autoua
×
Autoua.netФорумАвтотури за кордон

Грузія серпень-вересень 2012. Звіт про поїздку..

DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Грузія серпень-вересень 2012. Звіт про поїздку..
      17 сентября 2012 в 16:24 Гілками

Значить так.. щоб не загубити звіт десь в сусідній темі створю нову.
Десь у кінці липня почав думати - куди поїхати?
Так як основна ідея була "рванути" в Хорватію - поліз по форумах шукати інформацію, але наткнувся на тему таку
І насправді - чому б ні? Чому б не Грузія
Відмовляли мене родичі - там майже війна біля Владикавказу - не вартує туди... але судячи з усього що нарив у мережі - все там добре, їхати можна.. Значить плануємо..
Перерив багато інформації - всі хто були там - у захваті і плануют ь повернутись і ще раз.

Найбільше залякували всі (а також знайомі росіяни) лише тим, що російсіка поліція ЗВІРІ. причому говорили це всі.. Не вірив. Щоб подорож була безпечною зробив собі наступне.

1. зняв тонування вікон бокових спереду. (з серпня в них там "драконівські" штрафи кажуть)
2. знайшов опис аптечки. Вона в Росії набагато простіша, просто дуже багато різних бинтів. Тому заїхав в аптеку взяв нашу аптечку і докупив всіх бинтів стерилізованих і простих.
3. докупив другий вогнегасник (але більше для своєї безпеки) - маю вже досвід і знаю що одного малувато.
4. страховка - зеленої картки на Грузію не існує, бо в них просто немає страхування обов'язкового.
5. медичне страхування - взяв дві страховки на себе і на Лесю.
6. щоб не мати проблем з ночівлею (якщо десь затримаємось) - повний "палаточний" комплект. палатка, спальники, матрас, плитку газову (кави зранку зробити). - зразу скажу комплект не знадобився. так і проїздив в багажнику на даху.
7. Так як Росія - непередбачувана то купив у Києві нову картку російсього мегафона. (щоб не мати проблем зі зв'язком по Росії.

Шукаючи по форумах інформацію наткнувся на дівчину яка в декількох темах одного сайту (адресу не пам'ятаю привітно запрошувала до Грузії. Я так зрозумів що агенство і написав листа з питаннями як краще їхати, що краще подивитись.

е-мейл публікувати не буду, а то спаму буде багато. скайп - wog.foru

Після довгої переписки домовились що вона допоможе знайти нам квартиру в Тбілісі і дасть нам на 2-3 дні людину яка покаже нам Тбілісі і прокатається з нами по гарних місцях Тбілісі і інших цікавих місцях навколо Тбілісі.

Це мав бути не зовсім гід, просто мали показати куди краще їхати або йти щось побачити. вартість дня такого супроводу 35 доларів. за квартиру домовились - 70 доларів недалеко від центру за добу. Можна напевне й дешевше, але нас ціна влаштувала.

З датою поїздки довго визначався - або в вересні або на день Незалежності.. але виїхати нарешті вирішили 24 серпня..

Тому дата заїзду в Тбілісі - 26 серпня. Так і домовились - що по приїзду візьмемо картку Грузинську і зізвонимось.

По планах - ночівля у знайомих в Донецьку, потім ночівля у Єсентуках (забронював готель через Букінг), 3 ночі в Тбілісі і покататись по Кахетії, подивитись Тбілісі, потім поїхати в сторону Батумі і на місці знайти готель/квартиру, ночувати весь час під батумі і подивитись околиці.
Ось основне що було з приготувань перед поїздкою.

Тому 23 серпня замаринували шашличок, 24 зранку заїхали у магазин за парою пляшок Немірова і біля 10 вирулили в Донецьк до друзів.

По Україні напевне нема що писати

Маршрут був такий.


По дорозі непогана, але десь до Павлограда. за Павлоградом я б нікому не рекомендував їхати вночі - асфальт тупо "поплив".. десь кілометрів 60-70 "плаваючої" дороги.

Але.. пройшла дорога, пройшов день і ввечері



Приїхали ще знайомі і сказали що необхідно з аптечки вийняти антишоковий препарат з наркотичним вмістом "буторфанол тартрат", тому що в Росі його завозити заборонено і взути можуть також поліцейські по дорозі. Тому ми його виклали відразу.

ось для прикладу стаття
http://yutu.customs.ru/index.php?option=...s&Itemid=78

З донецька нам порекомендували їхати через кп "Успенка".

На тому й зупинились.. поспати і вирулити в сторону Єсентуків.


Далі буде...

Змінено DRB (17:08 17/09/2012)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Грузія серпень-вересень 2012. Звіт про поїздку.. [Re: DRB]
      18 сентября 2012 в 08:52 Гілками

День другий.. Взагалі нічого особливого.
Спочатку поїхали на кп Успенка.
Дорога до Успенки дві полоси але доволі непогана.
їхали приблизно так


На кп черга була, але невелика.
На нашому кордоні проблем ніяких, а от на російському існує дибільна нікому не зрозуміла бюрократія.

Для того щоб заїхати громадянам не Росії і не білорусії, для початку потрібно оформити картку міграційну на кожного. Вона складається з двох частин. одна відривається і залишається на таможні, інша видається на руки і її не можна ні в якому випадку загубити - потрібно дати при виїзді.

Інший папірець взагалі дивний - дані про тимчасове ввезення авто. Заповнити потрібно в двох екземплярах. Один також залишити, на інший клеять штрих код печатку і віддають - також зберігати поки їздимо по Росії. Мало того, дані з нього вносять у комп'ютер і ще й записують у журнал. Невже не можна просто вносити в базу з техпаспорту. Дурдом..
Добре що ми були другими в черзі..інакще ще годину б чекали.
І ось нарешті... пройшло дві години і кордон пройдено.



Дивну річ ще помітив - на російських кордонах (і так само до речі у Грузії) немає обмінних пунктів зразу за перетином кордону. Тому після заїзду у Ростов прийшлось шукати пункт обмінну валюти.. Так його й не знайшов, залишив машину і пішов шукати банк. А так як ще й була субота, то виявилось проблематично... І попав на обідню перерву (зовсім забули що час на годину вперед)
у результаті кордон плюс Ростов втратили лишніх майже 4 години.

Далі дорога наша йшла приблизно так.


Готувався за Ростовим до перших кп якими залякували нас багато хто.. їхали не порушуючи спочатку, потім же ловив "спонсора" і за ним (радар детектор попереджав, а "спонсори" залишались торгуватись . До речі постів ДАІ по Росії просто тьма. Кожні кілометрів 10-15 стоять і ловлять навіть на 90.

Ніхто не обганяє через "сплошну". Навіть летуни-спонсори

На кп жодному мене не зупинили. взагалі. Не помітити мене не могли - майже на всіх кп обмеження 30-20 км/год. А на деяких перед кп в дорогу вмонтовані ваги і обмеження для зважування взагалі 10 км/год.

Так що просто так поліція в Росіх мене не зупиняла ні разу.

За Ростовом зупинились перекусити у кафе.



Спокусив напис "Донская кухня". Зупинились недарма. Досі згадую їхню уху з сазана. Хоч і недешево (десь 150 грн на двох) але дуже смачно наїлись як кажуть від пуза.
Дороги в Росії порадували. А ще більше порадували ціни на пальне.
Газ на наші гроші приблизно 3.70, бензин (95) приблизно 7.70-7.80.
Але врахуйте, за бензин майже завжди можна розрахуватись кредиткою, за газ - ні. Лише готівка, хоча й на тій же АЗС.

По дорозі нема про що розказати. Все-таки країна-транзит для нас.
Зупинити мене правда зупинили, коли я вже зовсім розслабився і розігнався до 129 км/год.
-Откуда?
-Украина
-Куда?
-Грузия.. отдыхать.
- А чего же нарушаем?
- ну.. виноват..
- пишем протокол?
- да наверно не стоит? можно по другому?
- 200 рублей найдешь?
- найду
- счасливого пути .. Как там у Вас на Украине?
... и т.д. и т.п.. немного поговорили и поехали..

Перед поворотом на Єсентуки якийсь завод мінеральних вод


і біля нього ще одне фото



Біля 20-00 за Російським часом добрались до Єсентуків


А от з пошуком готелю ("Атландида") виникли проблеми. Як виявилось ми попали на день міста, а готель прямо біля площі біля парку.. І дорога була перекрита. Тому машину поставили в парі кварталів від готелю і пішли оформлятись (з чеком на оплату нас потім поліція вже пропустила).

Готель доволі непоганий. Тільки от знову - кредиткою розрахуватись не можна а пункти обміну не працюють.. Правда повезло, недалеко знайшовся банк райфайзен і я зняв необхідну суму.

Ну і на фінал вечора дещо з міні-бару.



Трохи не забув - запам'яталось мені перед мінеральними водами (на повороті в Єсентуки) - це автосалони... один за одним.. БМВ, Порш, Фольксваген Мерседес, і ще деякі... таке враження що всі автовиробники присутні були на цьому перехресті

Далі буде.. і далі буде більш цікаво.

Змінено DRB (09:09 18/09/2012)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАвтотури за кордон
Додаткова інформація
0 користувачів і 46 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2698

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія