autoua
×
Autoua.netФорумCitroen форум

Обкатка дизеля (2/2)

jur
старожил ***
29 лет за рулем, Киев
Сообщения: 565
С нами с 22.01.2012

Re: Обкатка дизеля [Re: nikolaus08]
      23 апреля 2013 в 09:28 Гілками

nikolaus08



Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
Dnepr
Сообщения: 1304
С нами с 14.05.2007

Re: Обкатка дизеля [Re: Stropal]
      23 апреля 2013 в 09:38 Гілками

Stropal 23.04.2013 09:01 пишет:

У меня написано не крутить больше 3-4 тыщ оборотов (что для дизеля, что для бензина один хер).
Дилер сказал больше 2,5 тыщ не крутить, я больше 2тыщ стараюсь не крутить. Первые 2,5 тыщ км катаюсь как тошнот, после нулевого ТО, уже как душе угодно можно ездить.




Всетаки до 2т и переключаться - это чуть рановато, мне кажется, давление масла в моторе будет ниже оптимального (хоть и в допустимых пределах)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Обкатка дизеля [Re: L.inc]
      23 апреля 2013 в 09:55 Гілками

L.inc 23.04.2013 09:38 пишет:

Всетаки до 2т и переключаться - это чуть рановато, мне кажется, давление масла в моторе будет ниже оптимального (хоть и в допустимых пределах)


Ну, якби перемикатись на 2т було шкідливо, то ДСГ запрограмували б інакше У мене якщо їду неквапливо, то оберти саме 1500-2000 і не більше. Робот цитрамонівський на такому ж двигуні як в ТСа так само робить
Що саме цікаве, тестив гольф7 бензиновий, так там така ж історія в спокійнму режимі - 2000 і на наступну передачу


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
40 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 30849
С нами с 04.05.2006

Re: Обкатка дизеля [Re: Ganni]
      23 апреля 2013 в 11:21 Гілками

Ganni 23.04.2013 09:55 пишет:

L.inc 23.04.2013 09:38 пишет:

Всетаки до 2т и переключаться - это чуть рановато, мне кажется, давление масла в моторе будет ниже оптимального (хоть и в допустимых пределах)


Ну, якби перемикатись на 2т було шкідливо, то ДСГ запрограмували б інакше У мене якщо їду неквапливо, то оберти саме 1500-2000 і не більше. Робот цитрамонівський на такому ж двигуні як в ТСа так само робить
Що саме цікаве, тестив гольф7 бензиновий, так там така ж історія в спокійнму режимі - 2000 і на наступну передачу



это не значит, что такой режим для двигателя самый лучший. Автоматы подстраивают так, что бы выбросы СО были минимальными, это главное, а то что двиг попросит капиталки не через 12, а через 10 лет при таком режиме эксплуатации - производителя мало волнует


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
VEP 2
СуперСтар **
46 лет (24 года за рулем), Обухов
Сообщения: 4504
С нами с 05.01.2012

Re: Обкатка дизеля [Re: Илья!]
      23 апреля 2013 в 11:26 Гілками

одни говорят "5"тую передачу не включать....
другие - выше 80кмч не ездить....

вообщем считаю до 1 000км, пожалеть нужно полюбасу, чтобы авто тебя потом жалело.....
удачи


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Обкатка дизеля [Re: Илья!]
      23 апреля 2013 в 11:39 Гілками

Илья! 23.04.2013 11:21 пишет:

это не значит, что такой режим для двигателя самый лучший. Автоматы подстраивают так, что бы выбросы СО были минимальными, это главное, а то что двиг попросит капиталки не через 12, а через 10 лет при таком режиме эксплуатации - производителя мало волнует


Ага, а якщо виїжджати на авто лише в неділю за покупками, то двигун внуки будуть капіталити
Чи Ви авто купуєте для третього-четвертого власників?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
40 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 30849
С нами с 04.05.2006

Re: Обкатка дизеля [Re: Ganni]
      23 апреля 2013 в 12:48 Гілками

Ganni 23.04.2013 11:39 пишет:

Илья! 23.04.2013 11:21 пишет:

это не значит, что такой режим для двигателя самый лучший. Автоматы подстраивают так, что бы выбросы СО были минимальными, это главное, а то что двиг попросит капиталки не через 12, а через 10 лет при таком режиме эксплуатации - производителя мало волнует


Ага, а якщо виїжджати на авто лише в неділю за покупками, то двигун внуки будуть капіталити
Чи Ви авто купуєте для третього-четвертого власників?



Я - нет, я ведь эту тему не создавал Мне лишь бы 5-7 лет авто выдержало, далее - обновлюсь


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
35 лет за рулем, Киев
Сообщения: 1491
С нами с 04.01.2013

Re: Обкатка дизеля [Re: Ganni]
      23 апреля 2013 в 13:29 Гілками

Ganni 23.04.2013 11:39 пишет:

... Чи Ви авто купуєте для третього-четвертого власників?



Опыта эксплуатации дизельного двигателя нет. Поэтому хочу для себя разобраться в тонкостях, какие есть нюансы, на что обращать внимание.
По поводу воображаемого последующего владельца, так почему бы не продать человеку нормальную машину, а не ведро с гайками?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Обкатка дизеля [Re: Илья!]
      23 апреля 2013 в 14:04 Гілками

Илья! 23.04.2013 12:48 пишет:

Ganni 23.04.2013 11:39 пишет:

Илья! 23.04.2013 11:21 пишет:

это не значит, что такой режим для двигателя самый лучший. Автоматы подстраивают так, что бы выбросы СО были минимальными, это главное, а то что двиг попросит капиталки не через 12, а через 10 лет при таком режиме эксплуатации - производителя мало волнует


Ага, а якщо виїжджати на авто лише в неділю за покупками, то двигун внуки будуть капіталити
Чи Ви авто купуєте для третього-четвертого власників?



Я - нет, я ведь эту тему не создавал Мне лишь бы 5-7 лет авто выдержало, далее - обновлюсь


Так для більшості так само. Ну може адвокатутм потрібно на кілька людських поколінь
А різниця між капіталкою в 2 роки у 10-річного корча це імхо невелика різниця


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Обкатка дизеля [Re: nikolaus08]
      23 апреля 2013 в 14:08 Гілками

nikolaus08 23.04.2013 13:29 пишет:

Ganni 23.04.2013 11:39 пишет:

... Чи Ви авто купуєте для третього-четвертого власників?



Опыта эксплуатации дизельного двигателя нет. Поэтому хочу для себя разобраться в тонкостях, какие есть нюансы, на что обращать внимание.
По поводу воображаемого последующего владельца, так почему бы не продать человеку нормальную машину, а не ведро с гайками?


Від того, що Ви будете їздити не так і не з тими обертами як діди на волгах, машина в відро з гайками не перетвориться Принаймні за 5-7 років
І знову ж таки, я ні разу не агітую вбивати авто (інакше й сам би забивав на ТО), просто якщо робот задає оберти 1,5к-2к при спокійній їзді, то чому їх треба піддавати сумніву і навмисне крутити більше?

п.с. за ті 4 роки, що я експлуатую дизель нарівні з бензинкою, вловив лише єдину суттєву тонкість - взимку дизель прогрівати на холостих взагалі нема сенсу. Все, решта як у бензинки.
Хоча зараз набіжать иксперди і забоянять срач на стип"ятсот сторінок про те, який дизель фуфло

Змінено Ganni (14:11 23/04/2013)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
35 лет за рулем, Киев
Сообщения: 1491
С нами с 04.01.2013

Re: Обкатка дизеля [Re: Ganni]
      23 апреля 2013 в 14:44 Гілками

Ganni 23.04.2013 14:08 пишет:

за ті 4 роки, що я експлуатую дизель нарівні з бензинкою, вловив лише єдину суттєву тонкість - взимку дизель прогрівати на холостих взагалі нема сенсу. Все, решта як у бензинки.
Хоча зараз набіжать иксперди і забоянять срач на стип"ятсот сторінок про те, який дизель фуфло



Спасибо


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
44 года за рулем, km.ua /ex- 23/
Сообщения: 1503
С нами с 29.12.2011

Re: Обкатка дизеля [Re: nikolaus08]
      24 апреля 2013 в 01:59 Гілками

nikolaus08 23.04.2013 13:29 пишет:


Опыта эксплуатации дизельного двигателя нет. Поэтому хочу для себя разобраться в тонкостях, какие есть нюансы, на что обращать внимание.
По поводу воображаемого последующего владельца, так почему бы не продать человеку нормальную машину, а не ведро с гайками?



Камрад, щиро вітаю з обновкою! Нехай справно служить і радує водія і пасажирів. Дякую за вчасно створену тему і подяка всім дизелістам що вже відписалися чи ще відпишуться... У мене схожий клопіт - перші 150км на першому власному дизелі . Тим більше, здається, наші мотори з одного сімейства.
Особисто мене на вибір машинки здорово сподвигла відповідна тема на Сітроен-форумі . Там доволі багато матеріалу саме по роботі, експлуатації і догляду наших HDI, так що рекомендую запастись терпінням і часом, бо написано там багато, та перечитати "непрофільний" для вашої машинки розділ, вибравши "корисності" про дизель. Також там же по двигуну зі знанням справи відписав камрад Алек у своєму бортжурналі .

Для мене поки що головний нюанс роботи дизеля наступний : це шайтан-двигло спокійно їде на 3й передачі на холостому ходу, тобто при відпущеній педалі газу, та ще й мало не розганяється.
Карбюрейтор в таких умовах досить впевнено гальмував двигуном. А наразі замість плавного і помітного звичного пригальмовування мій левик норовить встромитися в задок попереднього авта, а для гальмування двигуном незвично потребує пониження передачі на ступінь, а то і два, бо на 2-й передачі дизель стишується теж дуже неспІшно, так, що частенько доводиться користуватись педаллю щоб вчасно погасити швидкість.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Киев
Сообщения: 22702
С нами с 20.01.2008

Re: Обкатка дизеля [Re: обзэрвер]
      24 апреля 2013 в 02:12 Гілками

обзэрвер 24.04.2013 01:59 пишет:

це шайтан-двигло спокійно їде на 3й передачі на холостому ходу, тобто при відпущеній педалі газу, та ще й мало не розганяється.


При накате и нейтрали,или отпущенной педали газа,обороты двигателя поднимаются до 1100 оборотов.А максимальный крутящий при 1700.Т.е-при движении на хх и 1100 оборотов у мотора почти 50-60% тягла.Чего ж ему не ехать?Теперь еще научись трогаться как на автомате-не добавляя газ.Не боись-не задавишь,знакомую учил ездить после бензиновой-ни разу не заглохла.Я вообще часто со второй трогаюсь.И при 50 на 5 езжу.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
35 лет за рулем, Киев
Сообщения: 1491
С нами с 04.01.2013

Re: Обкатка дизеля [Re: обзэрвер]
      24 апреля 2013 в 19:36 Гілками

Спасибо большое Тему почитаю.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумCitroen форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 95 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 4091

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія