autoua
×
Autoua.netФорумАвтотури за кордон

Консульства Венгрии в Украине

ubr
старожил **
Львов
Сообщения: 624
С нами с 21.01.2011

Консульства Венгрии в Украине
      19 марта 2012 в 11:10 Гілками

Чёт давно не попадал здесь на тему отзывов о процессе открытия Венгерских виз. Меня по причине территориальной близости больше интересует Ужгородское. Но если кто имеет свежий опыт по любому из них - буду благодарен за отзывы в аспекте лояльности да сравнения с консульствами других стран.

Мне они довольно обчтоятельно и информативно ответили на один мейл, а с подальшими вопросами чётко послали в телефон да с личным визитом в консульство. По памяти - что у них наспрашивал:
- подтверждения оплаты жилья тока оригинал;
- оплата жилья в Венгрии обязательно 100%, в остальных странах возможно частично;
- на детей даж если едут с обеими родителями, нужны перекрёстные взаимные нотариальные доверенности на вывоз;
- справки с работы и про финансы как у всех;
- подтвердили, что если в прошлом году уже был шенген (независимо в какой стране) - в этом году, если 100% оплатить жильё в нескольких поездках и достаточно финобеспечения - можно попретендовать на мультик
Уровень лояльности Венгерских консульств в Украине к туристам по 5-ти бальной шкале
Ви можете вибрати тільки один варіант відповіді
5
4
3
2


Початок голосовалки (11:08 19/03/2012) закiнчення (Дата закінчення голосування не визначена.)
Подивитися результати голосування



Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
сталкер закарпатья ***
41 год (111 лет за рулем), Киев
Сообщения: 13848
С нами с 15.11.2006

Re: Консульства Венгрии в Украине [Re: ubr]
      19 марта 2012 в 12:34 Гілками

У меня с венграми никогда проблем небыло. Ну может это связано с тем, что я живу в Ужгороде. Сейчас у меня и жены шенген мультики и 5-летняя короткая виза

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ****
Львов
Сообщения: 140
С нами с 03.06.2010

Re: Консульства Венгрии в Украине [Re: ubr]
      20 марта 2012 в 21:46 Гілками

У мене теж поки що ніколи не було проблем з угорським консульством (в Ужгороді,
бо найближче)
Зараз у мене і жінки річні мульти, зрештою і перед тим були теж. Як на мене
відношення угорців в Ужгороді до українців достатньо лояльне, а в Києві
(по слухам знайомих) ще краще.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
38 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2239
С нами с 23.07.2008

Re: Консульства Венгрии в Украине [Re: mayar]
      23 марта 2012 в 22:16 Гілками

А что ж это они лояльные, спрашивают бронировки отелей у людей с мультиками?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст **
Сообщения: 305
С нами с 12.02.2011

Re: Консульства Венгрии в Украине [Re: ubr]
      24 марта 2012 в 11:34 Гілками

"- оплата жилья в Венгрии обязательно 100%"
А когда это требовали,мне отвечали ранее что 20%,но чисто на Венгрию виза.
Я жду отзывов что сейчас,может с марта что изменилось в их требованиях? Кто на днях оформлялся подскажите, Киевляне! Может кто звонил в Киеве в консульство.
Не местные мы.Помогите кто может...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ubr
старожил **
Львов
Сообщения: 624
С нами с 21.01.2011

Re: Консульства Венгрии в Украине [Re: Olga50]
      26 марта 2012 в 08:43 Гілками

Olga50 24.03.2012 11:34 пишет:

"- оплата жилья в Венгрии обязательно 100%"
А когда это требовали,мне отвечали ранее что 20%,но чисто на Венгрию виза.


Обовязково уточнюйте, про яке саме генконсульство іде мова. Часто консульства в західних областях (при наявності таких) відрізняються підвищеними вимогами в порівнянні з Київськими генконсульствами тих же держав. - (це не на реальному досвіді подання доків - а тільки на досвіді їх обдзвону чи листування)

- Наочний приклад - Польща (при всіх казках про їхню лояльність (хіба що, ИМХО, та лояльність проявляється більше до нелегальних трудових мігрантів та закупівекльників ? ) - у Львові вони вимагають з індивідуальних туристів ПОВНОЇ проплати всіх готелей, а у Києві достатньо часткової)

c63amg 23.03.2012 22:16 пишет:

А что ж это они лояльные, спрашивают бронировки отелей у людей с мультиками?


Мультик - це не шенген-громадянство. Якщо не помиляюсь, то вимога щодо забезпеченості житлом та фінансами під час ЛЮБОЇ поїздки громадянина країни з візовим вїздом до шенгену дуже чітко прописана в основних регулюючих документах.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
38 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2239
С нами с 23.07.2008

Re: Консульства Венгрии в Украине [Re: ubr]
      26 марта 2012 в 10:40 Гілками

ubr 26.03.2012 08:43 пишет:

Olga50 24.03.2012 11:34 пишет:

"- оплата жилья в Венгрии обязательно 100%"
А когда это требовали,мне отвечали ранее что 20%,но чисто на Венгрию виза.


Обовязково уточнюйте, про яке саме генконсульство іде мова. Часто консульства в західних областях (при наявності таких) відрізняються підвищеними вимогами в порівнянні з Київськими генконсульствами тих же держав. - (це не на реальному досвіді подання доків - а тільки на досвіді їх обдзвону чи листування)

- Наочний приклад - Польща (при всіх казках про їхню лояльність (хіба що, ИМХО, та лояльність проявляється більше до нелегальних трудових мігрантів та закупівекльників ? ) - у Львові вони вимагають з індивідуальних туристів ПОВНОЇ проплати всіх готелей, а у Києві достатньо часткової)

c63amg 23.03.2012 22:16 пишет:

А что ж это они лояльные, спрашивают бронировки отелей у людей с мультиками?


Мультик - це не шенген-громадянство. Якщо не помиляюсь, то вимога щодо забезпеченості житлом та фінансами під час ЛЮБОЇ поїздки громадянина країни з візовим вїздом до шенгену дуже чітко прописана в основних регулюючих документах.



А приглашение австрийской стороны не подтверждение того, что я там бомжевать не собираюсь?
Обеспечение финансами тоже подтверждать?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст **
Сообщения: 305
С нами с 12.02.2011

Re: Консульства Венгрии в Украине [Re: ubr]
      26 марта 2012 в 11:59 Гілками

Спрашиваю о Венгерском посольстве в Киеве.Обычная виза. Оплата апартов, сколько сейчас требуют ? Вы же знаете, что хозяевам нужен кеш.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ubr
старожил **
Львов
Сообщения: 624
С нами с 21.01.2011

Re: Консульства Венгрии в Украине [Re: Olga50]
      26 марта 2012 в 13:09 Гілками
ubr
старожил **
Львов
Сообщения: 624
С нами с 21.01.2011

Re: Консульства Венгрии в Украине [Re: c63amg]
      26 марта 2012 в 14:00 Гілками

c63amg 26.03.2012 10:40 пишет:


А приглашение австрийской стороны не подтверждение того, что я там бомжевать не собираюсь?
Обеспечение финансами тоже подтверждать?


Вважаю, у випадку наявності візи, якщо у цьому запрошенні є фраза про забезпечення житлом, - додаткові докази стосовно житла погранцям та поліцаям не потрібні. Наявність коштів питати мають право (однак в загальному з думки форумів - якщо не забріхуватись на інших питаннях - не вимагають)
...
При спробах цьогоріч знайти кемпи та готелі в 6-ти країнах (листувався не менш як з 2-ма десятками власників житла) згідних взяти повну передоплату, більше половини самі запропонували дати підтвердження броні а проплатити по місцю. - Я в такому випадку шукав інших.
...
Консульство не питає нас при проханні візи про наше бачення глобальних світових проблем, а всього-лиш хоче саме попередню повну проплату і докази її здійснення (і ми або ідемо в бік законопослушності, або в питанні віз до нас далі продовжують ставитись так як наразі ставляться (Вимагання доказів попередньої проплати, коли реальний власник житла і так готовий надати офіційний лист про те, що я житлом забезпечений, - теж вважаю необгрунтованим по відношенню до мене хорошого. Однак чомусь у консульстві мене не питають меї думки.
...
Хто під впливом моєї промови надумає передоплачувати житло - раджу ще на етапі першого листування з власником житла вказувати (не всі ж бронюють одразу через букінг ком а потім дивуються чому це уже після здійснення факту бронювання та вже після цього висування додаткових вимог власнику житла з ними відказуються спілкуватись), що ви хотіли б дистанційно платити саме в євро, та думати, які способи проплати вам доступні, а які - ні.

Змінено ubr (14:17 26/03/2012)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст **
Сообщения: 305
С нами с 12.02.2011

Re: Консульства Венгрии в Украине [Re: ubr]
      26 марта 2012 в 20:45 Гілками

Это все всем ясно и сайт известен. Хотелось бы услышать очевидцев сдавшихся недавно...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
38 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2239
С нами с 23.07.2008

Re: Консульства Венгрии в Украине [Re: ubr]
      30 марта 2012 в 16:04 Гілками

ubr 26.03.2012 14:00 пишет:

c63amg 26.03.2012 10:40 пишет:


А приглашение австрийской стороны не подтверждение того, что я там бомжевать не собираюсь?
Обеспечение финансами тоже подтверждать?


Вважаю, у випадку наявності візи, якщо у цьому запрошенні є фраза про забезпечення житлом, - додаткові докази стосовно житла погранцям та поліцаям не потрібні. Наявність коштів питати мають право (однак в загальному з думки форумів - якщо не забріхуватись на інших питаннях - не вимагають)
...
При спробах цьогоріч знайти кемпи та готелі в 6-ти країнах (листувався не менш як з 2-ма десятками власників житла) згідних взяти повну передоплату, більше половини самі запропонували дати підтвердження броні а проплатити по місцю. - Я в такому випадку шукав інших.
...
Консульство не питає нас при проханні візи про наше бачення глобальних світових проблем, а всього-лиш хоче саме попередню повну проплату і докази її здійснення (і ми або ідемо в бік законопослушності, або в питанні віз до нас далі продовжують ставитись так як наразі ставляться (Вимагання доказів попередньої проплати, коли реальний власник житла і так готовий надати офіційний лист про те, що я житлом забезпечений, - теж вважаю необгрунтованим по відношенню до мене хорошого. Однак чомусь у консульстві мене не питають меї думки.
...
Хто під впливом моєї промови надумає передоплачувати житло - раджу ще на етапі першого листування з власником житла вказувати (не всі ж бронюють одразу через букінг ком а потім дивуються чому це уже після здійснення факту бронювання та вже після цього висування додаткових вимог власнику житла з ними відказуються спілкуватись), що ви хотіли б дистанційно платити саме в євро, та думати, які способи проплати вам доступні, а які - ні.




поеду скоро проверю как на границе


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАвтотури за кордон
Додаткова інформація
0 користувачів і 69 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 3000

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія