фото до одного повідомлення.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Киев
Сообщения: 15
С нами с 16.04.2011

Re: 9 днів у Франції на авто (on-line) [Re: vadi1411]
      25 апреля 2011 в 23:38 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

.

.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Киев
Сообщения: 15
С нами с 16.04.2011

Re: 9 днів у Франції на авто (on-line) [Re: vadi1411]
      29 апреля 2011 в 23:40 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Діснейленд (Продовження)
Не буду в деталях описувати, що собою являє Діснейленд - інфо достатньо в інеті.
Лише трохи своїх вражень.
Цікавою особливістю найбільш популярних атракціонів є функція Fast Pass. Це спец.квиток,який ти отримуєш у автоматі, всунувши свій основний квиток в Діснейленд, і у якому зазначається проміжок часу (30 хв), в який ти повинен прийти до атракціону і через окремий вхід (а не загальну 60-80 хвилинну чергу) зайти на гірку. Я отримав перший фаст-пасс об 11 год.ранку і там був уже заначений проміжок 15,50-16-20! При цьому, отримати зразу декілька фаст-пасів на різні гірки ти не можеш - на першому отриманому фаст-пасі зазначався час, коли ти можеш отримати ще один такий "швидкісний" квиток. У мене це було 14-00, але я це прочитав уже тоді, коли вийшов із Діснейленду
Найбільше сподобався атракціон Big Thunder Mountain - паровозик з декількома вагончиками носиться під/над/навколо гори у Frontierland (фото гори я виклав). Брав з собою доньку. Вражень у неї було багато, але всі вони на виході з атракціону обмежувались тільки словами : "Ух!" і "Папа, страшно..." (Хоча потім, коли поверталися вже в готель, сказала, що знов хоче проїхатися...
На вході на кожну "страшну" гірку стоїть хлопець з лінійкою і міряє, чи підходить "клієнт" на такий атракціон. Так, на Big Thunder Mountain мін.зріст був 102 см, а на Space Mountain:Mission 2 - аж 132 см.
Найкрутіша, ИМХО, гірка, після якої мені вже нічого не хотілося (чи внаслідок очманіння від шаленних черг,чи він з"їденого і випитого перед атракціоном) - це Space Mountain:Mission 2. Простояв я на неї в живій черзі близько години. Фактично в цілковитій темряві близько хвилини (тільки десь вверху, чи то збоку, чи то знизу відблиски планет і зірок)ти реально літаєш, тільки не розумієш, яка частина тіла знаходиться ближче до землі.
Особливість черг - ніхто нікого не штовхає, не лізе по головам, немає "хитрож..." шустрих, молодих сцик..ців, які б пролазили під огорожею... Тому й настрій в черзі позитивний. Я поки стояв, познайомився з компанією іспанців, які не розуміли ні слова англ., але ми з ними потренувалися, як будем кричати в тунелях. В лабіринтах черги навіть періодично передбачені тумбочки з фонтанчиками питної води!
Дружина в мене категорично відмовилася від будь-яких екстремальних гірок. Максимум, це з донькою покружляла на Le Carrousel de Lancelot і на Mad Hatter's Tea Cups (вже втрьох).

День третій.
Замки-палаци Во-Ле-Віконт (Vaux-le-Vicomte) і Фонтенбло (Fontaineblau).

Діснейленд (Продовження)Не буду в деталях описувати, що собою являє Діснейленд - інфо достатньо в інеті.Лише трохи своїх вражень

Змінено vadi1411 (00:16 30/04/2011)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Киев
Сообщения: 15
С нами с 16.04.2011

Re: 9 днів у Франції на авто (on-line) [Re: vadi1411]
      29 апреля 2011 в 23:41 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

.

.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
H2O
Достоевский ***
33 года за рулем, Запорожье
Сообщения: 7846
С нами с 11.05.2010

Re: 9 днів у Франції на авто (on-line) [Re: vadi1411]
      29 апреля 2011 в 23:55 Гілками

В ответ на:

Я перед подорожжю декілька західних банків обдзвонив - в Україні з чіпами емітують тільки картки не нижче Gold.




Не знаю как западные, но некоторые укранские банки, не будем показывать пальцем, легко выдают Визу Классик И Мастекард Стандарт с чипом. И только с ним.

Несколько фотографий в один пост вставляются при помощи хтмл-кодов, если фотографии разместить сначала на каком-нибудь ресурсе, а потом вставлять ссылки.

Ждём продолжения.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Киев
Сообщения: 15
С нами с 16.04.2011

Re: 9 днів у Франції на авто (on-line) [Re: H2O]
      30 апреля 2011 в 00:07 Гілками

В ответ на:

Несколько фотографий в один пост вставляются при помощи хтмл-кодов, если фотографии разместить сначала на каком-нибудь ресурсе, а потом вставлять ссылки.




Ок. Дякую! Завтра потренуюсь вставляти декілька фото. Але спочатку на якихось інших форумах...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАвтотури за кордон
Додаткова інформація
0 користувачів і 66 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 4406
Подія в календарі: 25/04/2011

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія