autoua
×
Autoua.netФорумАвтотури за кордон

E-Card - карта прискореного прикордонного контролю

читатель *
47 лет (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 16
С нами с 16.04.2010

E-Card - карта прискореного прикордонного контролю
      19 ноября 2013 в 14:40 Гілками

Хто їздив, підкажіть, чи приймають сабж у пунктах перетину на кордоні з Польщею, Угорщиною, словаками? Якщо так, то чи потрібно стояти у черзі при цьому? Бо у аеропортах ці карти обслуговуються без черги.

Змінено cheshyrsky (15:47 19/11/2013)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
49 лет (30 лет за рулем), Київ-Братислава
Сообщения: 3038
С нами с 05.10.2006

Re: E-Card - карта прискореного прикордонного контролю [Re: cheshyrsky]
      19 ноября 2013 в 18:42 Гілками

cheshyrsky 19.11.2013 14:40 пишет:

Хто їздив, підкажіть, чи приймають сабж у пунктах перетину на кордоні з Польщею, Угорщиною, словаками? Якщо так, то чи потрібно стояти у черзі при цьому? Бо у аеропортах ці карти обслуговуються без черги.




В черзі треба стояти полюбому, якщо тільки в тебе не диппаспорт, або якась "корочка".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель *
47 лет (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 16
С нами с 16.04.2010

Re: E-Card - карта прискореного прикордонного контролю [Re: Coronator]
      19 ноября 2013 в 20:34 Гілками

Coronator 19.11.2013 18:42 пише:

В черзі треба стояти полюбому, якщо тільки в тебе не диппаспорт, або якась "корочка".


Хм... згоден, це навіть логічно, бо чергу формують авто, а не окремі люди. Однак, тоді відпадає уся вигода від тих карт .

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
49 лет (30 лет за рулем), Київ-Братислава
Сообщения: 3038
С нами с 05.10.2006

Re: E-Card - карта прискореного прикордонного контролю [Re: cheshyrsky]
      20 ноября 2013 в 08:52 Гілками

cheshyrsky 19.11.2013 20:34 пишет:

Coronator 19.11.2013 18:42 пише:

В черзі треба стояти полюбому, якщо тільки в тебе не диппаспорт, або якась "корочка".


Хм... згоден, це навіть логічно, бо чергу формують авто, а не окремі люди. Однак, тоді відпадає уся вигода від тих карт .




Якщо не літаєш закордон літаком, то змісту нема в тих картах.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Київ
Сообщения: 10267
С нами с 15.08.2012

Re: E-Card - карта прискореного прикордонного контролю [Re: cheshyrsky]
      20 ноября 2013 в 09:57 Гілками

А раздуплите что оно такое?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель *
47 лет (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 16
С нами с 16.04.2010

Re: E-Card - карта прискореного прикордонного контролю [Re: San40S]
      20 ноября 2013 в 12:16 Гілками

San40S 20.11.2013 09:57 пишет:

А раздуплите что оно такое?



Така пластикова карточка безконтактна (снандарт RFID, з чіпом усередині), точно як проїздний у метро чи пропуск у який-небудь офіс. На цю карточку записуються дані закордонного паспорта.

У аеропортах на паспортому контролі стоять термінали - у Борисполі й Жулянах я ними користувався. Прикладаєш карточку до зчитувача (чорного прямокутника), тримаєш її, поки на екрані не покаже, що дані прочитано. Ці дані йдуть на комп прикордонника у найближчому з коридорів. Часто до цього коридора вже є черга "звичайних" людей. Але якщо карту прочитано, прикордонник закінчує з тим, кого приймав, і відразу запрошує власника карти. Я так розумію, у нього дані з карти стають у чергу відразу за поточною "справою", яку він розглядає. Паспорт все одно штампується. Карта лише дає право на обслуговування без черги, таким чином.

От мені було цікаво, чи є бонус від такої карти при виїзді на авто. Але за логікою виходить, що немає. Дуже сподіваюсь, що хтось заперечить


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Київ
Сообщения: 10267
С нами с 15.08.2012

Re: E-Card - карта прискореного прикордонного контролю [Re: cheshyrsky]
      20 ноября 2013 в 13:13 Гілками

Я правильно розумію - стоїть черга на паспортний контроль, десь збоку від черги стоїть термінал (не потрібно всім у черзі казати "я тільки спитати") я підходжу "пікаю" карткою і тут же прикордонник у своїй будці встає, починає махати руками і кричати - "товариш Іванов - гАйда сюда без черги". Так все проходить?
Перевага виходить тільки за рахунок черги на паспортний контроль, а перевірку ручної кладі, карманів і т.д. всерівно потрібно проходити в порядку черги?
Доречі, діє тільки в Україні? За кордоном як і всі?
Який термін дії картки? Скільки коштує? Де взагалі про неї можна почитати офіційну інфу?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
49 лет (30 лет за рулем), Київ-Братислава
Сообщения: 3038
С нами с 05.10.2006

Re: E-Card - карта прискореного прикордонного контролю [Re: cheshyrsky]
      20 ноября 2013 в 14:02 Гілками

cheshyrsky 20.11.2013 12:16 пишет:

San40S 20.11.2013 09:57 пишет:

А раздуплите что оно такое?



Така пластикова карточка безконтактна (снандарт RFID, з чіпом усередині), точно як проїздний у метро чи пропуск у який-небудь офіс. На цю карточку записуються дані закордонного паспорта.

У аеропортах на паспортому контролі стоять термінали - у Борисполі й Жулянах я ними користувався. Прикладаєш карточку до зчитувача (чорного прямокутника), тримаєш її, поки на екрані не покаже, що дані прочитано. Ці дані йдуть на комп прикордонника у найближчому з коридорів. Часто до цього коридора вже є черга "звичайних" людей. Але якщо карту прочитано, прикордонник закінчує з тим, кого приймав, і відразу запрошує власника карти. Я так розумію, у нього дані з карти стають у чергу відразу за поточною "справою", яку він розглядає. Паспорт все одно штампується. Карта лише дає право на обслуговування без черги, таким чином.

От мені було цікаво, чи є бонус від такої карти при виїзді на авто. Але за логікою виходить, що немає. Дуже сподіваюсь, що хтось заперечить




Немає, я вже писав вище, що без черги на автомобільних пунктах пропуску можуть поїхати або власники диппаспортів, або товариші з "корочками".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель *
47 лет (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 16
С нами с 16.04.2010

Re: E-Card - карта прискореного прикордонного контролю [Re: San40S]
      20 ноября 2013 в 15:17 Гілками

San40S 20.11.2013 13:13 пише:

Я правильно розумію - стоїть черга на паспортний контроль, десь збоку від черги стоїть термінал (не потрібно всім у черзі казати "я тільки спитати") я підходжу "пікаю" карткою і тут же прикордонник у своїй будці встає, починає махати руками і кричати - "товариш Іванов - гАйда сюда без черги". Так все проходить?



В загальних рисах - так. Термінал стоїть не обов"язково збоку, але обов"язково перед однією з будок. При зчитуванні картки він не видає звуків, як це робить термінал без монітора - він просто показує на моніторі прогрес зчитування. На моїй пам"яті прикордонники не вставали, а відпускали того, хто вже підійшов до будки, а тоді махали рукою чи показували пальцем у мій бік, що однозначно трактувалося як прохання підійти.

San40S 20.11.2013 13:13 пише:

Перевага виходить тільки за рахунок черги на паспортний контроль, а перевірку ручної кладі, карманів і т.д. всерівно потрібно проходити в порядку черги?



У аеропортах діють 3 вида контролю: безпеки, паспортний і митний. З карткою без черги проходиться лише паспортний.

San40S 20.11.2013 13:13 пише:

Доречі, діє тільки в Україні? За кордоном як і всі?



Цього не знаю, щось ні разу не додумався пошукати там термінали. Наступного разу спробую.

San40S 20.11.2013 13:13 пише:

Який термін дії картки? Скільки коштує? Де взагалі про неї можна почитати офіційну інфу?



Картка дійсна стільки ж як паспорт, дані якого вона містить. Коштувала вона 18 грн з копіками + комісія банка. Єдина офіційна інфа, яку я знайшов, тут

Змінено cheshyrsky (15:23 20/11/2013)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАвтотури за кордон
Додаткова інформація
0 користувачів і 11 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 3030

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія