autoua
×
Autoua.netФорумАвтотури по Україні

Краса Подністров'я

мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Краса Подністров'я
      30 мая 2011 в 10:10 Гілками

Нарешті руки дійшли зробити анонсік мандрівки яку я здійснив 23-24 квітня по Подністров'ю, печерним монастирям та каньону Дністра.
Ось таки вийшов маршрут Браїлів - Немія - Могилів-Подільський - Лядів - Муровані-Курилівці - Струга - Отроків - Маньківці - К-П - Китайгород - Субіч - Бакота - Голозубинці - Маліївці.
Дуже красиві місця, але є одна велика проблема, це відсутність доріг. Після того як я там побував, подумав що більше мабуть не приїду сюди. Хоча в таку красу хочеться і хочеться повертатись.

Браїлів
Відомий жіночим Свято-Троїцьким монастирем





Немія
церква в ім*я святої Параскеви Сербської





Могилів-Подільський
проїздом, тому тільки побачив Георгієвську церкву






Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Краса Подністров'я [Re: Vladya]
      30 мая 2011 в 10:12 Гілками

Лядів
Лядівський монастир - один із найстаріших печерних монастирів Подністров’я, який розташований на мальовничих схилах Дністра. За легендою монастир заснований у 1013 р. преподобним Антонієм Печерським. Головними святинями монастиря є келії, печери та кіметерії. Комплекс монастиря має також три печерні церкви: Усікновення глави святого Іоана Предтечі, преподобного Антонія Печерського та Параскеви П’ятниці. Монастир знаходиться майже на 100-метровій висоті Дністровських схилів.




















Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Краса Подністров'я [Re: Vladya]
      30 мая 2011 в 10:14 Гілками

Муровані-Курилівці
на руїнах замку у 1805 р. була побудована садиба Комарів-Чихачевих. Ансамбль садиби, що порівняно непогано зберігся до теперішнього часу, складається з палацу, стайні, флігелів, фортечних стін, казематів, ескарпу та парку з мостом-шлюзом.











Струга



Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Краса Подністров'я [Re: Vladya]
      30 мая 2011 в 10:16 Гілками

Отроків
садиба Ігнація-Сцибора Мархоцького початку 19 ст.( зберіглися вежа-донжон, брама, грот в парку, триумфальна арка











Маньківці
це колишнє містечко, де збереглося багато будівель ХІХ ст. Але особливу увагу привертає храм ХVІІІ ст., який був прибудований до оборонної башти місцевого замку. Селище знаходиться в долині на берегах річки Ушиці, що створює неповторні краєвиди.



Каменець - Подільський
Цього разу тільки як пунк ночівлі. Ну і по темі покажу світлину каньону.



Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Краса Подністров'я [Re: Vladya]
      30 мая 2011 в 10:18 Гілками

Китайгород
старовинне місто, яке відоме з ХІV ст. Його в перекладі з тюрської означає «фортеця, укріплення». До нашого часу тут зберергиля костел Діви Марії 1772-1775 рр. та залишки садиби. Крім того звідси відкривається мальовничі краєвиди річки Студениці.












Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Краса Подністров'я [Re: Vladya]
      30 мая 2011 в 10:20 Гілками

Субіч
знаходиться на крутих берегах Дністра, де ще в давні часи виникають перші печерні монастирі. В цьому селі є три печерні комплекси монастиря відомого з ХVІ ст.












Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Краса Подністров'я [Re: Vladya]
      30 мая 2011 в 10:22 Гілками

Бакота
це колишня столиця Пониззя, відома ще з ХІІ ст. Саме село із залишками кам'яного палацового комплекса XIV-XV ст. похованe під водами Дністровського водосховища. В підніжжі великої гори зберігся лише печерний монастир ХІV – ХV ст. в честь святого Михайла. Багато різних печер, написів і розписів давніх часів принесли славу монастирю і цій місцевості. Надзвичайно красиві краєвиди відкриваються з 120-метрової висоти гори Бакоти.











Голозубинці
цікаве своїм палацом ХІХ ст. та величезним парком з віковічними 200-літніми деревами. Садиба збереглася завдяки лікарні, яка до нинішнього часу розташована в цій та інших будівлях.






Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
Киев
Сообщения: 11690
С нами с 20.06.2007

Re: Краса Подністров'я [Re: Vladya]
      30 мая 2011 в 10:25 Гілками



Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Краса Подністров'я [Re: Vladya]
      30 мая 2011 в 10:26 Гілками

Маліївці
славиться своїм палацово-парковим комплексом графів Орловських , які побудували ці споруди 1788 р. Крім величного палацу тут знаходиться величезний парк, площою в 17 га зі скелями та водоспадами. Тут збереглися печери ХV – ХVІ ст., господарські будівлі, водонапірна башта, яка нагадує замкову башту.








В майбутньому будут докладніші описи.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Краса Подністров'я [Re: OxiD]
      30 мая 2011 в 10:28 Гілками



Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
44 года (16 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1736
С нами с 02.09.2007

Re: Краса Подністров'я [Re: Vladya]
      30 мая 2011 в 10:59 Гілками

Vladya, как всегда интересные и красивые места - спасибо!

Можно уточнить два вопроса? (знаю, что Днестроский каньон обсуждался много раз, но хочу железно уточнить:))
Особенно интересует природа:

1. Красивые виды на Днестр с высоты - это все с левого берега, где находятся Китайгород и Субич, правильно?

2. Какой конкретно ты использовал маршрут, чтобы увидеть эту красоту?

Вижу на карте "главную дорогу" Т2317. Где ты с неё съезжал, где возвращался?

Насколько я понимаю, прямо из Китайгорода в Субеч проехать не выйдет? Надо возвращаться на главную? И т.д. Я так вижу, что поездка недавняя, поэтому актуальная информация о состоянии конкретно этих дорог тоже имеется (где они хотя бы чуть-чуть есть, где можно проехать на седане )Если можно немного обнаглеть : вдруг есть пару фоток, где видно дороги...

Цвикливцы Вторые и Устя - стоящие места?

Спасибо!!!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Краса Подністров'я [Re: Gorbi]
      30 мая 2011 в 11:48 Гілками

В ответ на:

1. Красивые виды на Днестр с высоты - это все с левого берега, где находятся Китайгород и Субич, правильно?




Так все вірно ...

В ответ на:

2. Какой конкретно ты использовал маршрут, чтобы увидеть эту красоту?




Могилів-Подільський - Лядів - Муровані-Курилівці - Каменець-Подільский - Китайгород - Субіч - Бакота

мапа відрізок від Могилів-Подільського - Каменець-Подільского до Бакоти

Так їздив місяц тому. Як що до каньонів то доріг майже немає. Субіч як що не фанат і шкода авта то їхати страшно. В цілому доріг там не має і як я написав сумніваюсь що я туда поїду ще, хоча краса манить.

В ответ на:

прямо из Китайгорода в Субеч проехать не выйдет?



неа, та і я вже закінчив їздити лісами, полями, оврагами (було і таке) Краще вернутися, або об*їхати вийде швидше, безболісно і з меншими витратами палива.

По T2317 їхав з К-П дорога мальовнича, стан такий собі, їхати можна, всі приколи починаються коли з*їзжаєш до каньону.

В ответ на:

Цвикливцы Вторые и Устя - стоящие места?



не був там

Фото доріг наче немає, хоча подивлюсь. Я чогось не фоткаю дороги, асобливо як що вони погані. Ну як що поїдеш то відразу кажу що там не фонтан з дорогами.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
44 года (16 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1736
С нами с 02.09.2007

Re: Краса Подністров'я [Re: Vladya]
      30 мая 2011 в 12:04 Гілками

Спасибо большое за линк на карту с маршрутом! Где-то так я и подумал - насчёт съездов к каньону. Но вот там есть сёла: тот же Субич или Демшин, или Калачковцы. Хотя бы до них есть асфальт? Можно в селе машину оставить и погулять. Ходить я люблю.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Краса Подністров'я [Re: Gorbi]
      30 мая 2011 в 13:33 Гілками

В ответ на:

Спасибо большое за линк на карту с маршрутом! Где-то так я и подумал - насчёт съездов к каньону. Но вот там есть сёла: тот же Субич или Демшин, или Калачковцы. Хотя бы до них есть асфальт? Можно в селе машину оставить и погулять. Ходить я люблю.




до Субіча нема
до Калачковці щось було, не важненьке таке ...

В ответ на:

Ходить я люблю.





Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
44 года (16 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1736
С нами с 02.09.2007

Re: Краса Подністров'я [Re: Vladya]
      30 мая 2011 в 13:39 Гілками

Не, ну правда люблю!!! Если там 1-2 км до красивого вида, то с удовольствием прогуляюсь. И кто со мной, тоже - а что делать Я ж отдыхать еду. И красотами предпочитаю любоваться спокойно, а не из окна машины. Поэтому задача подъехать вплотную к смотровой площадке (или краю обрыва ) не стоИт

А к Бакоте подъезд, вроде, более-менее получше, да?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Краса Подністров'я [Re: Gorbi]
      30 мая 2011 в 13:53 Гілками

В ответ на:

Не, ну правда люблю!!! Если там 1-2 км до красивого вида, то с удовольствием прогуляюсь. И кто со мной, тоже - а что делать Я ж отдыхать еду. И красотами предпочитаю любоваться спокойно, а не из окна машины. Поэтому задача подъехать вплотную к смотровой площадке (или краю обрыва ) не стоИт




Згоден ...

Головне знати куди йти


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
Киев
Сообщения: 978
С нами с 08.10.2008

Re: Краса Подністров'я [Re: Vladya]
      30 мая 2011 в 14:04 Гілками

даю ссылку на отчет по поездке по этим же местам
http://www.doroga.ua/Pages/ReportDetails.aspx?ReportID=600
по Бакоте, Субичу, Китайгороду даже занес координаты в свой ЖПС. Сам ездил на Шкоде- проехать можно, но осторожно... Мечтаю свозить туда своих друзей, показать эти красоты


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Краса Подністров'я [Re: MrЮ]
      30 мая 2011 в 14:12 Гілками

В ответ на:

даю ссылку на отчет по поездке по этим же местам
http://www.doroga.ua/Pages/ReportDetails.aspx?ReportID=600
по Бакоте, Субичу, Китайгороду даже занес координаты в свой ЖПС. Сам ездил на Шкоде- проехать можно, но осторожно... Мечтаю свозить туда своих друзей, показать эти красоты




я теж їздив сам, хочеться показать цю красу дружині і донці як мінімум, але ж дорога поки що туди точно не збираюсь ....

За трі дні можна побачити більше, звісно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок *****
Киев
Сообщения: 46
С нами с 03.05.2007

Re: Краса Подністров'я [Re: Gorbi]
      31 мая 2011 в 08:57 Гілками

В ответ на:

Спасибо большое за линк на карту с маршрутом! Где-то так я и подумал - насчёт съездов к каньону. Но вот там есть сёла: тот же Субич или Демшин, или Калачковцы. Хотя бы до них есть асфальт? Можно в селе машину оставить и погулять. Ходить я люблю.



Був там 3 тижні тому. Дорога Т2317 - нормальна, без ям, була вже полатана після зими.
До Субічі і Калачківців від Т2317 перші 5 км дорога більш-менш, асфальт, полатали рік назад десь, наступні 5 км - одні ями і залишки давнього асфальту. Хоча я читав в місцевій газеті що виділили гроші і почали ремонт доріг до сіл в К-П районі. В списку дорога на Китайгород і Калачківці була. Так що може дорога до самих красот і зявиться:)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок *****
Киев
Сообщения: 46
С нами с 03.05.2007

Re: Краса Подністров'я [Re: Vladya]
      31 мая 2011 в 09:19 Гілками

В ответ на:


В ответ на:

прямо из Китайгорода в Субеч проехать не выйдет?



неа, та і я вже закінчив їздити лісами, полями, оврагами (було і таке) Краще вернутися, або об*їхати вийде швидше, безболісно і з меншими витратами палива.

По T2317 їхав з К-П дорога мальовнича, стан такий собі, їхати можна, всі приколи починаються коли з*їзжаєш до каньону.




там э проїзд з Китайгорода мимо невеликого хутора з виїздом на дорогу до Субічі перед Демшином. Але там дорога погана - грунтовка а частково висипана камінням так що краще в об'їзд ти більше що погана дорога в обїзд там починаеться якраз перед Демшином.

В ответ на:

В ответ на:

Цвикливцы Вторые и Устя - стоящие места?



не був там

Фото доріг наче немає, хоча подивлюсь. Я чогось не фоткаю дороги, асобливо як що вони погані. Ну як що поїдеш то відразу кажу що там не фонтан з дорогами.






Там теж красиві місця. Правда останній раз був там років 10 назад - дорога тобі була нормальна, асфальт аж до Устя. Як там зараз - не знаю. В Усті нормальний був заїзд до самої води.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАвтотури по Україні
Додаткова інформація
0 користувачів і 5 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 5541

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія