autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Друзья, серьезный вопрос (+)

опытный писатель ***
Киев
Сообщения: 1209
С нами с 06.07.2001

Друзья, серьезный вопрос (+)
      2 марта 2005 в 16:21 Гілками

Меня один человек (гражданин РФ) спросил, что нужно для получения вида на жительство в Украине. Я не знаю, что ответить. Расскажите, кто знает. И касательно смены гражданства - вообще, кто владеет информацией по теме, опишите кратко. Исходя из гипотезы, что гражданин РФ желает переехать сюда на ПМЖ - какие шаги.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
123 года, Житомир
Сообщения: 3130
С нами с 16.02.2002

Re: Ваш знакомый ,не Борис Березовский ? [Re: Дядя Маск]
      2 марта 2005 в 16:27 Гілками

Пусть женется на гражданке Украины .

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
Киев
Сообщения: 1209
С нами с 06.07.2001

я без шуток. Он женат. (-) [Re: Elena]
      2 марта 2005 в 16:27 Гілками

,

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
krk.pl
Сообщения: 9127
С нами с 14.10.2002

Re: Друзья, серьезный вопрос (+) [Re: Дядя Маск]
      2 марта 2005 в 16:30 Гілками

http://mvsinfo.gov.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.cgi?board=news2_9;action=display;num=1070265730
В ответ на:


Підстави отримання дозволу на імміграцію в Україну визначені ст.4 Закону України „Про імміграцію".
Для надання дозволу на імміграцію відповідно до ст. 9 Закону України „Про імміграцію" та Порядку провадження за заявами про надання дозволу на імміграцію і поданнями про Його скасування та виконання прийнятих рішень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 грудня 2002 року № 1983, подаються:
1) заява;
2) три фотокартки;
3) копія документа, що посвідчує особу;
4) документ про місце проживання (в Україні та за кордоном);
5) документально підтверджені відомості про склад сім'ї (копії свідоцтва про народження, свідоцтва по шлюб, документів про усиновлення,
встановлення опіки чи піклування тощо);
6) документ про те, що особа не є хворою на хронічний алкоголізм, токсикоманію, наркоманію або інфекційні захворювання (крім осіб, які мають право на набуття громадянства України за територіальним походженням, та осіб, які є одним з подружжя громадянина України та перебувають у шлюбі понад 2 років, дітей і батьків громадян України);
7) довідка, видана компетентним органом держави попереднього проживання або її дипломатичним представництвом чи консульською установою в Україні, про відсутність судимості (крім осіб, які мають право на набуття громадянства України за територіальним походженням, та осіб, які є одним з подружжя громадянина України та перебувають у шлюбі понад 2 років, дітей і батьків громадян України).
Додатково подаються документи, визначені пунктами 1-10 частини 7 статті 9 Закону України „Про імміграцію" відповідно до категорії іммігрантів.






Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ****
Киев
Сообщения: 8614
С нами с 21.09.2004

Re: Друзья, серьезный вопрос (+) [Re: Дядя Маск]
      2 марта 2005 в 16:35 Гілками

В ответ на:

Меня один человек (гражданин РФ) спросил, что нужно для получения вида на жительство в Украине. Я не знаю, что ответить. Расскажите, кто знает. И касательно смены гражданства - вообще, кто владеет информацией по теме, опишите кратко. Исходя из гипотезы, что гражданин РФ желает переехать сюда на ПМЖ - какие шаги.




я гражданка россии, живу в украине уже 11 лет. вот какая была процедура:
- меня постоянно прописали в киеве
- потом я получила идентификационный код плательщика налога
- потом стала на учет в российском посольстве, там получила ЗАГРАНИЧНЫЙ паспорт
- потом заплатила денег и получила вид на жительство (для его оформления нужен загран.паспорт и еще доп. документы, если заинтересуешься - маякни, расскажу)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
0 користувачів і 27 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2231

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія