autoua
×
Autoua.netФорумАрхів автоподорожей

Київ-Житомир-Рівне-Львів-Славське... туди і назад...

старый писатель ***
52 года, Киев
Сообщения: 789
С нами с 18.03.2004

Київ-Житомир-Рівне-Львів-Славське... туди і назад...
      31 января 2005 в 17:34 Гілками

виїхав у п"ятницю 21 січня о 7-40... перед Житомиром пішов сніг такий, що їхати довелось десь 60 км/год. бо ніфіга не було видно за 30 метрів і тіки фури човгали десь коло 40 км/год і снігоприбиральні машини... така фігня продовжувалась майже до Рівного і супроводжувалась купами снігу і льодом на дорозі... З Рівного почався сильний вітер... Який перестав коло Львова... далі до Славського майже без проблем... всі дорога туди зайняла з двома зупинками для дітей "на відлити і перекусити", дозаправкою у Львові і промахуванням виїзду на окружну коло Львова 10 годин ...
У Славському - гори снігу, але дорога чиститься регулярно...
Хату можна зняти за 10 убитих єнотів за одного за добу недалеко від бугеля... Лижі коштують від 25 (дітям) до 40 (мені) грн за добу... поїсти у хазяїв можна десь за 100 грн за добу (сніданок, обід та вечеря - готують класно)...
Вирул назад 28 січня о 9-30... дорогу досить непогано почистили, але тільки від снігу... Перед Львовом десь кілометрів за 40 зупинив екологіст (я якраз відлити хотів, тому і зупинився, чим його шалено здивував, бо я вискочив з машини і побіг повз нього за його будку)...він намагався мені довго пояснювати, що я маю заплатити за діагностику, але я сказав, що зара -10 С і його прибор не вірно покаже... тоді він сказав, що випише мені і без перевірки, аби я тільки 13 гривень йому дав, на що я йому відповів, що п"ятниця у мене не рибний день і ніфіга йому не дам... він дуже образився і пішов засмучений... Далі дорога пішла намано -120 км/год, хоча після Рівного якийсь продавець полосатих палочок з фарою можливо намагався мене зупинити (я просто не примітив - вже у дзеркало побачив його розгублений погляд, але гальмувати за схилі, покритого льодом, то не є гуд) Об"їздна Житомира у сторону Києва нагадувала каток...тобто снігу пухнастого вже німа, але ще до асфальту далеко... Після Житомира, обганяючи фуру отримав куском піску (розміром з 2 котячих голови - вони там таким посипають) у лобове скло, чим заробив тращину на лобовому (вже наче залатали-замазали), здивування дітей та легкий переляк дружини, який закінчився поливанням чаю на її ноги...
Фотки з самих лижних спускань є тута
тут знизу сторінки є...
нажаль фоткав не цифрою, а простим і потім сканував...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАрхів автоподорожей
Додаткова інформація
0 користувачів і 0 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2161

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія