autoua
×
Autoua.netФорумПаливо, ПММ та двигуни

Сеть АЗК "WOG" (не коммерческая ветка с 02-02-2017) (2/131)

deleted#1
Анонім
Сообщения:
С нами с

Re: Сеть АЗК "WOG" [Re: Egouar]
      6 августа 2013 в 17:16 Гілками

Egouar 06.08.2013 17:11 пишет:

А че смешного? Цены действительно не фаст-фудные.



можливо, але ж і не "вишуканих італійських ресторанів"

Змінено Vasiliy TDI (17:20 06/08/2013)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
WOG
member *
Сообщения: 168
С нами с 05.08.2013

Re: Сеть АЗК "WOG" [Re: Binga]
      6 августа 2013 в 17:26 Гілками

Binga 06.08.2013 16:49 пишет:

где центральный Ваш офис где с помощью карт можно купить талоны со скидкой(вчера оператор сказал - едьте в офис и берите со скидкой талоны - 35к)




По всем вопросам, связанным с приобретением талонов в Киеве и области, можно обращаться по этим телефонам:
(044) 599-97-08, 599-97-09
(044) 222-90-41, 222-90-51

Марксим 06.08.2013 17:13 пишет:

В вашей сети ещё можно купить А-80, и если можно, то на каких АЗС?



К сожалению, нет, ведь нас ограничивает законодательство Украины.
Недавно закончилось действие ДСТУ 4063-2001 и ДСТУ 3868-99, которые регламентировали стандарты бензина А-80. Сейчас в Украине действуют ДСТУ 4839:2007 «Бензины автомобильные повышенного качества» и ДСТУ 4840:2007 «Топливо дизельное повышенного качества», а такое топливо, как А-76 и А-80 не попадает под их критерии.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *
38 лет,
Сообщения: 78
С нами с 20.01.2013

Re: Сеть АЗК "WOG" [Re: ]
      6 августа 2013 в 17:38 Гілками

В ответ на:

1. Вартість кави у мережі АЗС складає 10 грн., ця вартість не набагато відрізняється від вартості кави у кав'ярнях. На превеликий жаль, ми поки що не можемо організувати постачання кави "Копі Лювак" на усі АЗК нашої мережі, не кажучи вже про сорт "Black Ivory" .




10 гривень? це якщо її брати без молока, цукру, і з своїм стаканчиком приходити...

середня ціна кави у місті Рівне-Луцьк в центральних (престижних) кав'ярнях 6-8-10 грн. де входить молоко, цукор, і чашка, а не мізерний стаканчик, в якому кава не тримається.
На заправках брудно, місця немає, треба стояти.... місця на 2 особи і тісно...про що ви говорите? Та ви ті 50 міліграм тої кави в стаканчику з паперу ще безкоштовно усім має наливати....

В ответ на:

2. Я особисто буду вам вдячний, якщо ви знайдете хот-дог у вишуканому італійському ресторані за ціною 16 гривень і надішлете адресу цього чудового закладу - після завершення робочого дня неодмінно мушу відвідати цей чудовий заклад.




в італ. ресторанах не роблять хотдогів... там якісна їжа, проте за аналогічну ціну можна взяти схожу страву за калоріями, яка готується на кухні де є санітарні норми, а не студенти роблять богзна як...

В ответ на:

3. Так, при формуванні цін на їжу на АЗС ми враховували і те, що наші співробітники заслуговують на отримання заробітної плати.




Браво. А як ж КЛІЄНТИ? ми бидло? за все заплатим по космічних цінах? Ви думаєте про працівників чи про клієнтів? Мала б враховуватись складова і клієнтів також.

Я б Вам розповів, що їдять заправщики.... бо на їхню зарплату, вони собі можуть той хот дог лише у вісні придбати... на жаль.

я не займаюсь тролінгом ВОГ, моя думка (мій месидж), що ціни суттєво завищені! Я про це писав у сусідній гілці про ОККО, там мій месидж був аналогічний.

не може, коштувати продукт який вартує 1 гривня на ринку, продаватись по 15 гривень і це ще акція.

Змінено italomaniak (17:41 06/08/2013)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
15 лет за рулем, Борисполь
Сообщения: 593
С нами с 26.04.2010

Re: Сеть АЗК "WOG" [Re: Nikeman]
      6 августа 2013 в 17:48 Гілками

Nikeman 06.08.2013 14:51 пишет:

Та да. Розуміння, що ця картка рано чи пізно буде закрита, було ще на момент придбання, але (прошу вибачення перед представником ВОГ) тупішу аргументацію придумати було б складно. Я вважаю, що повідомлення типу "дія карток призупинена через масштабні махінації з ними" була би сприйнята клієнтами набагато лояльніше. А так складається враження, що нас мають за тупе бидло, якому можна "згодувати" любу інфу... Скидка була приємним бонусом, проте не вирішальним фактором у виборі мережі. Але останні дії по відношенню до клієнтів змушують мене повністю перейти на заправки конкурентів.



+1 Принципово став клієнтом інших АЗС. Повернеться ситуація з картами без додаткових втрат часу на заміну/переоформлення карток - подумаю чи повертатись.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
WOG
member *
Сообщения: 168
С нами с 05.08.2013

Re: Сеть АЗК "WOG" [Re: italomaniak]
      6 августа 2013 в 17:59 Гілками

italomaniak 06.08.2013 17:38 пишет:


я не займаюсь тролінгом ВОГ, моя думка (мій месидж), що ціни суттєво завищені! Я про це писав у сусідній гілці про ОККО, там мій месидж був аналогічний.

не може, коштувати продукт який вартує 1 гривня на ринку, продаватись по 15 гривень і це ще акція.





Сподіваюсь, що ви розумієте те, що якщо продукт коштує 1 гривню на ринку - то це продукт не дуже високої якості.

Окрім цього, не слід забувати й про те, що підсумкова вартість будь-якого товару окрім собівартості включає в себе власне витрати на виготовлення цього товару, з/п працівників, транспортні витрати, в деяких випадках різну кількість податків та багато інших складових. На превеликий жаль, увесь цей перелік витрат неможливо вкласти в 1 гривню.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
UA 2
IesuiT **
пригород
Сообщения: 37182
С нами с 31.10.2005

Re: Сеть АЗК "WOG" [Re: WOG]
      6 августа 2013 в 19:34 Гілками

про кофе
Заправка ВОГ перед Житомиром покупаешь кофе сахар бери сколько хочешь и рядом стоят всякие добавки ваниль, карамель и тп лей бесплатно сколько хочешь

но важнее всего скидки, иначе народ будет покупать кофе а заправялться на других АЗС
верните скидки-)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
Львов
Сообщения: 312
С нами с 05.06.2002

Re: Сеть АЗК "WOG" [Re: UA]
      6 августа 2013 в 22:51 Гілками

+1
Верните скидки.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
44 года (18 лет за рулем), Киев
Сообщения: 21
С нами с 22.02.2013

Re: Сеть АЗК "WOG" [Re: WOG]
      6 августа 2013 в 23:51 Гілками

azswog 06.08.2013 13:59 пишет:

...высказать своё мнение об уровне обслуживания, оставить жалобу...



Ну раз вы так настаиваете:)
24.07.13, АЗК Мариуполь-3 (ул. Макара Мазая), которая, межу прочим, даже не значится в списке на официальном сайте ВОГ, рекомендую исправить это досадное упущение с вашей стороны.

Я: Добрый день. На третьей колонке дизель 20 литров.
О: 206 грн.
Дает чек - 205.80, как и должно быть, сдачи 20 коп. - даже не заикнулись.
Дальше интересней:
Я: Сделайте хот-дог, плиз.
О: Бла-бла, возьмите большой, там сосиска вкуснее, короче, 20 грн.
Снова чек, цена 19.90, сдачи опять нет.
Я, конечно, не обеднею на 30 копеек, но возникает вполне закономерный вопрос - почему так?
Пакетик с частью квартиры дали, но заставили вскрыть прямо на АЗС, мотивировали некоей строгой отчетностью. Наклейку правда отдали, а пожелания "гарного дня" отняли себе на память о моем визите.
Заправщик вроде как не местный - на впрос как проехать на конкретную улицу мычал нечто несуразное, пришлось петлять самому.
В целом сложилось впечатление


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
45 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 1014
С нами с 29.09.2007

Re: Сеть АЗК "WOG" [Re: WOG]
      7 августа 2013 в 08:19 Гілками

по поводу сдачи (копеек) - её не дают как правило на большинстве заправок, ну а что, вы же к нам на машине заехали - значит не бедные

+1 скидки отменили.... ну значит я тоже велком на другие заправки, на воге не сошёлся свет клином, темболее стал замечать, что на воговских заправках тоже качество топлива как в лотерее, даже турбодизель после заправки тянет поразному, не говоря про бензовый атмосферник


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Киев
Сообщения: 22702
С нами с 20.01.2008

Re: Сеть АЗК "WOG" [Re: WOG]
      7 августа 2013 в 08:59 Гілками

Два раза пришлось смотаться Секвойей в Крым-оба раза заправлялся на ТНК.С воскресными скидками очень неплохо получается,на 50коп дешевле чем на Вог,да и без скидок дешевле.Кофе и хотдоги-пофигу,я эту гадость не употребляю.Да и в машине кофеварка есть.Но не вернете скидки,будет "Ты кто такой,давай досвиданья!"

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
UA 2
IesuiT **
пригород
Сообщения: 37182
С нами с 31.10.2005

Re: Сеть АЗК "WOG" [Re: Spero meliora]
      7 августа 2013 в 09:02 Гілками

Spero meliora 07.08.2013 08:59 пишет:

Два раза пришлось смотаться Секвойей в Крым-оба раза заправлялся на ТНК.С воскресными скидками очень неплохо получается,на 50коп дешевле чем на Вог,да и без скидок дешевле.Кофе и хотдоги-пофигу,я эту гадость не употребляю.Да и в машине кофеварка есть.Но не вернете скидки,будет "Ты кто такой,давай досвиданья!"



в секвойе кофеварка установлена?-)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Киев
Сообщения: 22702
С нами с 20.01.2008

Re: Сеть АЗК "WOG" [Re: Spero meliora]
      7 августа 2013 в 09:03 Гілками

Кстати-дирекция Вога и Роси-разные люди?Похожие поступки и кидалово.И конец,походу,одинаков будет.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *
38 лет,
Сообщения: 78
С нами с 20.01.2013

Re: Сеть АЗК "WOG" [Re: WOG]
      7 августа 2013 в 09:13 Гілками

1. Коли на заправках буде працювати "підкачка шин"? Компресори є скрізь, але ніде не працюють.

2. Чи можна здійснювати фотофіксацію власного авто на АЗС?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
45 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 1014
С нами с 29.09.2007

Re: Сеть АЗК "WOG" [Re: WOG]
      7 августа 2013 в 09:30 Гілками

наверное когда они увидят отток клиентов и как следствие уменьшение продаж.... тогда может задумаются, что что-то нужно менять...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
BGV
СуперСтар *
40 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4519
С нами с 01.08.2007

Re: Сеть АЗК "WOG" [Re: Spero meliora]
      7 августа 2013 в 09:33 Гілками

Spero meliora 07.08.2013 09:03 пишет:

Кстати-дирекция Вога и Роси-разные люди?Похожие поступки и кидалово.И конец,походу,одинаков будет.



ВОГ "приобрел" АЗС Рось без дирекции


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
31 год за рулем, Днепр
Сообщения: 188
С нами с 30.05.2007

Re: Сеть АЗК "WOG" [Re: UA]
      7 августа 2013 в 09:55 Гілками

NICKOLAYY 06.08.2013 19:34 пишет:

про кофе
Заправка ВОГ перед Житомиром покупаешь кофе сахар бери сколько хочешь и рядом стоят всякие добавки ваниль, карамель и тп лей бесплатно сколько хочешь




Брал на ВОГе гамбургеры и чай по пути в Крым. Сахар стоял тоже в свободном доступе. Бери сколько хочешь. По ходу от конкретной АЗС зависит.

З.Ы. Поскольку скидок нет, позавчера уже занёс 700 гривен конкурентам. Ждём-с дальше.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
Луцк
Сообщения: 572
С нами с 01.03.2010

Re: Сеть АЗК "WOG" [Re: WOG]
      7 августа 2013 в 10:27 Гілками

Чи відрізняються ціни на газ в Криму і Києві?
Чи є сенс купувати талони тут?
На яких заправках ВОГ в Криму є газ?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 1252
С нами с 25.04.2007

Re: Сеть АЗК "WOG" [Re: WOG]
      7 августа 2013 в 10:47 Гілками

Без карт, минус 1

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
WOG
member *
Сообщения: 168
С нами с 05.08.2013

Re: Сеть АЗК "WOG" [Re: ex_nihilo]
      7 августа 2013 в 12:53 Гілками

ex_nihilo 07.08.2013 10:27 пишет:

Чи відрізняються ціни на газ в Криму і Києві?
Чи є сенс купувати талони тут?
На яких заправках ВОГ в Криму є газ?



Талони можна придбати як у Києві, так і у представництві на території АРК та інших регіонів країни. Ціни на них, відповідно, однакові в усіх регіонах.

Перелік АЗК, на яких можна заправити автомобіль газом на території Криму, зазначено за цим посиланням .


italomaniak пишет:


1. Коли на заправках буде працювати "підкачка шин"? Компресори є скрізь, але ніде не працюють.
2. Чи можна здійснювати фотофіксацію власного авто на АЗС?



Будь ласка, вкажіть, де саме не працюють компресори?
Так, ви можете робити фото і не тільки власного авто на території АЗК WOG.

R_O_M_A_N пишет:

Ну раз вы так настаиваете:)
24.07.13, АЗК Мариуполь-3 (ул. Макара Мазая), которая, межу прочим, даже не значится в списке на официальном сайте ВОГ, рекомендую исправить это досадное упущение с вашей стороны.
...
Я, конечно, не обеднею на 30 копеек, но возникает вполне закономерный вопрос - почему так?



Роман, спасибо за замечание касательно "несуществующей" заправки, я обязательно сообщу про эту неточность в IT-отдел.
Спасибо вам за жалобу касательно обслуживания, мы вычислим "негодяя" и, если этот случай был неоднократным, к нему будут применены соответствующие санкции .


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ****
Киев
Сообщения: 4512
С нами с 29.05.2008

Re: Сеть АЗК "WOG" [Re: WOG]
      7 августа 2013 в 13:20 Гілками

а меня впервые за многие годы обсчитали на кассе сам виноват спешил и не пересчитал у кассы, считал уже в машине.. дал 700грн получил сдачи 27 с копейками. Так самое интересное что в чеке НИГДЕ не видно сколько дал и сколько сдачи. Как так?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПаливо, ПММ та двигуни
Додаткова інформація
0 користувачів і 9 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  annex, Amateur, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: **
Переглядів теми: 465711

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія