autoua
×
Autoua.netФорумАвтотури за кордон

Lefkas, Греция – ода пляжам Porto Katsiki та Egremni

ubr
старожил **
Львов
Сообщения: 624
С нами с 21.01.2011

Lefkas, Греция – ода пляжам Porto Katsiki та Egremni
      27 июня 2012 в 13:03 Гілками

Пишу під свіжими враженнями від відвідування пляжів Porto Katsiki (38,6029 20,5492) та Egremni (38,6372 20,5597) (оба південно-західний берег Лефкади, Греція) як частину майбутнього звіту про 36-добову поїздку до Чехії, Альп, Адріатики та Лефкади. Решта звіту з фотками буде не скоро. Фото тут не виставляю, бо навіть не маю чим тут сконвертити фотки з Кенон 5д марк3 . Особливо нетерплячим – знайдіть видані мною координати в гугломапах та перегляньте там-же панораміо-фото.

Я дотепер думав, що ті чисті та насичені кольори води (так і не визначились із назвою того кольору – для себе винайшли «колір води Егремні біч» та «колір води Порто Катсікі біч» (вони трішечки відрізняються) являються усього лиш плодом фантазії «рекламщиків-фотошоперів» та винахідників «кольорів баунті» (не беріть одразу до рук обгортки баунті бо «кольори егремні біч» куди крутіші).

Берег – біла мілка галька (абсолютно приємна для ніг («мякі» вилизані морем кругляки фракцій 0,5-3см + фракція розміру і форми полусканих сонячникових зернят + 2-3мм) – і тут Боги Еллади пострались для жителів цих благословенних земель, винайшовши «мякий камінь» задовго до його появи на дит. та спорт. майданчиках.
А який на Егремні колір неба! (особливо його товстенного пригоризонтного шару, причому увесь день) – Це якась райська суміш «кольору води Егремні біч», та найчистіших, найпрозоріших та наймякших рожевих та голубих відтінків найчистіших та найпрозоріших бачених мною світанків.

- Були там з 7 ранку і до пізнього вечора. Вдосвіта об’їжджали околиці пнаівденно-західного відрогу Левкади, години з 11 – на Егремні (виявилось – що на пляж раніше 10 може і не варто – в цей час вони оба в тіні) – а от в 10 бути там уже мусово – поки не позлазились усі «чисто пляжні» відпочиваючі та поки чистіші кольори. І години з 15 планово перебрались на Порто Катсікі біч.

Для прагматиків - Вам у ці райські місця вхід нерекомендується На Егремні менш зручна парковка, ми так і не виявили туалету (но нас за час перебування там і не «припирало»), забігаловка вроді як тіко одна, до моря спускатись по 350-ти сходинках. На Порто Катсікі більше забігаловок, є кльозет, менше спускатися. Душових не виявив ні там ні там – однак дякуючи звичці завжди мати в авто 6л прісної води це мене не напрягало. Парковка по 3 є за добу.

Для непрагмаиків. – Ну от правда – зі мно іще такого не було – Лежу, задрімав на Егремні (підйом був у 5:30 як це у мене переважно буває на відпочику – добре знаючі мене люди слово «відпочинок» беруть у лапки). Привідкриваєш очі – і міркуєш - а чи не в раю часом я (в памяті іще сидять з півтра чи два десятки альпійських та не альпійських простіших та складніших перевалів «узятих» на авто за час цієї поїздки (позавчора минув місяць як стартонули) – А може, часом, я уже злетів на котромусь з них і це не Греція-Лефкада, а рай?

Однак на Порто-Катсікі я відійшов – пішла трішки сильніша хвиля і в поєднанні з водою «температури парного молока» і «кольору води Порто Катсікі біч», це призвело до того, що учора я за один день викупався більше, аніж за усі мої попердні кримські сезони. Багато хто з «отців сімейств» скаже що «викупування» - то для дітей і «цьоток», но це не про Порто Катсікі. – Там поряд зі мною стрибали та серфили по хвилі без усякого серфа як діти усі наявні на пляжі мужики.

Сиджу оце «побитий, поламаний» (для «офісної криси» + вечірній лайтрум-фотошоп після вчорашніх нагрузок та вражень ця побитість і не дивна) на балконі апартаментів кемпу Poros beach з видом на пляж та кілька островів вдалині (про цей пляж ми по прибутті в Грецію казали – о супер, далі ми не їдемо) . І навіть нема «поползновєній» вийти на той пляж – коли в годині їзди є Егремні , а тут навіть немає «колір води Егремні біч» та того кольору неба. Завтра перевірю ті відчуття іще раз. Але те, що до Лефкади варто їхати навіть заради отакого одного дня – це однозначно! (навіть якщо заради цього треба пережити усі «солодкі» враження власної неповноцінності в процесі вироблення візи)

Координати я вказав на початку поста. Якщо їхати з боку Нідрі-Пороса –однозначно рекомендую їхати через Васілліки (а не перевалами з вузесенькими доріжками ч-з центр острова як вели мене мої оба навігатори та гугломапи).

P/S/ - вибачайте якщо залишились певні неув’язки в тексті – набираю з ноута з «розхитаною клавою» і курсором троха кидає по різних ділянках тексту.

Ага – про порос біч кемп – ціна пітча на порос-біч кемп (у тіньочку – на вибір хоч під пальмою хоч під виноградом, хоч під мандариновим (два на увесь кемп) деревом) на кемпі для двох дорослих і двох дітей 6 і 9 років – 28євро включно з електрикою, безплатним необмеженим душем (після австрії італії мушу уже вставляти і такі два слова) та безлімітним вайфай. Номер-апартаменти з видом на море для того ж сімейства 50 євро. Номер символічно двохкімнатний – дитяча знаходиться на верхньому рівні над санвузлом та мінікітчен та відгороджена тіко перегородкою висотою біля метра (загальна висота номера біля 4,5 метра). Балкон з власною зоною біля 2на4 метри, далі перехід 1м через клумбочку – своя зона 4на4 метри на загальній увитій виноградом величезній терасі.

P/s/2/ Оце зараз зазираю в РАВи фот – ну не бачить і не відтвоює теперішня техніка усієї чистоти кольорів Егремні та Катсікі. Але ці кольри обєктивно є – я на пляжі «с пристрастием» допитував що дружину що дітей, які сааме відтіки вони бачать в небі та воді обіднього Егремні (уточню що обіднього – оскільки в обід колірна гама завше куди бідніша за ранкову, - зранку ці кольори безумовно більш виражені)

p/s/3/ Любителям активного відпочинку, пов’язаного з морем і вітром – такої маси різноманітних парусів, як над косою північного побережжя Лефкади, я іще не бачив. Все це прекрасно проглядалось із шляху з містечка Lefkada на Agios Nikitas (десь 38,8249 20,6620)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
54 года, Киев
Сообщения: 277
С нами с 29.05.2006

Re: Lefkas, Греция – ода пляжам Porto Katsiki та Egremni [Re: ubr]
      30 июня 2012 в 12:16 Гілками

ubr 27.06.2012 13:03 пишет:

Пишу під свіжими враженнями від відвідування пляжів Porto Katsiki (38,6029 20,5492) та Egremni (38,6372 20,5597) (оба південно-західний берег Лефкади, Греція)



ubr, спасибо за краткий отчёт.

У меня в планах на август поездка в Грецию, на остров Лефкада.
Подскажите ваш маршрут из Украины к Лефкаде, желательно с указанием КПП, через которые следовали.

По дорогам - что-то на Google не видно дорги к селению Porto Katsiki.
Или там нужно использовать грунтовку-тропики от дороги Vasiliki к селению Agios Nikolaos Niras ??


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Wroclaw.pl skype: andrewsk05
Сообщения: 4289
С нами с 11.07.2011

Re: Lefkas, Греция – ода пляжам Porto Katsiki та Egremni [Re: ubr]
      30 июня 2012 в 17:11 Гілками

а подскажите бывалые Крит хорош в плане пляжного отдыха или нет ?
как там море и пляж, например в районе Platanes

Я вот просто никогда не был в Греции ещё
у нас пустили Ryanair туда и я весь в раздумьях


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ****
55 лет (38 лет за рулем), Львов
Сообщения: 916
С нами с 22.07.2010

Re: Lefkas, Греция – ода пляжам Porto Katsiki та Egremni [Re: eurman]
      30 июня 2012 в 17:44 Гілками

eurman 30.06.2012 17:11 пишет:

а подскажите бывалые Крит хорош в плане пляжного отдыха или нет ?
как там море и пляж, например в районе Platanes

Я вот просто никогда не был в Греции ещё
у нас пустили Ryanair туда и я весь в раздумьях




хорош и не только на пляже жариться, ехать и не думать

В ответ на:

как там море и пляж, например в районе Platanes




я бы поселился западнее в округе Ханья
хотя Ретимно тоже не плохо


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ****
55 лет (38 лет за рулем), Львов
Сообщения: 916
С нами с 22.07.2010

Re: Lefkas, Греция – ода пляжам Porto Katsiki та Egremni [Re: Pentagon]
      30 июня 2012 в 17:46 Гілками

Pentagon 30.06.2012 12:16 пишет:



У меня в планах на август поездка в Грецию, на остров Лефкада.
Подскажите ваш маршрут из Украины к Лефкаде, желательно с указанием КПП, через которые следовали.

По дорогам - что-то на Google не видно дорги к селению Porto Katsiki.
Или там нужно использовать грунтовку-тропики от дороги Vasiliki к селению Agios Nikolaos Niras ??




вот мой прошлогодний отчёт о Лефкаде и не только
http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat...&PHPSESSID=
думаю многое станет понятно


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Wroclaw.pl skype: andrewsk05
Сообщения: 4289
С нами с 11.07.2011

Re: Lefkas, Греция – ода пляжам Porto Katsiki та Egremni [Re: costya68]
      30 июня 2012 в 18:57 Гілками

costya68 30.06.2012 17:44 пишет:


хорош и не только на пляже жариться, ехать и не думать



в этом году уже очень много туристических поездок было
можно и поволяться недельку с редкими выездками

В ответ на:


я бы поселился западнее в округе Ханья
хотя Ретимно тоже не плохо



в районе Platanes присмотрел отельчик неплохой
спасибо за рекомендации, гляну что там с отелями


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ****
28 лет за рулем, Одесса
Сообщения: 2136
С нами с 02.09.2007

Re: Lefkas, Греция – ода пляжам Porto Katsiki та Egremni [Re: eurman]
      30 июня 2012 в 21:27 Гілками

если парить пузо, я бы ориентировался на южное побережье, оно более пустынное, там можно в одиночестве проваляться на пляже целый день. например хора сфакия, соджия или аджия ромели (туда вообще можно добраться только на пароме, зато весь поселок - 4 гостиницы, 5 ресторанов, несколько сувенирных лавок и огромные пляжи).

пс: ubr, спасибо, забрал в копилку.

Змінено claw (21:29 30/06/2012)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Wroclaw.pl skype: andrewsk05
Сообщения: 4289
С нами с 11.07.2011

Re: Lefkas, Греция – ода пляжам Porto Katsiki та Egremni [Re: claw]
      1 июля 2012 в 11:34 Гілками

claw 30.06.2012 21:27 пишет:

если парить пузо, я бы ориентировался на южное побережье, оно более пустынное, там можно в одиночестве проваляться на пляже целый день. например хора сфакия




В Сфакии нету похоже отелей.

А пляжи на каком побережье лучше ?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ****
28 лет за рулем, Одесса
Сообщения: 2136
С нами с 02.09.2007

Re: Lefkas, Греция – ода пляжам Porto Katsiki та Egremni [Re: eurman]
      1 июля 2012 в 13:03 Гілками

eurman 01.07.2012 11:34 пишет:


В Сфакии нету похоже отелей.

А пляжи на каком побережье лучше ?



в сфакии полно отелей, просто они все маленькие, семейного типа, поэтому на крупных сайтах обычно не представлены, хотя у них есть свои сайты. вот, например.
пляжи на крите все классные и разнообразные - от песчаных до галечных. лично мне больше нравится южное побережье, т.к. народа там существенно меньше. на восточной оконечности крита есть пляж вай, аля "баунти" с белоснежным песком и пальмами. по части пляжей, лично мне больше нравится район палеохоры, но это имхо.

Змінено claw (13:05 01/07/2012)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Wroclaw.pl skype: andrewsk05
Сообщения: 4289
С нами с 11.07.2011

Re: Lefkas, Греция – ода пляжам Porto Katsiki та Egremni [Re: claw]
      1 июля 2012 в 16:42 Гілками

спасибо большое за инфу
Если понравиться в Греции, то я вряд ли больше когда полечу в Турцию и Египет


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
54 года, Киев
Сообщения: 277
С нами с 29.05.2006

Re: Lefkas, Греция – отчёт о поездке в 2011 [Re: costya68]
      1 июля 2012 в 21:19 Гілками

costya68 30.06.2012 17:46 пишет:


вот мой прошлогодний отчёт о Лефкаде и не только
http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat...&PHPSESSID=
думаю многое станет понятно



costya68, спасибо за ссылку на отчёт!
Интересный маршрут и интересно написано

Изучаю, думаю, набираю информации на свой маршрут.
P.S. Жду приглашение от знакомого из Греции, что-бы семейству оформить визы.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Wroclaw.pl skype: andrewsk05
Сообщения: 4289
С нами с 11.07.2011

Re: Lefkas, Греция – ода пляжам Porto Katsiki та Egremni [Re: eurman]
      2 июля 2012 в 00:27 Гілками

eurman 01.07.2012 16:42 пишет:

спасибо большое за инфу
Если понравиться в Греции, то я вряд ли больше когда полечу в Турцию и Египет




в том смысле что цены практически эдентичны...
проанализировал


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
54 года, Киев
Сообщения: 277
С нами с 29.05.2006

Re: Lefkda, Греция – пляжи Porto Katsiki, Egremni и др. [Re: Pentagon]
      13 августа 2012 в 16:40 Гілками

Я сейчас отдыхаю на острове Лефкада.
Посетил и пляж Porto Katsiki - да, красиво, но ... не особо уникальный - здесь есть и более комфортные и интересные пляжи.
Они не такие большие, как пляж Порто Котсики, но ... лично нам понравились больше другие пляжи.
К примеру, маленький пляж около селения Евгирос или пляжи около селения Маравтохори менее "населённые" и боле интрересные для осмотра подводных окрестностей.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАвтотури за кордон
Додаткова інформація
0 користувачів і 10 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 4467

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія