autoua
×
Autoua.netФорумMitsubishi форум

MMC SS 19000, Резалт і питання.

читатель
51 год (30 лет за рулем), Львов
Сообщения: 12
С нами с 20.12.2004

MMC SS 19000, Резалт і питання.
      18 июня 2005 в 00:28 Гілками

Вітаю всіх тутешніх форумчан, особливо ММСників!!!

Хочу поділитися враженнями, а також запитатися про дещо...
Загалом машинка (ММС СС 1.8АТ) надійна, як на мене. Тфу*3 не підвела ні разу. Що мороз -20, що спека +30.

Загалом враження складаються таким чином: спочатку машинка класно їздить, але що це? Незрозумілий скрип ззаду, особливо, коли їду по ніякій бруківці в дощ або після нього. Почитав форум - скрипить трос ручного гальма, поїхав на сервіс (найближчий) - змазали, як тут і рекомендувалося. За тищ 2-4 пройшло (можливо звик ), хоча в деякій мірі, як сказали в Ніко, там така гума, що залежить від погоди...
Ну, добре, хай так буде. Може воно в тому й полягає "Адаптований для наших доріг"? Але, на тобі маєш!
Кінець літа минулого року. "Траса" Тернопіль-Львів. Доїжджаю до Плугова, поворот наліво, поворот направо (гора справа) і... бачу, як запалюються стопи спереду в новенького Пежоти 307. Я теж пригальмовую (в змісті механічному ), але раптом розумію, що Пежо вже зупинилося повністю. Я пробую повністю на гальма тиснути - а машина не реагує взагалі (можливо пральна дощечка допомогла)... Тепер уявляємо собі ситуацію: виходу нема, зустрічних машин нема - об'їжджаю зліва. Що ж я бачу?!! Корова спокійно переходить дорогу і за нею тягнеться довгий ланцюг (певно побачила бика ;-) і відірвалася!). Не знаю, як мені це вдалося, але якимось чином я прошмигнув у декількох сантиметрах між мілкою і пижиком. А за хвилин 20 (я їхав з друзями) почалися питання: "Що в тебе з гальмами?" Виходу нема, напевно... Мусив казати, що АБС наших доріг не розуміє. Невже правда?

Далі почалися спочатку тихіші, а потім і достаючі скрипи зі сторони дверей. Начитався АвтоУа форуму (щире дякую форумчанам - дійсно досвідченим і щирим)- виявляється - то винна та штука, що за безпеку піднімання скла відповідає. Так мені вона в принципі не потрібна, але як того позбутися?...

Далі: 1. Зауважив, що раз у 3 дні треба спинку сидіння піднімати, бо опускається;
- з датчиком рідини в бачку омивача скла намахали (причому, на ТО 5000 довго на Ніко мучилися під машиною, виясняючи, чому ж лампочка не світиться :-D)
2. Зі склопідйомниками нарешті навчився дружити, але тільки на рівній дорозі або на стоянці. Ніби і з того боку пальці ростуть, і на піаніно колись ходив, а ... (Хто має СС, зрозуміє! ).
3. Лише друге літо, а кондиціонер вже не холодить, так як треба (я не чукча, повідомляю зразу). Можливо треба щось долити? Кондиціонер ще на гарантії, авто з 27.07.04

А загалом, я машиною задоволений "аж по вуха"! За такі гроші і таку комплектацію у той час (не знаю,як зараз) я би нічого не купив, крім ММС!!!

Тепер питання: їду скоро на ТО 20000 - що можна зробити за рахунок гарантії? Все-таки 5 років і 150кб пробігу.

Наперед вдячний за відповіді, удачі усім і зеленого світла!!!

Змінено Japanese (00:39 18/06/2005)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
54 года (29 лет за рулем), Киев
Сообщения: 31323
С нами с 28.10.2002

Re: MMC SS 19000, Резалт і питання. [Re: Japanese]
      20 июня 2005 в 01:05 Гілками

- Ніби таки так - АБС пральну дошку сприймає важко, треба бути уважним.
- Скрип з задньої підвіски після мазюкання не турбує вже не згадаю скільки, мабуть точно більше 2 десятків тис.
- Щось не розумію зі скрипом передніх вікон - в закритому положенні вони не подають голосу, а відкривати навіщо під час руху?
- Датчика рідини немає. Ніби то вони є у комплектаціях для скандинавів, здається на авто.ру таку інфу читав.
- А сидіння та кондєй повинні виправлятися по гарантії, так думаю. Так само, як на сервісі пробують якось прибрати скрип вікон. Але здається, то марна справа.

Класна версія 1,8АТ, заздрю. Моя мрія, якій не дано було здійснитися...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ****
54 года (37 лет за рулем), Черкассы
Сообщения: 2212
С нами с 27.05.2004

Re: MMC SS 19000, Резалт і питання. [Re: Japanese]
      20 июня 2005 в 23:41 Гілками

Анологічному коню зі Львова від сонячної Черкащини повний респект!
Повністю згоден з Ford-Noksom, і до кожної машини треба звикнути. Після спорт-купе "Опель" я ледь не перекинувся на Рено Кліо, після цього сів на МІцик і входжу в повороти практично не скидаючи газу(по трасі іду 130-140). Гальма повністю передбачувані, один раз на гребінці допоміг машині ручним гальмом, а так ОК. Є звук в передніх дверцятах при приоткритих вікнах, але мене вже це не пресує. Надійний і завжди допомагаючий спосіб лікування - музика і трохи більше звуку. Що вже достало, так це штатна акустика машини, але цю проблему вирішу на протязі тиждня-двох.
Так що з реальних проблем побачив дві: сидіння і кондишен, але й з кондиціонером я б не гарячкував (цим літом(аж півтора тиждня) мені теж здавалося що він не допрацьовує-але це по місту на коротких відстанях так, що машина не встигає охолоднуть, як тільки вийшов на трасу відразу попустився.
В іншому машина повністю відпрацьовує свої гроші. Ще раз Львівщині


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
58 лет, Киев
Сообщения: 1090
С нами с 25.11.2002

Re: MMC SS 19000, Резалт і питання. [Re: Japanese]
      21 июня 2005 в 12:23 Гілками

В ответ на:

... як сказали в Ніко, там така гума, що залежить від погоди...



В ответ на:

Мусив казати, що АБС наших доріг не розуміє. Невже правда?



Я не помічав
В ответ на:

- з датчиком рідини в бачку омивача скла намахали (причому, на ТО 5000 довго на Ніко мучилися під машиною, виясняючи, чому ж лампочка не світиться :-D)



У мене його взагалі нема
В ответ на:

Зі склопідйомниками нарешті навчився дружити, але тільки на рівній дорозі або на стоянці. Ніби і з того боку пальці ростуть, і на піаніно колись ходив, а ... (Хто має СС, зрозуміє! ).



Ніколи проблем зі склопідйомниками не виникало
В ответ на:

...Лише друге літо, а кондиціонер вже не холодить, так як треба (я не чукча, повідомляю зразу).



В мене працює нормально
В ответ на:

Зауважив, що раз у 3 дні треба спинку сидіння піднімати, бо опускається



В гарантію


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
53 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 4506
С нами с 30.03.2004

Re: MMC SS 19000, Резалт і питання. [Re: Andriyka]
      21 июня 2005 в 12:44 Гілками

Зі склопідйомниками нарешті навчився дружити, але тільки на рівній дорозі або на стоянці. Ніби і з того боку пальці ростуть, і на піаніно колись ходив, а ... (Хто має СС, зрозуміє! ).
Понимаем-понимаем!)))) Чуть сильнее нажал-ушло полностью, а на нужную высоту во время движания супер-точные короткими нажатиями-))))да, бывает весело!
а еще не замечал, что после отключения акумулятора надо "учить" стеклоподъемники заново?
а чтобы не дребезжали-я после того как опустила, рукой чуть нажимаю вниз и все в порядке! Рекомендую!))))

И привет любимому Львову!)))))))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *
61 год, Запорожье
Сообщения: 160
С нами с 08.04.2004

Re: MMC SS 19000, Резалт і питання. [Re: Лана]
      21 июня 2005 в 16:30 Гілками

Вот молодцы так на "НЕНЬКЕ" завернули просто читать приятно .
А слобо все это перевести на япону мать и отправить им в японию на форум???
У самого вопросов с Аутлендером не отбавилось а как приятно ....
Просто душевно люди проблемы хотят решить.А НИКО -МОВЧИТЬ???????????
Да продали и забыли.
Хотя С.Иванов нормальный спец по вопросам гарантии.
Ему бы на трибуне данного форума хоть раз в месяц делать вечера вопросов и ответов в он-лайн.
Предлагаю запостиь.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26163
С нами с 14.07.2003

Re: MMC SS 19000, Резалт і питання. [Re: Andriyka]
      22 июня 2005 в 17:54 Гілками

В ответ на:

В ответ на:

... як сказали в Ніко, там така гума, що залежить від погоди...







А что смущает? Реакция тормозов, особенно на мокрой дороге, особенно на мокрой брущатке сильно зависит от цепкости резины...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумMitsubishi форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 2 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Amateur, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2326

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія