autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Варочная поверхность (9/13)

сжигатель газа ***
48 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6390
С нами с 21.02.2005

Re: Варочная поверхность [Re: Cartman]
      23 сентября 2019 в 22:21 Гілками

Понял
Пасибо


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
53 года (25 лет за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14711
С нами с 24.07.2005

Re: Варочная поверхность [Re: Alexandr]
      17 января 2020 в 13:21 Гілками

Підніму тему.
Врізала дуба 6-річна дешева індукція від Самсунгу. Бажання ремонтувати нема, бо це її 4-та відмова.
1. лікували по 3-х річній гарантії за пару місяців до її кінця (найпотужніша конфорка перестала бачити посуд), тупо поміняли блок;
2. За рік та сама проблема, зробив знайомий майстер, замінивши конкретну деталь.
3. За півтора роки, знову те саме, почав неспішно шукати заміну (вистачало інших конфорок).
4. Вчора наполохала домашніх, бо напустила характерного диму "палених дротів" повну кухню. Розібрав (не до кінця), в середині слідів сильної пожежі не помітно, плита в працездатному стані, але ну її нафіг.

Власне наступну хочу теж індукцію, але хотілось би щоб було по менше вад дешевого Самсунгу, а саме:
- всі 4 комфорки мають працювати одночасно (від однієї фази і автомату 25А), бо у поточного Самсунгу навіть на малій потужності вони просто постійно смикаються туди-сюди з характерним тріском;
- смаження млинців протягом півгодини не має призводити до перегріву плити та подальшого вимикання;
- шум вентиляторів міг бути меншим;
- має любити гейзерні кавоварки призначені для індукції (для Самсунгу в них замале дно).

Бажано зберегти поточні розміри ніші вбудовування (49x56) бо це буде вже 4-та плита для 20+ річної на диво міцної німецької кухні і кожного разу пиляти нішу я вже задовбався.

P.S. Дружина відвідала Епіцентр, там їй розповіли, що зараз кращий бренд "InterLine". Я так розумію, це український Китай з претензією на якість. Відгуки в інтернет магазинах не гірше від інших, більшості моїх вимог задовольняє, по ціні навіть нижче очікуваного. Але чи протягне він хоча б стільки ж скільки Самсунг?

Змінено Daugava (13:58 17/01/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6364
С нами с 27.03.2009

Re: Варочная поверхность [Re: Daugava]
      18 января 2020 в 19:34 Гілками

Daugava 17.01.2020 13:21 пишет:

Підніму тему.
Врізала дуба 6-річна дешева індукція від Самсунгу. Бажання ремонтувати нема, бо це її 4-та відмова.
1. лікували по 3-х річній гарантії за пару місяців до її кінця (найпотужніша конфорка перестала бачити посуд), тупо поміняли блок;
2. За рік та сама проблема, зробив знайомий майстер, замінивши конкретну деталь.
3. За півтора роки, знову те саме, почав неспішно шукати заміну (вистачало інших конфорок).
4. Вчора наполохала домашніх, бо напустила характерного диму "палених дротів" повну кухню. Розібрав (не до кінця), в середині слідів сильної пожежі не помітно, плита в працездатному стані, але ну її нафіг.

Власне наступну хочу теж індукцію, але хотілось би щоб було по менше вад дешевого Самсунгу, а саме:
- всі 4 комфорки мають працювати одночасно (від однієї фази і автомату 25А), бо у поточного Самсунгу навіть на малій потужності вони просто постійно смикаються туди-сюди з характерним тріском;
- смаження млинців протягом півгодини не має призводити до перегріву плити та подальшого вимикання;
- шум вентиляторів міг бути меншим;
- має любити гейзерні кавоварки призначені для індукції (для Самсунгу в них замале дно).

Бажано зберегти поточні розміри ніші вбудовування (49x56) бо це буде вже 4-та плита для 20+ річної на диво міцної німецької кухні і кожного разу пиляти нішу я вже задовбався.

P.S. Дружина відвідала Епіцентр, там їй розповіли, що зараз кращий бренд "InterLine". Я так розумію, це український Китай з претензією на якість. Відгуки в інтернет магазинах не гірше від інших, більшості моїх вимог задовольняє, по ціні навіть нижче очікуваного. Але чи протягне він хоча б стільки ж скільки Самсунг?




Первый шаг для правильного выбора- это не слушать продавцов из эпика.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
53 года (25 лет за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14711
С нами с 24.07.2005

Re: Варочная поверхность [Re: Daugava]
      19 января 2020 в 15:43 Гілками

Зробив все навпаки, порушив кілька власних табу. Китаєць виявився на голову вищим за старий Самсунг і у двічі дешевшим Електролюкса, який я збирався брати.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Київ
Сообщения: 16336
С нами с 05.05.2008

Re: Варочная поверхность [Re: Daugava]
      19 января 2020 в 16:10 Гілками

Daugava 19.01.2020 15:43 пишет:

Китаєць виявився на голову вищим за старий Самсунг



а що саме покращилося?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
53 года (25 лет за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14711
С нами с 24.07.2005

Re: Варочная поверхность [Re: Вредный Хряк]
      19 января 2020 в 20:38 Гілками

Вредный Хряк 19.01.2020 16:10 пишет:


а що саме покращилося?



1. Всі 4 конфорки одночасно працюють на максимум (не буст). Самсунг в такому режимі смикався туди сюди.
2. Млинці сьогодні приготувалися моментально, фактично тільки встигали їх перевертати навіть на 5ці. Самсунг вимагав 8го режиму і в решті решт перегрівався.
3. Режим об'єднаних зон. Взагалі він не стільки важливий для чогось великогабаритного, як те що з цією технологією працюють і менший посуд, наприклад, гейзерна кавоварка, яку Самсунг не визнавав.
4. Шум від двох більших вентиляторів значно менший ніж від одного маленького. Зупиняються вони теж раніше.
5. Вартість в гривні всього трохи вища ніж Самсунгу по курсу 8 . В баксах китаєць у 2.5 рази дешевший. Але тут скоріше загальне здешевлення технології.
6. Таймер та керування.

Першій погляд дуже оптимістичний, як буде далі час покаже

Змінено Daugava (20:38 19/01/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Варочная поверхность [Re: Daugava]
      19 января 2020 в 21:29 Гілками

Daugava 19.01.2020 20:38 пишет:

Вредный Хряк 19.01.2020 16:10 пишет:


а що саме покращилося?



1. Всі 4 конфорки одночасно працюють на максимум (не буст). Самсунг в такому режимі смикався туди сюди.
2. Млинці сьогодні приготувалися моментально, фактично тільки встигали їх перевертати навіть на 5ці. Самсунг вимагав 8го режиму і в решті решт перегрівався.
3. Режим об'єднаних зон. Взагалі він не стільки важливий для чогось великогабаритного, як те що з цією технологією працюють і менший посуд, наприклад, гейзерна кавоварка, яку Самсунг не визнавав.
4. Шум від двох більших вентиляторів значно менший ніж від одного маленького. Зупиняються вони теж раніше.
5. Вартість в гривні всього трохи вища ніж Самсунгу по курсу 8 . В баксах китаєць у 2.5 рази дешевший. Але тут скоріше загальне здешевлення технології.
6. Таймер та керування.

Першій погляд дуже оптимістичний, як буде далі час покаже




Фірму та модель можна (в лічку)? Дякую


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Київ
Сообщения: 16336
С нами с 05.05.2008

Re: Варочная поверхность [Re: Daugava]
      20 января 2020 в 09:19 Гілками

Daugava 19.01.2020 20:38 пишет:


1. Всі 4 конфорки одночасно працюють на максимум (не буст).




я не думаю, що це можливо за вхідних умов "автомат 25А 1 фаза". таке підключення забезпечує номінальну споживану потужність +\-4.5кВт, в той час як плита на 4 конфорки типово матиме потужність 2х1.5+2х2.5=8кВт. таким чином, якщо ти поставиш на усі 4 конфорки по 5-літровій каструлі води і включиш одночасно повний нагрів, то протягом 15-ти хвилин автомат відключиться тепловим захистом.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24537
С нами с 31.10.2014

Re: Варочная поверхность [Re: Вредный Хряк]
      20 января 2020 в 09:22 Гілками

Вредный Хряк 20.01.2020 09:19 пишет:

Daugava 19.01.2020 20:38 пишет:


1. Всі 4 конфорки одночасно працюють на максимум (не буст).




я не думаю, що це можливо за вхідних умов "автомат 25А 1 фаза". таке підключення забезпечує номінальну споживану потужність +\-4.5кВт, в той час як плита на 4 конфорки типово матиме потужність 2х1.5+2х2.5=8кВт. таким чином, якщо ти поставиш на усі 4 конфорки по 5-літровій каструлі води і включиш одночасно повний нагрів, то протягом 15-ти хвилин автомат відключиться тепловим захистом.



Якщо модель сучасна і спроектована для такої мережі то не відключиться. Вже є багато індукційних поверхонь, де сумарна потужність 4-х конфорок 7 КВт, але максимальна потужність усієї поверхні обмежено у 3,5 Квт. Тобто якщо будеш на усіх 4-х конфорках одночасно воду кип'ятити, то процес дещо затягнеться, зате автомат не спрацює.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Київ
Сообщения: 16336
С нами с 05.05.2008

Re: Варочная поверхность [Re: harald67]
      20 января 2020 в 09:32 Гілками

так це те саме, що автор називає "самсунг смикався туди-сюди". а китаєць з його слів не "смикається". тому варінтів три:
1. смикається, але тихенько-тихенько
2. не смикається, але якщо реально включити все, то або спрацює тепловий захист автомату, або вигорить в місці підключення, тут як пощастить.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24537
С нами с 31.10.2014

Re: Варочная поверхность [Re: Вредный Хряк]
      20 января 2020 в 09:37 Гілками

Вредный Хряк 20.01.2020 09:32 пишет:

так це те саме, що автор називає "самсунг смикався туди-сюди". а китаєць з його слів не "смикається". тому варінтів три:
1. смикається, але тихенько-тихенько
2. не смикається, але якщо реально включити все, то або спрацює тепловий захист автомату, або вигорить в місці підключення, тут як пощастить.




Може просто за час, що минув між проектуванням самсунга та китайця конструктори навчилися обмежувати потужність конфорок без зовнішніх ознак. Лише часу потербуватиме більше кип'ятіння.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
53 года (25 лет за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14711
С нами с 24.07.2005

Re: Варочная поверхность [Re: Daugava]
      20 января 2020 в 13:46 Гілками

Мене цей факт теж спочатку здивував, бо очікував, що спрацює автомат.
Але пояснення знайшов таке. У мене всього одна особливо велика каструля у інших площа менша, якщо вірити тому, що розповідав про цю модель Епіцентр, то ефект Flexi-Zone досягається за рахунок того, що під конфоркою не одна велика котушка індуктивності, а кілька маленьких, тому для максимального нагрівання маленької каструлі немає потреби, щоб працювали всі котушки.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
53 года (25 лет за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14711
С нами с 24.07.2005

Re: Варочная поверхность [Re: harald67]
      20 января 2020 в 13:52 Гілками

harald67 20.01.2020 09:37 пишет:


Може просто за час, що минув між проектуванням самсунга та китайця конструктори навчилися обмежувати потужність конфорок без зовнішніх ознак. Лише часу потербуватиме більше кип'ятіння.



На малих обертах (до 4-ки) китаєць теж "смикається" (по описам це робить і у двічі дорожчий Electrolux), єдине реле у нього тихіше ніж у старого Самсунгу. Модель китайця не найновіша (а 2018 року), зараз у цього ж бренду є більш сучасні з більшою кількістю плюшек (власне я про це знав, але "Епіцентр" почав брехати, що ця модель - єдина з Flexi Zone, бо йому треба було продати застарілу модель з 20% знижкою).

Взагалі допускаю, що не китаєць такий гарний прегарний, а Самсунг мені трапився від самого початку бракований, але переваги індукції 6 років закривали мені очі на ці вади.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Киев
Сообщения: 35918
С нами с 25.08.2004

Re: Варочная поверхность [Re: Вредный Хряк]
      20 января 2020 в 14:20 Гілками

Вредный Хряк 20.01.2020 09:19 пишет:

Daugava 19.01.2020 20:38 пишет:


1. Всі 4 конфорки одночасно працюють на максимум (не буст).




я не думаю, що це можливо за вхідних умов "автомат 25А 1 фаза". таке підключення забезпечує номінальну споживану потужність +\-4.5кВт, в той час як плита на 4 конфорки типово матиме потужність 2х1.5+2х2.5=8кВт. таким чином, якщо ти поставиш на усі 4 конфорки по 5-літровій каструлі води і включиш одночасно повний нагрів, то протягом 15-ти хвилин автомат відключиться тепловим захистом.



25А 220В = 5.5 и при перегрузке 1.45 может и вообще не вырубится. Не?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
53 года (25 лет за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14711
С нами с 24.07.2005

Re: Варочная поверхность [Re: ГыГы]
      20 января 2020 в 15:07 Гілками

З опису потужності конфорок (магазин).
Flex Zone: 2х18 см,
ліва ближня 18 см (1,75 кВт),
ліва задня 18 см (1,75/2,8 кВт),
права ближня 18 см (1,75 кВт),
права задня 18 см (1,75/2,8 кВт)

Таким чином 4x1.75=7

Дружина сказала, що на її око всі конфорки однакові.

З сайту іншого магазину:
Передняя правая 1.75/2.3 кВт,
Задняя правая 1.75/2.3 кВт,
Передняя левая 1.75/2.3 кВт,
Задняя левая 1.75/2.3 кВт

З сайту офіційного постачальника:
Две объединенные зоны (flex zone): 2х18 см, мощность 1,75/2,3 кВт.

Таким чином, думаю 2.3 - це потужність бусту однієї конфорки. 2.8 - потужність об'єднаної зони. Так що скоріше за все вона більше ніж 5.6 кВт не жере.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
46 лет, Київ
Сообщения: 4375
С нами с 13.12.2007

Re: Варочная поверхность [Re: Daugava]
      8 сентября 2021 в 14:58 Гілками

Апну тему. Потрібно замінити склокерамічну плиту на встроєну індукційну поверхню.
В сторону яких брендів (в першу чергу) дивитись, потім вже моделі буду вибирати? З свідомих хотєлок: бюджетна , чотири конфорки, можливість юзати гейзерну кававарку. Турбонагрівання - х.з., об'єднання конфорок - точно ні.
Дякую.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
53 года (25 лет за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14711
С нами с 24.07.2005

Re: Варочная поверхность [Re: robocop]
      8 сентября 2021 в 15:25 Гілками

Додам по своєму китайцю:
- Flex Zone виявилася абсолютно не потрібною;
- регулювання температури через шим/скважність все ж таки не сама класна штука;
- вдалося підібрати гейзерну кавоварку, яка на ній працює (попередній Samsung не сприймав через малий розмір);
- з'явилися незначні подряпини на поверхні.

Чув також, що у подібних "бюджеток" є проблема, що випромінювання йде не тільки в посуд, але не перевіряв цю сентенцію.

З сучасних оглядів "бюджеток" чув пораду брати тільки Бош, бо він єдиний, який поки що не економить на якості поверхні та елементах (наче там відсутній шим). Але найдешевший Бош вдвічі дорожчий мого китайця (але зараз я мабуть взяв би його, хоча і не маю до китайця особливих претензій).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
42 года (13 лет за рулем), Киев
Сообщения: 11004
С нами с 01.12.2015

Re: Варочная поверхность [Re: Daugava]
      8 сентября 2021 в 21:09 Гілками

а насоветуйте мне стеклокерамическую варочную поверхность на 2 конфорки?
ну не хозяйка я для 4х))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Киев
Сообщения: 5034
С нами с 23.02.2011

Re: Варочная поверхность [Re: УмKа]
      8 сентября 2021 в 22:29 Гілками

УмKа 08.09.2021 21:09 пишет:

а насоветуйте мне стеклокерамическую варочную поверхность на 2 конфорки?
ну не хозяйка я для 4х))




Тож послушаю. Дизайнер говорит, зачем вам 4 конфорки, типа сейчас часто на 2 берут. Как-то непривычно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
42 года (13 лет за рулем), Киев
Сообщения: 11004
С нами с 01.12.2015

Re: Варочная поверхность [Re: Tarasoff]
      8 сентября 2021 в 22:31 Гілками

Tarasoff 08.09.2021 22:29 пишет:

УмKа 08.09.2021 21:09 пишет:

а насоветуйте мне стеклокерамическую варочную поверхность на 2 конфорки?
ну не хозяйка я для 4х))




Тож послушаю. Дизайнер говорит, зачем вам 4 конфорки, типа сейчас часто на 2 берут. Как-то непривычно.


мне тоже казалось непривычно) потом прикинула - я не помню когда готовила что- то занимая 3, а места она будет в два раза больше занимать. И оно так миленько на 2)

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
3 користувачів і 34 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 19273

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія