autoua
×
Autoua.netФорумHyundai форум

Велокріплення і Фаркоп для Tucson - порадьте

member *****
Киев
Сообщения: 160
С нами с 01.06.2012

Велокріплення і Фаркоп для Tucson - порадьте
      17 августа 2012 в 17:31 Гілками

Хочу купити велокріплення на 3 велика на свій Таксон. Поки що орієнтуюся на велокріплення на фаркоп. Хто має досвід - порадьте, будь ласка (і якщо можна - то і посилання киньте), де краще купити і встановити фаркоп і яке краще купити велокріплення. Варіант на дах не розглядаю через морочність підйому великів на дах.
На "Паритеті" в Києві сказали, що можуть поставити незйомний фаркоп вітчизняного виробництва за 1500 грн. + 670 грн. за встановлення. Здається, що трохи дорогувато, чи нормально?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
CRX
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 2628
С нами с 09.06.2005

Re: Велокріплення і Фаркоп для Tucson - порадьте [Re: MA_Tucson]
      18 августа 2012 в 15:45 Гілками

Если это фаркоп полигон вроде такого то цена не сильно уж завышена.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Хамло **
Animal Farm
Сообщения: 12284
С нами с 21.04.2008

Re: Велокріплення і Фаркоп для Tucson - порадьте [Re: MA_Tucson]
      19 августа 2012 в 21:22 Гілками

на акцент ставил фаркоп польский - оптимально цена-качество. наши отстойные по тем или иным моментам. велокрепление туле - там же и фаркоп купил. ставил на сервисе хюндая ибо гарантия.

себе взял багажник такой TH-9705 Модель THULE BOLT ON здесь http://thule.dn.ua/dlya-velosipedov.html#6 подозреваю что в киеве они должны быть дешевле ибо в донецк везут из киева, а конечный продавец тоже есть хочет.
[изображение]http://gallery.mitsubishi-club.ua/showimage.php?ph_id=19970&ptype=view.jpg[/изображение]


лучше всего брать такой http://www.skoda-club.dn.ua/forum/65-19494-1


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Киев
Сообщения: 160
С нами с 01.06.2012

Re: Велокріплення і Фаркоп для Tucson - порадьте [Re: US7IGN]
      20 августа 2012 в 12:37 Гілками

Дякую всім за поради!

А ви не в курсі, як по якості наш "Полігон" порівняно із польським "Autohak" (інших польських не знайшов у Києві в продажу - може погано шукав)? Фраза про "отстойность" українських фаркопів на "Полігон" поширюється? US7IGN, ви собі польський фаркоп якої фірми брали?

За пораду щодо THULE TH-9705 BOLT ON - дякую. Я раніше на Thule HangOn 3B 972 орінтувався, але там нібито всі тех.хар-ки однакові і ціна однакова, але на 9705 можна 4 велики повісити, а не 3, як на 972, тож із перспективою на майбутнє, мабуть, є зміст брати 9705 модель.

А ціни в Києві на ці кріплення точно такі ж, як і в Донецьку. Підозрюю, що продавці про ціни домовляються.

Ще раз дякую!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ****
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 10225
С нами с 04.11.2003

Re: Велокріплення і Фаркоп для Tucson - порадьте [Re: MA_Tucson]
      22 августа 2012 в 15:31 Гілками

Я сам ставив фаркоп. У нас на форумі тема пропала але є на російському туксон-клубі: Фаркоп. Установка в фотографиях.
Велобагажник у мене найпростіший тула на 2 лісапєда (фото є в темі).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Хамло **
Animal Farm
Сообщения: 12284
С нами с 21.04.2008

Re: Велокріплення і Фаркоп для Tucson - порадьте [Re: MA_Tucson]
      22 августа 2012 в 22:05 Гілками

MA_Tucson 20.08.2012 12:37 пишет:

А ви не в курсі, як по якості наш "Полігон" порівняно із польським "Autohak" (інших польських не знайшов у Києві в продажу - може погано шукав)? Фраза про "отстойность" українських фаркопів на "Полігон" поширюється? US7IGN, ви собі польський фаркоп якої фірми брали?

За пораду щодо THULE TH-9705 BOLT ON - дякую. Я раніше на Thule HangOn 3B 972 орінтувався, але там нібито всі тех.хар-ки однакові і ціна однакова, але на 9705 можна 4 велики повісити, а не 3, як на 972, тож із перспективою на майбутнє, мабуть, є зміст брати 9705 модель.

А ціни в Києві на ці кріплення точно такі ж, як і в Донецьку. Підозрюю, що продавці про ціни домовляються.

Ще раз дякую!




нема за що
я не пам'ятаю які українські фаркопи порівнював з польськими, але польський виявився найдешевшим з тих, що мені сподобались по якості та тому, як акуратно він став - мінімум чатин виглядає знизу, ставиться на місце штатного елементу захисту за бампером. можна зняти потім і ніхто не скаже що я ним яхти тягав на акценті

брав на 4 велики бо в мене 2 дітей - можна везти повний комплект. або як їдеш з друзями двома парами однією машиною за місто - якраз зручно.

завтра зроблю фото фаркопу - подивитесь як воно стало і якої фірми бо не пам'ятаю.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Киев
Сообщения: 160
С нами с 01.06.2012

Re: Велокріплення і Фаркоп для Tucson - порадьте [Re: US7IGN]
      23 августа 2012 в 00:04 Гілками

US7IGN - ще раз дякую за відповідь і наперед за фотку також!
ChAO - дякую за посилання. Хоч сам ставити не буду, але пізнавально - буду знати, як воно має бути і на СТО проконтролюю майстрів


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Хамло **
Animal Farm
Сообщения: 12284
С нами с 21.04.2008

Re: Велокріплення і Фаркоп для Tucson - порадьте [Re: MA_Tucson]
      23 августа 2012 в 12:01 Гілками
новичок *****
50 лет (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 45
С нами с 25.09.2012

Re: Велокріплення і Фаркоп для Tucson - порадьте [Re: MA_Tucson]
      28 сентября 2012 в 22:22 Гілками

Не знаю, актуален ли еще вопрос, но напишу на всякий пожарный.
Ставил себе на Новоконстантиновской квадрат со вставкой. Обошелся с установкой вроде около 2200, если не ошибаюсь. Мне такой вариант больше нравится. Вставку убрал - и не цепляешься за него постоянно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумHyundai форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 4 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 4472

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія