autoua
×
Autoua.netФорумDaewoo форум

Затопило машину що робити?

приверженец *
Киев
Сообщения: 436
С нами с 28.03.2010

Затопило машину що робити?
      6 ноября 2013 в 22:27 Гілками

Стояла машина,пішов дощ і каналізація оказується не працює [*****]. Короче добрався я до машини струдом,а там уже коврики плавають,точно знаю шо вода туди попала не через двері. Підкажіть що робити бо я ужасно злий і незнаю що вже і зробити можна.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 546
С нами с 04.06.2013

Re: Затопило машину що робити? [Re: vitaliyvit]
      6 ноября 2013 в 23:25 Гілками

vitaliyvit 06.11.2013 22:27 пишет:

Стояла машина,пішов дощ і каналізація оказується не працює [*****]. Короче добрався я до машини струдом,а там уже коврики плавають,точно знаю шо вода туди попала не через двері. Підкажіть що робити бо я ужасно злий і незнаю що вже і зробити можна.





Разбирать салон гдето в тёплом гараже и сушить его. Если ланос 1.5 то смотрите не намокли ли мозги (на правой стойке под торпедой установлены). на 1.4 мозги установлены под пасажирским сидением, на сенсе вроде тАМЖЕ.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец *
Киев
Сообщения: 436
С нами с 28.03.2010

Re: Затопило машину що робити? [Re: alex0098]
      6 ноября 2013 в 23:50 Гілками

alex0098 06.11.2013 23:25 пишет:

vitaliyvit 06.11.2013 22:27 пишет:

Стояла машина,пішов дощ і каналізація оказується не працює [*****]. Короче добрався я до машини струдом,а там уже коврики плавають,точно знаю шо вода туди попала не через двері. Підкажіть що робити бо я ужасно злий і незнаю що вже і зробити можна.





Разбирать салон гдето в тёплом гараже и сушить его. Если ланос 1.5 то смотрите не намокли ли мозги (на правой стойке под торпедой установлены). на 1.4 мозги установлены под пасажирским сидением, на сенсе вроде тАМЖЕ.


мозги якшо ви маєте на увазі предохранітєль мозги то він сухий,а під сидінням незнаю

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
41 год за рулем, Вишневое-Sosnowiec
Сообщения: 8677
С нами с 07.02.2008

Re: Затопило машину що робити? [Re: vitaliyvit]
      7 ноября 2013 в 08:00 Гілками

Не "мозги" стоят справа, то есть возле пассажира правой ноги, такая черная квадратная коробка, чуток ниже уровня предохранителей. А так да, снимать все пластмаски с порогов, очень легко и просто, они крепятся на защелках, просто с усилием потянуть вверх. И самое зло, что в ланосах звукоизолятор ПАРАЛОН, коль не высушить, то писец будет кузову.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец *
Киев
Сообщения: 436
С нами с 28.03.2010

Re: Затопило машину що робити? [Re: chili]
      7 ноября 2013 в 10:51 Гілками

chili 07.11.2013 08:00 пишет:

Не "мозги" стоят справа, то есть возле пассажира правой ноги, такая черная квадратная коробка, чуток ниже уровня предохранителей. А так да, снимать все пластмаски с порогов, очень легко и просто, они крепятся на защелках, просто с усилием потянуть вверх. И самое зло, что в ланосах звукоизолятор ПАРАЛОН, коль не высушить, то писец будет кузову.


агааа да точно там під правим сидінням де ноги пасажира там є якась чорна байда мммм...то це мозги? Там все сухо Слава Богу,туда вода недойшла.........я вже поняв шо нада знімати ковролін......короче піпєц

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок *
Сообщения: 33
С нами с 11.11.2010

Re: Затопило машину що робити? [Re: vitaliyvit]
      7 ноября 2013 в 11:04 Гілками

В прошлом году у меня было такая же ситуация, но подтопило не очень сильно. Ковровое покрытие снимать и сушить однозначно надо! В жару бы не снимал конечно, сейчас ковролин сам не просохнет. Что я сделал еще: в месте где лежит запаска есть резиновая заглушка с отверстием по середине, ее я перекинул на место глухой заглушки, которая под ногами водителя (глухую соответственно обратно под запаску)

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец *
Киев
Сообщения: 436
С нами с 28.03.2010

Re: Затопило машину що робити? [Re: sashok111]
      7 ноября 2013 в 11:12 Гілками

sashok111 07.11.2013 11:04 пишет:

В прошлом году у меня было такая же ситуация, но подтопило не очень сильно. Ковровое покрытие снимать и сушить однозначно надо! В жару бы не снимал конечно, сейчас ковролин сам не просохнет. Что я сделал еще: в месте где лежит запаска есть резиновая заглушка с отверстием по середине, ее я перекинул на место глухой заглушки, которая под ногами водителя (глухую соответственно обратно под запаску)


дяку за поради,але до багажника вода не дійшла,там сухо,хоть це радує

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье **
Сообщения: 94
С нами с 11.05.2012

Re: Затопило машину що робити? [Re: vitaliyvit]
      7 ноября 2013 в 15:48 Гілками

Возле райотдела , серебристый ланос?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец *
Киев
Сообщения: 436
С нами с 28.03.2010

Re: Затопило машину що робити? [Re: Артем Кравець]
      7 ноября 2013 в 19:30 Гілками

Артем Кравець 07.11.2013 15:48 пишет:

Возле райотдела , серебристый ланос?


ой нє,а шо ше хтось пострадав? Це не мій.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумDaewoo форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 1 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 3239

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія