autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Перше авто.Бус чи Пірожок ? Що оптимальніше *?

читатель
34 года, Хмель
Сообщения: 1
С нами с 16.09.2011

Перше авто.Бус чи Пірожок ? Що оптимальніше *?
      16 сентября 2011 в 20:39 Гілками

Усім привіт. Недавно отримав права та задумався над першим авто. Сімя поки невелика - я да жінка але плануємо в недалекому майбутньому дитину (через 1-2 роки). По роботі потрібний обємний авто, вантаж - одяг (куртки,футболки і т.д.) приходиться за одну ходку грузити багато (віто груз. 638)здається 3 куба по саме "НЕХОЧУ" але буває й манше. Від авто хотілось би максимум практичності - щоб і для сімї був більш-менш комфортним і для роботи підходив.+ всякі вилазки на природу та моря з друзями ))) без цего ніяк )
Варіанти:
З бусів - віто 638(2000-2003 ЦДИ 108-110); Трафик\Виваро (2003-2005 1.9 сотка 5МК)
т5 та 639 дороговато - думаю по бюджету не витяну, але цікаво які вони чи надійні і чи дійсно дорого....ы чи варто *??
З пірожків - Добло 1.3д або 1.9 (чув на якомусь "цепь" стоїть); Кенгу 1.5 (новий з 2009) Кадди 1.9 але собака дорогий (незнаю чи потяну і чи варто на нього тянути)+ можна глянути на новий партнер та берлинго (ціна теж немала, незнаю)

Особливо цікавить в даних авто
-Розхідники, ціна (офіцал і неоф.) та складність заміни
-Ресурс ходової (ціна оф і неоф)
-Витрата пального !!!!!! мабуть ключовий компонент. Хочеться щоб машина на мене працювала а не я не машину )) (тому задумався про пірожка)
-Паливна система (яка якість, чи довго живуть)
-Двигун (живучіть і інші нюанси)
-Ходова (чи справді французи ніжніші за німців, що довще ходить якщо обережно їхати )))))

Досвіду водіння мало - 1 рік в експлуатації була 7-ка , 9-ка, сенс, та Віто638.Після віто на легковушки не хочу сідати.
і накінець авто буде купуватися Б.у ціна приблизн 9-13 тис. або тут або з германії, польщі,франції (є знайомі але ціну не уточнював, здається зимою будуть дишевше, хто знає??)

Буду вдячний за всі поради та відзиви. Також Буду радий заслухати інші пропозиції по тему бусів та пірожків (нові пропозиції) І Будь-ласка наводьте аргументи в сторону того чи іншого авто, яке ви вбачаєте крщим чи оптимальнішим . Буду вічним боржником )) Дякую за потрачений ваш час )

Змінено mikey (20:42 16/09/2011)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
2 користувачів і 30 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2609

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія