autoua
×
Autoua.netФорумБудівництво та ремонт нерухомості

Посоветуйте фирму, которая может застеклить балкон

Достоевский ***
Киев
Сообщения: 7049
С нами с 02.10.2003

Посоветуйте фирму, которая может застеклить балкон
      19 августа 2005 в 18:09 Гілками

Посоветуйте плз. фирму которая может изготовить и установить балкон из металлопластика. Что бы и качество было на высоте, ну и цена, что бы не кусалась.
Просто хочу в несколько фирм позвонить и просчитать стоимость балкона, так сказать, выбрать приемлимый вариант.

Если можно, то ответы присылать в личку.

Заранее благодарен.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ****
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 10225
С нами с 04.11.2003

Re: Посоветуйте фирму, которая может застеклить балкон [Re: PAMih]
      21 августа 2005 в 10:46 Гілками Прикріплені файли (28 завантажити)

8-050-331-80-05 Ігор Ігорович. Офіс у них на Тимошенко, 29 здається.
Усі вікна у мене в квартирі ставила ця фірма. Профіль REHAU, механізми якісь німецькі. Деякі вікна ставили в грудні так час виконання (з доставкою з Дніпропетровська) 2...3 дні. Ми робили зразу в трьох кімнатах і захотіли, щоб зробили за день, так нам без питань прислали дві бригади.

Засклити балкон з виносом на 20 см нам обійшлось в 520 у.о. Розміри десь 2450Х1400. Розділено на 4 створки, середні відкриваються без перемички. Однокамерний склопакет. В цю суму входить обшивка ззовні німецькою пластиковою вагонкою. Обшивають з боків і під підвіконням. Також утеплюють бокові стінки і простір під підвіконням пінопластом товщиною 50 мм. Утеплення і обшивку інші фірми (в які я телефонував і підходив) не роблять. Тобто інші фірми тільки виносять раму і тіпа рекомендують інших для утеплення/обшивання, а ці роблять все. Єдине, що не війшло сюди - сам підвіконник, вони ставлять тільки білий а ми захотіли іншого кольору тому купили самі, відповідно ціна їхніх послуг зменшена на ціну білого підвіконника. Нажаль зараз немає фотика під рукою, щоб показати як це виглядає вже зараз коли я обшив балкон вагонкою . Тому викладаю дві фотки так сказати "в процесі".
Доречі друг теж вибирав вікна і по моїй рекомендації звернуся до них - довольний і ціною і якістю. Але попереджаю - ціни у них всетаки не найнижчі.

ЗІ: Ніякого відношення до цієї фірми я не маю, прошу не розцінювати як рекламу! Просто рекомендую. . І ще один +. Здається Ігор Ігорович навіть власник фірми. Але розміри приходить заміряє саме він. І контролює роботу він, і по першому виклику (наприклад підрегулювати механізм дверей на балкон) приходив саме він!

Удачі в виборі

Фото 1 Винесення рами:

8-050-331-80-05 Ігор Ігорович. Офіс у них на Тимошенко, 29 здається

Змінено ChAO (10:53 21/08/2005)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ****
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 10225
С нами с 04.11.2003

Re: Посоветуйте фирму, которая может застеклить балкон [Re: ChAO]
      21 августа 2005 в 10:48 Гілками Прикріплені файли (29 завантажити)

Фото 2 Це так виглядав балкон після закінчення установки, роботи ще непочатий край...

Фото 2 Це так виглядав балкон після закінчення установки, роботи ще непочатий край.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
Киев
Сообщения: 7049
С нами с 02.10.2003

Re: Посоветуйте фирму, которая может застеклить балкон [Re: ChAO]
      22 августа 2005 в 10:19 Гілками

Спасибо.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ****
48 лет, Киев
Сообщения: 308
С нами с 30.01.2003

Re: Посоветуйте фирму, которая может застеклить балкон [Re: PAMih]
      22 августа 2005 в 16:03 Гілками

Обязательно под металлический козырек что-то для звукоизоляции от дождя или иных капель сверху...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ****
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 10225
С нами с 04.11.2003

Re: Посоветуйте фирму, которая может застеклить балкон [Re: Seren]
      26 августа 2005 в 14:57 Гілками

В ответ на:

Обязательно под металлический козырек что-то для звукоизоляции от дождя или иных капель сверху...




Згоден! Ігор Ігорович мені порекомендував зробити наступним чином. На пінопласт (стіродур) нанести монтажну піну і просто приклеїти його до козирька зсередини. Получається і утеплення і звукоізоляція (дуже відчутно доречі!). За його словами він собі теж так робив. Ну вже і я звичайно . Доречі точно таким же чином утеплив стелю балкону!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумБудівництво та ремонт нерухомості
Додаткова інформація
0 користувачів і 4 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 3964

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія